forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Май 10, 2024 9:44 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1640 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Май 31, 2012 11:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 10:33 pm
Мнения: 3628
Mr. Smith написа:
За Здравков нямам мнение, говоря за другия :wink:, а АИК, Калмар, Гент, Спортинг, леля Пенка чистачката ги би :bigok


Тях Гарата сам ги би. :bigok

_________________
"If you've come this far, maybe you're willing to come a little further..."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 31, 2012 11:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Доообре :loser2

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 01, 2012 12:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49464
Местоположение: ШОПландия
Mr. Smith написа:
За Здравков нямам мнение, говоря за другия :wink:, а АИК, Калмар, Гент, Спортинг, леля Пенка чистачката ги би :bigok

Като изключим Гент и хикса срещу Лил за какво беине и на какво точно става дума? :lol:
За мен върха в кариерата му е почти победата над Лил (ако не беше онова говно :evil: )

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 01, 2012 12:15 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24061
Nakuro Bradata написа:
Mr. Smith написа:
За Здравков нямам мнение, говоря за другия :wink:, а АИК, Калмар, Гент, Спортинг, леля Пенка чистачката ги би :bigok

Като изключим Гент и хикса срещу Лил за какво беине и на какво точно става дума? :lol:
За мен върха в кариерата му е почти победата над Лил (ако не беше онова говно :evil: )


Почтипобедата над Лил горе-долу се равнява с гола на Ду Драгао. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 01, 2012 9:43 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8740
Мачовете с АИК, Гент и Лил (почти) ги взехме ние, публиката. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 01, 2012 11:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
На няколко места вече пишат, че Ники Илиев и Боримиров може да дойдат също на работа в клуба. Много ще се радвам ако стане. Ники Илиев е перфектен за шеф на школата!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 01, 2012 11:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
А Боримиров - за охраната :bigok :bigok :bigok

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 01, 2012 11:47 am 
Не му е изтекла забраната още. :bigok


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 01, 2012 12:25 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Мар 05, 2011 5:10 pm
Мнения: 493
Croopev написа:
Не му е изтекла забраната още. :bigok

Ще охранява в моментите, когато няма мачове :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 01, 2012 6:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
angeloff написа:
Мачовете с АИК, Гент и Лил (почти) ги взехме ние, публиката. :smt006

Това да не си го преписал от пресаташето :bigok Доста интересно изказване, но предназначено само и единствено да погали егото на феновете :wink: Няма какво да се лъжем, победите, загубите, равните мачове, добрата игра, слабата игра са плод на работата на треньорите и на играчите :smt006, а срещу Спортинг като имаше 5000 на стадиона кой взе мача :?: Или те бяха квартално отборче от предградията на Лисабон :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 01, 2012 6:20 pm 
Победите ги взех аз, стига се карахте. Кога искате да ви ги донеса?


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 01, 2012 10:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Победата с "Генк" я взе моята изгора, стига сте се карали :smt006
Майтапът настрана, обаче има нещо в нея - където е тя, там е победата. Знак свише беше, че без да сме се разбирали се намерихме пред стадиона (май помните що народ се изсипа) и тя каза, че ще бием.
Хич не и вярвах при 0 - 1 и 1 - 2, обаче знаете какво стана.
Единственият човек на света, заради когото като ми каже да и звънна след като се прибера (за да знае, че всичко е ОК щото в края бях доста наквасен) ще обикалям 40 минути по нощите да търся фонокарта и работещ телефон (щото GSM - а спрян...). Намерих ги :D удържах си думата.
Прочее с нейна благословия тръгнах към "Герена" за мача със "Спартак" - Търнава, пак знаете какво чудо се случи.
Иначе - да, публиката може и да печели мачове. Но не без участието на юнаците долу, на терена.
Дайте ни Достанич и Хмариян, па после чекайте и сакайте чутовни подвизи ако ще 100 000 да реват безспир час и половина.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юни 02, 2012 4:12 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8740
Boyo написа:
На няколко места вече пишат, че Ники Илиев и Боримиров може да дойдат също на работа в клуба. Много ще се радвам ако стане. Ники Илиев е перфектен за шеф на школата!


Само че Иванков е за школата. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юни 03, 2012 11:57 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Аз смятам, че и двете неща са верни. Защото победите, срещу двата шведски отбора, гент и лил ( за мен това си беше изпусната победа ) бяха спечелени от играчите ( респективно треньора ), но без нас ( публиката ), това нямаше да стане. Дори треньора на единия шведски отбор, в пряк текст заяви, че негативния резултат, го е обърнала публиката! А треньора на Лил каза, че е било много шумно :bigok Така, че не подценявайте, нашето влияние върху играта на отбора и резултата! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 04, 2012 9:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
angeloff написа:
Boyo написа:
На няколко места вече пишат, че Ники Илиев и Боримиров може да дойдат също на работа в клуба. Много ще се радвам ако стане. Ники Илиев е перфектен за шеф на школата!


Само че Иванков е за школата. :bigok


Иванков бил отказал за школата


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 04, 2012 7:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6563
Местоположение: София
Levskar67 написа:
Аз смятам, че и двете неща са верни. Защото победите, срещу двата шведски отбора, гент и лил ( за мен това си беше изпусната победа ) бяха спечелени от играчите ( респективно треньора ), но без нас ( публиката ), това нямаше да стане. Дори треньора на единия шведски отбор, в пряк текст заяви, че негативния резултат, го е обърнала публиката! А треньора на Лил каза, че е било много шумно :bigok Така, че не подценявайте, нашето влияние върху играта на отбора и резултата! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Намалил си броя на редовете 10 пъти :bigok похвално :smt042


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 04, 2012 9:49 pm 
Boyo написа:
angeloff написа:
Boyo написа:
На няколко места вече пишат, че Ники Илиев и Боримиров може да дойдат също на работа в клуба. Много ще се радвам ако стане. Ники Илиев е перфектен за шеф на школата!


Само че Иванков е за школата. :bigok


Иванков бил отказал за школата

Аз доколкото се сещам от любимото ни ръководство казаха, че Иванков няма лиценз и назначават Ивков с цел да запознае постепенно Митко със занаята.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юни 07, 2012 11:43 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Днес, пишеше, че Я. Петров чакал Тонев да се върне от Анталия за да разговарят за школата, така, че може Ясен да е новия шеф! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юни 08, 2012 8:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Надявам се не, Ясен Петров е показал, че не може да развива таланти. Ники Илиев е най-добрият избор от споменаваните имена, завършил сериозна треньорска школа и много добре разбира играта. Иванков нека бъде отговорник по вратарите, да си събере екип и да създават нови иванковци като работят индивидуални с всичките момчета в школата.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 09, 2012 11:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Boyo написа:
Надявам се не, Ясен Петров е показал, че не може да развива таланти. Ники Илиев е най-добрият избор от споменаваните имена, завършил сериозна треньорска школа и много добре разбира играта. Иванков нека бъде отговорник по вратарите, да си събере екип и да създават нови иванковци като работят индивидуални с всичките момчета в школата.

Талантите ги развиват непосредствените треньори, а не шефа на школата. За мен, неговата задача ще бъде да организира, координира, да осигурява спокойствие и да пресича корупционните модели, които хем ни лишават от качествените момчета, хем ни струват ужасно много пари (пропуснати ползи).

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 02, 2013 2:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26704
Цитат:
Тъжната изповед на Илиан Илиев за престоя си като треньор на "Герена"

Бившият наставник на Левски Илиан Илиев заяви, че е обиден и повече никога няма да стъпи на "Герена". "Никога повече няма да бъда треньор на Левски. Това е едно от малкото неща, за кои­то можете да сте по­вече от сигурни. Не съм си оправил от­ношенията със Стани­мир Стоилов. Няма да забравя това, което той каза по време на престоя ми на "Герена" - че първо трябвало в Левски да си оправим иг­рата, а едва след това да говорим за спечелване на някакви точки. Оби­ден съм, че още в само­то начало на престоя си като треньор на Левски Николай Митов с лека ръка се отрече от абсо­лютно всичко, което сме работили и мислили заедно. Не смятам, че това му прави чест. Част от феновете позволяват да бъдат настройвани. Така бе­ше и при престоя на Йоканович, така беше и при мен. Някои от тях не са били родени, когато съм вкарвал голове на лит(*кс-етрополе, но въп­реки това смееха да ми държат тон и сметка за случващото се. Казваха ми, че те би­ли Левски, а аз съм ни­кой. Немислимо е това. Още от първия си ден на "Герена" бях прину­ден да се чувствам не­желан. Просто не бях попаднал там, където трябваше", заяви Илиев пред Канал 3.


_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 02, 2013 2:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
:smt056

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 02, 2013 3:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Що бе, що трябва всичките ни легенди от близкото минало за 2-3 месеца да съсипват всичко, което са изградили като авторитет и уважение у феновете с годините.....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 02, 2013 3:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Не са легендите, а легендарния мустак. Нямам никакво съмнение, че това, което Илиан казва, го е видял с очите си.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 02, 2013 3:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 12, 2013 10:33 am
Мнения: 1642
Местоположение: София
Ми на мен това ми звучи така - СТ СТ го Обидил, а той е легенда и никога повече няма да стъпи на Герена :loser2

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ София!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 02, 2013 3:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Вярното в думите на Илиан е 25% преко сили. Да, може да са се отнасяли кофти с него. Но:
- докара една камара некадърници за много пари
- подцени евромачовете - по негово собствено признание
- не спечели един важен мач, на дербито отборът МУ излезе насран
- никакво положително развитие в играта

И има наглостта да обвинява феновете :shock: :ohmygod2 Същите дето му скандираха всеки мач името дори след Сараево. Същите дето подкрепиха отбора на тренировка преди дербито. Същите, които направиха значка с неговия лик като легенда на клуба. И има наглостта да се оплаква от кофти отношение :ohmygod2 Предполагам визира случката след брилиянтното поведение на отбора му срещу ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ.
То бива да си тъп и нагъл...

И да хленчи как тоя или оня го е критикувал :smt005 :smt005

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 02, 2013 3:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Тц, изобщо нямам предвид Мустака. Мустака е ясен. Ама защо им трябва на въпросните легенди да се хващат с неща, от които не отбират.....Илиан не ставаше за треньор на Левски и това беше ясно. Илияан се издъни, и то далеч не само заради Борат. Илиан ни закопа много дълбоко с манталитета си на треньор на Чорбое, и това не е по вина на Борат, на Митов, на Мъри и на който и да е друг, а само и единствено по негова. А това изказване е тотална глупост и само потвърждава, че мястото му не е при нас. Като е виновен за нещо Борат, да излезе и да нахрани Борат, а не да ми вика "Ми той Митов що не продължи с нещата, за които бяхме говорили, ми "зачеркна всичко"...." Ми щото с това, дето го беше натворил Илиан, щяхме да завършим 6-ти....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 02, 2013 3:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Да го духа смотаното джудже, ако не беше Левски щеше да си е селянчето от мурьето и да прав си Илианчо, ние сме Левски, а ти си Илианчо треньора. Даже и Берое вече не го искат, а им се кълнеше във вярност. Кой те обижда бе, тия същите, които направиха значка и те наредиха рамо до рамо с Боркиша, Гунди и Соколето. Много си малък и жалък, Илианчо и си много далече от истинска легенда като Гонзо.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 02, 2013 3:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
На Илиан стартът му в Левски беше обявяването му като втори избор. Абе искахме друг, ама ше трябва с тоя да се задоволим...
Иначе, казвал съм го и друг път, треньорът на Левски в момента няма никакво значение кой е и какво умее. Е, имаше и хора, на които това им беше много смешно като го писах преди месеци... :strkstrk
Илиан не носи никаква вина за представянето си.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 02, 2013 3:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Кой докара Ели, Опоку, Силва, Йорданов, Прохазка, Марсиньо, Везалов, Пламен Димов, Милен Василев

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1640 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com