forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 4:04 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1640 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 51, 52, 53, 54, 55
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 4:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Ми първо - Петев можехме да го съблечем, а Борат - не можем....
Второ - ние сме фенове, не си изкарваме хляба в клуба или във футбола и малко или много сами решаваме кого да подкрепяме....
Трето - събличането на Петев, както знаем, е твърде противоречив факт в новата ни история....
Четвърто - не съблякохме и Илиан, нито го бихме, нито го гонихме, даже напротив, получи доста повече доверие от други треньори, които далеч нямаха неговите провали....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 4:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Да, прав си, но Борат трябваше да го съблечем. Е, не можем, поради разни причини, но не знаем дали подобни причини няма и при оплакващите се бивши треньори.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 4:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Борат не можем да го съблечем, макар да искам много. Можем, обаче, да го храним, и мисля, че го правим (не достатъчно, но това е друга тема). А не виждам проблем някой от треньорите да не може да го нагости, примерно Йоканович.....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 4:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Знаеш, че искреността не се тачи у нас и журналистите ще разкъсат който и да излезе да каже истината като мрънкач. Само си представям вальо шкембето граничаров. Освен това ще дойде мустака да отрече всичко и после човекът става виновен.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 4:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Ти пък искаш чужденец дето два месеца беше треньор да го храни.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 4:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Бе ако двама треньори напуснат през 3-4 месеца, и всеки изреди нещата, както са си, дори журналетата ще вденат, че нещо не е наред....а Борат може да си плямпа, никой няма да му обърне внимание....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 4:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Mr. Smith написа:
Boyo написа:
Mr. Smith написа:
Да оставим настрана играчите, трансферите и комисионните, ама кой му дава право да коментира публиката и то няколко пъти, хората направиха значка с лика му, увековечиха го, абе кажи едно "благодаря" и си мълчи после. Не мога да ги разбера тези хора, ясно ми е, че цялото им поколение нищо не струват като хора, ама да няма едно изключение.....думи нямам вече :(


А може би вярва, че сектор Б е бил нарочно настроен срещу него от някои хора :wink: Не е като да е нямал основание , щото не е като да не се е случвало в предишни години :wink:

Гледай сега, ИИ е средняк треньор и е кофти характер, но това не е причина да забравим какво е направил за отбора. Беше толкова велик футболист, че когато се върна 98-ма на една контрола февруари месец при сняг и студ дойдоха над 20 хил души, нищо че се знаеше , че няма да играе , а само ще помаха от пистата... И както каза Проданов - и преди, и след него провалите са същите, значи очевидно не той е причината за тях.
Не ме разбираш, като треньор не искам да го коментирам, за това говорят резултатите, коментирам го като човек и това ме дразни в него, същото ме дразни и в Стоилов, и в Сираков, и в Кокала, това са прости и елементарни хора. Да оставим настрана Гонзо, но хора като Иван Цветков, като Симеон Райков, чужденци като Томашич, Бардон, дори и глупаци и некасърници като Старокин и Димов, тия хора малко или много показват уважение към клуба, това липсва в т.нар. ни легенди. Имам чувството, като слушам нашите легенди, че на тях Левски им е длъжен. Снощи слушах и Барзов по телевизията, еми... разочарован съм. Господа, Левски на вас не ви дължи нищо, вие му дължите - вашата любов....

Един Миро Иванов, който изгонихме като мърша, не си позволи никога да каже лоша дума срещу нас, не се зарадва като ни вкара гол с лудоселец и дойде да поздрави публиката в Сектор В, която се съдра да го псува и кълне...

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 5:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Mr. Smith написа:
Boyo написа:
Mr. Smith написа:
Да оставим настрана играчите, трансферите и комисионните, ама кой му дава право да коментира публиката и то няколко пъти, хората направиха значка с лика му, увековечиха го, абе кажи едно "благодаря" и си мълчи после. Не мога да ги разбера тези хора, ясно ми е, че цялото им поколение нищо не струват като хора, ама да няма едно изключение.....думи нямам вече :(


А може би вярва, че сектор Б е бил нарочно настроен срещу него от някои хора :wink: Не е като да е нямал основание , щото не е като да не се е случвало в предишни години :wink:

Гледай сега, ИИ е средняк треньор и е кофти характер, но това не е причина да забравим какво е направил за отбора. Беше толкова велик футболист, че когато се върна 98-ма на една контрола февруари месец при сняг и студ дойдоха над 20 хил души, нищо че се знаеше , че няма да играе , а само ще помаха от пистата... И както каза Проданов - и преди, и след него провалите са същите, значи очевидно не той е причината за тях.
Не ме разбираш, като треньор не искам да го коментирам, за това говорят резултатите, коментирам го като човек и това ме дразни в него, същото ме дразни и в Стоилов, и в Сираков, и в Кокала, това са прости и елементарни хора. Да оставим настрана Гонзо, но хора като Иван Цветков, като Симеон Райков, чужденци като Томашич, Бардон, дори и глупаци и некасърници като Старокин и Димов, тия хора малко или много показват уважение към клуба, това липсва в т.нар. ни легенди. Имам чувството, като слушам нашите легенди, че на тях Левски им е длъжен. Снощи слушах и Барзов по телевизията, еми... разочарован съм. Господа, Левски на вас не ви дължи нищо, вие му дължите - вашата любов....



ИИ ми е казвал човек от Стара Загора, който го е познавал, че веднъж кажеш ли му нещо на криво го помни цял живот... Факт е, че доста хора забравят от къде са тръгнали и заради кого са станали футболисти.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 6:04 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:38 pm
Мнения: 13119
Местоположение: Града
Достоен е за уважение,по две причини(за мене),избира преминаване в Левски,въпреки.че:
Преди световното първенство в САЩ ,Димитър Пенев поставя ултиматум - или преминаваш в ЦДНА, или забравяш за националния отбор.Е,не отива.Никога не му е дремело публично да демонстрира пренебрежението си към кюрда.
И затова го харесвам,не сполучи като треньор,но това е друга тема.Левскар е,за разлика от други които се
криха зад думи от рода на,професионалист съм,парите не миришат,не се дишаме с Лафчис и т.н.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 6:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Илиев идва в Левски през 91-ва година, какво световно, какви пет лева :smt006 94-та година беше вече звезда в Левски, за какъв трансфер в чорбата, при все, че тия ги стрижехме като овцИ денонощно :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 8:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
bogarra написа:
Mr. Smith написа:
Boyo написа:
А може би вярва, че сектор Б е бил нарочно настроен срещу него от някои хора :wink: Не е като да е нямал основание , щото не е като да не се е случвало в предишни години :wink:

Гледай сега, ИИ е средняк треньор и е кофти характер, но това не е причина да забравим какво е направил за отбора. Беше толкова велик футболист, че когато се върна 98-ма на една контрола февруари месец при сняг и студ дойдоха над 20 хил души, нищо че се знаеше , че няма да играе , а само ще помаха от пистата... И както каза Проданов - и преди, и след него провалите са същите, значи очевидно не той е причината за тях.
Не ме разбираш, като треньор не искам да го коментирам, за това говорят резултатите, коментирам го като човек и това ме дразни в него, същото ме дразни и в Стоилов, и в Сираков, и в Кокала, това са прости и елементарни хора. Да оставим настрана Гонзо, но хора като Иван Цветков, като Симеон Райков, чужденци като Томашич, Бардон, дори и глупаци и некасърници като Старокин и Димов, тия хора малко или много показват уважение към клуба, това липсва в т.нар. ни легенди. Имам чувството, като слушам нашите легенди, че на тях Левски им е длъжен. Снощи слушах и Барзов по телевизията, еми... разочарован съм. Господа, Левски на вас не ви дължи нищо, вие му дължите - вашата любов....



ИИ ми е казвал човек от Стара Загора, който го е познавал, че веднъж кажеш ли му нещо на криво го помни цял живот... Факт е, че доста хора забравят от къде са тръгнали и заради кого са станали футболисти.


Това ми напомни, че в Зарата имаше някакви циркове между фьенувити...за и против Илиан Илиев, клипчета обиколиха цЕла България, някаква част от публиката им го хранеше и кълнеше...защо не каза, че е дълбоко засегнат с накърнена душа от тия фенове? :lol: Просто ми изникна в главата като пример...даже не помня кога беха тия циркове...май преди да напусне..

Иначе Седем:Едно е прав, Миро Иванов е един пример...Исмаил Иса в Ловеч цел мач беше псуван от претъпкан сектор...вкара гол и не се зарадва, показа някакво уважение...все примери за футболисти с малки възможности на терена, но явно имат по-голяма ценностна система от бивши наши уникални ритнитопковци...за тва гвоорим, никой не ги кълне или псува, твай.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 8:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
THE BLUE BEAST написа:
Достоен е за уважение,по две причини(за мене),избира преминаване в Левски,въпреки.че:
Преди световното първенство в САЩ ,Димитър Пенев поставя ултиматум - или преминаваш в ЦДНА, или забравяш за националния отбор.Е,не отива.Никога не му е дремело публично да демонстрира пренебрежението си към кюрда.
И затова го харесвам,не сполучи като треньор,но това е друга тема.Левскар е,за разлика от други които се
криха зад думи от рода на,професионалист съм,парите не миришат,не се дишаме с Лафчис и т.н.

:shock: :shock: Тая па история каква е, ако изобщо е вярна нали... Дай некви подробности.

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 8:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Доста се измести темата, а всичко започна от това, че си позволява да коментира публика, която му даде огромен картбланш и се държахме с него просто супер, в сравнение с други треньори и легенди...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 8:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
Е, братле, снощи го коментираме това няколко мнения..и нЕкой дойде да ни обясни, че използваме нарицателни и не требе така...без да цитира или коментира доводите над него...всеки, ако иска ще извади от 100 кладенеца вода да защити това му "интервю" и хранилката дори по феновете...


Аз още се чудя как некой не е нахранил качулките с довод, че в КИпър Прашката има некви победи...само се храни тия дни, че е съблечен и изгонен...та качулките са докарали Сухия на негово място :strkstrk :bigok Ама то ми става смешно и тъжно като ги чета :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 04, 2013 1:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 09, 2011 4:15 pm
Мнения: 7346
Явно ще е най-добре да си приказвате 10-те човека тук, които сте почти винаги на едно мнение... Много пък лесно почна да се обижда публиката на Левски.

_________________
Приживе на всички в устата ви срах,
серете и вие на гроба ми без страх,
че мъртвец от гроба не може да се вдигне,
серящия гъз с хуй да достигне.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 04, 2013 7:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
blurrrr написа:
THE BLUE BEAST написа:
Достоен е за уважение,по две причини(за мене),избира преминаване в Левски,въпреки.че:
Преди световното първенство в САЩ ,Димитър Пенев поставя ултиматум - или преминаваш в ЦДНА, или забравяш за националния отбор.Е,не отива.Никога не му е дремело публично да демонстрира пренебрежението си към кюрда.
И затова го харесвам,не сполучи като треньор,но това е друга тема.Левскар е,за разлика от други които се
криха зад думи от рода на,професионалист съм,парите не миришат,не се дишаме с Лафчис и т.н.

:shock: :shock: Тая па история каква е, ако изобщо е вярна нали... Дай некви подробности.


Нищо вярно няма, Илиев дойде в Левски много преди световното, при това от втори опит, при това за рекорден за времето си трансфер. :smt006

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 04, 2013 8:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
ultima frontiera написа:
Явно ще е най-добре да си приказвате 10-те човека тук, които сте почти винаги на едно мнение... Много пък лесно почна да се обижда публиката на Левски.

Да излезе да ти го каже някой който не можеш да гледаш и да видим как много лесно се обижда публиката.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 04, 2013 10:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Всяка храна по човек, различен от Батков го легитимира самия него, и разсейва неговата отговорност.
Всяка храна към Илиан, Петкан, Костов, Кокъл ... заковава Батков на чело на отбора ни.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 04, 2013 11:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Смятам, че храната към Батков е задължителна. Това не означава, че трябва да търпим разни, които са се помислили за нещо особено - всеки, който си позволи да ни дрънка глупости. Особено хора, към които е имало огромен кредит на доверие - както Илиян, така и Мокета. И много ми е странно как хора като Костов, които си постъпиха правилно бяха оплюти, а такива като Илиян - защитавани.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 06, 2013 1:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
jordanofff написа:
Цитат:
Тъжната изповед на Илиан Илиев за престоя си като треньор на "Герена"

Бившият наставник на Левски Илиан Илиев заяви, че е обиден и повече никога няма да стъпи на "Герена". "Никога повече няма да бъда треньор на Левски. Това е едно от малкото неща, за кои­то можете да сте по­вече от сигурни. Не съм си оправил от­ношенията със Стани­мир Стоилов. Няма да забравя това, което той каза по време на престоя ми на "Герена" - че първо трябвало в Левски да си оправим иг­рата, а едва след това да говорим за спечелване на някакви точки. Оби­ден съм, че още в само­то начало на престоя си като треньор на Левски Николай Митов с лека ръка се отрече от абсо­лютно всичко, което сме работили и мислили заедно. Не смятам, че това му прави чест. Част от феновете позволяват да бъдат настройвани. Така бе­ше и при престоя на Йоканович, така беше и при мен. Някои от тях не са били родени, когато съм вкарвал голове на цнда, но въп­реки това смееха да ми държат тон и сметка за случващото се. Казваха ми, че те би­ли Левски, а аз съм ни­кой. Немислимо е това. Още от първия си ден на "Герена" бях прину­ден да се чувствам не­желан. Просто не бях попаднал там, където трябваше", заяви Илиев пред Канал 3.


Какво е казано тук срещу публиката не разбирам! Само тези глупости дето се зарича повече да не стъпва на Герена, не мога да ги разбера!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1640 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 51, 52, 53, 54, 55

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com