forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:46 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 142 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Яну 26, 2012 10:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
acrimonious написа:
Ето, ще ви разкрия нещо от срещата, което знам, че най- много ви интересува. Въпреки многобройните запитвания и официални оферти, въпреки, че мениджъри им мътят главата с петкратно по-висока заплата, най- ключовите играчи в отбора- Данчо Милиев и Иво Иванов- остават :lsfc3


на това здраве му кажи :bigok

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Яну 26, 2012 10:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 01, 2009 6:42 pm
Мнения: 263
Местоположение: Варна
acrimonious написа:
Ето, ще ви разкрия нещо от срещата, което знам, че най- много ви интересува. Въпреки многобройните запитвания и официални оферти, въпреки, че мениджъри им мътят главата с петкратно по-висока заплата, най- ключовите играчи в отбора- Данчо Милиев и Иво Иванов- остават :lsfc3

Бравос.За къде сме без този брилянтен тандем.Вече мога да си пия питието спокойно.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Яну 26, 2012 11:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Присъединявам се към пийващите с отдъхване относно бъдещето на вълшебната двойка централни защитници, която толкова дълго време топли душите на изтерзаните сини сърца.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Яну 26, 2012 11:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Прикрива се една голяма новина. Днес ми я докладва човек, присъствал на срещата. Тонев бил казал, че на Иво Иванов, по-известен като ГлавЪтЪ, в знак на благодарност и заради големите му заслуги във ФБ, ще му подарят златен шлем. Така Ивчо ще може да пори по-добре из ФБ-пространството. :smt006
Нека някой присъствал да подтвърди тази сензационна новина. Нека бъде първо тук новината, преди журналята да са я преписали. :smt027


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Яну 27, 2012 12:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2008 5:00 pm
Мнения: 279
Andy Frain написа:
Накратко за тези, които не присъстваха днес на срещата с Иво Тонев:
-до края на януари руската банка купува Левски;
-лятото Батков напуска!Вече е никой на Герена, отговорността е изцяло в ръцете на Иво Тонев;
-няма пари за селекция, защото Батков не иска да дава, тъй като напуска, а руснаците не дават, защото не са купили все още мажоритарния дял от акциите на Левски.Прави се одит в момента, до края на януари ще е готов;
-Иво Тонев не харесва тренера Костов, лятото си замина заедно с Батков;
-Тонев е бил против привличането на Зезиньо, но Костов много го е искал в отбора;
-до 4 февруари със сигурност ще подпишат нападател и защитник, след това по всяка вероятност ще има още два трансфера на офанзивен футболист и още един защитник;
-новите ще са мургави от топли страни;
-Иванков ще бъде шеф на ДЮШ от лятото, до тогава Кирил Ивков ще му помага да навлезе;
-лятото събарят А сектор и ще построят нов сектор със зала, сектора ще е от английски тип(демек по-близо до терена);
-ако трябва Иво Тонев няма да спи до края на май, но Левски ще бъде шампион (негови думи);
Общо взето това са основните неща, около които се въртя дискусията на срещата.

Само Левски! :lsfc4

Все едно чета заглавията на дон найлон :lol:

_________________
без подпис


Последна промяна Toru на Пет Яну 27, 2012 12:02 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Яну 27, 2012 12:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 09, 2009 10:23 pm
Мнения: 395
Питахте ли г-н Тонев какво е положението с трансфера на Мамаду Диара? В карайна сметка ще идва ли, няма ли да идва? :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Яну 27, 2012 10:22 am 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Стига ебавки, Иво Тонев просто не дойде.

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Яну 27, 2012 11:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
miro написа:
Питахте ли г-н Тонев какво е положението с трансфера на Мамаду Диара? В карайна сметка ще идва ли, няма ли да идва? :smt006

Бъркаш се ше идва Ласана Диара и е сигурен, чака се само Моу да одобри размяната с Данчо Милиев ;)

_________________
Левскарски режим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Яну 27, 2012 11:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 20, 2011 6:13 pm
Мнения: 1512
Пепе е нашия човек. Обича да пори чорбароидни създания и май е нежелан в Испанията. Близките до клуба да подшушнат на гусин Танев.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Яну 27, 2012 7:00 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Идвал ли е на срещата Тонев или не, казал ли е думите, които Andi Frain написа е все едно! Фактът, че всички се майтапите с тази тема говори само едно: Че и вие, като мен нямате никакво доверие на този човек. И това не е, заради визията му или, че е бил шеф на друг отбор, а заради това, че само обещава грандиозни неща за бъдещето на ЛЕВСКИ, грандиозна селекция и за капак се оправдава с ГОНЗО и предишните ръководители. Е, как да не го " обикнеш " този човек? Фактите обаче са други: Няма нов собственик, нямаме централни защитници и централен нападател ( ГОНЗО и КОСТОВ са с ограничени правомощия по тази линия ), нямаме никаква представа, за какво ТОНЕВ е в ЛЕВСКИ, кой стои зад него и какво ще правят с любимия ни отбор?! Единственното хубаво досега е освобождаването на ВИДОВИЧ, РИСП, АРШ,ОГНЯНОВ,БАЛТАНОВ и ХРИСТОВ, който не иска да си ходи, но мисля, че това са заслуги на КОСТОВ. Събориха автомивката за да строят нови терени, но и за това се говореше много преди Тонев. Лозето си иска мотика! Този е цар на обещанията и празните приказки, затова вън на парашутистите от клуба! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Яну 27, 2012 7:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Може би трябва да имаме малко търпение да се завърши сделката, след това нещата се надявам да се променят поне малко.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Яну 27, 2012 7:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 01, 2009 6:42 pm
Мнения: 263
Местоположение: Варна
С Тонев се разбрахме да пиша само суперлативи за него,пък той да ми каже числата на 6/49.Тъй че Тонев е върха.Само едно ме притеснява,да не вземе да продаде Данчо и Иво.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Яну 28, 2012 1:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 17, 2006 4:53 pm
Мнения: 2201
Прилагаме стенограма от разговора на Иво Тонев с привържениците на Левски по време на срещата, провела се с в кафе „Синьото” на бул. Тодор Александров 23.

Пред „сините” фенове, новият изпълнителен директор на клуба разкри плановете си за управлението на отбора и изясни подробности около бъдещето на тима.

Бих искал да кажа на всички левскари, че с мен или без мен, важното е Левски да печели титли, с мен или без мен. На този етап нямам намерение да правя кардинални промени в клуба. Единствените изключения са Мариян Огнянов и Бисер Хаздай. Това са двамата човека, които може да се каже че лично аз съм освободил това се е случило по мое настояване.
Честно казано, обстановката, която заварих в Левски, ме изненада в някои неща приятно, в други много неприятно.
Сигурно сте подразбрали оттук оттам, но в първите ми дни в клуба имах срещи и с Батков, и с Гонзо, и с Костов. Съвсем откровено ви казвам, че ако има нещо, коетo ме мотивира да работя, това са Гонзо и Костов. С Гонзо изградихме чисти отношения за много кратко време.И той и Баждеков много бързо разбраха какво ще се случва в клуба занапред, а в крайна сметка за всяко нещо последната дума ще я имам аз.
Искам да подчертая, че през цялото време коментирам селекцията на тима със спортно-техническото ръководство и взимам участие в нея.
По нашумелият скандал със Зизиньо, трябва да кажа, че се опитах да държа в тайна цялата история. Фубтолистът беше наблюдаван, гледани са записи. Той дойде на проби по желание на треньора. Лично моето мнение е, че в Левски не е добре да има преотстъпени футболисти, тъй като не сме Локомотив Пловдив или Видима-Раковски.
Искахме футболиста, разбрахме се, свалихме цената до благоразумни нива, говорих с мениджъра Ингълс в договора на бразилеца да има опция за нови 6 месеца. В крайна сметка явно не му е било писано да играе в Левски.
По повод футболистите в отбора, изцяло приоритет на треньора е да си избира с кого да работи. Ще му се бъркам в работата единственото относно политиката на клуба. Според мен ни трябват футболисти, които истински да вършат работа на Левски, а не да се взимат играчи за по шест месеца, колкото после да вземем пари за продажбата им.

Кирил Ивков ли е най-подходящ за шеф на школата?

-Да, на този етап той най-подходящият човек за школата. Държа да отбележа , че лично Кирил Ивков навремето ме е освобождавал като футболист. В тази връзка нямам сантименти или притеснения към никого. В живота ми няма такъв, който да е тръгнал срещу мен и аз да съм отстъпил, така че няма проблем.
Познавам го бате Киро от много отдавна, изключително спокоен, уравновесен и интелигентен човек е. Целият му живот е свързан с Левски и има какво да даде на клуба.
По въпроса за школите: Нямам намерение да пипам детските групите. Предупредих всички треньори от школата, че дрги промени няма да има до лятото. Изключение прави един нов човек, който всички го познавате и обичате, но с когото разговорите засега са само по телефона (вратар е).
Най-важното е през следващите 6 месеца да се осигури спокойствие на треньорите в школата, за съжаление все още не ги познавам всички.
Не съм далеч от идеята да бъдеп привлечен методист от чужбина, който да промени изцяло начинът на работа в клуба по европейски маниер.
Навремето имаше подобен човек от Холандия в клуба, но той е бил вся и всой с голяма заплата и с тръгването му всичко е спряло да функционира. На нас по-скоро ни трябва консултант, а не човек, който да управлвява процеса. В генерален план процесът ще се управлява от българин, но кой ще бъде той ще знаем след 6 месеца.
Имайте предвид, че в момента проблемите, свързани с първия отбор, са страшно много. Не се притеснявам, гледам да запазвам авторитет, но има много неща за решаване в много кратък период от време.
Остава едва месец до първенството, а гостуването на Славия е първият мач от 15-те, които трябва да спечелим.
По въпросите за школата трябва да заключим, че с бюдета на тази школа аз съм способен да взема отбор от „Б” група и да го вкарам в елита с пет футболиста за продаване. Преговарям с конкретен спонсор само за школата, стабилна българска фирма. Започваме да правим ремонти на терени, подобрения на материалната база и всичко останало, което да улесни тренировъчния процес.
Ако хората работят добре, ще си получават парите. Ако не работят, ще ги уволнявам един по един. Моята идея е всеки да си върши работата в името на Левски. Не искам никой от подчинените ми да ме уважава или обича, нека уважават или обичат Левски.
Тук е моментът да отбележа, че аз пари в Левски няма да получавам. Имам предостатъчно бизнес, с който да се издържам, правя го заради предизвикателството.

Какво се случва със селекцията?

Трябва ни един централен защитник задължително, както и нов офанзивен футболист. На мача с Рубин казан много ми харесаха първите 25 минути на терена, след което 15 минути имаше вихрушка около нашта врата и беше въпрос на късмет да ни вкарат гол. След това се върнахме в мача, но имахме сериозна пробойна, дупка, яма и това е постът централен защитник.
Лично аз водя преговори с трима, като най-вероятно ще са от чужбина.
В крайна сметка не е моя работа да намирам футболисти обаче, аз съм завършил икономика. Въпреки това, искам да дам мнение, че работата на треньора до момента определено ми допада.

Спонсорът на отбора? Има ли финансови проблеми в клуба?

Не бих допуснал след 6 месеца Левски да няма пари, все пак нося отговорност пред огромна фенска маса. Както се казва, чакаме едни пари, които ще дойдат. Парите вече идват, но сега например отидоха за погасяване на стари дългове за съжаление.
Само ще кажа, че тимът не се контролира от банки и не са верни тези спекулации по медиите. Вярно е обаче, че имаме заем за погасяване към една банка. В момента ситуацията е пожарна, виждате всички. За всеки случай казвам открито: в Левски не се перат пари!
В крайна сметка всеки човек, който дава пари за футбол в България, трябва да се уважава. Бъдещето на Левски според мен е добро. Ако питате за бъдещият човек Х, то ще продължите да виждате мен. Нито купувам, нито продавам аз нещо. От мен се изисква да управлявам тима и ще се опитам да го направя по-най-добрия начин. Мам една сума пари, с която разполагам като годишен бюджет и съм дотам. За мое съжаление в началото трябва да се погасяват дългове, вместо да се инвестира напред. Затова при мен има малко напрежение и съм изключително предпазлив когато взимаме нови футболисти. Става дума за неизплатени 2 заплати на футболистите, дължими пари на холандския Цволе за Сьорд Арс и т.н.
Спазарил съм добри пари с китайците, много трудно го навихме да се разделим по взаимно съгласие. В крайна сметка утре ще дойде друг холандец и разчитаме на добрата си репутация пред футболна Европа.
В левски не може да се перат пари!

Нов стадион?

Има два пътя, предстои ни много трудно решение и ще го взимам аз. Единият е сами да си го строим бавно, разбирайте поне 3 години. Става дума за модерно съоръжение, без лекоатлетическа писта и т.н.
Другият вариант е да викнем голяма чужда фирма-инвеститор, която си има интереси и ще ни построи стадиона.

Музей на спортната слава на тима?

- Говорено е с председателя на спортния клуб Стоян Хранов, но още нищо не се знае. Трябва или да правим нещата като хората, или да не ги правим. Аз лично не знаех например, че фитнесът е на мястото на стария музей.

Целите за новия сезон?

Целите на Лвски не могат да бъдат различни от това, което са били винаги.
Факт е че последните няколко години не се постигат първото място и купата на България , нашата цел е да поправим тази грешка .
Имайте предвид обаче, че срещу нас има изправен много силен отбор и това е Лудогорец. В Разград работят изключително професионално във всяко едно отношение, разбирате какво имам предвид. Мен не ме плаши такова нещо, само ме мотивира и амбицира повече.И това го чувстват всички около мен. Няма начин да дадеме назад, само напред.
Искам да кажа, че Левски няма да участва в черно тото. В крайна сметка ако позориш един клуб, позориш и историята му. Въпреки управлението на тотото, аз не съм хазартна личност и не играя хазарт.
Нормално е феновете да ме гледате с недоверие, но вие ще ме оцените по това, което направя. Знам, че ако сгреша ще ме намразите. Със самото ми идване в Левски вече ме намразиха всички от лит(*кс-етрополе, но нямам проблем с това. Ако се проваля и се изложа, ще ме намразите и вие, но ще понеса своята отговорност.



Национален клуб на привържениците на Левски благодари на Иво Тонев за отзивчивостта и припомня, че част от разговора си остава поверителна, каквато бе уговорката по джентълменски между двете страни.

Позоваването на източника „НКП Левски” е задължително. Всички права запазени.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Яну 28, 2012 2:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
1837 - ... написа:
... Ако се проваля и се изложа, ще ме намразите и вие...



Гусин Иво, ние вече те млазим :smt026 ю донт нийд а парашут...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Яну 28, 2012 4:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Аз не го мразя.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Яну 28, 2012 7:29 am 
Не мога да си представя, че мога да пожелая на някого в Левски неуспех или провал. От цялото си сърце желая на единствения тим любим успех, само напред и нагоре... И дано Бог да гледа и да помага!


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Яну 28, 2012 9:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
Отлична работа на НКП :levski Браво на Владо и замесените :smt023

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Яну 28, 2012 10:25 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Благодарности за хората, които са си играли да ни предоставят стенограмата.

Мен лично това ме уби :lol: :lol:
1837 - ... написа:
"Въпреки управлението на тотото, аз не съм хазартна личност и не играя хазарт."

Нямам му никакво доверие и ми е безкрайно антипатичен. Но стискам палци наистина да работи за клуба. Успех. :wink:
Очаквам да се продължи с храната по Гонзо за щяло и нещяло.

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Яну 28, 2012 10:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Благодарности и от мен на всички, чийто труд доведе до това тая стенограма да види бял свят :smt023
Сега вече хората, които по-горе в темата се оплакваха как нямали възможност да присъстват, но пък имали пълното право да са информирани, трябва да са доволни.

Относно Иво Тонев - аз съм човек, който винаги дава кредит на доверие и с него няма да е по-различно, не виждам защо да тръгвам с предубеждения...
Чест му прави, че изобщо е отишъл на тази среща, щото квото и да си говорим, такава среща можеше и да няма... естествено тука нещата не опират само до чест, съвсем малко акъл му е бил нужен за да прецени, че ще си вкара автогол ако не отиде. Но пък доколкото четем, май е говорил откровено, поне такова е усещането, при това го казват/пишат хора, произлизащи от стари юдео-хазарски родове и отишли там силно предубедени :lol:
Така че "мазен", "хлъзгав", "лъскав" - нема си го гледам в къщи, да работи за ЛЕВСКИ и тваЙ. Успех му желая искрено :levski

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Последна промяна blurrrr на Съб Яну 28, 2012 11:49 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Яну 28, 2012 10:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Едва ли ще са доволни мрънкащите :lol:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Яну 28, 2012 11:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Айде казвайте и тва, дето сте му обещали да не издавате, бе. Имаме право всичко да знаем. Да не сте само вие левскари, бе? :bigok

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Яну 28, 2012 11:24 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
От стенограмата става ясно едно, няма Джаро, няма Маро, Иво е шефа сега!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Яну 28, 2012 11:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1205687


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Яну 28, 2012 11:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Общи приказки :smt006 Единственото хубаво нещо е връщането на Митко Иванков, другото е бошлаф работа :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Яну 28, 2012 1:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
Точно дтугото НЕ Е бошлаф работа. Ненаписаното е най-важното.
И като истински българи, каквито претендираме да сме, може да се опитаме да заменим турските думи с български :smt006

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Яну 28, 2012 2:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 8:29 pm
Мнения: 1956
На мен повечето работи ми звучат като некви алабалистики...
Сериозно, не мога да си представя как в голям клуб, с много служители, администрация и прочее човекът, който отговаря за всичко и се очаква да върши много работа казва "аз пари няма да получавам, правя го за предизвикателството, имам си собствен бизнес". :shock: :shock:
Звучи непрофесионално и нереално, как така...нали като отделя толкова време за Левски няма да може да си върти собствения бизнес....
За мен появата и ролята на тоя Тонев в Левски продължава да бъде неква мистерия.

_________________
НАЦИОНАЛНО МОЩНА И СОЦИАЛНО СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Яну 28, 2012 2:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Е хубаво де, аз откъде да знам какво е ненаписаното, нито съм присъствал на срещата, нито съм Ванга :wink: За мен повечето неща в стенограмата са общи приказки, чувал съм ги не веднъж и няма да спра да ги чувам :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Яну 28, 2012 3:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
Нема кво да се чудите, пичове. Съберете 2+2 както винаги. И ще си получите отговора.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Яну 28, 2012 7:26 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24025
Trans penem mihi est написа:
На мен повечето работи ми звучат като некви алабалистики...
Сериозно, не мога да си представя как в голям клуб, с много служители, администрация и прочее човекът, който отговаря за всичко и се очаква да върши много работа казва "аз пари няма да получавам, правя го за предизвикателството, имам си собствен бизнес". :shock: :shock:
Звучи непрофесионално и нереално, как така...нали като отделя толкова време за Левски няма да може да си върти собствения бизнес....

:wink:
Aз си помислих същото като го прочетох, това е изключително несериозно.
Същото го обяснява и ББ откакто има публични функции.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Яну 28, 2012 7:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Е, то е ясно, че изпълнява каквото каже господаря му. Хлябът му зависи от това, а не от заплатата в Левски. ЧовекО изпълнява поръчка, която ще му помогне за другите занимания. Тъпо е, за съжаление.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 142 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com