forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 9:16 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 142 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 4:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Ами аз си мислех, че се чупира изобщо, как няма да го псувам точно по посочените от теб причини.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 4:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Както вече казах, има слухове, че остава председател на УС и дано да са верни. Иначе имам чувството, че някои хора си плюят просто ей така по дифолт без да се замислят зя някои неща.

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 4:58 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Kryten написа:
Ами аз си мислех, че се чупира изобщо, как няма да го псувам точно по посочените от теб причини.

А не се ли чупира изобщо в крайна сметка или само наполовина? Нещо съм изпуснала явно.

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 6:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Откакто Тонев е в клуба нещата съвсем си ебаха майката. Първо получихме ученически бележници вместо карти, съборихме сектор без да имаме идея ще има ли стадион, вършат се някакви неща, без да се знае с какво право, започването на мачове без да сме влезнали всички стана обичайно, за толкова време ръководството не отговори на нито едно сране, каквито имаше много, и за сметка на това клуба се напълни с много хора, които нямам идея какво точно правят в клуба. Добре поне, че спорталския олигофрен се разкара.
Но най-главното от всичко си остава, като чета как някой работи ей така без пари. Това винаги се оказва един голем кур, и изключение в тоя случай няма как да има.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 6:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
tprodanov написа:
Откакто Тонев е в клуба нещата съвсем си ебаха майката. Първо получихме ученически бележници вместо карти, съборихме сектор без да имаме идея ще има ли стадион, вършат се някакви неща, без да се знае с какво право, започването на мачове без да сме влезнали всички стана обичайно, за толкова време ръководството не отговори на нито едно сране, каквито имаше много, и за сметка на това клуба се напълни с много хора, които нямам идея какво точно правят в клуба. Добре поне, че спорталския олигофрен се разкара.
Но най-главното от всичко си остава, като чета как някой работи ей така без пари. Това винаги се оказва един голем кур, и изключение в тоя случай няма как да има.


1. Ученическите бележници не са ни най- големия кусур. А комуникацията с феновете е на добро ниво, това не ти го казвам аз, а хора, които се занимават с нещата.

2. Да, трябваше да се отговори на срането, макар че според мен на терена отговорихме донякъде..

3. Всички са си на мястото, без Вуцов ако питаш мен.

4. Какво странно има някой да си има пари и най- после в живота си да бъде значим?

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 6:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Brannik написа:
Иначе имам чувството, че някои хора си плюят просто ей така по дифолт без да се замислят зя някои неща.

Ок, замислям се, че стоят накакви пари зад него. Ама аз тия пари много-много не съм видял да са потекли. Още селекцията ни е Пламен Димов и Илиян Йорданов. Иначе аз съм за това той да продължи да работи, напоследък съм доволен от нещата, които стават, акримониус ги е посочил. Ама това да си бие камшика ей така след година и нещо, някак си не върви. Ако дойде друг Тонев - ок, ама ако ситуацията е 'аре оправяйте се', това не ми харесва.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 6:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Kryten написа:
Brannik написа:
Иначе имам чувството, че някои хора си плюят просто ей така по дифолт без да се замислят зя някои неща.

Ок, замислям се, че стоят накакви пари зад него. Ама аз тия пари много-много не съм видял да са потекли. Още селекцията ни е Пламен Димов и Илиян Йорданов. Иначе аз съм за това той да продължи да работи, напоследък съм доволен от нещата, които стават, акримониус ги е посочил. Ама това да си бие камшика ей така след година и нещо, някак си не върви. Ако дойде друг Тонев - ок, ама ако ситуацията е 'аре оправяйте се', това не ми харесва.


Е и аз се надявам да не е така. Иначе наистина по първоначална информация остава член на УС.

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 6:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
acrimonious написа:


1. Ученическите бележници не са ни най- големия кусур. А комуникацията с феновете е на добро ниво, това не ти го казвам аз, а хора, които се занимават с нещата.

2. Да, трябваше да се отговори на срането, макар че според мен на терена отговорихме донякъде..

3. Всички са си на мястото, без Вуцов ако питаш мен.

4. Какво странно има някой да си има пари и най- после в живота си да бъде значим?


Принципно никое от въпросните неща не са ни най-големия проблем, но говорят за професионализъм, или липсата му. По последната точка си говорехме и преди, но никой не може да ме убеди, че един буфер идва да работи за благото на Левски, ей така щот е пич. Версията със значимостта има смисъл, ако носи някакви позитиви, ако щеш дори това да е чесане на егото. Не мисля, че случая е такъв. Не мисля, и че Батков е в клуба заради нещо такова.

Колкото до тези, които са си на мястото, далеч не съм сигурен. Георги Марков, Христо Друмев, Иво Тонев, Вуцов, Гибона какво точно прави, Ники Илиев каква длъжност има, Сашо Костов и Гошо Цветков?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 6:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
tprodanov написа:
acrimonious написа:


1. Ученическите бележници не са ни най- големия кусур. А комуникацията с феновете е на добро ниво, това не ти го казвам аз, а хора, които се занимават с нещата.

2. Да, трябваше да се отговори на срането, макар че според мен на терена отговорихме донякъде..

3. Всички са си на мястото, без Вуцов ако питаш мен.

4. Какво странно има някой да си има пари и най- после в живота си да бъде значим?


Принципно никое от въпросните неща не са ни най-големия проблем, но говорят за професионализъм, или липсата му. По последната точка си говорехме и преди, но никой не може да ме убеди, че един буфер идва да работи за благото на Левски, ей така щот е пич. Версията със значимостта има смисъл, ако носи някакви позитиви, ако щеш дори това да е чесане на егото. Не мисля, че случая е такъв. Не мисля, и че Батков е в клуба заради нещо такова.

Колкото до тези, които са си на мястото, далеч не съм сигурен. Георги Марков, Христо Друмев, Иво Тонев, Вуцов, Гибона какво точно прави, Ники Илиев каква длъжност има, Сашо Костов и Гошо Цветков?


Е добре де, кажи какви успехи може да има Тонев в Локо Сф? Не е пич, но би се изкефил да се каже "Тонев беше директор, когато Левски спечели 27-та си титла". "Тонев беше директорът, при който Левски се представи най- добре в Европа". "Тонев започна строежа на Г. Аспарухов" и т.н. Това е чесане на егото. А Батков още е в клуба, защото няма кой да му даде 15млн за акциите.

Що се отнася до лицата, които си изброил:
1. Гибона не знам да е в клуба?
2. Ники Илиев помага с каквото може на Ясен, принципно той трябваше да е директор на школата, но има проблеми със сърцето.
3. Всички останали са си там отпреди, без Вуцов, който и според мен е грешка.

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 6:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Гибона е шеф на школата, което задава въпроса, какъв е Ясен. А от там и какъв е Ники Илиев...
Иначе, ако е било чесане на егото, тогава Тонев щеше да си тръгне. А той не си тръгва. За Батков е ясно, но що е дошъл в клуба, щото е пич, левскар и да си дава личните милиони...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 6:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
tprodanov написа:
Гибона е шеф на школата, което задава въпроса, какъв е Ясен. А от там и какъв е Ники Илиев...
Иначе, ако е било чесане на егото, тогава Тонев щеше да си тръгне. А той не си тръгва. За Батков е ясно, но що е дошъл в клуба, щото е пич, левскар и да си дава личните милиони...


За Гибона бъркаш- ето ти инфо от официалния сайт:

Цитат:
Директор на детско юношеска школа

Ясен Петров

Роден на 23 юни 1968 г. в Пловдив. Женен, с три деца. Кариера като футболист: Ботев Пловдив (1988-1990, 1992-1994), Пирин ГоцеДелчев (1990), Левски (1991-1992), Локомотив София (1994-1997, 1998-1999),Славия (2000), Алки Кипър (1999), Ухан (1997), Нанджин (1997) и Ченду (1997) отКитай, Мепен (2000), Тенис Борусия (2001) от ГерманияКупа на България–1992, 1995Мачове в „А” група–231 мача/50 голаЗа Левски: 29 мача/3 гола.За националния отбор на България–3 мача


И защо Тонев трябва да си тръгва, не е изпаднал отбора в Б група.. Все още могат да се направят много неща.

А Борат е дребно човече и го знаят само благодарение на Левски, това сме го говорили с теб много пъти.

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 7:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Я кажи кого виждаш в сайта веднага след Яската :bigok
Иначе Батков може да е дребно човече откъм чисто човешки качества и еволюционен резултат, но е факт, че подписа на този човек стои при нашето закриване, после по негови думи същия този човек е прикачен към клуба "да ги води на театър", и по неква ебем ти случайноста точно тоя човек става собственик на Левски, като самия той не може да обясни как. Чорни е хвърлил акциите и ги е подарил на Бакърджиев, ама Бакърджиев ги отказал, ама Батков ги взел, но се наложило да ги плати, щото Чорни пък на него не искал да ги плати. Да му сера на живота, мътна му е цялата работа на мустака около Левски и нищо не може да ми промени мнението, че тоя е едно от злото за отбора.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 7:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Гибона в момента се прави на селтак в телевизионни предавания, носи се като чобанин по жАпанки и общо взето сере зловещо на името си :smt006
А ми беше любимец в детските години :smt007

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 8:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Кога последно бяхме давали 400к за играч? Гари също не е без пари. Батков беше ревнал преди, че вече не може да издържа отбора, но скоро не се е боаждал, определено миа финансова стабилност :wink: Също и стадион почнахме да строим. Ако някой си мисли, чеБатков има заслуга за някое от тези неща, а не Тонев и хората зад него е пълен наивник. А при положение, че няма нито един желаещ да издържа Левски да викаш "вън Батков, вън Тонев" е най-малкото глупаво и необмислено и то на фона, че едно 80% от богатите хора способни да издържат клуб в България са свине и ги виждаме на какъв хал са. Защото другият вариант е Титан че и по-зле. Дано няма сътресения в ръководството след вчерашния тежък удар.

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 8:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
tprodanov написа:
Я кажи кого виждаш в сайта веднага след Яската :bigok


Прав си, моя грешка, значи той е втората грешка след Вуцов.

Brannik написа:
Кога последно бяхме давали 400к за играч? Гари също не е без пари. Батков беше ревнал преди, че вече не може да издържа отбора, но скоро не се е боаждал, определено миа финансова стабилност :wink: Също и стадион почнахме да строим. Ако някой си мисли, чеБатков има заслуга за някое от тези неща, а не Тонев и хората зад него е пълен наивник. А при положение, че няма нито един желаещ да издържа Левски да викаш "вън Батков, вън Тонев" е най-малкото глупаво и необмислено и то на фона, че едно 80% от богатите хора способни да издържат клуб в България са свине и ги виждаме на какъв хал са. Защото другият вариант е Титан че и по-зле. Дано няма сътресения в ръководството след вчерашния тежък удар.


Ами виж сега, за нас загубената титла може да има огромна емоционална стойност, но от инвеститорска гледна точка не е кой знае колко по- различно. Титла ни гарантираше шампионски поток, но в никакъв случай групи на ШЛ или ЛЕ. Не мисля, че на някой, който е тръгнал да строи стадион, му пука от една загубена титла..

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 8:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Дано, дано.

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 8:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Бе след няколко дни като се опомним трябва да се направи една среща и да се "преброят пилците"...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 10:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Абе участие в шл беше с пъти по-добре, защото биеш два относително слаби отбора и влизаш в групите на ЛЕ, докато стартирайки в ЛЕ в четвъртия кръг ни чака много сериозен съперник, така че групите са мираж


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 11:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Boyo написа:
Абе участие в шл беше с пъти по-добре, защото биеш два относително слаби отбора и влизаш в групите на ЛЕ, докато стартирайки в ЛЕ в четвъртия кръг ни чака много сериозен съперник, така че групите са мираж


Е в третия кръг щяхме да сме непоставени така или иначе.. Естествено, че през шампионския поток е по- лесно, но не може "хората" да са разчитали на класиране...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 11:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Последно на класиране, на изборите или на какво са разчитали...
Личното ми мнение, че ако някой е разчитал на нещо, за да са осигурени парите, то тоя някой е за ебане. За да тръгнеш към такава стъпка, парите трябва да са осигурени, ако ще утре БКП (комунисти) да вземат властта и шампион да стане Миньорк, а ние да изпаднем.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 9:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Кои пари да са осигурени? Аз говоря за тези дето инвестираха пари последната година и нещо и назначиха Тонев да ги управлява. Всъщност именно назначението на Тонев, както и потайността, показват , че схемата тук е по-различна от тази в Локо пд примерно, където накараха една Марешки (а първо гласяха точно пещера за там) да даде некви пари , в замяна му дадоха доста доставки на лекарства за болници. Изборите минаха , вече не могат да му осигуряват далаверата и той се маха. Това че тук въобще не обявяват кой е, а пък си назначават човек с някакъв уж опит на този пост, означава, че идеята не е била просто да се изхарчат някакви пари за да не фалират големи отбори преди изборите.

Левски няма да изчезне независимо от обстоятелствата, от изборите, от това дари тиквата ще вдигне кръвно, дали батков ще го гръмнат и т.н. Но пък за сметка на това докато се управлява от неясни мутри с неясни собственици никога няма да се управлява добре и да имаме устойчиво силен отбор.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 3:48 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 10:55 pm
Мнения: 742
На мен тази потайност ми се вижда сериозен проблем, както и това, че всички ние си премълчаваме този въпрос вече година и половина.
Разбира се, този проблем произтича от един друг, а именно че оставен сам на себе си всеки отбор в България ще фалира за месец - два поради неадекватното си икономическо състояние. По тази причина трябва да се разчита на Бащици с неясни цели и мотиви.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 142 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com