forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 1:46 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 187 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 22, 2010 9:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
:) Колкото и да е жалко, да, трябва да се борим за тези 5 лв. Не заради тях, а за да се промени шибания манталитет. Защото ако днес накараме няколко човека да дадат по 5 лв внос, утре може да ги "НАКАРАМЕ" :ohmygod2 да пусната по 1-2 смс-а за нуждаещите се от скъпи медицински процедури. Ако всички, които бяха идвали САМО на големите мачове бяха пуснали по 1 смс вече всичко щеше да е ок. На никой не са му проблем тези 1.20лв, ама ей го на... :?

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 22, 2010 9:56 pm 
Ок, да се борим.И докога така?Докато някой на "хилярдер" му се откъснат от сърцето пари за сектора?
Този фонд, трябва да съяествува и трябва да е мащабен!Но дали на някой ще му е присърце да се занимава, незнам.
Но знам, че ако продължаваме в същия дух, нищо няма да се промени.
Спирам да пиша по темата.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 22, 2010 9:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39196
Местоположение: Фаноса ти
Имаме корени, имаме наследство. Имаме патрон, който САМ е свършил повече работа, от колкото 10, 20, 200 или 500 човека :!: Лутаме се в полемики, а не учим собствената си история :!: Апостолска работа трябва и нещата ще станат, мъчително и бавно, но ще станат. Другото е зяене по форуми и търкане на клавиатура.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 22, 2010 9:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
IRR написа:
Ок, да се борим.И докога така?Докато някой на "хилярдер" му се откъснат от сърцето пари за сектора?
Този фонд, трябва да съяествува и трябва да е мащабен!Но дали на някой ще му е присърце да се занимава, незнам.
Но знам, че ако продължаваме в същия дух, нищо няма да се промени.
Спирам да пиша по темата.


Пожелавам успех с този фонд, аз ще го подкрепям финансово редовно, както го подкрепях, когато още Кафиво събираше парите. Просто съм скептичен, не се сърди ;)

П.С. Може би е редно утре- другиден да се изтрият всички мнения освен тези на Тech0, които са по същество..

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 22, 2010 10:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Както и за всичко останало, така и тук, трябва да се потрудиш за да вземеш пари от хората. Най-малкото трябва да ги информираш. Не може да си седиш на гъза и да чакаш някой да ти донесе. Точно затова е необходимо да има силно ръководство, добри изпълнители, креативност, идеи, дискусии и куп други простотии, които много от нас прилагат ежедневно в бизнеса или професията си. Не става само с ентусиазма на покемоните. Трбябва да се привличат сериозни хора, които имат знания и средства да помагат. Тях, обаче, няма как да ги спечелиш с хайл хитлер, лоши погледи или гледане от високо. С няколко клиширани думи от футболния жаргон - трябва много работа. Ама много.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 23, 2010 11:23 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 09, 2005 9:49 pm
Мнения: 11
echoes написа:
тази практика у нас е невъзможна. поради причини, коренящите се в народопсихологията ни, които сме дъвкали милион пъти..


Най-лесно е да изстреляш заучената фраза и да си измиеш ръцете. То по тая логика никога нищо, което не е правено до сега не трябва да започваме щото "не ни е в народопсихологията"...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 23, 2010 11:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
абе брато, ние за да спасим две момчета не можахме да съберем една мизерна сумичка, а 80 процента от хората ходеха след момичета с касичките да ги обарват и унижават, некой почти ги и набиха, ти за хореографии ми говориш. моля те, въобще не ми се спори за тия неща, ама грам... :wink: "заучената фраза" .. не некой друг тия, моля ти се.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 24, 2010 9:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5976
Местоположение: София, Герена
echoes написа:
80 процента от хората ходеха след момичета с касичките да ги обарват и унижават, некой почти ги и набиха



Факт е ,че тези 'някой' стъпват на мач 6 пъти годишно (+ евротурнирите),но както каза...

Седем:Едно написа:
Както и за всичко останало, така и тук, трябва да се потрудиш за да вземеш пари от хората. Най-малкото трябва да ги информираш. Не може да си седиш на гъза и да чакаш някой да ти донесе. Точно затова е необходимо да има силно ръководство, добри изпълнители, креативност, идеи, дискусии и куп други простотии, които много от нас прилагат ежедневно в бизнеса или професията си.


Само с ентусиазъм ще си остане един тесен кръг от хора....


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 25, 2010 12:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 01, 2009 11:54 pm
Мнения: 422
Момци дайте първо да върнем хората на стадиона за постоянно,а не само като отбора печели,пък после ще събираме пари.Защото сега срещу Берое ако сме по-малко от 5000 ще е наистина жалко :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 25, 2010 2:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 14, 2005 12:45 pm
Мнения: 673
Местоположение: alone somewhere beyond
2000-3000,ако всеки от тях дава по 5лв на месец,ще израстнем като организация,само че билкарите изгониха не малко идеалисти от сектора,останалите едва ли искаме да хрантутиме запад.Иначе съм давал и продължавам да давам пари на ръка,дори на бегло познати лица,за които обаче знам,че обичат идеята ''Левски'' и искат сектора ни да има достойно лице.

_________________
сектор ''А"-духът на ЛЕВСКИ не умира!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 25, 2010 2:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 1:21 pm
Мнения: 7259
Пари бих дал само конкретни хора, масова схема, в която парите биха могли да отидат за гаранция на Ицо и Любо нещо не ме кефи :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 25, 2010 2:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2711
Мислите ли човек в този форум би пуснал тема за набиране пари за Сектор Б и тайничко да крой планове как събраните 100 лева ще даде за гаранцията на Ицо и Любо :ohmygod :fgod

По - малко писане на глупости и повече действия :arrow: по - красив и носещ приятни емоции Сектор :wink:

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 25, 2010 3:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 1:21 pm
Мнения: 7259
Става дума за схема, в която масово се плаща членски внос на НКП в сегашния му (според мен) зависим от СЗ вид.

Повече четене = по-малко писане на глупости във форума :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 25, 2010 11:38 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Сеп 26, 2005 4:24 pm
Мнения: 320
Местоположение: София
наричайте ги с истинските им имена за да знаят всички за кой става въпрос, преди неколко дена ме питаха за кои ицо и любо става въпрос. ицо и любо може да са имена на съвсем нормални момчета от сектора, тва са исуса и младежа - гнусни гнойни израстъци които трябва да бъдат час по скоро прибрани с доживотни присъди или ликвидирани.

трябва да се разбере че СЕКТОР Б НЕ СТОИ ЗАД ТИЯ БОКЛУЦИ, и лайняните наркомански чаршафи са плод само и единствено на болните мозъци от хероин люлин

_________________
НЕ СТАВА САМО С КАФЕВО, ТРЯБВА И СИВО !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 25, 2010 11:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:17 am
Мнения: 2810
Местоположение: ИЛИНДЕН, СОФИЯ
Абе защо всичко трябва да го обръщаме на разтягане на локуми, пуснато е съобщението, който иска помага, който не иска да е жив и здрав, и двете страни имат правилни доводи, в крайна сметка нали затова се прави доброволно всичко, никой не може да те задължи ебати... Факт е че засега има хора, на които може да се разчита че ще резлизират събраните пари по правилен начин, твърде лесно ще се забележи ако някой се опита да скатае кинти, все пак събираме по 300-400 лева на месец-два :smt005 Ако за всяко мнение в тая тема давахме по 50 стотинки щяхме вече 20 лева да сме събрали деба :smt003 Проблеми винаги ще има, както и оправдания, Сектор Б никога няма да е перфектен... Може да е по-добре или по-зле, но до идеален Сектор няма как да се стигне, защото такова нещо не съществува просто... И тия от клиповете дето ги гледаме и те си имат проблеми, стрелят се едни други дори, но пак събират по ебати парите и правят ебати нещата на стадиона...

Има можещи и правещи, има и вечно оправдаващи се, че нещо не им е наред... :lsfc1
Никого не визирам конкретно,защото с очите си съм видял, че 90 % от писалите тук им пука за Сектор Б и не един път са доказвали с конкретни действия това :levski

_________________
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 10:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Вчера две момчета доброволно питаха дали се събират пари за сектора и дадоха пари. +60 :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 11:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 7:55 pm
Мнения: 1149
Местоположение: Вашият град - моята столица
Съжалявам много момчета, лични проблеми ми попречиха да бъда на мача, но който си има желание е намерил на кой да ги даде. :smt023 :smt026

Въпрос: Да се изписва ли списък с хората, които са дали и кой колко е дал или не е коректно според вас???
Може само списък със сумата и хората, без кой колко е дал ... вие кажете ???

_________________
Ако всеки заделя по 5 лева на месец, ще сме мега МОЩ. В този живот нищо не става на готово и трябва да го осъзнаем най-накрая.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 11:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 04, 2010 3:34 pm
Мнения: 3951
Местоположение: София Норд
Аз съм "за" списък само със сумата и хората, които са дали. :)

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 11:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30455
Местоположение: гр. Голямото село
Лично аз не желая да се публикува списък с това кой колко е дал, може би само с хората. Иначе вчера дадох едни пари на субата, надявам се да не ги е изпил всичките :smt003

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 11:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Не е лошо да се ъпдейтва в първото мнение сумата на форумната каса след всяко движение- нагоре или надолу, дори без обяснения, само салдо към момента. С имената е безсмислено..

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 11:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
И аз съм на мнение просто да се прави като баланс, а не да се публикува кой колко е дал (това е защото изпих парите на антонатан вече и да не ме заподозре :bigok )


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 1:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Този,който иска да му се спомене името ,ще му се напише в списъка,който не иска няма да го има списъка,това няма нищо общо с баланса,който е задължително да е кристално чист

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 2:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 7:55 pm
Мнения: 1149
Местоположение: Вашият град - моята столица
Аз пък мисля, че писането на хората, които са дали, без сумите е ползено и може да събуди гузна съвест в някой и от кумува срама да се прелъжат да дадат някой лев. :bigok :loser2

_________________
Ако всеки заделя по 5 лева на месец, ще сме мега МОЩ. В този живот нищо не става на готово и трябва да го осъзнаем най-накрая.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 2:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 11:46 am
Мнения: 2021
Tech0 написа:
Аз пък мисля, че писането на хората, които са дали, без сумите е ползено и може да събуди гузна съвест в някой и от кумува срама да се прелъжат да дадат някой лев. :bigok :loser2


В такъв случай, направо да се напишат имената на хората, които не са дали :smt005 .
Сега сериозно. Както написах по-назад, мога отвреме-навреме да отделям някой лев, но единственият вариант за мен е банков трансфер. :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 4:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 19, 2010 1:25 am
Мнения: 103
Трябва да е помисли как да се накарат позьорите като Дянков,Бакъра,разните му там певци да дават и те!Хем ние печелим хем те си правят шибан PR,че уж им пука за отбора и за феновете...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 27, 2010 4:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Субата що не ми каза, че събира пари, деба? Щях и аз да дам.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 28, 2010 1:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 09, 2006 5:43 am
Мнения: 394
Само за сравнение и без коментар http://www.zvezdafondacija.rs/ !!!!!!

_________________
Шнур за "кежуалщината" чест е да носиш атрибути на Левски!!!Не бъди шубе!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 28, 2010 9:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Ба 72 000 € само от сайта :( После разправяйте кур за интернета и т.н. Много може да ни е полезен, просто не го използваме както трябва :(


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 28, 2010 9:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
:ohmygod2 Тия пари не можем да ги съберем в България феновете на всички клубове взети заедно...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 28, 2010 10:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39196
Местоположение: Фаноса ти
Пак се дава за пример Звезда :loser2 А прочетохте ли какво пише в сайта, кой е основал тази фондация, от кога се събират пари, какви са й целите, кого подпомага :bigok Не, нали? :bigok

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 187 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com