forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:41 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 187 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Окт 02, 2010 10:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Аре да ви помоля да не се ебавате, щото това си е отговорност и не искам некой да си мисли, че използвам парите :bigok Девойката само да вметна ми даде от нейните си пари, за да вкарам и аз некви, щото немах в момента :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Окт 02, 2010 10:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48813
Местоположение: ШОПландия
subata написа:
Tech0 написа:
Седем:Едно написа:
Аз снощи бях като сватба на Субата. Мина момчето по масите с чаша в ръка и събираше пари. Дано ми прости, че не ги бях сложил в плик :bigok

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Според мен ползва парите да плаща на непознати девойки от студентски да го придружават по срещи. Трябва да изпъкне, че е играч все пак, разкрит. :loser2


Абе вие се ебавате, ама ако не бех ви искал, едва ли некой щеше да се сети да даде. Плюс това като ви казах "Аре давайте пари за сектора" всеки втори гледаше все едно го обирам дееба :smt017 Иначе сметки по 400 лева можем да правим :) Следващия път никви бакшиши за оная парантия, а всичко ще го вкарваме в картата :bigok

Оная този път не получи голям бакшиш :smt035
Не стига, че паднахме, последното шише - неква отрова, от която едва не ослепяхме.
Шубата няма да го каним пвоече на кръчми.

Иначе сериозно - това е добра практика. За всяко гостуване се събираме и съответно се събират парЕ. Който може да си позволи на кръчма да дойде, може да отдели и 5-10 лв...

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Окт 02, 2010 11:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Иначе се замислих, дали да не пишем наистина кой колко пари е дал. Логиката на Течо, че може да има гузни е правилна :bigok Я някой да направи една анкета и да се реши ;)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Окт 02, 2010 11:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
subata написа:
Иначе се замислих, дали да не пишем наистина кой колко пари е дал. Логиката на Течо, че може да има гузни е правилна :bigok Я някой да направи една анкета и да се реши ;)


Абе това се прави с цел благотворителност. Трябва да се дава с жалние и любов, а не от гузна съвест! Категорично против!

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Окт 02, 2010 11:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
И в твоите слова има логика, друже :bigok Иначе сега в Сливен като видите некой познат му искайте кешовица :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Окт 02, 2010 11:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
subata написа:
И в твоите слова има логика, друже :bigok Иначе сега в Сливен като видите некой познат му искайте кешовица :)


Сли'ен и познат? Да да :)

Помниш кво беше миналата година :)

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Окт 02, 2010 4:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 28, 2005 6:21 pm
Мнения: 7614
acrimonious написа:
subata написа:
Иначе се замислих, дали да не пишем наистина кой колко пари е дал. Логиката на Течо, че може да има гузни е правилна :bigok Я някой да направи една анкета и да се реши ;)


Абе това се прави с цел благотворителност. Трябва да се дава с жалние и любов, а не от гузна съвест! Категорично против!


:idea:
Абсолютно. Аз като давам пари, ако може да не ми пише никъде името или ника или там квото е :) Иначе целата идея с благотворителността се изкривява. И ставаме като Биг Брадър и селския Ники Кънчев :bigok

_________________
Ich habs gewagt
Meglio morto che rosso


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Вто Окт 12, 2010 11:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Аре бе лудите... 4 страници пищяхте, че нямало къде да си дадете парите. Сега има и по картата са преведени чутовните 25 лева. Само 2 момчета са се сетили да отидат до банката и да свършат работа за 5 минути...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Вто Окт 12, 2010 1:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
чакай да се вземат некви пари все пак. Средата на месеца е, ако ще дават заплата е към края

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Вто Окт 12, 2010 1:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
:loser2 :bigok Горният пост обясни всичко... айде стига наистина ли някой си е мислил, че ще се съберат някакви пари точно в този момент за сектора...те по 1лв за човешки живот не дават някои хора...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Вто Окт 12, 2010 2:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Е много ясно, че ще вярваме. Иначе нема смисъл да живеем изобщо :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Вто Окт 12, 2010 2:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
LSFC написа:
:loser2 :bigok Горният пост обясни всичко... айде стига наистина ли някой си е мислил, че ще се съберат някакви пари точно в този момент за сектора...те по 1лв за човешки живот не дават някои хора...


Предният път доста пари (за нашите стандарти) се събраха, просто си трябва време :smt006

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Вто Окт 12, 2010 2:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Е нашите стандарти 400 лева сметка в кръчмите ли са :bigok И 100 за сектора :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Вто Окт 12, 2010 7:23 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:19 pm
Мнения: 3273
Местоположение: Парк-Хотел Берлин
Това второто число даже е нестандартно високо за тукашните оркостандарти.

_________________
The words of the prophets are written on the subway walls and tenement halls


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Вто Окт 12, 2010 11:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 15, 2006 3:56 pm
Мнения: 5040
Тебе не ти ли снимаха замъка от въздуха :loser2

_________________
11101111010


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Вто Окт 12, 2010 11:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Даже са му взели хеликоптера назаем за да снимат :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Сря Окт 13, 2010 10:14 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:19 pm
Мнения: 3273
Местоположение: Парк-Хотел Берлин
Не съм им дал коридор във въздушното ми пространство, за да имат възможността да снимат...

_________________
The words of the prophets are written on the subway walls and tenement halls


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Чет Окт 14, 2010 10:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
И понеже все се пише, че всеки критикува, а никакви идеи не се дават...
Това начинание на subata е много хубаво, но не по този начин трябва да се събират пари за Сектора. Някой казваше, че трябвали идеи за това как да се събират пари.
Явно е, че тази система за членство в НКП не работи. Първо, срамно малко членове, второ- срамно малко събираемост на членския внос. Според мен фенклуба в този си вид е доста добър. Само трябва да се наберат повече членове.
Както 7:1 в кръчмата за мачас Уелс каза "маркетингът и рекламата важат навсякъде". Абсолютно навсякъде, във всяка една област. Естествено със определената специфика на областта, за която става дума. Именно това липсва, за да се събират парите. Никой не може да ме убеди, че в някаква си игра, в която е ясно, че не дават 20 000 лева, а ги обявяват, за 30 минути, през които трае играта, има 17 000 СМС-а (един приятел работеше в такава игра в Нова, това е средната цифра), а Левски с толкова много привърженици не може да събере 1000 на месец за Сектора. Или, че в някакви си ясновидци по треторазриаден канал (Канал 3) за 1 час предаване се пращат над 200 СМС-а, а ние не можем да постигнем никакъв резултат.
Като човек, който се занимава с реклама мисля, че има неща, които могат да се направят в тази насока и не костват чак толкова много. Естествено всичко е процес, за който трябва време, но трябва все от нещо да се почне. Трябва и някакъв ресурс, няма как иначе. С всичките си предложения ще се обоснова.

1)На първо място трябва да се даде гласност на НКП. Да се покаже на хората на стадиона, че и те могат да бъдат съпричастни към Сектора. Да има реклама един вид. С флаери на стадиона, примерно. Това няма да стане от веднъж, няма да стане и от два пъти. Както казах, това е процес, който изисква време. Флаер с рекламно послание- малко, но ясно. В това отношение си мисля, че и ръковоството може да помогне. По-натам ще стане ясно и още с какво.Като за начало тези флаери могат да се дават с билетите, както сега се раздават програмките. Ще уточня, че в самите програмки подобна "реклама" няма особен смисъл. Губи се "между редовете" някак. Трябва да е самостоятелна и ясно открояваща се. Не мисля пък и, че ръководството би отказало помощ, особено когато с нищо не са натоварени. Какво по-хубаво от това по-добра подкрепа за Левски, хореографии и т.н.?

2)След това трябва да се направи възможно това да станеш член на НКП онлайн и на стадиона, както и да си плащаш членския внос по същия начин. Много малко хора биха се вдигнали до Т.Александров, за да станат членове на НКП, да не говорим да ходят всеки месец да си плащат членския внос. Друго би било всичко да ти е "под носа". Онлайн системата е ясна и тя засяга по-тесен кръг от хора, но в ХХI век мисля си, че е задължителна. За плащането и ставането на член на стадиона... Една масичка като кетаринга на входовете на "А" и "В" да речем не мисля, че е толкова сложно. Уточнявам защо казвам само за тези сектори- "Б'' сектор е ясен, там не е ситуацията като в "А" и "В". В тези два сектора има достатъчно хора, които милеят за Левски, но си нямат и на идея, че има сайт sektor-b.com , да не говорим за кафето на Тодор Александров. Има хора, които с удоволствие биха дали пари за Сектора, стига да се знае как "да им се вземат". Това с минаването и събирането на пари там не върви. На хората в България до толкова им е писнало от подобно нещо, че никой няма да даде нищо. Друго е, когато всичко е точно и ясно, знаят, че парите се дават в НКП и т.н. Освен всичко редовните посетители на тези два сектора нищо не им пречи отивайки на стадиона да си платят този членски внос- 5лв на месец на много хора няма да им пука.

3)Освен веднъж да станат членове на НКП тези фенове да се провокират да си плащат членския внос. Ейто тук примерно пак може да се постигне някаква договорка с ръководството. Примерно като си член и редовен платец да имаш % отстъпка при покупка на неща от фен магазина, % отстъпка при покупката на сезонна карта... и т.н.
Дори и без договорка с ръководството пак тези фенове могат да имат някои привилегии. Примерно да имат запазен билет за мачовете в "Б" (то и сега може да го има това), да имат % отстъпка от магазина на Тодор Александров. Да имат отстъпки при екскурзиите (не само в България, а и в чужбина). Когато бях член на НФК това го имаше. И отстъпките не бяха хич малки. И т.н. и т.н

Всичко това е писано на прима виста и нахвърляно ей така. Но все отнякъде трябва да се започне. :smt006 И преди някой да се е изказал, че "нали са фенове на Левски, има сайт, има информация, те трябва да търсят подкрепа към отбора...". Пак казвам- всичко това е маркетинг. Правилата важат за всички и навсякъде. От всичко могат да се изкарат пари, стига да знаеш как да ги вземеш.

*нека ПърЖолет да се изкаже колко биха стрували 10 000 малки рекламни флаера, примерно. :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Чет Окт 14, 2010 10:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
С много неща съм съгласен и това са и мои идеи, но...За да си дадат хората парите, пък било то и 5 лв., трябва да знаят, че ще има пълна прозрачност за изразходването им, а няма да потънат в нечий джоб. На нас ни е лесно да даваме на Субата, защото го познаваме (пък и знаем къде живее). Дали обаче бих дал така лесно на Гугутката? Не знам, достатъчно ми е да видя един коментар тук през техния общ акаунт, за да ми се отще. Заплахи, плюене и кво ли не. Това не е нещо, което кара хората да те обичат. Гугутката трябва да си разчисти къщичката. Не може левскар да отива да си купува нещо в кафето и да бъде гледан на кръв, да му се обяснява, че носи чорбарски марки и т.н. Е, как ще иде да си плати членски внос, тогава? Некоя нинджа тип Песчо ще му се дърви и ще го гледа зло. Страшен кеф. Та, мисълта ми е, че трябва да се почне оттам и да се върви нагоре. Аз смятам, че ние трябва да си подкрепяме нашата инициатива и да помагаме кой колкото може. Нищо не пречи да се направят и членски карти на форума, с някаква годишна такса от 60 лв., примерно. Тя ще носи на притежателя си защита от зли чалми като Омраз и гаранция, че няма да получиш БАН :smt003
НКП има 500 члена, форума има 8000.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Чет Окт 14, 2010 10:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Седем:Едно написа:
С много неща съм съгласен и това са и мои идеи, но...За да си дадат хората парите, пък било то и 5 лв., трябва да знаят, че ще има пълна прозрачност за изразходването им, а няма да потънат в нечий джоб. На нас ни е лесно да даваме на Субата, защото го познаваме (пък и знаем къде живее). Дали обаче бих дал така лесно на Гугутката? Не знам, достатъчно ми е да видя един коментар тук през техния общ акаунт, за да ми се отще. Заплахи, плюене и кво ли не. Това не е нещо, което кара хората да те обичат. Гугутката трябва да си разчисти къщичката. Не може левскар да отива да си купува нещо в кафето и да бъде гледан на кръв, да му се обяснява, че носи чорбарски марки и т.н. Е, как ще иде да си плати членски внос, тогава? Некоя нинджа тип Песчо ще му се дърви и ще го гледа зло. Страшен кеф. Та, мисълта ми е, че трябва да се почне оттам и да се върви нагоре. Аз смятам, че ние трябва да си подкрепяме нашата инициатива и да помагаме кой колкото може. Нищо не пречи да се направят и членски карти на форума, с някаква годишна такса от 60 лв., примерно. Тя ще носи на притежателя си защита от зли чалми като Омраз и гаранция, че няма да получиш БАН :smt003
НКП има 500 члена, форума има 8000.



Aбе това с прочистването... Всички сме фенове на Левски все пак. Когато всичко е добре подредено не мисля, че някой ще се чуди дали да даде 5 лева членски внос. Е, да, трябва да има и някаква отчетност де.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Чет Окт 14, 2010 11:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2710
Хубаво ги коментирате нещата и има желание, но за нещо с НКП трябва да се говори с тях и да има съдействие и кординация, чак тогава може да се предприеме нещо :wink:

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Пет Окт 15, 2010 8:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Абе стига с това НКП. Вие сте нема такива индивиди, честно ви казвам... 5 лева не може да даде човек за сектора, щото си мисли, че ще потънат в некой джоб :ohmygod Много ги мислите схемите и това е проблема. Вадете по 5-10 лева да купуваме некви неща и това е. Хората като видят, че има прозрачност може и да почнат да дават повече. Нема смисъл само от даване на идеи, съвети и т.н. 150 мнения написахте, че няма на кой да давате парите, сега пък проблемно било, че не всички хора се познавали помежду си и трябвало НКП да се заеме :ohmygod :ohmygod :ohmygod Няма оправия...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Пет Окт 15, 2010 9:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
subata написа:
Абе стига с това НКП. Вие сте нема такива индивиди, честно ви казвам... 5 лева не може да даде човек за сектора, щото си мисли, че ще потънат в некой джоб :ohmygod Много ги мислите схемите и това е проблема. Вадете по 5-10 лева да купуваме некви неща и това е. Хората като видят, че има прозрачност може и да почнат да дават повече. Нема смисъл само от даване на идеи, съвети и т.н. 150 мнения написахте, че няма на кой да давате парите, сега пък проблемно било, че не всички хора се познавали помежду си и трябвало НКП да се заеме :ohmygod :ohmygod :ohmygod Няма оправия...


Абе не е баш така, един силен Национален Клуб на Привържениците може да генерира много повече пари от всички нас взети заедно, давайки си и последните пари за каузата... ;)

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Пет Окт 15, 2010 9:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Говорим за любов към нещо, за което ще предпочетеш да си дадеш парите, отколкото да изпиеш няколко уиските повече. Хората, които досега дадоха пари, ще дават и в едно по-мащабно нещо. Другите, които се повъртат, ако ще и на вратата да им се ходи няма да дадат. Точка. Стига си измисляхте оправдания и т.н.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Пет Окт 15, 2010 11:23 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Последното мнение е бая грешно и сички мнооооооооооооооооого добре знаят причината да не се дават пари от определени хора в тоя форум,който са давали бая преди :wink: Въпросът е принципен,а не в 5те,10те или 1000 лева :smt115


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Пет Окт 15, 2010 11:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Citizen_Kane написа:
Последното мнение е бая грешно и сички мнооооооооооооооооого добре знаят причината да не се дават пари от определени хора в тоя форум,който са давали бая преди :wink: Въпросът е принципен,а не в 5те,10те или 1000 лева :smt115


Е добре да чакаме причината да отмине ли? Защото това май скоро няма да стане.

п.п. Плюс това причината да не се дават пари не е тази (може би за някои, но не за всички).


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Пет Окт 15, 2010 11:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 3:56 pm
Мнения: 7132
Местоположение: Лондон
Хората като дават пари за нещо, очакват да получат нещо в замяна.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Пет Окт 15, 2010 11:53 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
subata написа:
Citizen_Kane написа:
Последното мнение е бая грешно и сички мнооооооооооооооооого добре знаят причината да не се дават пари от определени хора в тоя форум,който са давали бая преди :wink: Въпросът е принципен,а не в 5те,10те или 1000 лева :smt115


Е добре да чакаме причината да отмине ли? Защото това май скоро няма да стане.

п.п. Плюс това причината да не се дават пари не е тази (може би за някои, но не за всички).


Абе да ти кажа честно за доста хора точно тва е причината да не дават шото ако сичко беше нормално само от 3-4ма в тоя форум могат да се събират по около 300-400 лева месечно :wink: Не че е нещо,но като добавиш и тези които дават по 2-5-10 лева и би се събрала приятна сумичка от нищо и никакъв си форум :blass

Само че като поодъртееш,почваш да зимаш решения с горната глава и некакси почваш да различаваш идеята Левски София от сегашния сектор Б :smt115


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Пет Окт 15, 2010 11:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 3:56 pm
Мнения: 7132
Местоположение: Лондон
20:80 :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Пет Окт 15, 2010 12:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
SharkyTT написа:
Хората като дават пари за нещо, очакват да получат нещо в замяна.


...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 187 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com