forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 5:22 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 187 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Пет Окт 15, 2010 3:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:17 am
Мнения: 2810
Местоположение: ИЛИНДЕН, СОФИЯ
Който дава, дава, това е положението, дано само Любо не се откаже от тежката задача с която се е нагърбил, и с която във всеки случай като се върна бих помогнал с каквото мога, но повече от тия пари горе долу на месец трудно се събират... Всеки си има тези и виждания за това как стоят нещата в Сектора, които поддържа и естествено че има това право. Стана ми забавно само, дори когато тия проблеми не бяха толкова на дневен ред се казваше, че няма смисъл да се дават пари за организирано купуване на факли примерно и паленето им на стадиона, защото това е изкуствено и няма смисъл да се прави, че организираният хаос е това, към което трябва да се стремим :smt031 Не искам някой да се чувства засегнат, просто давам пример, квото и да става винаги си има причини да не се дават пари, защото някои хора си мислят, че ако всичко върви по мед и масло в Сектора ще събираме ебати сумите... Еми нема да стане :smt047
Така че квото има тва е, нито си длъжен да просиш от някого нито трябва да дължиш обяснение, ако хората те познават достатъчно добре и ти имат доверие, нещата ще вървят напред... Тука по мачове на гостуване от София ходим по 200 души, бах я и тая бройка дето никой никого не познава, това как ви хрумна не знам... Поне по лице се знаем всички, за 5 лева няма да се женя с някого, че да ми се обяснява как трябва да съм му спечелил доверието :smt012

_________________
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Пет Окт 15, 2010 5:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
subata написа:
Citizen_Kane написа:
Последното мнение е бая грешно и сички мнооооооооооооооооого добре знаят причината да не се дават пари от определени хора в тоя форум,който са давали бая преди :wink: Въпросът е принципен,а не в 5те,10те или 1000 лева :smt115


Е добре да чакаме причината да отмине ли? Защото това май скоро няма да стане.

п.п. Плюс това причината да не се дават пари не е тази (може би за някои, но не за всички).



Suba, сори, ама напоследък много недомислени разсъждения правиш. Еми дай нещата да си останат така по твоята логика. Да не се давали идеи. :ohmygod2 Не е въпроса в това същите, които дават досега да продължат. Това ще е така. А тези, които не дават да започнат да дават. И тези, които не знаят, че могат да помогнат, да бъдат провокирани да го направят.
* и нищо против твоята кауза, напротив. С удоволствие бих отделил 20 лева на месец за нея, когато мога. Въпроса е левскарите да започнат да дават пари и в НКП. Не става въпрос за хората тук. Едно време в НФК събирахме големи суми чрез този членски внос. Давам ти един пример за нещата в предишния ми пост. В училище левскарите им предлагах да стават членове, правех им картите в НФК и така. И с това бая народ си стана членове на НФК от там и бая пари се събираха. Вярно е, че тогава беше 12 лева на година и се плащаше на 2 пъти, но начинът е същия. В спортното на Локомотив имаше 47-8 души членове на НФК (трябва да си видя тетрадката :lol: ) :lsclapp И на почти всички им събирах членския внос. Давам ти просто пример, че нещата, когато провокираш да се дават пари-стават.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Пет Окт 15, 2010 5:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Citizen_Kane написа:

Само че като поодъртееш,почваш да зимаш решения с горната глава и некакси почваш да различаваш идеята Левски София от сегашния сектор Б :smt115


много добре казано... :levski

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Пет Окт 15, 2010 9:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 15, 2006 6:01 pm
Мнения: 4629
Местоположение: Герена
targovishte написа:
Citizen_Kane написа:

Само че като поодъртееш,почваш да зимаш решения с горната глава и некакси почваш да различаваш идеята Левски София от сегашния сектор Б :smt115


много добре казано... :levski

Eми добре приемете, че те пари отиват, в човек който всички познаваме, за идеята ЛЕВСКИ, не за пфк ад-то на Бататюрк

_________________
Левски беше силен,
когато бе цивилен,
върнете старият любим отбор!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Пет Окт 15, 2010 9:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
DirtyDog е дал най-точните мнения, друг е въпроса до колко на някой му се занимава да ги изпълни... аз съм сигурен, че ако машината беше смазана над 5000лв на месец щяха да се правят...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Пет Окт 15, 2010 10:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48817
Местоположение: ШОПландия
LSFC написа:
DirtyDog е дал най-точните мнения, друг е въпроса до колко на някой му се занимава да ги изпълни... аз съм сигурен, че ако машината беше смазана над 5000лв на месец щяха да се правят...

Преспокойно един работещ фенклуб с месечна членска такса би изкарвал и повече.
Все пак, в България има 4-5 милиона Левскари, но нямаме този маниер на фен култура, за да има един строен и добре обезпечен фенклуб.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Пет Окт 15, 2010 10:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Не са виновни феновете. Заболя ме устата да казвам, че за да има фенска култура, трябва мноооого работа от страна на НКП. Трябва хората да се търсят, да се убеждават, да се молят, дори. То и през турско робство всички са искали свободата, ама Апостола е обикалял денонощно по села и паланки, създавал е комитети и е убеждавал хората, а не е стоял в някоя кръчма като бей и да чака всички мераклии за свобода да дойдат да му се поклонят, да ги оглежда с крив поглед и да им прибира парите. Трябва силна организация и то не само в София, а в цялата страна. Оня мазна свиня Дучан ходи всеки месец да открива фен клубове и им прибира паричките, докато им изяжда агнетата и им изпива бирата.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Окт 16, 2010 12:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Направете и вие нещо. Стига с това НКП. НКП е виновно, че нямало членски внос. НКП е виновно, че няма фенска култура. НКП е виновно, че няма хора по стадиона... Ако всеки поотделно от нас правеше нещо за сектора, нито НКП щеше да е в това състояние, нито щяхме да търсим като някакви просяци по 5 лева от човек.

http://vasil-levski.blogspot.com/2008/0 ... _3041.html


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Окт 16, 2010 2:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 01, 2009 11:54 pm
Мнения: 422
subata написа:
Направете и вие нещо. Стига с това НКП. НКП е виновно, че нямало членски внос. НКП е виновно, че няма фенска култура. НКП е виновно, че няма хора по стадиона... Ако всеки поотделно от нас правеше нещо за сектора, нито НКП щеше да е в това състояние, нито щяхме да търсим като някакви просяци по 5 лева от човек.

http://vasil-levski.blogspot.com/2008/0 ... _3041.html

Само уважение за това което си се наел да правиш но...от мненията ти които чета по темата,ти искаш всичките пари за сектора да идват едва ли не само от форума,и всички други идей не се приемат.Естествено че НКП е виновен за всичко-че няма фенска маса и култура,че няма членски внос и пари в сектора и тн...Не може отбор с 1-2 милиона привърженици,да има 5000 фена ;)

пс седем:едно е дал много точен пример с Апостола :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Окт 16, 2010 3:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Краен написа:
subata написа:
Направете и вие нещо. Стига с това НКП. НКП е виновно, че нямало членски внос. НКП е виновно, че няма фенска култура. НКП е виновно, че няма хора по стадиона... Ако всеки поотделно от нас правеше нещо за сектора, нито НКП щеше да е в това състояние, нито щяхме да търсим като някакви просяци по 5 лева от човек.

http://vasil-levski.blogspot.com/2008/0 ... _3041.html

Само уважение за това което си се наел да правиш но...от мненията ти които чета по темата,ти искаш всичките пари за сектора да идват едва ли не само от форума,и всички други идей не се приемат.Естествено че НКП е виновен за всичко-че няма фенска маса и култура,че няма членски внос и пари в сектора и тн...Не може отбор с 1-2 милиона привърженици,да има 5000 фена ;)

пс седем:едно е дал много точен пример с Апостола :smt023


Излиза едва ли не, имало кой да мисли, другите да не се обаждат. :slap Суба, в грешка си, бата. Левски е на феновете не само на хората в НКП и Сектора. Много хора от тук са имали достатъчно дейно участие за развитието на Сектора, но по една или друга причина това е прекъснато. Това не значи, че не могат да дават идеи. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Окт 16, 2010 4:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Суба, аз повече в тази тема няма да пиша. Щом се задоволяваш с жалките подаяния, които няколко души от тоя форум може да отделим, ок. НКП - Национален Клуб на Привържениците. Това е централизиран орган, който би трябвало да обединява всички левскари. По твоята логика, обаче, всеки трябва сам да се оправя. По същата логика, никой не трябва да работи, а да прави фирма и да става предприемач. Също така няма нужда на има здравна каса и пенсионен фонд - всеки трябва да се спасява сам или да прави форум за да събира по 100 лв. на месец от приятели. Не мога да те разбера защо скачаш срещу всички идеи, а същевременно не предлагаш нищо? С кое от изброеното не си съгласен? Нали затова пишем тук, за да стигнем до някакво читаво решение. Никой не казва, че трябва да зарежем това, което правим сега. Просто казваме, че то е крайно недостатъчно, а за да има повече приходи, трябва много повече усилия и то не от няколко души в някой си форум, а от централния орган, представляващ феновете. Кажи с какво не си съгласен и да намерим по-добрия вариант, а не само да скачаш и да ни заклеймяваш. Довечера на мача ще ти дам 100 лв.. И кво от това? Не мислим ли глобално, загубени сме. Това е Левски, а не Поморие. Срамно е да се разчита на шепа хора.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Окт 16, 2010 4:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Съгласен със Седем:едно, казал съм го и в началото на темата, една птичка пролет не прави. Да, ще направим 2 знамена, ще купим 20 факли и 5 телескопа, но дотам. Нито някое сериозно хорео, нито ще организираме екскурзия за хората от провинцията, да могат да дойдат за 10лв да гледат Левски- Калиакра.

Другото, Дърти дог- дал си идеи- защо не звъннеш на Владимиров да ги предложиш и да дадеш идеи за реализирането им ;)

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Окт 16, 2010 7:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Краен написа:
Естествено че НКП е виновен за всичко-че няма фенска маса и култура,че няма членски внос и пари в сектора и тн.


Добре.

DirtyDog написа:
Излиза едва ли не, имало кой да мисли, другите да не се обаждат. :slap Суба, в грешка си, бата. Левски е на феновете не само на хората в НКП и Сектора. Много хора от тук са имали достатъчно дейно участие за развитието на Сектора, но по една или друга причина това е прекъснато. Това не значи, че не могат да дават идеи. :smt006


Противоречиш си май. Като е на феновете, какво пречи да си събираме пари между нас си и да се стараем за един по-красив сектор? Защо трябва да има някакъв голям фен клуб, който да ни обединява? И тези идеи, които ти ги даваш са обсъждани много пъти, но поради една или друга причина са неосъществими в момента.

Седем:Едно написа:
Суба, аз повече в тази тема няма да пиша. Щом се задоволяваш с жалките подаяния, които няколко души от тоя форум може да отделим, ок. НКП - Национален Клуб на Привържениците. Това е централизиран орган, който би трябвало да обединява всички левскари. По твоята логика, обаче, всеки трябва сам да се оправя. По същата логика, никой не трябва да работи, а да прави фирма и да става предприемач. Също така няма нужда на има здравна каса и пенсионен фонд - всеки трябва да се спасява сам или да прави форум за да събира по 100 лв. на месец от приятели. Не мога да те разбера защо скачаш срещу всички идеи, а същевременно не предлагаш нищо? С кое от изброеното не си съгласен? Нали затова пишем тук, за да стигнем до някакво читаво решение. Никой не казва, че трябва да зарежем това, което правим сега. Просто казваме, че то е крайно недостатъчно, а за да има повече приходи, трябва много повече усилия и то не от няколко души в някой си форум, а от централния орган, представляващ феновете. Кажи с какво не си съгласен и да намерим по-добрия вариант, а не само да скачаш и да ни заклеймяваш. Довечера на мача ще ти дам 100 лв.. И кво от това? Не мислим ли глобално, загубени сме. Това е Левски, а не Поморие. Срамно е да се разчита на шепа хора.


Какво предлагам и с какво съм помогнал аз си знам, това че не съм го написал нагледно във форума, за да разбереш и ти, не смятам, че е мой пропуск. Предлагам да си събираме пари между нас и някой като има идеи относно НКП да отиде и да им ги каже. В кафето. Аз не искам да имам нищо общо с НКП в момента и предпочитам да си дам парите на едни други хора. За да минем към глобалното събиране на пари, надявам се си наясно, че първо трябва да даваме по единично. И ти като Иван май си мислиш, че е възможно да имаме фенска маса, която можела да събере пари и даже да купува играчи, вместо клуба :smt042

Спирам със споровете и ще ви кажа нещата лично, защото тук ме изкарахте едва ли не, че ви джобя за пари и съм се нахвърлял върху идеите ви. И според мен трябва да има голям фен клуб с членски внос и да има някаква маркетингова политика, но това за момента е невъзможно. Още повече, че няма как да стане с идеи написани във форума (в който форум, последно време се пише само за сране, качват се някакви мизерни снимки на курове и т.н.), както и с идеи в кръчмата.

п.п. Човекът най-деен с идеите (той ще се сети), може следващия път да извади 5 лева от джоба си и да ги инвестира в сектора, а не да ги дава за пиене по дискотеките :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Окт 16, 2010 10:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
acrimonious написа:
Съгласен със Седем:едно, казал съм го и в началото на темата, една птичка пролет не прави. Да, ще направим 2 знамена, ще купим 20 факли и 5 телескопа, но дотам. Нито някое сериозно хорео, нито ще организираме екскурзия за хората от провинцията, да могат да дойдат за 10лв да гледат Левски- Калиакра.

Другото, Дърти дог- дал си идеи- защо не звъннеш на Владимиров да ги предложиш и да дадеш идеи за реализирането им ;)


Защото това са идеи обсъждани именно с Владо и то много отдавна. :lol: Доста преди да стане шеф на НПК, и изобщо да има НПК. Владо го познавам покрай един чорбар, когато работеше в Аванти. Тогава редовно се засичахме и обсъждахме какво трябва да се направи. Тези идеи бяха именно и на Владо.


Суба, изкривяваш много нещата. Къде съм казал, че да не се събират и м/у нас си пари?

*и това с кой къде да си дава парите изобщо пък не трябва да го засягаш ти. Всеки ще си дава парите където си иска. :wink: Дай сега защото даваме в заведения ХХХ лева на месец да ги даваме и за Сектора. Ако си мислиш, че е възможно- пълна утопия. :smt006 И вероятно нещо се засегна, че някои хора, говоря и аз себе си, не дадоха пари на мача с Уелс. Лично аз съм преценил, че сумата, която съм дал, когато играхме със Спортинг-това мога да отделя в момента. Останалата ми подкрепа към отбора ще е на гостуванията в Европа. :slap Всеки сам си преценява. И именно това изкривяване не трябва да се получава. Ти даде толкова, онзи толкова, защот днес не даваш, а ги даваш еди къде си. Това е много голяма грешка, бате, без да се обиждаш.


И аз спирам да пиша в тази тема като Седем:Едно, защото някои хора се оказаха доста докачливи. :? До онзи ден беше, че само се коментирало, а никой не двал идеи, сега пък е защо се дават идеи.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 12:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Не разбирам защо мислите, че държа сметка на когото и да е. Спирам да пиша и обещавам да не ви натискам вече по кръчмите. Който иска да дава, който не иска да не дава.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 12:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
Момчета, не се карайте за глупости... всички искате и искаме едно и също. За жалост няма да се получи така. Самият факт, че хората не искат да ходят и да дават пари в НКП, а дават на някое момче, което е пуснало тема в някакъв форум трябва да е супер показателен за много хора, че нещата някъде куцат. Ако могат да се извличат поуки, ако не могат ще се пие по кръчмите, по мачовете ще има 300 човека и така, докато не дойде едно по-добро поколение или докато Сектор Б остане само в хубавите снимки...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 12:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48817
Местоположение: ШОПландия
subata написа:
Не разбирам защо мислите, че държа сметка на когото и да е. Спирам да пиша и обещавам да не ви натискам вече по кръчмите. Който иска да дава, който не иска да не дава.

Ааа, нема таквиа. Още в четвъртък се събираме някъде. Поне 20 човека ще сме и всеки трябва да задели 5-10 лв за фонда...

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 12:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Ми натискай ти, аз ще ги пъдя зад граница :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 12:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
LSFC написа:
Момчета, не се карайте за глупости... всички искате и искаме едно и също. За жалост няма да се получи така. Самият факт, че хората не искат да ходят и да дават пари в НКП, а дават на някое момче, което е пуснало тема в някакъв форум трябва да е супер показателен за много хора, че нещата някъде куцат. Ако могат да се извличат поуки, ако не могат ще се пие по кръчмите, по мачовете ще има 300 човека и така, докато не дойде едно по-добро поколение или докато Сектор Б остане само в хубавите снимки...


Нещата е ясно, че куцат, ама ако 200-300-500-1000лв ги броим за пари за клуб, който твърдим, че има няколко милиона фена, значи нещата не куцат, ами са с отрязани крака.. ;)

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 12:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
....

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Последна промяна acrimonious на Нед Окт 17, 2010 12:39 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 12:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 14, 2005 5:25 pm
Мнения: 833
:arrow:

_________________
Изображение


Последна промяна Сините_в_Атака на Нед Окт 17, 2010 3:38 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Нед Окт 17, 2010 1:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2710
Седем:Едно написа:
Това е Левски, а не Поморие. Срамно е да се разчита на шепа хора.


Срамно е на половината мачове в първенството да сме 2-3 хиляди ....

Спор не знам защо въобще се води - който иска и може дава пари на Субата, който има предложения отностно НКП ги предлага там. Дърти Дог, щом тези идеи са на Владо, защо не се опита да ги реализира .... Напомни му ги :) За да просперираме трябва постоянна бройка, която ще се върне и задържи след яка пропаганда в София (училища, плакати, млакати) и провинцията, трябва преоткриване на новите фен клубове и въобще НПК да насочи работата си там .... Дотогава ще сме си жив ташак на малките мачове ... а свинете един път да са прави "добре че има факли" :)

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Пон Окт 18, 2010 12:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Citizen_Kane написа:
subata написа:
Citizen_Kane написа:
Последното мнение е бая грешно и сички мнооооооооооооооооого добре знаят причината да не се дават пари от определени хора в тоя форум,който са давали бая преди :wink: Въпросът е принципен,а не в 5те,10те или 1000 лева :smt115


Е добре да чакаме причината да отмине ли? Защото това май скоро няма да стане.

п.п. Плюс това причината да не се дават пари не е тази (може би за някои, но не за всички).


Абе да ти кажа честно за доста хора точно тва е причината да не дават шото ако сичко беше нормално само от 3-4ма в тоя форум могат да се събират по около 300-400 лева месечно :wink: Не че е нещо,но като добавиш и тези които дават по 2-5-10 лева и би се събрала приятна сумичка от нищо и никакъв си форум :blass

Само че като поодъртееш,почваш да зимаш решения с горната глава и некакси почваш да различаваш идеята Левски София от сегашния сектор Б :smt115

:idea:

И понеже се разпознавам в поста на BLUE YOUTH - още си държа на мнението, че треа да има организиран хаос. Отделно, тия проблеми, които тогава още не са били "на дневен ред" на някои хора ни беше ясно, че ще се появят и просто двете неща (проблемите и изкуственото организиране след договорки с ушев) дойдоха заедно, ръка за ръка. Бих отделял доста пари за сектора, обаче не виждам смисъл в това, докато нещата не станат пак истински. И преди някой да се е появил да ми се кара - тва е лично мое мнение и не ангажирам никой с него :wink:

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Сря Окт 20, 2010 2:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 15, 2006 6:01 pm
Мнения: 4629
Местоположение: Герена
А какво разбираш под организиран хаос?

_________________
Левски беше силен,
когато бе цивилен,
върнете старият любим отбор!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Сря Окт 20, 2010 4:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Разбирам да няма само факли, които да се палят предварително организирано и под команда, а всеки да си пали и собствено внесени факли и димки когато си поиска без да ходят да го бият и ако ти е кеф да си метнеш факлата на пистата пред оградата примерно, не пак да ти скачат на главата. Разбирам да имаш повече лична свобода, а не да ти държат сметка за всичко. Защото предварително внесени факли и непозволяването на самоинициативност не е особено "ултра" :wink: Разбирам тва, което беше преди есента на 2007ма :smt006

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Чет Окт 21, 2010 12:17 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:17 am
Мнения: 502
Междудругото subata е абсолютно прав!
Такива работи постигнахме без да имаме фен магазини, без да имаме доходи от продажби на напитки, че дори и без да се познаваме:
http://vbox7.com/play:3d2ea8e9
http://vbox7.com/play:bc82ca6b
http://vbox7.com/play:ceb30981
http://vbox7.com/play:8f1a785b

Резултатите след като се отделихме в "А" сектор за един мач няма да ги показвам, за да не поласкавам червените боклуци, но всички си ги знаем. Така че идеята форумът да стане орган за събиране на средства изобщо не е утопия!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Чет Окт 21, 2010 1:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 15, 2006 6:01 pm
Мнения: 4629
Местоположение: Герена
Brannik написа:
Разбирам да няма само факли, които да се палят предварително организирано и под команда, а всеки да си пали и собствено внесени факли и димки когато си поиска без да ходят да го бият и ако ти е кеф да си метнеш факлата на пистата пред оградата примерно, не пак да ти скачат на главата. Разбирам да имаш повече лична свобода, а не да ти държат сметка за всичко. Защото предварително внесени факли и непозволяването на самоинициативност не е особено "ултра" :wink: Разбирам тва, което беше преди есента на 2007ма :smt006

донякъде съм съгласен, но това което описваш лесно се изражда в свободия. Не искам да ни отнемат домакинства или да ни слагат на празни трибуни, само щото някой нинджа-хОлиган е решил да се направи на важен и да метне някоя бомба или факла на пистата. ОК, не трябва да ти скачат на главата. Ти може и да си минал тинейджърските трепети, ама в сектора има достатъчно неадекватни индивиди.

_________________
Левски беше силен,
когато бе цивилен,
върнете старият любим отбор!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Чет Окт 21, 2010 3:43 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
Hypnotic написа:
Brannik написа:
Разбирам да няма само факли, които да се палят предварително организирано и под команда, а всеки да си пали и собствено внесени факли и димки когато си поиска без да ходят да го бият и ако ти е кеф да си метнеш факлата на пистата пред оградата примерно, не пак да ти скачат на главата. Разбирам да имаш повече лична свобода, а не да ти държат сметка за всичко. Защото предварително внесени факли и непозволяването на самоинициативност не е особено "ултра" :wink: Разбирам тва, което беше преди есента на 2007ма :smt006

донякъде съм съгласен, но това което описваш лесно се изражда в свободия. Не искам да ни отнемат домакинства или да ни слагат на празни трибуни, само щото някой нинджа-хОлиган е решил да се направи на важен и да метне някоя бомба или факла на пистата. ОК, не трябва да ти скачат на главата. Ти може и да си минал тинейджърските трепети, ама в сектора има достатъчно неадекватни индивиди.

:smt111


Прикачени файлове:
asd.jpg
asd.jpg [ 12.42 KiB | Прегледано 8978 пъти ]

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!
Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Нед Окт 24, 2010 12:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Hypnotic написа:
Brannik написа:
Разбирам да няма само факли, които да се палят предварително организирано и под команда, а всеки да си пали и собствено внесени факли и димки когато си поиска без да ходят да го бият и ако ти е кеф да си метнеш факлата на пистата пред оградата примерно, не пак да ти скачат на главата. Разбирам да имаш повече лична свобода, а не да ти държат сметка за всичко. Защото предварително внесени факли и непозволяването на самоинициативност не е особено "ултра" :wink: Разбирам тва, което беше преди есента на 2007ма :smt006

донякъде съм съгласен, но това което описваш лесно се изражда в свободия. Не искам да ни отнемат домакинства или да ни слагат на празни трибуни, само щото някой нинджа-хОлиган е решил да се направи на важен и да метне някоя бомба или факла на пистата. ОК, не трябва да ти скачат на главата. Ти може и да си минал тинейджърските трепети, ама в сектора има достатъчно неадекватни индивиди.

Е тия твърдения са поредната пропаганда - колко лишавания от домакинства и празни трибуни е имало в периода 2005-07, когато нямаше ушев в сектора и нямаше и стюарди и защо не се изроди в слободия?

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фонд - Сектор Б
МнениеПубликувано на: Нед Окт 24, 2010 1:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
Защото вече се прилага стриткно от 2007-ма година ЗАКОН ЗА ОПАЗВАНЕ НА ОБЩЕСТВЕНИЯ РЕД ПРИ ПРОВЕЖДАНЕТО НА СПОРТНИ МЕРОПРИЯТИЯ. Препоръчвам ти да го прочетеш внимателно и да не говориш за поредна пропаганда, щото Хипнотик е пострадал вече от този закон.

http://www.youthsport.bg/docs/zoor.pdf

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 187 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com