forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Юни 04, 2024 7:16 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 212 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 2:22 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
БРАВО! :smt023 Ей това вече е истинска позиция и истински решения! Убеден съм, че няма ЛЕВСКАР на земята, който да не иска точно това! Ясно е на всички, че мустакатата комунистическа свиня Тодор Батков е в задънена улуца и ни води към гибел! Не знам дали е нарочно, но той наистина е ликвидатор и решенията на НКП и всички присъствали на срещата са много навременни и точни! Защото, след още съвсем малко време, щеше да е много късно! Много хора са написали, че не са очаквали това да се случи, толкова скоро! Но аз не мисля така! Всички ние очаквахме това да се случи! Защото беше ясно, че така повече не може да продължава! ВЪН от ЛЕВСКИ на Батков и кликата от агенти и комунисти около него! :slap Това ще е най-големия ни подарък на ЮБИЛЕЯ! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 2:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 21, 2013 7:40 pm
Мнения: 878
Щом доживях да видя пост от теб в който не присъства 4-4-1-1, 4-4-2 и т.н., ще се оправи положението! Оптимист съм!!! САМО ЛЕВСКИ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 3:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 7:06 pm
Мнения: 1608
Местоположение: Пловдив
Сега чета новината и съм много доволен. Точна позиция, само така обединени ще постигнем махане на Тара!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 3:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 1:35 am
Мнения: 746
Местоположение: София
Аз нямам съмнение, че всички нормален човек ще подкрепи това решение на НКП, но най-важното е това, което ще бъде на стадиона. И преди е имало кампании антиБатков, но за жалост те не са довели до успешен край и може би това е така, защото когато Тара отиде на стадиона и само като Левски падне се почват псувните по него. Ако това го разберат максимално повече хора, че е крайно време да се върнат на стадиона и там да си изразят мнението срещу този човек и през това време си подкрепят отбора, съм оптимист, че нещата може да изглеждат по по-различен начин.

_________________
Само Левски.
http://vbox7.com/play:f5b4fb7c05


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 3:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 04, 2010 3:34 pm
Мнения: 3956
Местоположение: София Норд
Чудесна новина! :levski :lsfc3 бай бай мустак, времето ти свърши :smt006

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 5:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49843
Местоположение: ШОПландия
Шизофреничния глупак съм сигурен как в момента обмисля вариант как юридически е възможно да разпусне отбора или нещо такова. Със сигурност вече иска да се отърве, но ще иска да го направи така че хем да не е на загуба, хем да излезне бяла лястовица. Затова и ще се запъва тия дни като почнем натиска.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 5:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8400
Местоположение: Там
Ще го напиша и тук, защото мисля, че е важно :

Статията за позицията на НКП изчезна от водещите в Спортал, но въпреки това : "Колоритен фен на прасетата посрещна лодогорец в Испания - прогнозира, че орлите ще бият с 4:0" е на първо място във Водещите :wink:

Половината фенове дори не знаят за тази позиция в момента. МОЩНО ПРОПАГАНДА ЗА МАЧА В СЪБОТА!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 5:39 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Може да се отделят и 20-30 лв. да се спонсорират постовете във фейсбук на страниците на НКП и фонда (или само на НКП), за да се въртят и да достигнат до абсолютно всички и да се знае какво правим и какво се случва.

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 5:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 26, 2007 8:51 pm
Мнения: 2251
Като ни знам путкенския манталитет в събота ще сме 4000 макс... Дано не съм прав. Тодоре, дните ти вече за преборени :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 5:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
4000 е ебахти оптимистичната прогноза :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 5:43 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юни 04, 2013 1:15 pm
Мнения: 1759
400 може


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 5:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 08, 2014 8:48 pm
Мнения: 2990
Толкова...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 5:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Статията за позицията на НКП изчезна от водещите в Спортал, но въпреки това : "Колоритен фен на прасетата посрещна лодогорец в Испания - прогнозира, че орлите ще бият с 4:0" е на първо място във Водещите :wink:

Половината фенове дори не знаят за тази позиция в момента. МОЩНО ПРОПАГАНДА ЗА МАЧА В СЪБОТА!


Е, ти и в Гонга виж заглавието: http://gong.bg/view_article.php?article_id=412127. И третото желание се споменава ей така, като за между другото...тоя Томислав Русев трябваше да го припсувам във Фантастикото в Хаджи Димитър, като го засичах, дееба и подлогата :smt067

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 5:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8400
Местоположение: Там
Предполагам ще се наложи да се постараем малко повече, за да ни забележат :strkstrk Трудно ще е началото, надявам се хората да се върнат на стадиона до края на сезона

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 5:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49843
Местоположение: ШОПландия
Журналята ще игнорират до един момент. До събота може и да няма отзвук, но по-натам ще има. ;) Играли сме го вече тоя мач, но сега ще е по-организирано и много по-масово.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 5:58 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15250
Имам чувството, че при един одит ще се окаже, че отбора дължи към 100 милиона на Батков.

Какви са точно причините да искаме одит? Нека хората, които имат повече вътрешна информация да хвърлят повече светлина върху това искане?

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 6:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 08, 2014 8:48 pm
Мнения: 2990
До колкото прочетох в декларацията, там се казва,че всеки ще може да изрази мнението си за собственика на мачовете. Ще се дава ли тон от уредбата против Батков или пак ще се надвикваме с нея ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 6:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Goviado написа:
Журналята ще игнорират до един момент. До събота може и да няма отзвук, но по-натам ще има. ;) Играли сме го вече тоя мач, но сега ще е по-организирано и много по-масово.


Ще игнорират непрекъснато. При предишни акции си носех листче с адресите на всевъзможни медии и лепяхме плакати баш пред офисите им, така че нема как да не ги видят, а отразяване почти нямаше. И сега ще е така, а нашите медийни канали далеч не са много - основните фейсбук групи не са под контрола на Левскари.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 6:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 17, 2006 4:53 pm
Мнения: 2201
Дълг е на всеки един от нас да се опита да накара колкото се може повече хора да отидат на стадиона и да защитят тима си! Дори и всяка седмица да се налага да им обяснявате. Левски го изисква :levski

А подобни песимистични мнения, как сме щели да бъдем 400 и как сме били путки, може да си ги спестявате. От прогнози няма нужда в момента. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 6:08 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
tprodanov написа:
Goviado написа:
Журналята ще игнорират до един момент. До събота може и да няма отзвук, но по-натам ще има. ;) Играли сме го вече тоя мач, но сега ще е по-организирано и много по-масово.


Ще игнорират непрекъснато. При предишни акции си носех листче с адресите на всевъзможни медии и лепяхме плакати баш пред офисите им, така че нема как да не ги видят, а отразяване почти нямаше. И сега ще е така, а нашите медийни канали далеч не са много - основните фейсбук групи не са под контрола на Левскари.


Мани го това. Наистина едно спонсориране на определени постове с минимални суми, може да направи чудо. Това означава всички, които са харесали тези страници, да видят постовете, а като сложим и хилядите споделяния, които те ще породят, това са още и още цъкания от всякакви левскари. Фейсбук е огромна машина и сила и не трябва да се подценява сега, когато и медиите за пореден път ще се опитват да ни стъпчат.
Отделно като се направи и една официална анти-батков страница, ето ти още един канал за пропаганда. Не трябва да се даваме!

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 6:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49843
Местоположение: ШОПландия
Аз съм по скоро скептичен са социалните мрежи, защото повечето дето следят там или нямат възможност да присъстват, или не биха били активни по никакъв начин. Плакатите и медиите достигат до повече активни левскари, според мен. :smt017

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 6:19 pm 
В кой век си :smt005 :smt005 Плакатите по улицата имали по-голям отзвук и ефект от социалните мрежи? Ол райт?


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 6:20 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Ко? :shock:
Плакати и медии може да имат по-голямо отражение сред хора като баща ми, но дотам. Социалните мрежи са адски силно оръжие, създават зверски вайръл най-малкото, а това няма кой да го спре.

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 6:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
Добра новина! "А"-то е казано, но има още 29 букви до "Я"-то.
Най-важно сега е постоянство, никакво отказване, задружни усилия и много добре обмисляни и координирани действия по всички възможни фронтове. Ефект може да има от всичко :levski

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 6:26 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15250
incheto_1914 написа:
Ко? :shock:
Плакати и медии може да имат по-голямо отражение сред хора като баща ми, но дотам.

Бива ли така да подценяваш наборите? :)

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 6:28 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15250
Ако ресурсите ни позволяват би трябвало да пробваме със социални мрежи и плакати. Те достигат различни демографски групи.

Ако мислите, че сред "по-старите" няма да има достатъчно хора, които да тръгнат с/у Батков, тогава да не правим плакати, а да се фокусираме главно върху социалните мрежи.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 6:32 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Аз съм "за" настискане по всички фронтове, само пари да има. Не е като да не сме лепили плакати и преди, весело е, особено като дойдат чорбари и блуфарта ги погне :bigok

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 6:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Фейсбук е огромна сила и в това няма никакво съмнение. Същевременно, плакатите са достатъчно евтини и не мисля, че ще ни се налага да избираме между едното и другото. Във фейсбук драмата ни е, както казах, че основните левскарски фейсбук групи не са под наш контрол, съответно няма как да постваме от тях и да промотираме.

Това разбира се, едва ли ще бъде достатъчно. Трябва ни нещо, с което да бръкнем надълбоко в батковия гъз.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 6:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8400
Местоположение: Там
Дайте да събираме пари и да рекламираме по бтв преди да почне турския сериал, сигурен съм, че ще достигне до to4nite хора..
Сериозно си го мислих иначе вчера, ще трябват средства, да натиснем сметката по фонда или да се даде някаква друга?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 6:36 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Ти имаш ли идея кви пари струва рекламата там, бе, човек, еле па в тоя час? :lol: :lol: :lol:

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 212 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com