forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Юни 04, 2024 12:41 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1706 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 57  Следваща

Оптимисти ли сте за промените в Левски?
Да. 64%  64%  [ 164 ]
Не. 34%  34%  [ 88 ]
Да се запази статуквото. 2%  2%  [ 4 ]
Има друг вариант (да се посочи в темата). 1%  1%  [ 2 ]
Общо гласове : 258
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2011 2:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 12:49 pm
Мнения: 335
Иво Тонев не беше ли известен с това, че стана спортно-технически директор след като бе шофЕр на Гигов?
А най-неприятното в случая е, че ние все си повтаряме, че по-лошо няма как да стане, а от година на година е по-зле и по-зле. Днешните промени в ръководството пък вече са върха!

_________________
abvgdejz написа:
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!


Последна промяна Corpse на Чет Дек 15, 2011 2:52 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2011 2:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49842
Местоположение: ШОПландия
Изпълнителен директор по смисъла на дружество не сме имали. :smt006 Явно водките искат по-стройна и формална структура. Тоя Шишков не го знам, но тонев е нужно само да му се види аграрната физиономия и става ясен :ohmygod2

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2011 2:51 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6957
Местоположение: Монтана
Kryten, много остро приемаш нормални неща. Трябва да се сложат поставени лица, нищо по-нормално от това. А, е 3млн лева е 1/3 от общия бюджет необходим за годината, не е малко. ;) Можеше далеч по-големи малоумници да се сложат, Тонев поне е футболен човек, има опит в управлението, няма да го правят на балама. Само не знам съчетаването как ще се получи, но ние сме царете на лавирането, така че не се притеснявам особено. :D Повече ме притеснява онзи от Спортал, тоя къв идва и за какво се бори не знам.

Едит: Тонев е всичко друго, но не и селяк. ;) Един от малкото в родния футбол свързваш смислено 3 изречения и никога не е плюл по Левски.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2011 2:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Ако започна отзад напред, точно обратното впечатление имам, но карай. Това, че не е плюл по Левски е така.

Иначе това, което ме притеснява, че ще се вре, ще снася информация, ще създава интриги, неминуемо ще има скандали с Гонзо (от което ще пострада втория) и т.н. Ако си седи кротко в УС, не си вре носа, не дава интервюта и пр - ОК. Но според мен ще го намърдат за спортен директор при първа възможност.

А мутрата му е типично селска, не можеш да отречеш :bigok

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2011 2:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 31, 2011 9:34 pm
Мнения: 161
Не, кажете ми честно, знаете ли какво искате некои хора. Ако беха докарали некой руснак, по-добре ли щеше да бъде? :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2011 2:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11790
barabas написа:
Не, кажете ми честно, знаете ли какво искате некои хора. Ако беха докарали некой руснак, по-добре ли щеше да бъде? :ohmygod

Валери Газаев, Олег Романцев? :bigok

Ок, Иво Тонев, както каза Kryten, ако си седи мирен- няма проблем, ама оня другия, прасето,от къв зор?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2011 3:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
хайде да предложим на Ален Делон да ни стане директор, щото не му е селска мутрата.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2011 3:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 06, 2009 2:25 pm
Мнения: 2715
Местоположение: Sofia
Всички искаме промени нали така , сега се случват и пак сме недоволни... :ohmygod
Да изчакаме всичко да е официално и тогава да казваме кой става и кой не става... :smt006

_________________
"Нашата любов е по-силна от вашата омраза" ! ! !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2011 3:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Синият Болярин написа:
Аз не бързам да се радвам, дори леко се притеснявам. Не мога да разбера каква е изгодата на някаква (руска) банка ей така да дава 3 милиона лева на година, когато тя няма никакъв дял на българския пазар. Дори да са решили да навлизат, никой няма да си вложи парите в депозити или да тегли кредит, само защото спонсорира любимия му отбор. Освен това, дори всичко да се окаже истина, няма гаранция, че реално бюджетът на Левски ще се увеличи, защото може просто Батков да намали финансирането. В момента единствените ни приходи са около 1 милион от Мтел, телевизионните права, не особено голяма сума от карти, билети и маркетинг + каквото дойде от трансфери. Останалото се дава от Батков, който вече се чуди как и на кого да си пробута акциите.

Иначе, съвсем нормално след като даваш толкова пари, да имаш и свой представител в борда. Защо, обаче, не сложиха левскар? Иво Тонев първо ще се разписва под месечното възнаграждение и чак тогава ще мисли за отбора, ако изобщо му дреме на ****. Освен това другият визиран Шишков е собственик на официалния медиен партньор на септемврийско знаме и откровено сайтчето му поддържа анти-левскарска политика.


Ъхъм, да бе, немали интереси на българския пазар. Споменавам веднага само две неща - БУЛГАРТАБАК и БДЖ.... :smt006

А "влизането" в Левски е по същата схема, по която Титан "влезе" при свинете - да не мислиш, че Гърнето много е искал - просто ББ и още няколко народ му обясниха, че ако иска да се занимава с боклука, трябва да вземе свинките, за да не умрат. Оттогава се видя на Гърнето колко му дреме на какъв хал са прасетата. В тоя ред на мисли съм изключително притеснен, че и при нас като нищо ще се случи същото и има да дирим бащицата със свещ.....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2011 3:04 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6957
Местоположение: Монтана
http://vbox7.com/play:eefc1712
http://vbox7.com/play:a57f5175e4

Първите две интервюта във vbox, може да е всичко, но не е тъп. ;) Дали ще снася и т.н. всичко е възможно, но все си мисля, че никой не печели от караници и това няма как да не го знаят и двамата, ако се сработят с Гонзо би било страхотно за нашия отбор. Тепърва ще се изясняват функциите им, нека тогава да коментираме, защото в момента гадаем и може да кажем неща за които по-късно ще съжаляваме. :) Аз за себе си съм доволен от това назначение, ако приемем, че е трябвало да има такова, реално от левскарите само един Ники Илиев остана вариант, но очевидно на него не му се занимава.
Но и аз като вас се чудя какъв е този "компютърен" специалист и какъв ще го играе този, ревизор на Баждека ли какво? И ако ще стават интриги, то е много възможно чрез неговия сайт да се вкарват нещата, отколкото чрез Иво Тонев.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2011 3:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 6:43 pm
Мнения: 2497
Аз за Тонев, лошо не мога да кажа, ама и хубаво не мога...Прасето сигурно има чисто медиен характер, ще сере по Балона и по спортлайната...Има една поговорка, много баби, хилаво дете...Това ме притеснява. Инак водките са сложили, човек дето е работил спортен директор и е близък на човекО намерил спонсорО.
Май много бързо се забрави, че Тонев е цитирам: "Иво Тонев същевременно е и в управата на Спортния тотализатор, а бе и Общински съветник в листата на ГЕРБ". Събираме 2+2 и внезапно правим 4

_________________
Станимир Стоилов:
"Няма значение дали ще махнеш някого, като не можеш да намериш по-добър от него."

Делио Роси:
"Футболистите, които са тук са взети от Левски, не са взети нито от треньора, нито от президента...те са взети от Левски"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2011 3:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Не знам кой за какво става и каква му е "мутрата", но предтоят интересни месеци.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2011 3:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Малко доста набързо и под масата станаха нещата, което никога не е добре :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2011 3:13 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Г-н Тонев, благодаря за изкуствения терен в моя квартал, ма е време да го постегнете малко, че се съсипа :smt003

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2011 3:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5377
Аз се притеснявам повече от медийния магнат :smt012 Много ми е неясен като функции.
Тонев го готвят да смени Гонзо според мен. Предполагам, че ако нещата се скофтят това ще е първия ход на машиниста ни :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2011 3:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 31, 2011 9:34 pm
Мнения: 161
Wildkid написа:

А "влизането" в Левски е по същата схема, по която Титан "влезе" при свинете - да не мислиш, че Гърнето много е искал - просто ББ и още няколко народ му обясниха, че ако иска да се занимава с боклука, трябва да вземе свинките, за да не умрат.



А дали и Мишата Чорни не влезе в Левски по същата причина, айде да не се заблуждаваме :smt002


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2011 3:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 5:03 pm
Мнения: 1377
Майката му ебаха на любимия клуб! Всякаква паплач му се изреди! Бах тоя спонсор дето си назначава спортни и изпълнителни директори. Ясно е, че руснаците са всичко друго,но не и спонсори! Сега ше почнат едни игри, едни интриги, заеби.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2011 3:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
И много прокопсахме като го взе Чорни по същата схема, нъл тъй?

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2011 3:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 31, 2011 9:34 pm
Мнения: 161
Wildkid написа:
И много прокопсахме като го взе Чорни по същата схема, нъл тъй?


Тва е отделна тема. Върпосът е, че нищо ново под слънцето не се случва, за да се кахърим и изпадаме в паника. Така или иначе в близка перспектива няма кой да се навие да дава пари за футбол по схема различна от тази


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2011 3:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Ако Иво Тонев наистина е човек на ББ, то ролята на тоя Шишков е повече от ясна. Яко контрол над медиите и пей сърце :( Дано естествено са ми в повече "филмите" :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2011 3:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Мне, просто по тая схема се забелязва тенденцията всеки следващ да е по-зле от предишния, която перспектива хич не ми се нрави....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2011 3:29 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6957
Местоположение: Монтана
Ебати странното, толкова много искахте нов собственик, а сега всички яко резервирани, а само аз леко обнадежден. :smt003 Не бяхте прави, Ганя си продаде при първата оферта... =)))

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2011 3:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Гледам че баче Кика разглежда форума, така че нека той сподели неговото вещо мнение :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2011 3:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 31, 2011 9:34 pm
Мнения: 161
Alek написа:
Не бяхте прави, Ганя си продаде при първата оферта... =)))


Аз пък си мисля, че Батката доста ще се опъва до лятото, докато руснаците се водят само "спонсор". Въпореки, че тия 1.5 мил. еврона + кинтите от Мтел, са ни бюджета за пролетния полусезон , откъдето и да го погледнем. Силно се съмнявам през последните години да сме разполагали с повече. Бездънният дежб ще може официално да се затвори :blass


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2011 3:43 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Са, ако не друго, то поне е интересно дори когато няма мачове :bigok
А Иво Тонев къвто и да е, поне знае какво и кога да каже, за разлика от Царя, който няколко години поред повтаря - ще видите различен Левски следващия сезон...

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2011 3:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11790
basma написа:
Са, ако не друго, то поне е интересно дори когато няма мачове :bigok
А Иво Тонев къвто и да е, поне знае какво и кога да каже, за разлика от Царя, който няколко години поред повтаря - ще видите различен Левски следващия сезон...

Оня ден, при крум савов, пак каза, че ще видим по-силен Левски през пролетта- направо изтръпнах :blass :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2011 3:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49842
Местоположение: ШОПландия
niki87 написа:
basma написа:
Са, ако не друго, то поне е интересно дори когато няма мачове :bigok
А Иво Тонев къвто и да е, поне знае какво и кога да каже, за разлика от Царя, който няколко години поред повтаря - ще видите различен Левски следващия сезон...

Оня ден, при крум савов, пак каза, че ще видим по-силен Левски през пролетта- направо изтръпнах :blass :smt005

Но нито един път не е излъгал. :loser2 Гонзича че не го бива за тази работа е ясно, но не мога да си представя точно този Иво Тонев да блести повече. :smt017 Пак е от същото котило на до болка повтарящи се лица в мафиотския ни футбол.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2011 3:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
subata написа:
Гледам че баче Кика разглежда форума, така че нека той сподели неговото вещо мнение :)


Не знам, бачка.. Раздвоен съм като Акуаро след среща с Гарра отвсякъде..

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2011 3:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 10, 2009 10:04 pm
Мнения: 2817
Местоположение: На реката
Ше плачем за Бащицата скоро :smt085

_________________
"Ти не ме познаваш мене!
Твойте дни са преброени.
Mряна ли си или клен,
ти ще бъдеш победен!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 15, 2011 3:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 11:46 am
Мнения: 2021
acrimonious написа:

Не знам, бачка.. Раздвоен съм като Акуаро след среща с Гарра отвсякъде..


"Разцепен" е по-точната дума :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1706 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 57  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com