forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Юни 04, 2024 11:03 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 740 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 6:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Killmister написа:
Колкото до неуспялите ни юноши, разликата между и нас кюрдекс е че там като се наложат момчета, отзад няма 10 наемника и 10 чужденеца дето да чакат, съответно не се борят с тях за титулярно място, съответно имат пред себе си възможността спокойно да се развият.


Разликата всъщност се вижда като се разгледат националните отбори от абсолютно всички възрасти - там има основно Литекс, по-малко Славия и тук-там малко Левски. Не знам дали основното е, че от няколко години насам сериозно си стегнаха школата или по-скоро това, че при тях няма Студентски град, но е факт, че имат много повече качество.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 7:07 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:25 am
Мнения: 6542
Местоположение: Х Х Х
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0% ... 0%B5%D0%B2

:wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 7:08 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 10:55 pm
Мнения: 745
Литякс са убити селяни, подкрепяни от съдиите и със сериозен медиен комфорт. Най- слабия Левски от 180 години насам тупа гордостта на Кюрдистан, за какво говорим изобщо?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 7:24 pm 
бахти декларацията на нкп... излиза че единственият виновник е илиан и сега вече всичко е ок... смърт за футболистите!!!!


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 7:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
shalala написа:
Killmister написа:
Колкото до неуспялите ни юноши, разликата между и нас кюрдекс е че там като се наложат момчета, отзад няма 10 наемника и 10 чужденеца дето да чакат, съответно не се борят с тях за титулярно място, съответно имат пред себе си възможността спокойно да се развият.


Разликата всъщност се вижда като се разгледат националните отбори от абсолютно всички възрасти - там има основно Литекс, по-малко Славия и тук-там малко Левски. Не знам дали основното е, че от няколко години насам сериозно си стегнаха школата или по-скоро това, че при тях няма Студентски град, но е факт, че имат много повече качество.


Всъщност юношеските национали от 2-3 години работят по нов метод, където треньорите взимат момчетата на лагери с по цели седмици, и там момчетата израстнаха много повече отколкото в самите си школи, вкл и за литекс важи това

Колкото до сравнително успешното им представяне на отбора в момента има съвсем ясно обяснение - тези момчета сега там са на по хиляда лева заплата и Литекс далеч не ги устройва като крайна цел в кариерата, а напротив, всичките те се хвърлят яко да си уредят трансфер на запад. Връзките на Кюрда (хипотетичните му връзки) и някои добри трансфери на Литекс през последните години са това, което "зарибява" юношите там да имат мотивацията наистина да блеснат за един сезон. Ако обаче и това лято не направят големи продажби мотивацията там ще падне рязко и ще стане като в Лудогорец , където вторият им сезон е трагедия в сравнение с първия


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 7:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 01, 2009 12:53 am
Мнения: 478
"Разочарованието от слабата игра и колебливите резултати на отбора продължава да е факт. Въпреки всичко, което преживяхме в последните седмици, ние подкрепяме решенията и промените, които бяха взети.

Доволни сме, че в съблекалнята отново ще присъстват доказани левскари и шампиони – Елин Топузаков и Мариян Христов. Вярваме, че те ще успеят да втълпят на сегашните футболисти, какви са футболните и моралните ценности за всеки, които истински обича синята идея.

Искрено се надяваме, че техният характер на победители ще помогне да играем така, както отива на Левски. Продължаваме да искаме достойна и мъжка игра. Ще го направим отново. За сетен път ще застанем зад Левски и ще подкрепяме отбора в предстоящите мачове.

Пожелаваме успех на новия треньорски екип и се надяваме да не бъдем разочаровани отново.

Още утре на стадион „Георги Аспарухов“ желаем да видим левскарския дух в действие. Нека се появи на терена, останалото не го мислете, ние сме се доказали.

Държим да видим истинско уважение към синята фланелка и хората, които подкрепят отбора от трибуните. Ние пак ще бъдем там, защото знаем да правим едно нещо. Научени сме да се борим докрай, да подкрепяме Левски до последната секунда!

Национален Клуб на Привържениците на Левски"



Изглежда нещата започват да се подреждат :D .Светло бъдеще ни чака!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 7:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2012 11:42 am
Мнения: 637
Радвай се народе!!! Илиян си тръгна, всичко вече е цветя и рози. :strkstrk :strkstrk :strkstrk От лятото новият треньор ще е или Топчо или Мариян, а защо не и двамата.Дали са готови?На кой му пука важното е да има с кого ръководството да си измие ръцете.А това ,че след 1 година ще имаме поне още 1 наша легенда, която ще бъде псувана от 20% от феновете не е важно.Все пак са наши легенди,а не на Тонев и голяма част от ръководството ни.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 7:40 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 22, 2005 12:21 am
Мнения: 670
Местоположение: Горе на черешата
Нека хипотетично приемем, че действително не Тонев и не Батков са силните хора в Левски.

Тогава падне ли Тонев, пада прикритието на истинския бос и намеренията му спрямо клуба. Ако нашият натиск е наистина сериозен и се насочи на ниво по-високо от разни футболистчета и треньори, които са просто пушечно месо, много бързо може да стане ясно точно какви игрички изиграха Тиквата и Батков с Левски, "Южен поток", черното тото, Герена и всички останали манипулации, които подозираме от доста време и които стават все повече. По същия начин както излязоха лайната на правителствата за 10 г. назад с ЕРП-тата и както ще излязат Бойковите при следващо управление, различно от ГЕРБ. И не че нещо ще се промени или ще можем да направим (както нищо не се случи и с ЕРП-тата), но поне ще знаем истината... някаква утеха е. Ще знаем кои са истинските виновници към настоящия момент, така както доскоро знаехме, че Батков е голямата щета и изливахме всичко по него, вместо да очерняме сини легенди или в най-добрия случай да кълнем някакви безлични човечета като Пелето, които са просто мръсният парцал на Тонев, който пък е мръсният парцал на някой си Х. Иначе тая комедия селският перчем може да я разиграва още дълго... да сменя пешките и да ни се смее. Хайде да накараме хипотетичния господин Х. над него да си размърда мозъка, а?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 7:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39408
Местоположение: Фаноса ти
Maриян има над 10+ имота под наем в Ботевград и го раздава рентиерче, с над 30 бона доход месечно, надявам се да е дошъл с ясното съзнание, че от Левски не се печели, и дано тия пари му стигат, за да си гледа задълженията и да пердаши разните келешчета, дето ни докараха до инфаркт и присмешки на всяка крачка :idea:

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 8:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Killmister написа:
...Просто няма връзка между двете звена, а такава връзка не може да се направи като смениш треньор, помощник треньор, спортен директор, технически директор или ебал съм го какъв директор...

Може, ако докараш човека, който прави връзката. Само дето трябва да има почти цялата власт в клуба, да има акъла за да измисли модела за работа в школите, да подбере работещите там и цялото спортно-техническо ръководство. Това освен с пари, става с много акъл. Което няма как да стане, щото Жейнов-Мейнов и сие, вересиите на Батков и други протежета ще умрат от глад :roll:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 8:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5362
Местоположение: София
Щом има хора,които са доволни от тези "промени" и си мислят,че това е проблема на Левски,значи схемите на "ръководството" си работят... :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 8:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
И все пак успех на Мариян и Топчо :smt006
Адски много съм разочарован от последното интервю на Илиев :?, за втори път дава определения за публиката и за отбора, а докато беше в бироЙ пишеше с футболистите декларации и се кълнеше в любов и вярност :smt006 Радвам се, че го уволниха, дано никога повече не се върне на Герена :smt006 Забрави, че ако не беше Левски, щеше да е просто Илиан от Черно море и ако не беше левскарската публика, щеше да бъде грабнат още от втория мач :smt006

Илиане, връщай значката, не заслужаваш да си рамо до рамо с легенди като Гунди, Котков и Соколето, да не говорим за хората създали клуба в преди 100 години :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 9:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
Mr. Smith написа:
И все пак успех на Мариян и Топчо :smt006
Адски много съм разочарован от последното интервю на Илиев :?, за втори път дава определения за публиката и за отбора, а докато беше в бироЙ пишеше с футболистите декларации и се кълнеше в любов и вярност :smt006 Радвам се, че го уволниха, дано никога повече не се върне на Герена :smt006 Забрави, че ако не беше Левски, щеше да е просто Илиан от Черно море и ако не беше левскарската публика, щеше да бъде грабнат още от втория мач :smt006

Илиане, връщай значката, не заслужаваш да си рамо до рамо с легенди като Гунди, Котков и Соколето, да не говорим за хората създали клуба в преди 100 години :smt006

бате Илиан заслужава и значка и много повече ..Това че не успява да мотивира отбора и не става за треньор не значи че трябва да се отричаме от него.Поне човека опита...А мислете малко..А и не Илиан ,а играчите са мърди ,но дано ме опровергаят...БАТКОВ -ВЪН

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 9:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
ОК :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 9:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 8:29 pm
Мнения: 1957
Е не му прави чест пак да действа на принципа - "Бъди мишка докрай!". Супер нагло е...отборът за първи път от 4 години имал шанс за титлата...отборът по безхаберна и импотентна игра не е имал от 10 години. Феновете са му виновни, че не успя да внесе и капчица организация в играта, не взе едно мъжко решение и един път не ги нареди тея путки като хората....
Цитат:
Бившият треньор на Левски Илиан Илиев даде интервю специално за Гонг часове, след като се раздели със „сините“. Наставникът бе заменен от своя асистент Николай Митов.

„Естествено е да има разочарования в мен, тъй като всеки иска да свърши работата си докрай. Отборът за първи път от четири години е в борбата за титлата девет кръга преди края, а имаме шансове и в турнира за купата. Не е приятно, разочарован съм. Имахме среща с Иво Тонев и Даниел Боримиров. Случиха се доста неща в последно време. Шансът за титла и купа го има, но трябва да има спокойствие. Трябваше да има спокойствие от страна на феновете, но това не можеше да се осигури на отбора. Говорихме това да стане в оставащи девет кръга до края на сезона, но явно няма как да стане. Иначе си бяхме казали, че ако не постигнем нещата, а дори и да ги постигнем, ще си отидем. Не можаха да осигурят този комфорт на отбора и трябваше да се случи нещо. Най-добрият вариант беше аз да си тръгна, за да има спокойствие“, коментира специалистът.

„Да кажа, че се чувствам предаден, това са силни думи. В мен обаче има горчилка. Има един месец и десет дена до края на първенството. Можеше да се даде това спокойствие, за което говоря. Играта не е добра, така е, но има мачове, в които трябва да вземеш точките, а после да дойде и самочувствието и играта. Нормално е да има разочарование. Дойдох в Левски с едни очаквания, но се получи друго. Няма значение. Каквото и да сме свършили, важното е, че Левски има шанс и за титлата и за купата. Пожелавам го най-искрено. С тези момчета минахме през доста трудни моменти и се измъквахме. Надявам се пак да го направят. Надявам се моето напускане да донесе това спокойствие от което има нужда отборът. Няма хора, които да работят и да не грешат. Не мисля, че трябва да правим някакви генерални изводи за големи и малки грешки. Важното е грешките да не се повтарят. Радващото е, че успях да се запазя като човек. Познавам хора, които се промениха от това, което бяха преди да отидат в Левски, и това, което бяха след това. Аз останах същият човек, което е добре. Запазих същите си приятели. Лошото от това, че бях треньор на Левски е, че загубих някои приятели, които щяха да са ми такива за цял живот. Животът е такъв, когато загубиш нещо, не знаеш, какво печелиш, а и обратното“, завърши Илиан Илиев, който от днес не е треньор на Левски София.

_________________
НАЦИОНАЛНО МОЩНА И СОЦИАЛНО СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 9:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Само не разбрах какви приятели е загубил :smt017

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 10:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Па некои от Бирой :lol:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 10:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 28, 2009 4:51 pm
Мнения: 1762
Kryten написа:
Само не разбрах какви приятели е загубил :smt017


Може би Боримиров :smt017

_________________
От първата глътка въздух, До последния удар на сърцето!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 10:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 1:15 pm
Мнения: 3686
Тва да ти спрат заплатата от деня за получаване на заплата до следващия такъв е много ... масово :smt005 :strkstrk Ивчо, пукни, мазник !!!

_________________
...стадото е там, където правите са криви, а общото мнение - закон...
Къде сте виждали Пеевски или Бойко на стадиона? :smt042
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 10:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Имам чувството, че Илиан е останал с по-малко ташаци и от Любо Пенев...Не знам кво му стана на тоя човек, не беше такъв като футболист

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 10:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 24, 2011 11:23 am
Мнения: 1326
Доста го нахранихте Илиан. Колко от вас сте управлвали хора през живота си? На мен ми се е случвало няколко пъти да съм от двете страни на бариерата и мога да направя разлика. За да бъдеш успешен ръководител на разлигавени и вечно мрънкащи келеши ти е необходимо много повече от това да си бил добър келеш на времето. Тук е необходимо най-вече да имаш индивидуален подход към всеки един от тях. За това е нужно време. Трябва да работиш наравно с тях, но да им покажеш също, че без теб ще се осерат на момента. Като поставят на съмнение това, остави ги да се осерат и после няма дума да обелят. Така стават нещата. Успехите идвант само, след като много усилия са били направени. Тук вече са помощниците. Всичко е психология. Най-добрият пример за това е Моуриньо. Не търсете уменията, класата и т.н. Това е важно за голевите отбори. Каква толкова класа има Базел, Малага, Бате и още няколко дузини подобни отборчета?
ай стига, за да не ви отегчавам толкова...

_________________
Завинаги и само ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 10:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
Просто БАЩИЦАТА върти всички с малко пари ,но доста качествено.

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 10:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Никой не говори за това може или не да управлява хора, а за това какво говори в интервютата. Да си ходи при приятелите си от Берое и да им пише декларации за вярност и любов, там има климат и условия за работа. Жив и здрав да е и дано да открие правилното си поприще: wink

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 10:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49847
Местоположение: ШОПландия
chobbkillah написа:
Доста го нахранихте Илиан. Колко от вас сте управлвали хора през живота си? На мен ми се е случвало няколко пъти да съм от двете страни на бариерата и мога да направя разлика. За да бъдеш успешен ръководител на разлигавени и вечно мрънкащи келеши ти е необходимо много повече от това да си бил добър келеш на времето. Тук е необходимо най-вече да имаш индивидуален подход към всеки един от тях. За това е нужно време. Трябва да работиш наравно с тях, но да им покажеш също, че без теб ще се осерат на момента. Като поставят на съмнение това, остави ги да се осерат и после няма дума да обелят. Така стават нещата. Успехите идвант само, след като много усилия са били направени. Тук вече са помощниците. Всичко е психология. Най-добрият пример за това е Моуриньо. Не търсете уменията, класата и т.н. Това е важно за голевите отбори. Каква толкова класа има Базел, Малага, Бате и още няколко дузини подобни отборчета?
ай стига, за да не ви отегчавам толкова...

Управлението на хора или ти се удава, или не, според мен. :smt006

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 11:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 24, 2011 11:23 am
Мнения: 1326
Nakuro Bradata написа:
chobbkillah написа:
Доста го нахранихте Илиан. Колко от вас сте управлвали хора през живота си? На мен ми се е случвало няколко пъти да съм от двете страни на бариерата и мога да направя разлика. За да бъдеш успешен ръководител на разлигавени и вечно мрънкащи келеши ти е необходимо много повече от това да си бил добър келеш на времето. Тук е необходимо най-вече да имаш индивидуален подход към всеки един от тях. За това е нужно време. Трябва да работиш наравно с тях, но да им покажеш също, че без теб ще се осерат на момента. Като поставят на съмнение това, остави ги да се осерат и после няма дума да обелят. Така стават нещата. Успехите идвант само, след като много усилия са били направени. Тук вече са помощниците. Всичко е психология. Най-добрият пример за това е Моуриньо. Не търсете уменията, класата и т.н. Това е важно за голевите отбори. Каква толкова класа има Базел, Малага, Бате и още няколко дузини подобни отборчета?
ай стига, за да не ви отегчавам толкова...

Управлението на хора или ти се удава, или не, според мен. :smt006

Точно това казвам и аз всъщност и никой не е виновен дали може или не. Това е даденост и нека не съдим тези, които не са родени за това. Важното е, че са опитали и безспорно Илиан имаше желание и аз му много благодарен.

_________________
Завинаги и само ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 11:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 14, 2012 7:45 pm
Мнения: 3757
http://www.blitz.bg/sport/article/172511 :bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 13, 2013 12:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
:smt030 :joint2 :drinkb :smt119 :beerch1 :lsfc2

_________________
Левскарски режим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 13, 2013 3:43 am 
Може да ръководи бедняците от Берое, може да ги накарва да играят прилвкателен футбол, но изведнъж при нас не може.
Има си слабите страни човека, но за съжалание на всички нас проблемът не е толкова прост, че да се разреши със смяната на един треньор. На Илиан просто му трябва повече време практика.

ДОРИ ЖИВОТА СИ АЗ ДА ПРЕКАРАМ...


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 13, 2013 9:20 am 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 02, 2010 2:41 pm
Мнения: 1610
.....В МИЗЕРИЯ И КРАЙНА НИЩЕТА...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 13, 2013 9:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 22, 2011 3:43 pm
Мнения: 99
....ЛЕВСКАР ЗАВИНАГИ ОСТАВАМ....


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 740 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com