forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Юни 16, 2024 8:45 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 740 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 25  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Апр 10, 2013 11:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Според мен след Монтана вече усилено търсим треньор и ако сме го намерили още утре ще има смяна... Ако не сме влизаме в такава серия от мачове,че максимум след мача с Литекс Ясен Петров ще поеме отбора до лятото :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 10, 2013 11:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
г-н Илиев ни помоли да идваме на стадиона защото трябвало да се вдигне отбора.
Иначе срещу гоциту първото полувреме сме били добре, но като цяло теренът не бил подходящ

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 10, 2013 11:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49953
Местоположение: ШОПландия
Boyo написа:
Според мен след Монтана вече усилено търсим треньор и ако сме го намерили още утре ще има смяна... Ако не сме влизаме в такава серия от мачове,че максимум след мача с Литекс Ясен Петров ще поеме отбора до лятото :bigok

И през ум не им минава на тия тъпаци. Повервай ми. :smt012

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 10, 2013 11:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19500
Boyo написа:
Според мен след Монтана вече усилено търсим треньор и ако сме го намерили още утре ще има смяна... Ако не сме влизаме в такава серия от мачове,че максимум след мача с Литекс Ясен Петров ще поеме отбора до лятото :bigok

А може би Ицката Йовов да е играещ=треньор до края на сезона. Дали пък няма да се пуска всеки мач титуляр :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 10, 2013 11:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 07, 2010 9:18 pm
Мнения: 715
футболистите се направиха ,че ни няма , нищо ново. Ще страдат тея пумияри. Илиан пак обичайните глупости. Митов го питам защо не играете с юношите и той ми обяснява как от 2 годишен е израснал на Герена и иска да гледа юноши в отбора и т.н. и го питах прост въпрос - вие сте треньори , вие решавате кой да играе , от кой зависи да играят??? Отговор не последва.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 10, 2013 11:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18210
Kocito_Kalki написа:
Boyo написа:
Според мен след Монтана вече усилено търсим треньор и ако сме го намерили още утре ще има смяна... Ако не сме влизаме в такава серия от мачове,че максимум след мача с Литекс Ясен Петров ще поеме отбора до лятото :bigok

А може би Ицката Йовов да е играещ=треньор до края на сезона. Дали пък няма да се пуска всеки мач титуляр :bigok



Това не е лош вариант. Само да не излезе, че той му мъти водата на Илиан..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 10, 2013 11:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 2:10 pm
Мнения: 1493
Все пак бяхме малко... ВЪН ОТ ЛЕВСКИИИИИИИ, ВЪН ОТ ЛЕВСКИИИИИ, ВЪН ОТ ЛЕВСКИ СОФИЯЯЯ !
нема да им се верва, много почнаха да си позволяват..

_________________
СМЪРТТА НЕ СЛАГА КРАЙ НА ЛЮБОВТА! ЛЕВСКИ СОФИЯ ЗАВИНАГИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 10, 2013 11:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
За пореден път се убедих, че Илиян е на тежки наркотици...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 10, 2013 11:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26653
Левски не е училище за треньори! Личното ми мнение е, че имена като Топузаков, Йовов, Бардон и т.н изобщо не трябва да се появяват като опции. Трябва ни доказан човек с опит и ясни виждания за дългосрочно развитие на отбора. Кой би могъл да е, нямам никаква идея, понеже това не е мое задължение, ама този на който е, му се е доспало и си е легнАл..

_________________
Изображение


Последна промяна jordanofff на Сря Апр 10, 2013 11:22 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 10, 2013 11:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 13056
Местоположение: истинското село !!!
А някой с инфо за арестуваните момчета ....

Ебал съм ги играчите, ил.ил, екимов и митов ... яд ме е че някои момчета си дават последните пари да отидат до Гоце Делчев, Плевен, Стара Загора или Долно Нанагорно за да подкрепят идеята ЛЕВСКИ, а тези путки разписващи се на по 20 000 лв и взимащи премии заради задължителни победи седят и гледат уплашено от рейса и се насират на седалката ....

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 10, 2013 11:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49953
Местоположение: ШОПландия
tprodanov написа:
Kocito_Kalki написа:
Boyo написа:
Според мен след Монтана вече усилено търсим треньор и ако сме го намерили още утре ще има смяна... Ако не сме влизаме в такава серия от мачове,че максимум след мача с Литекс Ясен Петров ще поеме отбора до лятото :bigok

А може би Ицката Йовов да е играещ=треньор до края на сезона. Дали пък няма да се пуска всеки мач титуляр :bigok



Това не е лош вариант. Само да не излезе, че той му мъти водата на Илиан..

Аз отдавна съм на мнение, че има някакви неописуеми за мен борби, защото не е възможно играчите а са толко насрани и инвалидни. Не е и възможно треньорите да са толко дебилни. И днес си пролича лице в лице нещо, което отдавна подозирах - по някаква причина премълчават някакви неща и си е налице връзкарщината. При питането, защо не пускат юношите и т.н. - гробовна тишина. Дали е Йовов - не знам, но аз не виждам друго старо куче с влияние в клуба и в близки отношения с Борат. Май и на него ще му сърбаме попарата, като си идат Илиан и/или Борето.

Лошото е че утре до вечерта ще са забравили колко сме им бесни. Тази вечер доволно ще се отровят от пиене в някоя чалготека и все едно не е било.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 10, 2013 11:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Колкото и парадоксално да звучи, съм абсолютно на мнение, че ще сме шампиони. :smt005 Боримиров го слушам, че в отбора нямало шампиони. Ми как да има? Кой да знае как се става шампион? Пламен Димов? Старокин? Василев? Йорданов? Велев? :smt007 Ако на Илиан тръгнат да му се изброяват всички грешки, то една страница няма да стигне. 700 000 лева похарчихме за две резерви. :ohmygod2 Гонзо 700 000 лева за селекция не е и сънувал. :smt006 Илиан изгони Жуниньо, за да вземе месец по-късно... Йорданов, под предтекст, че ни трябвало крило. :smt005 Зимата дадохме под наем Тонев, наш юноша, при това вече на 20, за да вземем Василев. :roll: Взехме спешно защитник, защото ни бил много нужен... няма и 1 минута записана. :o


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 10, 2013 11:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 15, 2006 6:01 pm
Мнения: 4632
Местоположение: Герена
Илиян пак същите си ги мрънкаше, все едно слушам обясненията след Сараево. :ohmygod

_________________
Левски беше силен,
когато бе цивилен,
върнете старият любим отбор!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 10, 2013 11:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
DirtyDog написа:
Взехме спешно защитник, защото ни бил много нужен... няма и 1 минута записана. :o


Ако ти кажа какво беше обяснението за този... "Имало по- добри в момента от него" :strkstrk

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 10, 2013 11:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6957
Местоположение: Монтана
DirtyDog написа:
Колкото и парадоксално да звучи, съм абсолютно на мнение, че ще сме шампиони. :smt005 Боримиров го слушам, че в отбора нямало шампиони. Ми как да има? Кой да знае как се става шампион? Пламен Димов? Старокин? Василев? Йорданов? Велев? :smt007 Ако на Илиан тръгнат да му се изброяват всички грешки, то една страница няма да стигне. 700 000 лева похарчихме за две резерви. :ohmygod2 Гонзо 700 000 лева за селекция не е и сънувал. :smt006 Илиан изгони Жуниньо, за да вземе месец по-късно... Йорданов, под предтекст, че ни трябвало крило. :smt005 Зимата дадохме под наем Тонев, наш юноша, при това вече на 20, за да вземем Василев. :roll: Взехме спешно защитник, защото ни бил много нужен... няма и 1 минута записана. :o



:smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 10, 2013 11:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5971
Местоположение: София, Герена
Тия нашите мърши развиха скорост и тичане на къси разстояния,които за цял мач не постигнаха.

Илиан не ми се коментира,тъжна картинка.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 10, 2013 11:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
acrimonious написа:
DirtyDog написа:
Взехме спешно защитник, защото ни бил много нужен... няма и 1 минута записана. :o


Ако ти кажа какво беше обяснението за този... "Имало по- добри в момента от него" :strkstrk


Е, ок, сългасен съм. Даже си мисля, че тоя е уникално дърво. Ама нали го взехме да запълни дупката. Тръбеше се колко спешно ни трябва защитник, взехме го. И? Същото с Жуниньо. Не го купихме, че сме имали много крила. След няма и месец взехме изгонен от Кокала, защото ни трябвало крило. :roll: Зимата Илиан каза, че Тонев нямало как да получава шанс, защото сме имали достатъчно крила... взехме ново крило- Василев- и дадохме Цецо по наем. :smt017 С Попадийн същата гавра. Дадохме го под наем, за да играе Прохазка бек.
Не смятам, че юношите ни са някакви богове, но не смятам и, че са по-лоши от разни Йордановци, Велевци, Василевци и т.н.
Стефан Велев може и да има качества, ама такъв играч трябва да е поне година, та и две в Левски, за да стигне нивото на отбора. Не трябва да е основен и те така. От Берое в Левски е като Гошо Христов като дойде и десетки други примери. Селски манталитет. То май и с Илиан така се получава. :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 10, 2013 11:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6957
Местоположение: Монтана
Няма никакви манталитети, всичко си е до хората. 90% от големите футболисти в България произлизат от паланки. Другото са оправдания.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 10, 2013 11:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 11:25 pm
Мнения: 350
DirtyDog написа:
acrimonious написа:
DirtyDog написа:
Взехме спешно защитник, защото ни бил много нужен... няма и 1 минута записана. :o


Ако ти кажа какво беше обяснението за този... "Имало по- добри в момента от него" :strkstrk


Е, ок, сългасен съм. Даже си мисля, че тоя е уникално дърво. Ама нали го взехме да запълни дупката. Тръбеше се колко спешно ни трябва защитник, взехме го. И? Същото с Жуниньо. Не го купихме, че сме имали много крила. След няма и месец взехме изгонен от Кокала, защото ни трябвало крило. :roll: Зимата Илиан каза, че Тонев нямало как да получава шанс, защото сме имали достатъчно крила... взехме ново крило- Василев- и дадохме Цецо по наем. :smt017 С Попадийн същата гавра. Дадохме го под наем, за да играе Прохазка бек.
Не смятам, че юношите ни са някакви богове, но не смятам и, че са по-лоши от разни Йордановци, Велевци, Василевци и т.н.
Стефан Велев може и да има качества, ама такъв играч трябва да е поне година, та и две в Левски, за да стигне нивото на отбора. Не трябва да е основен и те така. От Берое в Левски е като Гошо Христов като дойде и десетки други примери. Селски манталитет. То май и с Илиан така се получава. :roll:


В тази връзка се сещам, как изгонихме и Генев, след като в мача с розовите направи фасулска грешка и след това чичовото от СлиЕн ни вкара. Днес Ели направи поне 2 пъти, точно същото изпълнение, като след едното само късмета ни отърва. И това срещу непретенциозния отбор на Пирин ГД.
:ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod

_________________
кв.Левски /571/7


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 10, 2013 11:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 12:14 am
Мнения: 5000
Местоположение: Някъде около Герена
събрахме се малка бройка хора....Илиан пак си бръщолеви глупостите(тоя човек се убеждавам, че не е с всичкия си)..."играчите" се разбягаха като хлебарки по колите....абе пълен ташак.
Сега разбирам и за тва дето е ставало по пътя :ohmygod2

_________________
Левскар да си, братко, е дума велика.....Левскар да си, братко, е чест!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 10, 2013 11:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5971
Местоположение: София, Герена
Дано са добре момчетата и утре са си в София... :?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 11, 2013 12:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 12:17 am
Мнения: 67
http://www.blitz.bg/sport/article/172159

_________________
1312


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 11, 2013 12:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 31, 2012 7:27 pm
Мнения: 88
Да, според мен и Генев щеше да се справи по-добре, но това сега не е важно. Важното е, че ако продължаваме така ще се вземат лятото Венци Христов, Кайадо и други "обещаващи" чернилки и после пак няма да играят при нас. При цялото ми уважение Илиев ,ако така им говори няма как да ги мотивира и да се борят мъжки. Има нещо сбъркано, ама като не сме в кухнята няма как да разберем.
Ще ми се да съберем бройка още срещу Локо Сф и да се води борба от трибуните (или яко бой), а не от телевизора.

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 11, 2013 12:10 am 
Абе какъв генев, какъв христов, какъв ели, бе, хора, вие нормални ли сте, за какви неща говорите, кой ще играе отляво... Ужас, нищо добро не ни чака


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 11, 2013 12:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49953
Местоположение: ШОПландия
И на мен това ми стана леко неприятно. Някои хора му говореха за некви схеми на игра и подредби. Но се и зададе въпроса, защо не са мотивирани, на който няма как да отговори, естествено.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 11, 2013 12:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 23, 2010 2:42 pm
Мнения: 991
Местоположение: Frankfurt am Main , Deutschland
Само бой и кирки в лачените коли. Бий да те уважават , колкото и клиширано да звучи. Засади по тъмните улички и секс за тия курви , нищо друго нема ги оправи


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 11, 2013 12:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 1:32 pm
Мнения: 4653
Играчите в отбора, като единици за тези мачове не са слаби. Все пак играем с Монтана и Пирин, а не срещу Марсилия и Оксер ...Или нещо се случва и никой не го казва, или Илиан и другите треньориса много неадекватни...

_________________
Los Zetas написа:
Пл.Димов е като Йети-доста хора са чували за него,малцина са го виждали :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 11, 2013 12:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18210
Нема как Илиан да е виновен. Нема как да има нещо вярно в теорията, че Илиан е треньор за Берое, но не и за Левски. Щото в момента Левски играе по-зле от Берое. Проблемът си е изцяло в нас, ама вече твърде много години се опитваме да го прехвърлим върху играчи или треньори. Нема ядове, ще пробваме с 11ти подред треньор, сигурно нещата изведнъж ще тръгнат :bigok
Как беше оная приказка на Айнщайн - че нема как да правиш нещата по един и същи начин и да очакваш различен резултат.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 11, 2013 12:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49953
Местоположение: ШОПландия
niki92 написа:
Играчите в отбора, като единици за тези мачове не са слаби. Все пак играем с Монтана и Пирин, а не срещу Марсилия и Оксер ...Или нещо се случва и никой не го казва, или Илиан и другите треньориса много неадекватни...

Днес, според мен, силно си пролича. Някаква безпомощност и държане тип "знам ама не мога нищо да направя".

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 11, 2013 12:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 09, 2011 2:15 pm
Мнения: 714
Местоположение: ПАЗАРДЖИК
Абе какво говорите за селекций бе :ohmygod2 първо хората от ръководството трябва да си набият в главите какво е Левски, след това да го набият и на "футболистите" които купуват.. никой от тия дето "играят" при нас не е дошъл сам :smt023

_________________
Born out of love, driven by passion!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 740 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 25  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com