forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Май 23, 2024 2:20 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1640 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 55  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 1:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49669
Местоположение: ШОПландия
Morning Glory написа:
Дори аз, сигурно най-крайният наивник в тоя форум, вече съм окончателно убеден, че Ганьо нещо се прави на интересен и или не изпълнява ангажимента си по предаване на властта, или продължава да не се съгласява да предаде властта (което означава, че никога не е бил съгласен). Второто е по-вярно май.

Аз с нищо не мога да си обясня тоталната летаргия. Кризи са се слчували и преди, но никога след смяна на треньори и ръководство и то няколко пъти не са се задълбочавали. Все нещо щяха да се напънат да играят футболистките вчера, но не би. Много странни неща стават.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 2:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Morning Glory написа:
Дори аз, сигурно най-крайният наивник в тоя форум, вече съм окончателно убеден, че Ганьо нещо се прави на интересен и или не изпълнява ангажимента си по предаване на властта, или продължава да не се съгласява да предаде властта (което означава, че никога не е бил съгласен). Второто е по-вярно май.



Как ти се струва версията да гледаме сериалчето - пропадане, с главна цел да дойде един на бЕл кон и да ни спаси? Щото ако не сме зле няма да има какво да спасява.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 2:21 pm 
А ква е идеята да съобщиш 34938493843 кръга преди края при това в яростна битка за място в Европа, на 5-6 играчи, че лятото отлитат!? :smt017 Ще заиграят по-мотивирано и ще се раздават? Или пък ще замениш всичките 6 с други 6 юноши и кво ше спечелиш в оставащите 304940394 кръга. Един хуй!


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 10, 2012 12:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49669
Местоположение: ШОПландия
Да пускат децата до края. Явно мършите няма да заиграят така или иначе. Ебал съм ги. Не знам тия треньори така наречени не го ли виждат това и не е ли ясно, че няма какво да се губи повече и не остана друго освен обиграване на юноши.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 10, 2012 12:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Nakuro Bradata написа:
Да пускат децата до края. Явно мършите няма да заиграят така или иначе. Ебал съм ги. Не знам тия треньори така наречени не го ли виждат това и не е ли ясно, че няма какво да се губи повече и не остана друго освен обиграване на юноши.


Що си мислиш, че това, което спъва титулярите, не влияе на юношите?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 10, 2012 12:39 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15219
tprodanov написа:
Nakuro Bradata написа:
Да пускат децата до края. Явно мършите няма да заиграят така или иначе. Ебал съм ги. Не знам тия треньори така наречени не го ли виждат това и не е ли ясно, че няма какво да се губи повече и не остана друго освен обиграване на юноши.


Що си мислиш, че това, което спъва титулярите, не влияе на юношите?

Има само един начин да разберем със сигурност. Като видим Радо Цонев, Вутов и Чаворски в игра за първия отбор.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 10, 2012 12:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49669
Местоположение: ШОПландия
tprodanov написа:
Nakuro Bradata написа:
Да пускат децата до края. Явно мършите няма да заиграят така или иначе. Ебал съм ги. Не знам тия треньори така наречени не го ли виждат това и не е ли ясно, че няма какво да се губи повече и не остана друго освен обиграване на юноши.


Що си мислиш, че това, което спъва титулярите, не влияе на юношите?

Като гледам на Пацо не му се отразяват тия машинации, въпреки че при вратаря трудно си личи. Трудно е да вкараш в интригите и малките. прекалено им е рано. щеше да е хубаво по-старите да им предадат някакъв опит, но като ги гледам само могат да ги научат да пият и да метат гюбеци в оставащите 1-2 месеца.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 10, 2012 6:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Младоците са друга бира, още млади и зелени идеалисти.
Че аз ли не помня какъв възторжен хлапак бях и как попивах с очи всяко докосване дори на...Динко Господинов и Тодор Зайцев, да речем. След загуба ревях като саранска мечка.
А сега Меси да ми дойде на тепсия - от третия мач съм му запял кур и съм го уличил я в бойкот, я в мързел. А като паднем само дето се наливам...ама то пък и това е една скръб, аз по принцип така си правя...

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 11, 2012 7:14 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26700
Местоположение: София
Съмнявам се, че идеалисти има :wink:

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 11, 2012 9:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3693
Хубаво е Ясен § Викторио да уредят днес/утре някоя контрола в Правец. Много е необходима!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 11, 2012 9:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30594
Местоположение: гр. Голямото село
че е необходима, необходима е, но или трябва да е утре или вдругиден. Не знам кой отбор ще се навие, освен някой местен от селата Калугерово, Трудовец, Осиковска лакавица или Голям Извор :roll:
едит: може с Чавдар Етрополе, сега се сетих, че са наблизо

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 11, 2012 9:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3693
Чавдар Етрополе.
Дано Иво Тонев да се е събудил вече и да чете.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 11, 2012 1:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30594
Местоположение: гр. Голямото село
Мазния стана ли, прочете ли :smt017 :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 25, 2012 2:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
Цитат:
Левски трябва да играе, като Барселона, това е концепцията на треньора от следващия сезон на сините Илиан Илиев.

Треньорът развива своите идеи в интервю пред Иво Славейков от вестник "Преса".

"Да играем бързо, атакуващо и да пресираме противника, което е много важно. И не на последно място - да използваме максимално крилата. Трябва да намерим решение на един голям проблем на българския футбол - намаляването на времето от загубата на топката до началото на пресирането за нейното отнемане. За всеки един отбор, който иска да се развива, е жизнено важно да се съкрати максимално таймингът между загубената и възвърнатата топка", разсъждава треньорът.

"Бях футболист в Португалия точно когато Жозе Мауриньо постигна първия си голям успех - стана шампион с Порто и взе Купата на УЕФА. Тогава с Жозе бяхме в един град, защото аз защитавах цветовете на местния Салгейрош. Отделно от това при него основен футболист беше Маниш, с когото бяхме играли заедно в Бенфика през сезон 1995/1996 година. Оттогава не само с работата си, а и с отношението към футболистите той ме спечели. Винаги стискам палци на отборите, които води Мауриньо. Не ме притеснява това, че доста хора го отричат. Обаче няма как да не призная, че именно големият съперник на Жозе и Реал Мадрид - Барселона, е отборът който владее почти до съвършенство пресата във футбола. При каталунците няма и 5 секунди от времето на загубената топка до старта на опита за нейното връщане. Много други водещи отбори предпочитат да се приберат и да чакат", казва още Илиев.

"Трябва да отбележим нещо много важно - ние българите, много се подценяваме. Не говоря само за треньори и футболисти, а и за нацията като цяло. Оттук пада самочувствието ни и като излезем за тежки мачове с европейски отбори, става трудно. Защото дори и да играем правилно и да сме добре подредени, предварително сме се предали. Важно е нашите играчи да си върнат смелостта и увереността в собствените сили. Давам за пример моя опит през първия ми сезон, като футболист на Бенфика - в началото изпитвах респект от клуба, от големите имена, които играеха в него. Но след няколко месеца видях, че разликата между новака в мое лице и останалите играчи в един европейски гранд, който е печелил Купата на европейските шампиони, не е толкова голяма", казва още Илиев.

Незнам какъв е тоя вестник Преса,не намерих онлайн издание,за да видя това интервю....но може и да е вярно

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 25, 2012 2:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49669
Местоположение: ШОПландия
Пак ли тръгваме да ставаме Уефалона? Някой няма ли да измисли нещо по-умно? Вчера кюрдите девалвираха и не са вече актуални. Дайте да ставаме като някои други...

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 25, 2012 4:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Тва с пресата нема да стане без добра химия

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 25, 2012 5:05 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 19, 2010 9:40 pm
Мнения: 2451
Местоположение: София
и къде е казал,че ще ставаме като барселона.....


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 25, 2012 5:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
danesa, Преса е вестник с редактор Тошу Тошефф, заедно с една тумба бивши от Труд го правят. А не знаех, че и Иво Славейков е там. Може да му се вярва за достоверността на интервюто. А вече идеите на треньора доколко са правилни и дали ще се реализират зависи от много фактори. На мен ми е интересно мнението на Илиев за Калво, не се чува нищо за нов договор, а и не най-добрия играч, както и да го гледаме.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 26, 2012 10:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Предния, за когото четохме, че уж искал да ни прави Барселона (не, че го е казвал, ма той и И.И. не го е казал), изкара една подготовка и 5 мача :bigok

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 26, 2012 10:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Каза си го предния в прав текст

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 26, 2012 11:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Значи тоя, дето не е в прав текст, може да изкара 8 мача :bigok :bigok :bigok

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 26, 2012 5:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 05, 2009 12:07 am
Мнения: 1766
Местоположение: Berlin
по-скоро 7, че е добро число :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 26, 2012 10:24 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Оф бе, пак ли мечтатели... това с пресата става, когато се тренира като в Германия или Испания, а това, ако стане тука, в третия кръг ще паднем от Брестник или който там влезе от Б (не ги следя) с 0:3 насред Герена, ей така, случайно и Илиян ще си замине....

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 26, 2012 10:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 01, 2009 6:42 pm
Мнения: 263
Местоположение: Варна
Може би,все пак е най-добре Хидъна да стане треньор.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 26, 2012 10:49 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 19, 2010 9:40 pm
Мнения: 2451
Местоположение: София
Искам напълно сериозно да те питам наистина ли смяташ,че разбираш повече от футбол от човек,който с години е играл по терените,не малко време и на високо ниво,виждал е работата от близо на какви ли не треньори,направи нема такъв отбор буквално от нищото и е учил за треньор :?: Не знам дали си такъв случай,но винаги е смешно как хора,които не са стъпвали на истински терен(не ония в студентски за 5 кинта на час) се изказват като последна инстанция за каквато и да било тактика,постройка на играта,футболисти и още десетки путки майни. ...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 26, 2012 10:52 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
vasilkooo написа:
Искам напълно сериозно да те питам наистина ли смяташ,че разбираш повече от футбол от човек,който с години е играл по терените,не малко време и на високо ниво,виждал е работата от близо на какви ли не треньори,направи нема такъв отбор буквално от нищото и е учил за треньор :?:

По твоята логика, смяташ ли че разбирам повече от Николай Костов, Тонев и Гонзо? Защото помниш какво говориха те, какво казвах, аз за селекцията и какво смяташе форума по въпроса и какво се оказа накрая.
В смисъл, преди няколко милиона години маймуните са слезли от дърветата и са се научили да оцеляват на земята. Не е станало отведнъж, а с много опити и подражание. Та колко пъти трябва да стане едно и също и да водим един и същ разговор, за да се разбере една истина?

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 27, 2012 7:11 am 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 19, 2010 9:40 pm
Мнения: 2451
Местоположение: София
Да,помня какво си казвал ти,какво е казвал гонзо и какво е казвал форума :bigok ,даже на десктопа имам папка "мненията на хидъна".Не знам що си мислиш,че твоите коментари са уникални по същността си и никой друг не може да напише подобни неща.Ти си си изградил определено впечатление с твоите коментари,хората тука като четат твое мнение знаят предварително какво да очакват и ти обаче винаги им го даваш,пишейки си едно и също,не дай си боже да напишеме нещо позитивно за Левски и да си развалиме реномето на черната овца...и каква ти е целта,след определено време и следващата загуба на Левски ти да си донякъде тъжен затова,че любимият отбор е загубил,но пък 3 пъти по щастлив за това,че са ще цъкнеш на влез горе в ляво,ще си изповръщаш вечерята и ще облееш отрепките във форума,показвайки им същност кви балъци са...Това,което ти го пишеш го знаят десетки хора в тоя форум и с ясната мисъл,че в следващия мач може да стане 3 пъти по-зле отиват на стадиона и си подкрепят отбора за пореден път...90 минути на забавление,в което не им пука за тонев,батков или путките долу....


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 27, 2012 9:19 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Е да бе, то като се осерем всички са го знаели, а като говоря и се обосновавам предварително има "ти откъде знаеш, по-голям специалист ли си от тоя, оня , третия и петия" :lol:

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 27, 2012 11:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
hidden767 написа:
vasilkooo написа:
Искам напълно сериозно да те питам наистина ли смяташ,че разбираш повече от футбол от човек,който с години е играл по терените,не малко време и на високо ниво,виждал е работата от близо на какви ли не треньори,направи нема такъв отбор буквално от нищото и е учил за треньор :?:

По твоята логика, смяташ ли че разбирам повече от Николай Костов, Тонев и Гонзо? Защото помниш какво говориха те, какво казвах, аз за селекцията и какво смяташе форума по въпроса и какво се оказа накрая.
В смисъл, преди няколко милиона години маймуните са слезли от дърветата и са се научили да оцеляват на земята. Не е станало отведнъж, а с много опити и подражание. Та колко пъти трябва да стане едно и също и да водим един и същ разговор, за да се разбере една истина?


Ми значи наистина вярваш, че ги разбираш повече нещата :bigok Само не знам дали си наясно, че не е само до "разбиране".

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 27, 2012 1:14 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Morning Glory написа:

Ми значи наистина вярваш, че ги разбираш повече нещата :bigok Само не знам дали си наясно, че не е само до "разбиране".

За съжаление е точно така ...

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1640 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 55  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com