forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Юни 16, 2024 8:56 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1640 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 55  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 4:29 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 12, 2010 2:48 pm
Мнения: 9
Местоположение: Пак до Хасково със рейс
Ние не знаем какво са си говорили Тонев, Стоилов и Батков. Имаме думите на Тонев с/у декларацията на Стоилов (писана от който ще да е). Аз съм склонен да вярвам повече на треньора класирал ни на 1/4 финал и в ШЛ отколкото на мазното протеже Бойково или там който се крие в сянка.

Иначе към момента аз не виждам да сме по-силни от отборите преди нас в класирането, освен от първия в момента, така че не очаквам да се класираме за Лига Европа, по-скоро 4 място или шампиони. Ама като ги знам тия нашите госпожици - ох, с'я и награждаване и обиколки почетни да правим, че и отгоре на всичко с някакви железа на врата и тая тежка купа... очаквам да са по-мотивирани за 4 място.

Тайно се надявам Викторио Павлов да е прихванал нещо от Мишо Вълчев 98 и кой знае тогава... Един разгром в 11-ия пролетен кръг няма да ни дойде зле след този цирк досега.

И успех на Илиан разбира се и като сме толкова стабилни финансово да му купят който иска, а не да го карат да си избира м/у свободни агенти.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=J9L24uEh89c


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 7:24 pm 
Mr. Smith написа:
Седем:Едно написа:
Смирноф, да беше чул пресконференцията на Тонев днес. Каза, че и той, и Гонзо, са се молили на Костов няколко по няколко пъти да остане, но той е бил абсолютно категоричен. Толкова за тази путка.

А ти вярваш ли на мазния :?: Сериозно те питам :?:

Еми когато някой каже лъжа за теб, е редно да излезеш веднага и да опровергаеш казаното. Костов благодари и на двамата. Точка :)

Аз няма да обиждам Костов, поради факта, че по мое мнение рано или късно идеите му щяха да видят бял свят. А и най-малкото разкара мангала, вечните надежди и куп други некадърници :smt006 Не съм запознат с факти от кухнята, но може да си е имал човекът и друга причина да напусне, с която да не сме запознати.

За Яската няма какво да се каже. Отдавна в нашият отбор не е имало толкова положителен човек. :levski


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 7:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Синьо шалче написа:
Ние не знаем какво са си говорили Тонев, Стоилов и Батков. Имаме думите на Тонев с/у декларацията на Стоилов (писана от който ще да е). Аз съм склонен да вярвам повече на треньора класирал ни на 1/4 финал и в ШЛ отколкото на мазното протеже Бойково или там който се крие в сянка.

Иначе към момента аз не виждам да сме по-силни от отборите преди нас в класирането, освен от първия в момента, така че не очаквам да се класираме за Лига Европа, по-скоро 4 място или шампиони. Ама като ги знам тия нашите госпожици - ох, с'я и награждаване и обиколки почетни да правим, че и отгоре на всичко с някакви железа на врата и тая тежка купа... очаквам да са по-мотивирани за 4 място.

Тайно се надявам Викторио Павлов да е прихванал нещо от Мишо Вълчев 98 и кой знае тогава... Един разгром в 11-ия пролетен кръг няма да ни дойде зле след този цирк досега.

И успех на Илиан разбира се и като сме толкова стабилни финансово да му купят който иска, а не да го карат да си избира м/у свободни агенти.

И кво е различното в декларацията на Мъри и казаното от Тонев? Че не е поставял условия, но без Насо не идва? Или че иска да се обединят всички легенди, но с Гонзо няма да работи? Айде ползвайте ги тези глави и за мислене, а не само за писане на безсмислици.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 11:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 01, 2009 6:42 pm
Мнения: 263
Местоположение: Варна
0 tolerance написа:
Умишлено не вземах позиция вчера, за да преспя и се успокоя след вчераните събития. Промените бяха наложителни и когато правиш промени, те винаги би трябвало да са за добро, и да изрежеш ненужното, за да се рзвиваш. Гонзо и Ясен са мъже на място, и от тук нататък ако някой напише обратното, значи той самият е немъж, с отвес между краката. От Левски по-големи са само Насо педерасо и МАри СтоЙлов, а от вчера и Раева Йофу, с разширената спрънджа. Пикаете ли газ, комисионери-кешовници? За вас място в този клуб повече няма да има, всички разбраха колко сте сини!
Пожелавам на Яската, като един достоен пич, който знае, че няма да е треньор след лятого, и не отказа, нито се пазари, една незабравима пролет и финал на шампионата, и съм сигурен, че ще вдигне отбора и ще спасим сезона. Пожелавам на Гонзо, най-истинският мъж сред всички, да научи тънкостите на занаята в Барселона и един ден да си го вземем у дома отново, с неговото лъвско сърце съм сигурен, че някой ден ще вземе реванш от всички плювалници и ще докаже за сетен път защо е ЦАР НА ВСИЧКИ БЪЛГАРИ! УСПЕХ,ЦАРЮ!
И накрая един приятелски съвет към всезнайковците и анализаторите на форума - идвайте повече на стадиона и подкрепяйте Левски; вижте момчетата от първите редове на Сектора, с регистрации във форума от 2004-та, а с по 50-60 мнения... Нашата мисия е да подкрепяме и да сме всеки мч на трибуните.

САМО ЛЕВСКИ И СИНЬО НЕБЕ!

+1 Само да добавя,че костича е страхлива путка,а Мъри ако беше истински Левскар нямаше да чака много да го молят.Евала на Ясен.А на Насо една свястна ръка на покер да не му дойде.На Илианка бих и подал отвеса за да и запуша устата щото като мълчи е по-симпатична.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 11:40 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 7:47 am
Мнения: 163
Наистина дължим на Илиан поне толкова доверие колкото на Гонзо защото знам как обича клуба и феновете му.А това е много важно в такава тежка психологическа дупка каквато е отбора.Игрово до месец трябва да тръгнем нагоре. за да дойде новия тренер и да надграждаме.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 1:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49953
Местоположение: ШОПландия
SZ_FEN написа:
Дон Балтон почнаха да сипят лайна по Вики Павлов. Феновете на Левски му викали Вики Писоара. Ако е така на Сираков Наско Дупето ли да му викаме?

Аз си му викам Нако Лайномета, Маско, Наско Кенефа, миличкия, беден той и т.н. Сериозно ли го отваряш този пикнян сайт? Признавам им че по някога имат силни колажи, но като цяло трябва да се удавят във фекали...

Ясно няма какво толко да го обсъждаме, че е парашутистче. Нека си поиграе с юношите и да ги подготви за Илиан. :smt023

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 2:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 5:03 pm
Мнения: 1377
Аз не разбирам защо някой ще дойде ще направи селекция и подготовка и след това ще си тръгне без причина? Тва с путка е мутка е меко казано несериозно. Тъпото е, че Костов не каза какво точно става вътре в клуба и защо наистина напусна и така дава храна за спекулации. Може да не е искал да разбърква лайната, че и без тва смърдят. Но няма логика някой да дойде да направи подготовка и селекция и да си тръгне. Просто няма логика.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 8:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5713
Как няма логика?! Май забравихте първото нещо, което каза Костов като дойде - ако някой ми се меси в работата сам си тръгвам ... дали баткофф, дали тонев, дали тия марди на терена.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 10:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18210
Костов дойде с визитката на човек, своенравен, който си тръгва отвсякъде щом му скимне. Тогава не знам само що това се прие като положително. А първото, което направи беше оплюе всичко.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 11:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 22, 2012 11:45 pm
Мнения: 111
Местоположение: Садово
Илиан Илиев е много добър избор доказъл се като играч на левски и ще се докаже като трениор :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 11:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Цитат:
Илиан Илиев вече работи усилено по лятната селекция на Левски. Както е известно именно той бе избран да води "сините" от лятото и според последните информации специалистът планира да доведе със себе си на "Герена" двама от най-изявените играчи на настоящият му тим - Берое. Става въпрос за Давид Каядо и Стефан Велев, които са гласени за заместници на Тони Калво и Сержиньо Грийн, чиито договори изтичат през лятото.

Каядо е считан за един от най-добрите играчи на старозагорци, докато Велев пък е любимец на Илиев, като играе в ролята на опорен халф.

Илиев обаче има още доста работа за вършене, тъй като освен Грийн и Калво, от Левски ще си тръгнат поне още трима. Става въпрос за Христо Йовов, Владимир Гаджев и Дарко Тасевски. Първият почти сигурно ще спре с футбола, а другите двама настояват за трансфер в чужбина.

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 3:29 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 7117
Цитат:
Главният мениджър на Васлуй: Чух, че Миланов щял да подписва с Левски
Нед, 2012-04-08 15:08

Главният мениджър на румънския Васлуй Даниел Станчиу заяви, че българският бранител Живко Миланов има намерение да се завърне в Левски след края на сезона.

Станчиу коментира ситуацията с изтичащия през лятото договор на Миланов след разочароващата загуба с 0:3 от новака Воинца в Сибиу за първенство вчера.

Българският десен бранител беше отстранен от игра за втори жълт картон минута преди края на двубоя срещу застрашения от изпадане тим.

"Чух, че Миланов щял да подписва с Левски. Това не ме интересува, защото съм прекалено афектиран след загубата в Сибиу. Това е най-срамният резултат на Васлуй, откакто Адриан Порумбою издържа отбора. Лично аз никога не съм имал по-черен ден във футбола", каза Станчиу.

С поражението Васлуй падна на четвърто място в класирането с 43 точки пет кръга преди края.

Лидер е Клуж с 51 точки, пред Динамо (Букурещ) с 46 точки и Рапид (Букурещ) с 45 точки.


:bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 3:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
Късата памет е злокачествено, неизлечимо заболяване на 100% от населението на милата на родина :wink: Редно е догодина след първите две загуби на Илиян да си припомним някои сегашни моменти :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 4:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 5:03 pm
Мнения: 1377
tprodanov написа:
Костов дойде с визитката на човек, своенравен, който си тръгва отвсякъде щом му скимне. Тогава не знам само що това се прие като положително. А първото, което направи беше оплюе всичко.



Костов дойде с визитката на човек с характер който има визия какво иска и знае как да го постигне. Дойде с визитката на човек който има някаква репутация на добър тренер изградена зад граница а не в измислената ни "А" група. Костов няма да си сложи репутацията на линията а зад гърба му Батков, Тонев и Гонзо да му редят състава и да му казват кое как да става. Човека е Левскар и дойде в тежък момент с желанието да помогне и единственото му условие беше да не му се месят, е не би! Сбогом Гергино, ебал съм ти панаиро!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 4:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
За сметка на това Сухия е несвоенравен и винаги може да помогне на отбора в трудни моменти :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 7:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Илиян трябва да изхвърли всичките нещастни, селски изчадия от отбора.

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 7:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Илиян Илиев току що в интервю за канал 3 каза, че някои от играчите на Берое ще акустират от лятото на Герена...

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 8:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49953
Местоположение: ШОПландия
targovishte написа:
Илиян Илиев току що в интервю за канал 3 каза, че някои от играчите на Берое ще акустират от лятото на Герена...

Това винаги ме е дразнело най-много в нашите треньори. :ohmygod2 Вече изпадащ средняк ли станахме, че ще взимаме подобни играчи? Втори Иво Иванов не ща...

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 8:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Досега всички играчи от БироЙ са блестящи. Тошко Христов е боК, а за ИИ5 няма какво да говорим :lol:

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 8:10 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 06, 2011 12:32 am
Мнения: 167
Алооо ние да не сме някакво провинциално отборче като берое, да мижитуркаме около 10 място с каядо и други такива .


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 8:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
аз просто ви информирам...пък си плювайте.... :bigok

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 8:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 10, 2009 10:04 pm
Мнения: 2817
Местоположение: На реката
В отбора на берое има и стабилни играчи, особено ако ги сравним с разни тасевци, милиевци и т.н. путки :smt012

_________________
"Ти не ме познаваш мене!
Твойте дни са преброени.
Mряна ли си или клен,
ти ще бъдеш победен!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 08, 2012 11:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49953
Местоположение: ШОПландия
Имаме добър опит с "играчи" на Берое, спор няма. :lol:
Тва момче пети номер, как му беше името...? :smt005

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 12:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 11:47 am
Мнения: 3722
Местоположение: Ловеч
Каядо все ще е по-добър от Райков и Младенов, но Велев не знам дали си заслужава... :?

_________________
Изображение Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 2:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19500
Gonewild написа:
Каядо все ще е по-добър от Райков и Младенов, но Велев не знам дали си заслужава... :?



Велев на Football Manager e БОГ :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 9:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18210
24051914 написа:
tprodanov написа:
Костов дойде с визитката на човек, своенравен, който си тръгва отвсякъде щом му скимне. Тогава не знам само що това се прие като положително. А първото, което направи беше оплюе всичко.



Костов дойде с визитката на човек с характер който има визия какво иска и знае как да го постигне. Дойде с визитката на човек който има някаква репутация на добър тренер изградена зад граница а не в измислената ни "А" група. Костов няма да си сложи репутацията на линията а зад гърба му Батков, Тонев и Гонзо да му редят състава и да му казват кое как да става. Човека е Левскар и дойде в тежък момент с желанието да помогне и единственото му условие беше да не му се месят, е не би! Сбогом Гергино, ебал съм ти панаиро!



Явно не знае точно как да го постигне, при положение, че на всеки няколко месеца си сменя клуба. За мен Костов беше просто бушонче от целия цирк, през който минава отбора ни. Но някои неща - че нямаме едно заучено положение, че нямаме нападател, че не можем да отбелязваме от статични положения и че сме зле физически са единствено на негова сметка.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 10:05 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 11, 2010 3:17 am
Мнения: 3573
Седем:Едно написа:
Досега всички играчи от БироЙ са блестящи. Тошко Христов е боК, а за ИИ5 няма какво да говорим :lol:

Бабангида и Ричард не са ли именно в чорбое? Точно сега, Ангелов и DJ-я ще са ни от полза, не мислиш ли? :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 11:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Полезни ще са, да...ако се борим да не изпаднем догодина. За по-сериозни неща - по-качествени играчи.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 12:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
Че няма да се борим да изпаднем е ясно, особено ако до лятото Мазния и Бащицата завършат сдаването и приемането на длъжността - машинист :bigok даже може би ще вземем титлата догодина, но заради техните простотии го отнесоха треньора, Гонзо и нашите нерви :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 09, 2012 12:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Дори аз, сигурно най-крайният наивник в тоя форум, вече съм окончателно убеден, че Ганьо нещо се прави на интересен и или не изпълнява ангажимента си по предаване на властта, или продължава да не се съгласява да предаде властта (което означава, че никога не е бил съгласен). Второто е по-вярно май.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1640 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 55  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com