forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Юни 16, 2024 6:49 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1640 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 55  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 4:12 am 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 11:58 am
Мнения: 61
Местоположение: Сектор В, над скамейката
Много се радвам, че Илиян Илиев ще е новият треньор на Левски и му желая успех. Дано му дадат време да наложи вижданията си. Още повече се радвам, че Ясен Петров (много го уважавам и съжалявам, че не му провървя като играч при нас) се съгласи да вади горещите картофи без пазарене и страх. Като краен резултат ми се струва, че се взеха добри решения, макар и на пожар. Включването на треньор от ДЮШ също е добър ход, ако помогне за налагането на малките. Най ме учудва как безкадърници като Паткоф и Мазния, усетиха раждането на един лидер в лицето на Пламен Илиев. Дано идват по-добри времена за Левски.
Само Левски :levski !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 4:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Цитат:
Най ме учудва как безкадърници като Паткоф и Мазния, усетиха раждането на един лидер в лицето на Пламен Илиев.

Усетили са те...комсомолски клатикурци, просто решиха да направят мили очи на публиката.
Иначе решението е правилно, но мотивите му са си чисто ганьовско - тоневи.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 5:17 am 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:26 pm
Мнения: 765
Цитат:
Примерно 50% от заплатите на всички да остават в ескроу с клаузата, че ако не се постигнат определени резултати отиват за ДЮШ? Или да има автоматични клаузи за освобождаване при "under performance."

И тогава хората които ще дойдат тука са... 0.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 5:37 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15263
Дон Балтон почнаха да сипят лайна по Вики Павлов. Феновете на Левски му викали Вики Писоара. Ако е така на Сираков Наско Дупето ли да му викаме?

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 6:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3714
Anarion написа:
Цитат:
Примерно 50% от заплатите на всички да остават в ескроу с клаузата, че ако не се постигнат определени резултати отиват за ДЮШ? Или да има автоматични клаузи за освобождаване при "under performance."

Виж това ми хареса :smt006
Но подобна клауза в договорите на играчите може да наложи само собственика или упълномощен отнего шеф, в случая Тонев.
Аз лично доста се съмннявам, че от толкова началници и един ще има с подобно мащабно мислене.
Далавери, разбира се че ще има и без СТД. Но поне няма да има ранобой между човек на тази, меко казано излишна длъжност и треньора, който по условие е отговорен за цялостното представяне на отбора.
Що се отнася до чакането...ами неизбежно е. Стигнахме дъното, сегашния отбор явно е изчерпан а нов не се прави от днес за утре. Попадения като Дембеле, дето сам ти прави отбора я имаме веднъж на 10 години, я не.
Имахме търпение към Гонзо, дължим такова и на Илиян.

Не смятам, че отбора ни е изчерпан. Имаме нужда от 1-2 попълнения най-много при условие, че запазим ядрото. Централен нападател и още един опорен, ако Гаджев си бие камшика. Все още твърдя, че Рамос е повече плеймейкър, отколкото крило. Така, че Дарко няма да липсва.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 7:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 13056
Местоположение: истинското село !!!
STALKER написа:
Не забравяй и четвъртата функция - ДЮШ. Сираков беше превърнал цялата школа в една пирамида, на чиито връх седеше той и цицаше мангизи. Ако си спомняте имаше един пич, Антон Вергилов, даже записа няколко мача и за А отбора.Комшия беше на едно приятелче. Та от него знам за каква корупция става дума в тая школа. треньорите --Емил Спасов -- Сираков.
Не казвам, че това е било само по времето на Сираков, за тогава знам.

Това го има от адски много време, аз още като малък докато тренирах, леко и тактично ми съобщиха че ако искам да се "развивам" в отбора ще трябва да се плаща :slap Пу бе, за разлика от няколко мои приятели които веднага отидоха в Ал Сеска, аз реших да почна лека атлетика, пак на Герена, спечелих 2 медала от Софийско и Национално и знаете ли какво пак ми казаха ???? :slap

Корупцията я е имало, има я, и ще я има :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 8:35 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8735
Един съученик така и не се разви като футболист щото му искаха 3000 лева (през 2002 г) и сега е някаква резерва във волейболния Дунав.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 9:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Илиана Раева: Във футбола ни е пълно с псевдо-мъже :bigok

"Златното момиче" на България Илиана Раева не се сдържа и изрази възмущението си относно последни рокади в ръководството на Левски. Както стана ясно по-рано, собственикът на "сините" Тодор Батков е дал съгласието си Наско Сираков и Станимир Стоилов да се върнат на "Герена", но изпълнителният директор Иво Тонев е пожелал Мъри да бъде сам.

Цитат:
"Честно да ви кажа, днес даже и не успях истински да се ядосам! Аз, която винаги съм слагала на пиадестал силният пол, чувствала съм се комфортно в патриархалният свят съм погнусена от индивида с онова между краката им, което ги кара да се мислят,че са ПО-СЪВЪРШЕНИЯТ вид. Каква заблуда, НЕуважаеми псевдо-мъже!!! Каква заблуда!!! По разбираеми причини съм много, ама не можете да си представите колко много навътре в нещата във ФК Левски! Е, пародията, която сътвориха всички, абсолютно всички действащи лица днес е ПОКЪРТИТЕЛНА!!!:) Толкова ЛЪЖИ, СТРАХ И СЛАГАЧЕСТВО не бих могла да видя и чуя и в най-задкулисните и мръсни игри!!:)) Няма мъже с морал, чест и достойнство. Е НЯМА КАК ДА ИМА ФУТБОЛ!!! ДА ЖИВЕЕ ЛЪЖАТА,Г-ДА ПОДОБИЯ НА МЪЖЕ!!!:))) Лека вечер на всички нормални хора !:) Има ви!!!!! Разбира се, че ви има!!:)”, написа Илиана Раева в своя профил във "Фейсбук".

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 9:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26795
Местоположение: София
Тия и двамата пикаят газ :wink:

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 9:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5377
Ама Наско май наистина си е мислел, че може да се върне като Месия 2 (след Бащицата, разбира се) :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 9:52 am 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 14, 2008 1:32 pm
Мнения: 3
Асо искаш да се измъкнеш, поставяш неизпълними условия...
И глухите и слепите знаят, че Сираков няма никакъв шанс при сегашния собственик


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 10:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
targovishte написа:
Илиана Раева: Във футбола ни е пълно с псевдо-мъже :bigok

"Златното момиче" на България Илиана Раева не се сдържа и изрази възмущението си относно последни рокади в ръководството на Левски. Както стана ясно по-рано, собственикът на "сините" Тодор Батков е дал съгласието си Наско Сираков и Станимир Стоилов да се върнат на "Герена", но изпълнителният директор Иво Тонев е пожелал Мъри да бъде сам.

Цитат:
"Честно да ви кажа, днес даже и не успях истински да се ядосам! Аз, която винаги съм слагала на пиадестал силният пол, чувствала съм се комфортно в патриархалният свят съм погнусена от индивида с онова между краката им, което ги кара да се мислят,че са ПО-СЪВЪРШЕНИЯТ вид. Каква заблуда, НЕуважаеми псевдо-мъже!!! Каква заблуда!!! По разбираеми причини съм много, ама не можете да си представите колко много навътре в нещата във ФК Левски! Е, пародията, която сътвориха всички, абсолютно всички действащи лица днес е ПОКЪРТИТЕЛНА!!!:) Толкова ЛЪЖИ, СТРАХ И СЛАГАЧЕСТВО не бих могла да видя и чуя и в най-задкулисните и мръсни игри!!:)) Няма мъже с морал, чест и достойнство. Е НЯМА КАК ДА ИМА ФУТБОЛ!!! ДА ЖИВЕЕ ЛЪЖАТА,Г-ДА ПОДОБИЯ НА МЪЖЕ!!!:))) Лека вечер на всички нормални хора !:) Има ви!!!!! Разбира се, че ви има!!:)”, написа Илиана Раева в своя профил във "Фейсбук".

Лека нощ и на теб, Илианче. Има ни, разбира се, че ни има.

Целувки,

Серж

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 10:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 31, 2008 8:49 pm
Мнения: 3621
Местоположение: България
Семейство Раеви явно са пред фалит :blass

_________________
Цитат:
Когато Локомотив Пд три пъти ни изнуди, вдигаше трансферната сума, дойде в София и ми каза: „Г-н Лафчис, три години ще играя без пари в Левски, дайте моите пари на Локомотив“.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 11:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39461
Местоположение: Фаноса ти
Умишлено не вземах позиция вчера, за да преспя и се успокоя след вчераните събития. Промените бяха наложителни и когато правиш промени, те винаги би трябвало да са за добро, и да изрежеш ненужното, за да се рзвиваш. Гонзо и Ясен са мъже на място, и от тук нататък ако някой напише обратното, значи той самият е немъж, с отвес между краката. От Левски по-големи са само Насо педерасо и МАри СтоЙлов, а от вчера и Раева Йофу, с разширената спрънджа. Пикаете ли газ, комисионери-кешовници? За вас място в този клуб повече няма да има, всички разбраха колко сте сини!
Пожелавам на Яската, като един достоен пич, който знае, че няма да е треньор след лятого, и не отказа, нито се пазари, една незабравима пролет и финал на шампионата, и съм сигурен, че ще вдигне отбора и ще спасим сезона. Пожелавам на Гонзо, най-истинският мъж сред всички, да научи тънкостите на занаята в Барселона и един ден да си го вземем у дома отново, с неговото лъвско сърце съм сигурен, че някой ден ще вземе реванш от всички плювалници и ще докаже за сетен път защо е ЦАР НА ВСИЧКИ БЪЛГАРИ! УСПЕХ,ЦАРЮ!
И накрая един приятелски съвет към всезнайковците и анализаторите на форума - идвайте повече на стадиона и подкрепяйте Левски; вижте момчетата от първите редове на Сектора, с регистрации във форума от 2004-та, а с по 50-60 мнения... Нашата мисия е да подкрепяме и да сме всеки мч на трибуните.

САМО ЛЕВСКИ И СИНЬО НЕБЕ!

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 11:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
Седем:Едно написа:
Смирноф, да беше чул пресконференцията на Тонев днес. Каза, че и той, и Гонзо, са се молили на Костов няколко по няколко пъти да остане, но той е бил абсолютно категоричен. Толкова за тази путка.

А ти вярваш ли на мазния :?: Сериозно те питам :?:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 11:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39461
Местоположение: Фаноса ти
Тогва и Гонзо лъже, защото това е и неговата версия.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 11:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14879
Искам да се извиня на Ясен,че му казах "чао" на последния мач с Монтана и да пожелая успех на него и на Викторио Павлов пък дано останат на работа в клуба след идването на Илиян Илиев.

Само Сините - от Люлка до Гроб! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 11:46 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24062
0 tolerance написа:
Умишлено не вземах позиция вчера, за да преспя и се успокоя след вчераните събития. Промените бяха наложителни и когато правиш промени, те винаги би трябвало да са за добро, и да изрежеш ненужното, за да се рзвиваш. Гонзо и Ясен са мъже на място, и от тук нататък ако някой напише обратното, значи той самият е немъж, с отвес между краката. От Левски по-големи са само Насо педерасо и МАри СтоЙлов, а от вчера и Раева Йофу, с разширената спрънджа. Пикаете ли газ, комисионери-кешовници? За вас място в този клуб повече няма да има, всички разбраха колко сте сини!
Пожелавам на Яската, като един достоен пич, който знае, че няма да е треньор след лятого, и не отказа, нито се пазари, една незабравима пролет и финал на шампионата, и съм сигурен, че ще вдигне отбора и ще спасим сезона. Пожелавам на Гонзо, най-истинският мъж сред всички, да научи тънкостите на занаята в Барселона и един ден да си го вземем у дома отново, с неговото лъвско сърце съм сигурен, че някой ден ще вземе реванш от всички плювалници и ще докаже за сетен път защо е ЦАР НА ВСИЧКИ БЪЛГАРИ! УСПЕХ,ЦАРЮ!
И накрая един приятелски съвет към всезнайковците и анализаторите на форума - идвайте повече на стадиона и подкрепяйте Левски; вижте момчетата от първите редове на Сектора, с регистрации във форума от 2004-та, а с по 50-60 мнения... Нашата мисия е да подкрепяме и да сме всеки мч на трибуните.

САМО ЛЕВСКИ И СИНЬО НЕБЕ!

:smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 11:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
0 tolerance написа:
Тогва и Гонзо лъже, защото това е и неговата версия.

Не съм го чул от устата на Гонзо, не мога да коментирам :wink: Само, че Тонев едно нещо което е обещал не е изпълнил както трябва, това ли е мъжката му приказка :?: Жертваха двама достойни мъже заради игричките си с Батков, като единия беше наречен на стадиона "педераст", скандираше се "Оставка" и "Мъри Стоилов", това ли беше подкрепата която заслужаваше, а другия беше обявен за главен виновник за проваления сезон и естествено и той получи точно 0 подкрепа, след като разкри каква сбирщина е станал този отбор :wink: Както и да е, сега и двамата ги няма в Левски, но нито Гонзо, нито Костов заслужаваха това отношение :!:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 11:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39461
Местоположение: Фаноса ти
Аз пък казвам, че Костов е немъж, с отвес между краката. Да си биеш камшика насредата на сезона, след като ръководството е зад тебе, нема как да ме убедиш, че Костов е мъж. Мъжка постъпка е да признаеш, че си сгрешил подготовката и тактиката, и е още по-мъжко да се напрегнеш да оправиш лайната. За 8 мача в Левски ПРОМЯНА НА ИГРАТА НЯМАШЕ. Бтв, а и с тая мазна физиономия и селска кичара си изглежда като остарял гей. Нищо лично, но не е мъж.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 12:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
Като ръководството е било зад него защо не отнеха капитанската лента на Гаджев след мача с орките :?: Защо не излезнаха по медиите и да кажат - Ние заставаме зад треньора :?: Както и да е не съм съгласен с теб, но и не ми се спори, щото най-много да се изпокараме, Костов вече го няма, ама забравихме дитирамбите и хвалбите, които се сипеха по негов адрес когато биехме, също забравихме и какво говорихме за Ясен миналата година :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 12:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Колкото и тъпо да звучи, имам чувството, че Раева натиска Раев да пише тия лайна по фейсбука. Даже май чат-пат пише диретно от неговия профил (кога е малко по-грамотно и на кирилица :bigok ). Тия караници и интрижки са много типични за художествената гимнстика, направо са си естествена среда, все пак говорим за изцяло женски спорт, ръководен от уруспии в критическата :bigok
А Насо го раздава много голем навън, ама вкъщи яко го гърчат със съчетания с обръч и ленти :smt079 :smt061

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 12:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39461
Местоположение: Фаноса ти
Mr. Smith написа:
0 tolerance написа:
Тогва и Гонзо лъже, защото това е и неговата версия.

Не съм го чул от устата на Гонзо, не мога да коментирам :wink: Само, че Тонев едно нещо което е обещал не е изпълнил както трябва, това ли е мъжката му приказка :?: Жертваха двама достойни мъже заради игричките си с Батков, като единия беше наречен на стадиона "педераст", скандираше се "Оставка" и "Мъри Стоилов", това ли беше подкрепата която заслужаваше, а другия беше обявен за главен виновник за проваления сезон и естествено и той получи точно 0 подкрепа, след като разкри каква сбирщина е станал този отбор :wink: Както и да е, сега и двамата ги няма в Левски, но нито Гонзо, нито Костов заслужаваха това отношение :!:

Нямам намерение да се карам с тебе, нито да споря. Имаш твое мнение, аз имам мое. Макар че знам някои неща от кухнята, не искам да парадирам с тях, и отивам да си мисля залозите за днеска.
Бахти хубавото време е навън, жинити се разголват, иде лято... ЕБАСИ КЕФА :smt007

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 12:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 14, 2010 12:21 pm
Мнения: 606
Кво хубаво време бе ,това ще е до 13:00 ,след това ще стане като в Мордор.Изображение

_________________
14-1 ?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 12:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 23, 2010 10:51 pm
Мнения: 29
Подкрепям назначенията. Илиян Илиев освен че беше супер футболист, има наченки да стане и супер треньор. В Берое от нищо прави нещо, играят доста организирано, освен това не плещи глупости наляво и надясно. Ясен е пич, та дрънка. Само дано да ни класира минимум за турнирите,
че иначе лошо, братушките може да се фръцнат. Стоилов като се пазари толкова за ментора си Сираков, сега да философства отстрани. Тонев според мен се справя, просто не е необходимо да обещава толкова много. А бай Тодор Батков трябва немедленно да се разкара, ама не пуска тоя тлъст кокал, деба. Сори за Гонзо, но като нямаш успехи, си тръгваш. Оттук-нататък очаквам да се върнем на победния коловоз.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 12:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Mr. Smith написа:
Седем:Едно написа:
Смирноф, да беше чул пресконференцията на Тонев днес. Каза, че и той, и Гонзо, са се молили на Костов няколко по няколко пъти да остане, но той е бил абсолютно категоричен. Толкова за тази путка.

А ти вярваш ли на мазния :?: Сериозно те питам :?:

На Мазния не вярвам особено, но Гонзо го каза след назначението му за треньор.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 2:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Евала на бай Петко.

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 3:01 pm 
Вярно ли е, че Ясен Петров бил кумец на Иво Тонев? :lol: Смятай, чуек...


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 3:21 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15263
0 tolerance написа:
Умишлено не вземах позиция вчера, за да преспя и се успокоя след вчераните събития. Промените бяха наложителни и когато правиш промени, те винаги би трябвало да са за добро, и да изрежеш ненужното, за да се рзвиваш. Гонзо и Ясен са мъже на място, и от тук нататък ако някой напише обратното, значи той самият е немъж, с отвес между краката. От Левски по-големи са само Насо педерасо и МАри СтоЙлов, а от вчера и Раева Йофу, с разширената спрънджа. Пикаете ли газ, комисионери-кешовници? За вас място в този клуб повече няма да има, всички разбраха колко сте сини!
Пожелавам на Яската, като един достоен пич, който знае, че няма да е треньор след лятого, и не отказа, нито се пазари, една незабравима пролет и финал на шампионата, и съм сигурен, че ще вдигне отбора и ще спасим сезона. Пожелавам на Гонзо, най-истинският мъж сред всички, да научи тънкостите на занаята в Барселона и един ден да си го вземем у дома отново, с неговото лъвско сърце съм сигурен, че някой ден ще вземе реванш от всички плювалници и ще докаже за сетен път защо е ЦАР НА ВСИЧКИ БЪЛГАРИ! УСПЕХ,ЦАРЮ!
И накрая един приятелски съвет към всезнайковците и анализаторите на форума - идвайте повече на стадиона и подкрепяйте Левски; вижте момчетата от първите редове на Сектора, с регистрации във форума от 2004-та, а с по 50-60 мнения... Нашата мисия е да подкрепяме и да сме всеки мч на трибуните.

САМО ЛЕВСКИ И СИНЬО НЕБЕ!



Виждам патоса в изказването ти, но мисля, че е напълно излишен.

Форума и стадиона изпълняват две различни функции за феновете. Това, че някой не ходи на стадиона не е защото пише по форумите, нито пък това, че някой пише означава, че не ходи на стадиона.

Това на "МАри и на Насо" защо не им го напиcа след мачовете с Удинезе например? Въпреки, че разочароваха всички с неадекватното си (а в случая на Наско и антилевскарско) държание, те са не по-малки легенди за нас от Гонзо.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 4:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39461
Местоположение: Фаноса ти
Не можем да бъдем всички хладни машини, като СЗ-Фен или скритото айпи, ака Хидън. Ние сме емоционални фенове, и емоционално преживяваме част от нашия живот. И ако някой си пише мненията в Уърд, и после ги редактира до перфектен вид, за да ги публикува тук и да не му се наруши ореола на велик мислител, тактик, или форумист, ние, патетичните глупаци, ходим да се дерем на стадиона, и патетично защитаваме честта си с патетични словоизлияния. Пък нека съм смешен в твоите очи.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1640 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 55  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com