forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Юни 16, 2024 7:53 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1640 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 55  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Апр 06, 2012 10:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
мАрии, мАриии :wink: Къде са младите, мАриии :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 06, 2012 11:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 3:41 am
Мнения: 146
Anarion написа:
...


Това е мнението!

Кретения е, че се изнесоха детайли и за това Мъри какво искал, и за това Илиян кой избор бил!

Обаче едно липсва - аз го написах и след напускането на Костов, но само Гонзо го направи засега, като пое отговорността за 2-те загуби.

Иво Тонев трябва да се подпише под това, дето се случва и директно да каже
1. какви са целите и
2. чия отговорност са
Не после да слушаме пак как тоя бил истински мъж, оня бил по-левскар, какви крайни промени (пак) ще има и... нулева година и... "гледаме напред".

1. Ц Е Л И Т Е___С___К О Н К Р Е Т Н И___Д А Т И

2. О Т Г О В О Р Н О С Т Т А___И___П О С Л Е Д И Ц И Т Е


Всъщност преди да им кажем "подкрепяме ви", трябваше да поискаме отговор на това :D

_________________
Само кръвта не ми е синя!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 06, 2012 11:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 3:41 am
Мнения: 146
Vincenzo написа:
7:1 написа:
gonzo_marto написа:
Nasko Sirakov
Скъпи приятели и фенове! Днес се случиха важни неща за ПФК" Левски" ! Ръководството на клуба избра нов треньор. Това ,което искам да кажа и съм длъжен да изясня е ,че истината е ,че бях готов да се върна и да помагам на Мъри Стоилов без пари и без длъжност в клуба! За това Тодор Батков беше уведомен от Стоилов! Тодор Батков ,както и аз е заявил готовност да се обединим в името на Левски! Иво Тонев избра друго ! Желая от все сърце успех на Любимият отбор!!
ТОЯ НЕ СЕ СПРЯ :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2



Г-ин :blass май си е бил повярвал, че е в ролята на Месията. Нагло!

Гонзо вече го няма в Левски. защо ли имам горчивото чувство, че следващата мишена на Желю, Ефрем и останалата паплач ще е Тонев, а от лятото и Илиян?


Разликата между Гонзо и уСираков е една дума: "безусловно". При усираков никога не е било безусловно... само когато му изнася.

Дано Гонзо не залитне там, където г-ин "син идол" стигна като син ветеран.

_________________
Само кръвта не ми е синя!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 06, 2012 11:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7922
Местоположение: София
Аре повече да не се занимаваме с медийни разговори между двама,или още няколко човека.Само Левски!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 06, 2012 11:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Всичко добре, ама това не съм видял да се коментира:

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 06, 2012 11:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 17, 2009 1:10 pm
Мнения: 669
Енрико Пичони майна :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 06, 2012 11:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5971
Местоположение: София, Герена
:smt005 Прочете ми мислите,изплува ми в глъвътЪ онзи клип на жАлтата кочина,кото храниха Пичони до една ограда,когато дойде..и си тръгна със задължения към някакъв майненски хотел за хиляди левове :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 06, 2012 11:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
:smt005 :smt005 :smt005

Явно иска с нова визия да има ново начало..

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 06, 2012 11:53 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 14, 2008 1:32 pm
Мнения: 3
Целите на Левски са известни от 98 години


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 06, 2012 11:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 3:41 am
Мнения: 146
Alesanko написа:
Целите на Левски са известни от 98 години


Дати и подпис от Тонев искам. Левски не е училище за желаещите да се научат и докажат в бизнеса *футбол*. Освен ако не са носели фланелка №9 и да има песни и аватари с тях :bigok

_________________
Само кръвта не ми е синя!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 12:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5971
Местоположение: София, Герена
Добре,де,прасета ми квичат,че нищо не е ясно,но ние по-нагоре от ЛЕ няма да издрапаме с тоя треньор и путки на терена.Сега е момента да покажем,че публиката на Левски върви нагоре.Гледам под клипа на Кратун някакъв шваб,французин...шваба се радваше на "Да запеем дружно песента",което се изпя в 75-та минута,когато всички лежаха по терена и всички усещахме,че и равен няма да додрапаме.Тук това изпълнение се обяви за прекалено бързо слабо...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 12:16 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 22, 2005 12:21 am
Мнения: 670
Местоположение: Горе на черешата
От уволнението на Костов до този момент в клуба се разиграват такива смешни сапунки, каквито даже и чорбарите не са творили. Всичко това добре говори за нивото на хората във и около Левски - а то е отчайващо ниско. Имам усещането, че тези хора могат само да се плюят и сочат един друг и всичките целят само лесни пари и власт, което адски некадърно прикриват зад някаква левскарщина и загриженост за клуба.

1. Махнаха Костов. А в тоя момент ръководството трябваше да окаже подкрепа и да му даде пълен контрол. Да се покаже, че има йерархия, като във всеки един нормален клуб - треньорът сменя играчите, а не играчите - треньора.

2. Приемаме махането на Костов за даденост - ок. Назначиха проваления Гонзо, а трябваше още тогава да излязат с варианти за наставник. Какъв дебил трябва да си, за да поставиш начело в най-критичния момент човек, който 3 години те е провалял?

3. Чудя се и на Гонзо - уж доблестен мъжкар и не знам си какво. Провали се пак (каква изненада) и за капак се върза на хорото на оная хиена Насо, с което само направи излагацията по-голяма. А трябваше поне веднъж да каже: "Благодаря за доверието, но направих грешки - извинявам се на феновете!".

4. Преговорите от-до бяха пълен цирк. Изнесе се информация от кухнята, оферирането се превърна в жалко пазарене, а изявленията на хората от ръководството бяха от малоумни надолу. А трябваше цялата процедура да се проведе дискретно, което изобщо не е трудно, като се има предвид колко бавноразвиващи се са нашите журналя. Ама не - некои хора са жадни за микрофони и камери.

5. Самото назначение на Илиян - пълен фарс. Може ли ти да отпишеш по такъв начин цял сезон и да си правиш отсега планове за лятото? Това е най-голямата тъпотия, която съм чувал - нали се сещате сега, че всичките лайна в отбора съвсем ще го подкарат на самотек, защото знаят, че чак през лятото върху тях ще има някакъв контрол, а действията им сега няма да имат никакъв дълготраен ефект. Поведението на Илиев също е скандално - при положение, че 5-6 пъти си хвърля оставката в Берое, сега отлага подписването с Левски. Ало, тука не е Зарата - ако за ония селяндури всеки сезон е едно и също - кретане, то в Левски не е баш толкова лежерно, та да махнеш с ръка и да отсвириш! Ами към момента коефициентът ни не е никак лош - бива ли да не се класираме в Европа? Да не говорим, че именно сега през провален сезон е моментът да изчистиш състава и тактиката - после на някое мързеливо лагерче в Австрия ли ще ги взимаш тия решения? На база някоя кирлива контрола срещу Вурстхаузен. И ако все пак докретаме до зона УЕФА тая година, първият му официален мач на тоя пинко ще е срещу некоя Търнава и пак резил, защото "не се бил сработил, не били свикнали" - тия филми сме ги гледали.

И пак никаква стратегия, никакви планове, никакви анализи - само клишета, глупости, празнословия. Не пожелавам успех на Илиян. Пожелавам успех на Левски, след като от такива прости и неадекватни мижитурки зависи клубът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 12:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 3:41 am
Мнения: 146
Smirnoff написа:
От уволнението на Костов до този момент в клуба се разиграват такива смешни сапунки, каквито даже и чорбарите не са творили. Всичко това добре говори за нивото на хората във и около Левски - а то е отчайващо ниско. Имам усещането, че тези хора могат само да се плюят и сочат един друг и всичките целят само лесни пари и власт, което адски некадърно прикриват зад някаква левскарщина и загриженост за клуба.

1. Махнаха Костов. А в тоя момент ръководството трябваше да окаже подкрепа и да му даде пълен контрол. Да се покаже, че има йерархия, като във всеки един нормален клуб - треньорът сменя играчите, а не играчите - треньора.

2. Приемаме махането на Костов за даденост - ок. Назначиха проваления Гонзо, а трябваше още тогава да излязат с варианти за наставник. Какъв дебил трябва да си, за да поставиш начело в най-критичния момент човек, който 3 години те е провалял?

3. Чудя се и на Гонзо - уж доблестен мъжкар и не знам си какво. Провали се пак (каква изненада) и за капак се върза на хорото на оная хиена Насо, с което само направи излагацията по-голяма. А трябваше поне веднъж да каже: "Благодаря за доверието, но направих грешки - извинявам се на феновете!".

4. Преговорите от-до бяха пълен цирк. Изнесе се информация от кухнята, оферирането се превърна в жалко пазарене, а изявленията на хората от ръководството бяха от малоумни надолу. А трябваше цялата процедура да се проведе дискретно, което изобщо не е трудно, като се има предвид колко бавноразвиващи се са нашите журналя. Ама не - некои хора са жадни за микрофони и камери.

5. Самото назначение на Илиян - пълен фарс. Може ли ти да отпишеш по такъв начин цял сезон и да си правиш отсега планове за лятото? Това е най-голямата тъпотия, която съм чувал - нали се сещате сега, че всичките лайна в отбора съвсем ще го подкарат на самотек, защото знаят, че чак през лятото върху тях ще има някакъв контрол, а действията им сега няма да имат никакъв дълготраен ефект. Поведението на Илиев също е скандално - при положение, че 5-6 пъти си хвърля оставката в Берое, сега отлага подписването с Левски. Ало, тука не е Зарата - ако за ония селяндури всеки сезон е едно и също - кретане, то в Левски не е баш толкова лежерно, та да махнеш с ръка и да отсвириш! Ами към момента коефициентът ни не е никак лош - бива ли да не се класираме в Европа? Да не говорим, че именно сега през провален сезон е моментът да изчистиш състава и тактиката - после на някое мързеливо лагерче в Австрия ли ще ги взимаш тия решения? На база някоя кирлива контрола срещу Вурстхаузен. И ако все пак докретаме до зона УЕФА тая година, първият му официален мач на тоя пинко ще е срещу некоя Търнава и пак резил, защото "не се бил сработил, не били свикнали" - тия филми сме ги гледали.

И пак никаква стратегия, никакви планове, никакви анализи - само клишета, глупости, празнословия. Не пожелавам успех на Илиян. Пожелавам успех на Левски, след като от такива прости и неадекватни мижитурки зависи клубът.


Аз силно се надявам и в клуба, и в пресата да четат форумо! Има какво да научат!

_________________
Само кръвта не ми е синя!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 12:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Smirnoff написа:
От уволнението на Костов до този момент в клуба се разиграват такива смешни сапунки, каквито даже и чорбарите не са творили. Всичко това добре говори за нивото на хората във и около Левски - а то е отчайващо ниско. Имам усещането, че тези хора могат само да се плюят и сочат един друг и всичките целят само лесни пари и власт, което адски некадърно прикриват зад някаква левскарщина и загриженост за клуба.

1. Махнаха Костов. А в тоя момент ръководството трябваше да окаже подкрепа и да му даде пълен контрол. Да се покаже, че има йерархия, като във всеки един нормален клуб - треньорът сменя играчите, а не играчите - треньора.

2. Приемаме махането на Костов за даденост - ок. Назначиха проваления Гонзо, а трябваше още тогава да излязат с варианти за наставник. Какъв дебил трябва да си, за да поставиш начело в най-критичния момент човек, който 3 години те е провалял?

3. Чудя се и на Гонзо - уж доблестен мъжкар и не знам си какво. Провали се пак (каква изненада) и за капак се върза на хорото на оная хиена Насо, с което само направи излагацията по-голяма. А трябваше поне веднъж да каже: "Благодаря за доверието, но направих грешки - извинявам се на феновете!".

4. Преговорите от-до бяха пълен цирк. Изнесе се информация от кухнята, оферирането се превърна в жалко пазарене, а изявленията на хората от ръководството бяха от малоумни надолу. А трябваше цялата процедура да се проведе дискретно, което изобщо не е трудно, като се има предвид колко бавноразвиващи се са нашите журналя. Ама не - некои хора са жадни за микрофони и камери.

5. Самото назначение на Илиян - пълен фарс. Може ли ти да отпишеш по такъв начин цял сезон и да си правиш отсега планове за лятото? Това е най-голямата тъпотия, която съм чувал - нали се сещате сега, че всичките лайна в отбора съвсем ще го подкарат на самотек, защото знаят, че чак през лятото върху тях ще има някакъв контрол, а действията им сега няма да имат никакъв дълготраен ефект. Поведението на Илиев също е скандално - при положение, че 5-6 пъти си хвърля оставката в Берое, сега отлага подписването с Левски. Ало, тука не е Зарата - ако за ония селяндури всеки сезон е едно и също - кретане, то в Левски не е баш толкова лежерно, та да махнеш с ръка и да отсвириш! Ами към момента коефициентът ни не е никак лош - бива ли да не се класираме в Европа? Да не говорим, че именно сега през провален сезон е моментът да изчистиш състава и тактиката - после на някое мързеливо лагерче в Австрия ли ще ги взимаш тия решения? На база някоя кирлива контрола срещу Вурстхаузен. И ако все пак докретаме до зона УЕФА тая година, първият му официален мач на тоя пинко ще е срещу некоя Търнава и пак резил, защото "не се бил сработил, не били свикнали" - тия филми сме ги гледали.

И пак никаква стратегия, никакви планове, никакви анализи - само клишета, глупости, празнословия. Не пожелавам успех на Илиян. Пожелавам успех на Левски, след като от такива прости и неадекватни мижитурки зависи клубът.


Освен донякъде за т. 2, не съм съгласен с нито една от останалите...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 12:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Смирноф, да беше чул пресконференцията на Тонев днес. Каза, че и той, и Гонзо, са се молили на Костов няколко по няколко пъти да остане, но той е бил абсолютно категоричен. Толкова за тази путка.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 1:13 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 22, 2005 12:21 am
Мнения: 670
Местоположение: Горе на черешата
Нека мине малко време да чуем позицията на Костов по въпроса ;)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 1:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5971
Местоположение: София, Герена
Колкото "малкото време" на Насо,когато му свършиха париците и си напусна резиденцията ли?И като му чуем позицията какво?Заеба ли всичко-заеба го...другото важно ли е ,Смирноф?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 1:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49953
Местоположение: ШОПландия
Kryten написа:
STALKER написа:
Също така съм принципно съгласен, че формулата "треньор-спортен директор" от 90-те вече е изчерпана и е добре, че ще опитаме да "ъпдейтнем" към прословутия "английски модел". Треньорската работа в кой да е български клуб не е чак толкова интезнзивна. Както и да ги смятаме, официалните мачове идват около 40-45 (при добро представяне в Европа) не сезон. Съвсем спокойно може треньора сам да си работи по селекцията, още повече, че има на разположение и скаутски екип. Така че , длъжността "Сираков" , не виждам проблем да остане в историята за Левски.

На мен ми се струва, че беше пробвана при нас и при свинете и не сполучи. Според мен трябва да има силна фигура като спортен директор. Има разни неща, които едва ли трябва да са на главата на треньора. Въпросът е кой да назначиш в този момент, предполагам не са имали човек и затова няма да слагат. Но съм убеден, че рано или късно ще има такъв човек.

Какви пък са толко тия неща? Много по-добре ще е треньора да ги върши. ако не е лоботомиран, не би трябвало да има проблем. трябва да е ясно на путките, че ако не го слушат, той ще има всякакви начини да им ебе майката селска ида не помиришат терен и премии. на нас абсолютно ни е нужен този модел, а не треньора да го правят на маймуна няколко палячовци, а той да вдига рамене и да се чуди какво да ги прави. Никакви връзкарщини и глупости и правомощията в един човек е пътят.
Не стига, че имаме 100 началници - собственик, изпълнителен директор, баждек, пък ни е изтрябвал и още един солташак...

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 1:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Smirnoff написа:
Нека мине малко време да чуем позицията на Костов по въпроса ;)



K'во да му чуем позицията? Очевидно е, че Гонзо, Тонев и сие бяха в шах след Миньор. Колкото и тъп да си все като гониш треньор ще имаш някакво решение. :smt006 Пък и Костов сам си каза, че е напуска, а не го гонят. И предвид всички събития смея да му вярвам, че е така. Не мога да си представя да изгонят треньора и да нямат готов вариант. Колко и тъп да е Тонев, чак пък толкова не е. :slap


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 1:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5971
Местоположение: София, Герена
К.,мазната кичара нямаше вариант,чу ли неадекватните мнения на Ясен и Илиян днес,като посадени в саксия бяха...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 1:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
По света не знам как е, но у нас т. нар. "спортен", "технически" или "спортно - технически" директор има три функции:
- върти безсмислени трансфери, за да налапа комисионните. Може в съюз с началството (за да се препират кинтите), може и самосиндикално (ама тогава да внимава, щото може да има стригане и разходка в багажник до живописни планински местности). За треньорът и отбора му файда от тая дейност няма, какви играчи на него му трябват никой не го пита (освен проформа)
- брани треньора от необмисления гняв на самозваните разбирачи по върховете, взима страха на самонадеяните звезделини и/ли снася на шефовете кой какво, къде, кога и как в съблекалнята, по лагерите, на тренировките
- "работи" със съдиите, комисиите в БФС и противниците
Първото и третото категорично не ни трябват и не искаме да се случват. Що се касае до второто - ако шефовете си наумят, че барем един сезон ще се доверят на Илиян и дадат това да се разбере от разглезените марди в отбора - тогава за чий ни е специален за целта директор? Да дава интервюта? Да обещава светло бъдеще? Да стои и гледа умно с добри и уморени очи, внушавайки че ден и нощ работи без почивка за благото на клуба? Че Тонев и сега това прави!
Да напомням ли разнобоят между директор и треньор по времето на Насо какво струваше на клуба? Колко пъти започвахме от нулата, вместо да надграждаме върху вече постигнатото? Или що пари се потрошиха за уникални бездарници, което ни костваше маса нелепи отпадания в Европа?
Е, ама това го е правил злият алчен Насо от корист. Сега го няма, чудесно. Резултатът обаче може да бъде абсолютно същия и при добрия, безкористен Гонзо/ Дани/ Хубчев....(попълнете име по ваш избор), ако нещата тръгнат на зле и с треньора се изпокарат кой прав, кой крив и кой какво е сбъркал.
Затова - един човек, един пост. Айн фюрер, айн фолк, айн райх :hitl1 Абе "Единствен ги владее" и толкова. Идва Илиян - коли, беси, тренира, води си мачовете, търси си играчи и гони такива - кара така един ЦЯЛ сезон, па после му теглим чертата. И е ясно че победите, провалите, резултатите, титлите, калъфките, елиминациите, отпаданията са си САМО негови.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 2:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5377
Радвам се, че Мъри няма да е треньор! Само Сините!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 2:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Аз се радвам, че Насо остава отвън.
Мъри бих искал да се върне, но без него. И като така - с Илиян по - добре се получи.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 2:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
Сакам и чекам някой запознат да ми разясни, ако има чак такава голяма далавера в тези прословути комисионни при трансферите, как точно премахването на длъжността "спортно-технически директор" ще премахне и далаверите? Тези трансфери нали все някой трябва да ги прави, и нали все някой пак ще прибира комисионните?
Пък и напоследък вземаме само свободни агенти, или възможно най-евтините играчи от възможните варианти, все ми се струва че от такива играчи няма кой знае каква далавера. А и каква може да е комисионната от трансфер на играч за 200 хиляди евро, особено пък като се раздели на поне 3-4 човека?
Хубаво премахнаха тази длъжност, но ако някой чака с това да секнат далаверите има да чака... :smt031

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 2:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5971
Местоположение: София, Герена
По средата на един сезон се радваме,че някой не е дошъл,гоним прасетата по циркови изпълнения,отиваме и оставяме си душата на мач и все тая...дали е Мъри,Илиан,Ясен или Викторио,затова Бед Блу Бойс направха нещо невиждано-застанаха срешу всичко и всички..сега градят от -1,аз и при 0:1 от Лудогорец ще пея,но ега само Пламен Илиев не се скри като путка,ние си оставаме Сектор Б,а какво правим това да се промени и това да значи нещо за тия мърши,управници,актьори,сметкаджии,които се водят част от ЛЕВСКИ?


Последна промяна Лабрадор на Съб Апр 07, 2012 2:46 am, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 2:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Не забравяй и четвъртата функция - ДЮШ. Сираков беше превърнал цялата школа в една пирамида, на чиито връх седеше той и цицаше мангизи. Ако си спомняте имаше един пич, Антон Вергилов, даже записа няколко мача и за А отбора.Комшия беше на едно приятелче. Та от него знам за каква корупция става дума в тая школа. треньорите --Емил Спасов -- Сираков.
Не казвам, че това е било само по времето на Сираков, за тогава знам.

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 2:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49953
Местоположение: ШОПландия
air_J написа:
Сакам и чекам някой запознат да ми разясни, ако има чак такава голяма далавера в тези прословути комисионни при трансферите, как точно премахването на длъжността "спортно-технически директор" ще премахне и далаверите? Тези трансфери нали все някой трябва да ги прави, и нали все някой пак ще прибира комисионните?
Пък и напоследък вземаме само свободни агенти, или възможно най-евтините играчи от възможните варианти, все ми се струва че от такива играчи няма кой знае каква далавера. А и каква може да е комисионната от трансфер на играч за 200 хиляди евро, особено пък като се раздели на поне 3-4 човека?
Хубаво премахнаха тази длъжност, но ако някой чака с това да секнат далаверите има да чака... :smt031

Колкото по-малко гърла за хранене, толко по-добре. Ако няма директор, само мениджъра ще е отговорен за тия дела и ще си е за негова сметка, ако прави далавери с някакви некадърници, които ще служат само за далаверни трансфери. Колко ли е сложно нашите тиквеници да почерпят опит от нормалните първенства и да изкопират полезното?

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 2:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 3:41 am
Мнения: 146
Anarion написа:
По света не знам как е, но у нас т. нар. "спортен", "технически" или "спортно - технически" директор има три функции:
- върти безсмислени трансфери, за да налапа комисионните. Може в съюз с началството (за да се препират кинтите), може и самосиндикално (ама тогава да внимава, щото може да има стригане и разходка в багажник до живописни планински местности). За треньорът и отбора му файда от тая дейност няма, какви играчи на него му трябват никой не го пита (освен проформа)
- брани треньора от необмисления гняв на самозваните разбирачи по върховете, взима страха на самонадеяните звезделини и/ли снася на шефовете кой какво, къде, кога и как в съблекалнята, по лагерите, на тренировките
- "работи" със съдиите, комисиите в БФС и противниците
Първото и третото категорично не ни трябват и не искаме да се случват. Що се касае до второто - ако шефовете си наумят, че барем един сезон ще се доверят на Илиян и дадат това да се разбере от разглезените марди в отбора - тогава за чий ни е специален за целта директор? Да дава интервюта? Да обещава светло бъдеще? Да стои и гледа умно с добри и уморени очи, внушавайки че ден и нощ работи без почивка за благото на клуба? Че Тонев и сега това прави!
Да напомням ли разнобоят между директор и треньор по времето на Насо какво струваше на клуба? Колко пъти започвахме от нулата, вместо да надграждаме върху вече постигнатото? Или що пари се потрошиха за уникални бездарници, което ни костваше маса нелепи отпадания в Европа?
Е, ама това го е правил злият алчен Насо от корист. Сега го няма, чудесно. Резултатът обаче може да бъде абсолютно същия и при добрия, безкористен Гонзо/ Дани/ Хубчев....(попълнете име по ваш избор), ако нещата тръгнат на зле и с треньора се изпокарат кой прав, кой крив и кой какво е сбъркал.
Затова - един човек, един пост. Айн фюрер, айн фолк, айн райх :hitl1 Абе "Единствен ги владее" и толкова. Идва Илиян - коли, беси, тренира, води си мачовете, търси си играчи и гони такива - кара така един ЦЯЛ сезон, па после му теглим чертата. И е ясно че победите, провалите, резултатите, титлите, калъфките, елиминациите, отпаданията са си САМО негови.


ОК
Но стига чакане: Чакахме Мъри да има план 20ХХ, после Ганьо да налучка играта без уСираков да подрежда картите, после Гонзо да се научи на даване на интервюта и на треньорство.
Сега чакаме Тонев да покаже какво може.
После ще чакаме Илиян да се обиграе с новата обстановка.
Чакаме 'секи да си трупа лични дивиденти за сметка на тая свята идея!
А те сам там главно за пари!
ОК - нека чакаме, но тяхното възнаграждение да се обвърже с "performance", "delivery".
Примерно 50% от заплатите на всички да остават в ескроу с клаузата, че ако не се постигнат определени резултати отиват за ДЮШ? Или да има автоматични клаузи за освобождаване при "under performance."

_________________
Само кръвта не ми е синя!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 2:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
Единственият начин да се изкорени корупцията в ДЮШ е да се закрие цялата школа. :smt006

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 07, 2012 2:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Цитат:
Примерно 50% от заплатите на всички да остават в ескроу с клаузата, че ако не се постигнат определени резултати отиват за ДЮШ? Или да има автоматични клаузи за освобождаване при "under performance."

Виж това ми хареса :smt006
Но подобна клауза в договорите на играчите може да наложи само собственика или упълномощен отнего шеф, в случая Тонев.
Аз лично доста се съмннявам, че от толкова началници и един ще има с подобно мащабно мислене.
Далавери, разбира се че ще има и без СТД. Но поне няма да има ранобой между човек на тази, меко казано излишна длъжност и треньора, който по условие е отговорен за цялостното представяне на отбора.
Що се отнася до чакането...ами неизбежно е. Стигнахме дъното, сегашния отбор явно е изчерпан а нов не се прави от днес за утре. Попадения като Дембеле, дето сам ти прави отбора я имаме веднъж на 10 години, я не.
Имахме търпение към Гонзо, дължим такова и на Илиян.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1640 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 55  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com