forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 6:18 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1111 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 38  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Май 01, 2014 10:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 28, 2013 6:16 pm
Мнения: 4477
За пореден път ни скъсаха нервите. Нема да им стъпим. :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 01, 2014 10:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 03, 2014 7:47 pm
Мнения: 443
Чмовш е ренде!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 01, 2014 10:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19485
Абе Генков откога е заебал девятката :smt023 :smt023 :smt047

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 01, 2014 10:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 04, 2013 8:35 am
Мнения: 5307
Местоположение: София
Николай Костов!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 01, 2014 10:59 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Omraz написа:
67-ми рева че иска тема, сега има тема - той не ще да пише. :roll:
3-5-2

Понеже се бъзикаш, хайде сега да ми обясниш, защо изтри онази тема? :smt017 С какво, наруши тя форумните правила? И защо сега не изтриеш тази? :smt017 Според мен теми за бъзикане има в изобилие в този форум, но футболни нито една! Защо изтри темата? " Топчо, просто е: САМО ЮНОШИ! " Защо? :smt017


Последна промяна Levskar67 на Чет Май 01, 2014 11:05 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 01, 2014 11:01 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 22, 2012 3:02 pm
Мнения: 36
може ли някой да даде линк-запис от мача


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 01, 2014 11:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Levskar67 написа:
Omraz написа:
67-ми рева че иска тема, сега има тема - той не ще да пише. :roll:
3-5-2

Ами хайде сега да ми обясниш, защо изтри онази тема? С какво наруши тя форумните правила? И защо не изтриеш тази? :smt017

Мисля, че Омраз нещо не те харесва, а с бай Иван си правят ми-ми или нещо подобно :? Със сигурност е на лична основа, безпринципно и комунистическо :!:

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 01, 2014 11:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 23, 2010 2:42 pm
Мнения: 989
Местоположение: Frankfurt am Main , Deutschland
Не отнемайте правото на Левскар-а да прави анализи , иззедници! :boisw


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 01, 2014 11:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 04, 2008 12:51 am
Мнения: 936
Много важни 3 точки срещу един класен и крайно мотивиран съперник! Заслужихме си ги. :lsfc3

_________________

Левски 6-3 Ц(*КА , 15.07.1962 г.
Левски 7-2 Ц(*КА , 17.11.1968 г.
Левски 7-1 Ц(*КА , 23.09.1994 г.
Левски 5-0 Ц(*КА , 13.05.1998 г.
...
to be continued


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 01, 2014 11:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 28, 2013 6:16 pm
Мнения: 4477
Според мен и Levskar67, и ribotrepeca се бъзикат с всички и се правят на луди. :blass :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 01, 2014 11:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Levskar67 написа:
Omraz написа:
67-ми рева че иска тема, сега има тема - той не ще да пише. :roll:
3-5-2

Понеже се бъзикаш, хайде сега да ми обясниш, защо изтри онази тема? :smt017 С какво, наруши тя форумните правила? И защо сега не изтриеш тази? :smt017 Според мен теми за бъзикане има в изобилие в този форум, но футболни нито една! Защо изтри темата? " Топчо, просто е: САМО ЮНОШИ! " Защо? :smt017

Във форума на Гонг ще те посрещнат с отворени обятия. Защо се натискаш да пишеш тук по теми, които интересуват 5 човека? Иди там и ще намериш хиляди съмишленици, на които не им пука за вековния юбилей, а кой ще играе от ляво и каква схема трябва да избере Топчо. Не се заяждам, казвам ти го съвсем сериозно и приятелски. Просто си сбъркал мястото. Тук сме предимно ултраси, за които има много по-важни неща от тези, за които искаш да ни разкажеш.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 01, 2014 11:14 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
blurrrr написа:
Levskar67 написа:
Omraz написа:
67-ми рева че иска тема, сега има тема - той не ще да пише. :roll:
3-5-2

Ами хайде сега да ми обясниш, защо изтри онази тема? С какво наруши тя форумните правила? И защо не изтриеш тази? :smt017

Мисля, че Омраз нещо не те харесва, а с бай Иван си правят ми-ми или нещо подобно :? Със сигурност е на лична основа, безпринципно и комунистическо :!:

В телеевизионния сериал " Синьо лято " имаше една реплика, че посредника ни е л..... !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 01, 2014 11:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 04, 2013 8:35 am
Мнения: 5307
Местоположение: София
Е, недейте така де. 67-ми придава особен колорит на форума.

Казвам го съвсем сериозно. Какво ви пречи човека? Големи мъже сте, не може да ви разклаща нервите толкоз.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 01, 2014 11:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Знам прекрасно репликата :bigok
Но ти не ме мисли, анализирай смело :smt023

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 01, 2014 11:20 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
blurrrr написа:
Знам прекрасно репликата :bigok
Но ти не ме мисли, анализирай смело :smt023

Анализирам! Ти си посредника! Това достатъчно смело ли е?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 01, 2014 11:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
RIR написа:
Е, недейте така де. 67-ми придава особен колорит на форума.

Казвам го съвсем сериозно. Какво ви пречи човека? Големи мъже сте, не може да ви разклаща нервите толкоз.

А кой е казал, че пречи с нещо? Просто като няма теми, в които да пише, или не пише, или отива другаде.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 01, 2014 11:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Много е смело :strkstrk
Я кажи как мислиш да помогнеш на форума да събере едни пари, важно е, за да се състои Юбилея? С анализи нямало да стане :(

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 01, 2014 11:30 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Седем:Едно написа:
RIR написа:
Е, недейте така де. 67-ми придава особен колорит на форума.

Казвам го съвсем сериозно. Какво ви пречи човека? Големи мъже сте, не може да ви разклаща нервите толкоз.

А кой е казал, че пречи с нещо? Просто като няма теми, в които да пише, или не пише, или отива другаде.

Приятелю, много добре знаеш, че аз другаде не мога да отида, но мога да спра да пиша тук! Не го искам, защото форума на ЛЕВСКИ много ще ми липсва! Не вярвам и ти да го искаш, защото предполагам, че съм ти безразличен? Аз не се интересувам от политика, интересен ми е футбола! А обичам само един отбор! И искам да чета и да пиша за него, това е! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 01, 2014 11:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
А какво ти пречи да коментираш в гонг. Мен лично не ми пречи твоето присъствие. Просто питам :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 01, 2014 11:47 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
bogarra написа:
А какво ти пречи да коментираш в гонг. Мен лично не ми пречи твоето присъствие. Просто питам :smt017

Никога не съм коментирал там!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 01, 2014 11:57 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Апр 12, 2014 11:00 am
Мнения: 16
Пелето игра добре- Гоуем! :lsclapp :lsclapp :lsclapp


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 01, 2014 11:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 29, 2013 11:10 pm
Мнения: 403
Местоположение: Юг
Стига се дразнихте на човека де. Нека пише дълги мнения, на когото не му се четат - леко скрол по-надолу и това е :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 12:15 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
blurrrr написа:
Много е смело :strkstrk
Я кажи как мислиш да помогнеш на форума да събере едни пари, важно е, за да се състои Юбилея? С анализи нямало да стане :(

Вече ти написах някъде! Станах член на НКП, пратих есемеси! Какво повече да направя? Не пиша в темите за юбилея, но имам мнение! Каним лацио, но ние с какъв отбор ще им излезем! Ако ще играем с Туретата и Брутата, какъв е смисъла? По-добре събраните пари да бяха пренасочени в Сектор " А ", а да имаше шоу мач между бивши наши футболисти и отбор от юношите! Лично аз бих се радвал много на подобен мач! А и съм сигурен, че такъв мач ще напълни стадиона! Сега не съм убеден, че това ще се случи! Да, имаме чудесни връзки с лацио и това е много добре, но много хора дори не познават играчите им, пък вероятно няма да знаят и нашите! За мен това е пир по време на чума! :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 12:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5668
Лошо, много лошо, ако основния проблем на масата хора е кой ще излезе отляво и кой ще играе срещу нас... Юбилея се организира от НАС, не от ръководството. Това би трябвало да говори много.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 12:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Е това пречи ли, ако някой иска да говори или пише за футбол да го прави? Аз не виждам нищо лошо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 12:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
Levskar67 написа:
blurrrr написа:
Много е смело :strkstrk
Я кажи как мислиш да помогнеш на форума да събере едни пари, важно е, за да се състои Юбилея? С анализи нямало да стане :(

Вече ти написах някъде! Станах член на НКП, пратих есемеси! Какво повече да направя? Не пиша в темите за юбилея, но имам мнение! Каним лацио, но ние с какъв отбор ще им излезем! Ако ще играем с Туретата и Брутата, какъв е смисъла? По-добре събраните пари да бяха пренасочени в Сектор " А ", а да имаше шоу мач между бивши наши футболисти и отбор от юношите! Лично аз бих се радвал много на подобен мач! А и съм сигурен, че такъв мач ще напълни стадиона! Сега не съм убеден, че това ще се случи! Да, имаме чудесни връзки с лацио и това е много добре, но много хора дори не познават играчите им, пък вероятно няма да знаят и нашите! За мен това е пир по време на чума! :smt012

Ами ако малко повече влизаше и четеше щеше да знаеш, че такива маймуни няма да помиришат дори въздуха около националния, а идеите ти за шоу мач м/у бивши футболисти, юноши и т.н. отдавна са предложени и най - вероятно ще са факт и ще можеш да ѝм се насладиш отблизо, ако дойдеш на 23 май. :levski Ако не си разбрал още - липсват само около 100 000 лв, за да позволим това удоволствие до 23 и форумът също се е включил в тяхното събиране. Няма да ти пращам линк как и къде, ако си левскар сам ще го намериш и помогнеш както можеш.

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 12:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
natural написа:
Лошо, много лошо, ако основния проблем на масата хора е кой ще излезе отляво и кой ще играе срещу нас... Юбилея се организира от НАС, не от ръководството. Това би трябвало да говори много.

Би трябвало, но за целта човекът трябва да може да мисли. Искат да си пишат за трансфери, да коментират малоумни журналистически диарии, че идвал тоя или оня, но истината е, че всичко е в нашите ръце в момента и имаме един исторически шанс, който съдбата ни поднася - може да си направим сам сами юбилея, организирайки мач с голям чуждестранен отбор и по този начин да докажем на всички критици, че Левски може без Бащица и бащици, че Левски може да се управлява от привържениците си и че Левски е силен когато всички сме единни. Вместо това трябва да се бълват глупости за пир по време на чума, каква грешна схема сме избрали за мача с Чапръчане и защо тоя бил отдясно, а не отляво. Форумът на гонг е чудесно място за тези хора, да отиват там и да си говорят с техните съмишленици, а да оставят на истинските привърженици да свършат ИСТИНСКАТА работа. Простичко е.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 12:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5668
:smt023 Шансът, който ни се откри е прекрасен и трябва да се възползваме от него. Разбирам левскар67 и неговата страст към анализирането и мненията с 1491931 реда, но трябва да спре да се заяжда и да приеме мнението на мнозинството като зрял човек. В момента всеки трябва да насочи мислите и възможностите си към това събитие. На никой никога няма да се открие такъв шанс, какъвто се открива пред нас. Всъщност, от друга гледна точка, може и да бъркам... Не сме първите с подобни действия, няма да бъдем и последните. :)

Изображение


Последна промяна natural на Пет Май 02, 2014 12:45 am, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 12:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Аз не знам какъв човек трябва да си, та да си мечтаеш да анализираш играта на Генков, Макриев и Пелето, когато имаш уникалния и неповторим шанс да присъстваш на вековния юбилей на най-великия отбора в България, в организацията на който си участвал лично. На 100 години се става само веднъж и ще може да разказваш за това на внуците си, но явно има хора, които искат да им разказват за Кевин Бру, който никой друг няма да го помни след 6 месеца.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 12:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Еми и такива има, но това не е проблем. Аз не виждам причина да не пишат. Самият аз изобщо нямам какво да напиша към този момент в такъв раздел, не бих го отворил дори, но щом някой го вълнува - да пише, ебах мааму, какво толкова...
Аз самият например далеч не съм убеден, че юбилеят е най-важното нещо в момента..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1111 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 38  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com