forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 26, 2024 11:54 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1111 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 38  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 2:05 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Седем:Едно написа:
Като добронамерен човек.

Ще отида и там, просто от любопитство, но няма да съм предубеден предварително от нашия форум! Сам ще си преценя! Не вярвам обаче да се задържа дълго там, защото, нашия форум ми отнема цялото свободно време! Това ми е достатъчно! А къде ще пасна, като дялан камък, ти не можеш да знаеш, защото не ме познаваш лично!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 3:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 15, 2012 4:43 pm
Мнения: 2678
Момчета заебете свадите. Всички обичаме Левски. Факт е че организирането на Юбилея, символизира съществуването ни като общество. За това и всички усилия се хвърлят там. Защото към този момент здравето на това наше общество, е меко казано разклатено. Поради и което 100 годишнината не е само празнества, мачове и т.н., а е един своебразен начин, да се заздрави връзката между Левскарите, да се покаже на тези които са загубили вяра, че публиката на Левски може всичко, когато е единна. Поправете ме ако греша.

67-и повярвай ми пак ще дойде момента, когато ще си коментираме отбора. В момента няма какво да се каже за спортно-техническата част, което да не е предъвкано 1000 пъти вече.

_________________
Само ЛЕВСКИ никой друг. Останалите са боклук.
105.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 8:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Добре де, кво толкова ви пречи да си оставите левскар67 да си коментира?

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 8:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5377
Да натиска смело тука! :bigok
Понеже не гледах мачО, как играха нашите?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 8:39 am 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 02, 2010 2:41 pm
Мнения: 1610
Не губете сили в безсмислени спорове и беседи.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 8:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
Аз гласувах да няма повече футболни теми за мачовете на Лвески до края на този шампионат и съм един от тези които критикуваха остро мненията на Левскар67 много пъти през годината, но смятам, че всеки привърженик на СИНЯТА ИДЕЯ има право да изказва мнението си относно всичко свързано с Левски, именно тук в този форум.
Оставете човека да си пуска теми след мачовете и да си анализира. Който иска да чете, който не иска да не чете. Какво толкова. След няколко дена ще се заключи и ще отиде в архив.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 10:08 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24053
67 наистина е в сериозна абстиненция. :lol:
Приятел, пускай мнения тук и пиши. Никой няма нищо против като гледам. :D


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 11:09 am 
Offline

Регистриран на: Съб Апр 12, 2014 11:00 am
Мнения: 16
A защо беше сменен Божинов преди Генков? :smt017
("67- ми- напиши ми анализа на ЛС, мАни ги болшевИките да не четат).


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 2:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:38 pm
Мнения: 13150
Местоположение: Града
Изображение


Умрях ... :smt005

_________________
Quis custodiet ipsos custodes?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 3:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 21, 2013 7:40 pm
Мнения: 854
Това е скандално просто...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 4:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:38 pm
Мнения: 13150
Местоположение: Града
Доколкото дочух божинката, миличкия, нещо с публиката се е заял след това ювелирно изпълнение на цецко ... :smt017

_________________
Quis custodiet ipsos custodes?


Последна промяна THE BLUE BEAST на Пет Май 02, 2014 5:03 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 4:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 08, 2014 8:48 pm
Мнения: 2922
Да,пляскаше демонстративно на публиката..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 4:54 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24053
Не се е заял, просто пляскаше окуражително на Генков и показваше на публиката, че според него и тя трябва да прави това, вместо да му се смее и да го подиграва.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 5:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 9:46 pm
Мнения: 2811
Местоположение: София
Как ли пък ще му пляскам окуражително на тоя балък. Иначе го раздава отворен... Да взимаш 30 бона на месец и сам да се спъваш пред празната врата. Имам чувството ,че това може да се случи само в ПФК Левски. :smt007

_________________
ПОДКРЕПЯЙ ЛЕВСКИ ДОКРАЙ! ЗАВИНАГИ И НАВСЯКЪДЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 5:17 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24053
И аз не бих му пляскал, защото ми е мега гнусен и противен. Божи обаче би му пляскал и точно това показа. Няма заяждане тук.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 5:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Няма никаква ирония или заяждане тук, трябва да си тАп да не го видиш.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 10:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Този сезон свърши след загубата от свинете, нито искам да ги гледам тея утайки, нито да чета коментари и анализи! Всичко, което ни интересува е 23-24 май! Пропагандирайте, разяснявайтв, навивайте, натегайте, рекламирайте... 42 000 на 23.05. би означавало огромна победа на привържениците на Левски и едно ново начало за любимият ни отбор! Срамът ще е огромен ако не напълним стадиона, това ще е най-голямата ни и тежка загуба в 100 годишната ни история!

ЛЕВСКИ Е ВЕЧЕН!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 3:26 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
На 23 май вечерта 42 000 души на стадиона няма да има, в това съм убеден на 100%! И това няма да е само заради слабия сезон, а заради всичко случващо се в клуба! А лично мен ме подразни това лазене, което направихме на лацио! Уважавам връзките ни с превържениците на този отбор! Но какво излезе в крайна сметка? лацио не искаха да дойдат, но ще дойдат заради парите ни ( защото това, че ще дойдат само заради превържениците си, не ми се връзва нещо ), понеже ние умираме за тях и искаме на юбилея си само тях и то на всяка цена, защото те са супер велик отбор, а ние сме нищожества! :smt012 За мен това е огромно унижение, по-голямо и от четирите свински загуби тази година! :smt085 С това натискане към тях, ние загубихме собственото си уважение и няма да го възстановим през следващите 100 години! Благодаря, на Блър, че ме кани непрекъснато на този мач ( не ми е ясно, като какъв ), но аз обичам и уважавам само един отбор и той се казва ЛЕВСКИ! Хайде сега започвайте да ме псувате! На мен лацио са ми безразлични! Те са посредствен отбор дори и за Италия, а какво да говорим за Европа! И да им се слагаме, е най-глупавото нещо на света! Аз не съм съгласен с този мач и няма да бъда на него! В този мач, ЛЕВСКИ не се нуждае от моята подкрепа, а да се правя на много голям ЛЕВСКАР по този найстина глупав начин не мога! И стига, с това, че другите в БЪЛГАРИЯ, едва ли не ще ни ръкопляскат и завиждат! Убеден съм, че червените журналисти ще обърнат този мач срещу нас! Този юбилей е важен, но не е най-важното нещо! Най-важното нещо е изгонването на Батков, стабилизирането на клуба ( финансово и игрово ), построяването на СЕКТОР " А " ( защо не и целия стадион ) и разумната селекция за новия сезон! Защото след 20-сет дни юбилея ще е в историята, но ЛЕВСКИ няма да е! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Последна промяна Levskar67 на Съб Май 03, 2014 3:33 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 3:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19485
Levskar67 написа:
На 23 май вечерта 42 000 души на стадиона няма да има, в това съм убеден на 100%! И това няма да е само заради слабия сезон, а заради всичко случващо се в клуба! А лично мен ме подразни това лазене, което направихме на лацио! Уважавам връзките ни с превържениците на този отбор! Но какво излезе в крайна сметка? лацио не искаха да дойдат, но ще дойдат заради парите ни ( защото това, че ще дойдат само заради превържениците си, не ми се връзва нещо ), понеже ние умираме за тях и искаме на юбилея си само тях и то на всяка цена, защото те са супер велик отбор, а ние сме нищожества! :smt012 За мен това е огромно онижение, по-голямо и от четирите свински загуби тази година! :smt085 С това натискане към тях, ние загубихме собственото си уважение и няма да го възстановим през следващите 100 години! Благодаря, на Блър, че ме кани непрекъснато на този мач ( не ми е ясно, като какъв ), но аз обичам и уважавам само един отбор и той се казва ЛЕВСКИ! Хайде сега започвайте да ме псувате! На мен лацио са ми безразлични! Те са посредствен отбор дори и за Италия, а какво да говорим за Европа! И да им се слагаме, е най-глупавото нещо на света! Аз не съм съгласен с този мач и няма да бъда на него! В този мач, ЛЕВСКИ не се нуждае от моята подкрепа, а да се правя на много голям ЛЕВСКАР по този найстина глупав начин не мога! И стига, с това, че другите в БЪЛГАРИЯ, едва ли не ще ни ръкопляскат и завиждат! Убеден съм, че червените журналисти ще обърнат този мач срещу нас! Този юбилей е важен, но не е най-важното нещо! Най-важното нещо е изгонването на Батков, стабилизирането на клуба ( финансово и игрово ), построяването на СЕКТОР " А " ( защо не и целия стадион ) и разумната селекция за новия сезон! Защото след 20-сет дни юбилея ще е в историята, но ЛЕВСКИ няма да е! САМО ЛЕВСКИ! :levski


:ohmygod2 :ohmygod2

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 3:31 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 9:07 pm
Мнения: 2653
Абе, нали щеше да спираш да пишеш тук? :wink:

_________________
САААМО СИНИТЕ ШАЛЯЛЯЛЯ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 3:37 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Тези реакции ги очаквах, но не вярвам да сте толкова заслепени! Просто Българите обичаме да подражаваме на някой по-горе! демократическия централизъм, на който ни учиха комунистите в действие! :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 3:40 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Яну 07, 2014 2:56 pm
Мнения: 60
Тоя олигофрен 67-ми беше забавен като чучелото на форума, но вече му е време да си ходи. Разкарвайте го тоя демент.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 3:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8821
Коса, точно ти да даваш такива определения?!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 3:45 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Яну 07, 2014 2:56 pm
Мнения: 60
https://www.facebook.com/angel.dimitrov.5496?fref=ts

e тва е еквивалента на 67-ми в свинския форум. Търпете го още.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 3:46 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
67ми, не беше възможно да изсереш по-голяма простотия. Учудвах се защо си толкова недолюбван (освен заради пунктуацията), уважавах това, че пишеш анализи и прочие (въпреки че не ги чета), но това ти мнение е дъното. Не си заслужава да ти обяснявам каквото и да било. Да, Лацио ще дойдат точно заради милионите, които ще им дадем, разбира се. Ти какво очакваш, на техни разноски да дойдат до тук ли? Къде видя лазене, мазнене, умиране за тях? Ако ти пука кой ни е съперникът и ще дойдеш заради него, много жалко за теб, много. Не идвай на стадиона, не си ни нужен. А като се съберем 42 000 на мача и теб те няма, съм сигурен, че ще ти стане доста неприятно, че си пропуснал този рожден ден и винаги ще съжаляваш.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 3:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Коса, емаг няма ли да купят един спонсорски пакет за 10К? Сериозно питам.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 3:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 15, 2006 3:56 pm
Мнения: 5043
:shock: По-голямо сране не бях виждал скоро :slap

_________________
11101111010


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 3:49 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Яну 07, 2014 2:56 pm
Мнения: 60
Седем:Едно написа:
Коса, емаг няма ли да купят един спонсорски пакет за 10К? Сериозно питам.

Твърде зли бяхте с мен, затова няма да го бъде :mrgreen:

Иначе сериозно - не се ангажираме с крайни групи или общности, сайтът цели масово ползване (разбирай -
ще загубим чорбарите). Пробвах вече, баш чалмите не дават.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 4:10 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 02, 2010 2:41 pm
Мнения: 1610
Левскар67 ми се обади по телефона с молба да му предам думите: "Напиши от мое име, че повече няма да вляза във форума".

За мен нещата които е написал са неприемливи!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 4:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Levskar67 написа:
На 23 май вечерта 42 000 души на стадиона няма да има, в това съм убеден на 100%! И това няма да е само заради слабия сезон, а заради всичко случващо се в клуба! А лично мен ме подразни това лазене, което направихме на лацио! Уважавам връзките ни с превържениците на този отбор! Но какво излезе в крайна сметка? лацио не искаха да дойдат, но ще дойдат заради парите ни ( защото това, че ще дойдат само заради превържениците си, не ми се връзва нещо ), понеже ние умираме за тях и искаме на юбилея си само тях и то на всяка цена, защото те са супер велик отбор, а ние сме нищожества! :smt012 За мен това е огромно унижение, по-голямо и от четирите свински загуби тази година! :smt085 С това натискане към тях, ние загубихме собственото си уважение и няма да го възстановим през следващите 100 години! Благодаря, на Блър, че ме кани непрекъснато на този мач ( не ми е ясно, като какъв ), но аз обичам и уважавам само един отбор и той се казва ЛЕВСКИ! Хайде сега започвайте да ме псувате! На мен лацио са ми безразлични! Те са посредствен отбор дори и за Италия, а какво да говорим за Европа! И да им се слагаме, е най-глупавото нещо на света! Аз не съм съгласен с този мач и няма да бъда на него! В този мач, ЛЕВСКИ не се нуждае от моята подкрепа, а да се правя на много голям ЛЕВСКАР по този найстина глупав начин не мога! И стига, с това, че другите в БЪЛГАРИЯ, едва ли не ще ни ръкопляскат и завиждат! Убеден съм, че червените журналисти ще обърнат този мач срещу нас! Този юбилей е важен, но не е най-важното нещо! Най-важното нещо е изгонването на Батков, стабилизирането на клуба ( финансово и игрово ), построяването на СЕКТОР " А " ( защо не и целия стадион ) и разумната селекция за новия сезон! Защото след 20-сет дни юбилея ще е в историята, но ЛЕВСКИ няма да е! САМО ЛЕВСКИ! :levski

С това мнение удари дъното. Нямаш никакво право да се наричаш левскар, защото далеч не си такъв. Просто си обикновен фен на футболната игра, с доста ограничено мислене, тесногръд и самовлюбен. Ще те помоля да ми изтриеш телефона и никога за нищо да не ми звъниш, тъй като аз разговарям само с истински левскари. Дали ще имаш шанс да продължиш да сереш в този форум, ще се разбере съвсем скоро.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1111 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 38  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com