forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 20, 2024 12:11 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1111 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 38  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 12:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26696
На Левскар67 му предлагам да гледа мощно към 23.05.2014 г. и по-точно 21:45 ч. и да не му пука толкова за анализите на путките в синьо, които ще довършат сезона.
Целта е само една и тя е да покажем на всички боклуци, които ни мразят, дори когато спят в тази изстрадала kleta majka Balgariq, че Левски е на 100 години и въпреки всичко стадиона ще се напълни без да се раздават покани на всички държавни служители за мача и да се организират екскурзии от Бургас или Варна с билет и ядене за 10 лв. След, като изпълним този дълг, после цяло лято и цял сезон гнойните боклуци ще пикаят кръв и ще цъкат с език. Славия получиха сбирка в НДК с някво концертче, жАлтИтИ получиха концерт, а Левски не получава нищо - Левски си го правим ние и ще им покажем за пореден път как стават нещата, защото Левски винаги е бил и ще бъде само на всички нас! :levski

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 12:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Левскар67, последно по темата с Юбилея... Днес един ученик ми даде 10 лв. да ги внеса по сметката, не работник, а ученик. Лишил се е от нещо, за да успее да задели нещо за любимия си отбор. Не ми обясняваше "карта на НКП, СМС-и, а-у, какво друго да помогна?", може би защото е схванал истинския смисъл на тоя Юбилей, а не се интересува от това дали Бру ще ни радва като лЕв център халф... Понякога не е достатъчно да кажеш, че си ЛЕВСКАР, трябва и да го докажеш :wink: Лесно беше, когато ЛЕВСКИ ни даваше, и аз бях там, и аз взех тогава, но не съм забравил и гледам най-малкото да си върна дължимото. Най-малкото казвам, защото има и доста по-важни неща.
Каня те най-любезно на 23.05. на националния стадион "Васил Левски"! Нека поне на тази дата забравим различията си и с чисто сърце отпразнуваме празника на любимия си клуб :)
:levski :levski :levski

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Последна промяна blurrrr на Пет Май 02, 2014 12:50 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 12:49 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Напълно съм съгласна със Седем:едно, но се замислих и за нещо друго - реално заключването на темите няма да накара бистрещите тактики да допринесат за юбилея (или да допринесат повече от това, което са дали и дават като цяло).
Бе де да знам, както решите :)

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 12:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8385
Местоположение: Там
След последните криви години, особенно последната, на всеки му е в малко повече и тука си го изкарвате малко един на друг и е тъпо. Сигурен съм, че като се видите на 23 май ще пиете по бира и ще ви е чудно за какви глупости сте спорили преди месец.

7:1, какво стана със снимките? Г-н Райков е готов да пише :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 1:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 14, 2012 7:45 pm
Мнения: 3743
аз и станах приятел и си говорихме цяла вечер :)))
верно е фенка, два дни публикува яки статуси за Левски и годишнината.
надява се, да поканим Драгич, мечтае за Дембеле :)

момичето, уж е сериозно, не вярвам да измами Лита, но все пак, казвайте!

обещах и, да усети цялата сила на форума, ако се издъни!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 1:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8385
Местоположение: Там
archi написа:
аз и станах приятел и си говорихме цяла вечер :)))
верно е фенка, два дни публикува яки статуси за Левски и годишнината.
надява се, да поканим Драгич, мечтае за Дембеле :)

момичето, уж е сериозно, не вярвам да измами Лита, но все пак, казвайте!

обещах и, да усети цялата сила на форума, ако се издъни!



:blowj

Друго нЕма кво да кажа :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 1:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
incheto_1914 написа:
Напълно съм съгласна със Седем:едно, но се замислих и за нещо друго - реално заключването на темите няма да накара бистрещите тактики да допринесат за юбилея (или да допринесат повече от това, което са дали и дават като цяло).
Бе де да знам, както решите :)

Заключването на темите съвсем няма за цел да накара тактиците и трансфераджиите да допринесат с нещо за юбилея, тъй като аз лично не вярвам някой от тях да го направи. Те ще си чакат нов бащица, който да им купи Танко Дяков или някой друг бог. Ако пък остане сегашния бащица, още лятото ще завъздишат по Кевин Бру и ще съжаляват, че сме го изгонили и вместо него не сме взели никой. Всъщност, идеята да се заключат темите е да се покаже, че не ни вълнуват мачове и резултати до края на сезона, не ни пука кой играе, на какъв пост и с каква тактика. Ако на толкова хора им пукаше, ми да бяха дошли на стадиона днес. Козарски беше с 2 годишния си син, в гадния студ и дъжд (и слава богу, щото имаше с кой да си играя и забавлявам).

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 1:10 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Седем:Едно написа:
natural написа:
Лошо, много лошо, ако основния проблем на масата хора е кой ще излезе отляво и кой ще играе срещу нас... Юбилея се организира от НАС, не от ръководството. Това би трябвало да говори много.

Би трябвало, но за целта човекът трябва да може да мисли. Искат да си пишат за трансфери, да коментират малоумни журналистически диарии, че идвал тоя или оня, но истината е, че всичко е в нашите ръце в момента и имаме един исторически шанс, който съдбата ни поднася - може да си направим сам сами юбилея, организирайки мач с голям чуждестранен отбор и по този начин да докажем на всички критици, че Левски може без Бащица и бащици, че Левски може да се управлява от привържениците си и че Левски е силен когато всички сме единни. Вместо това трябва да се бълват глупости за пир по време на чума, каква грешна схема сме избрали за мача с Чапръчане и защо тоя бил отдясно, а не отляво. Форумът на гонг е чудесно място за тези хора, да отиват там и да си говорят с техните съмишленици, а да оставят на истинските привърженици да свършат ИСТИНСКАТА работа. Простичко е.

Какъв е този форум на гонг бе Тони? :smt017 Ти, май си много запознат с него! Никога не съм влизал там! Но щом ме караш ще навлезна и в неговите дебри! Не вярвам там да има само самодиви и чудовища! Сигурен съм, че и там ще има ЛЕВСКАРИ милеещи за ЛЕВСКИ! Какво ни е поднесла съдбата за в бъдеще не знам?! Знам, че сме се хванали за този юбилей, като удавник за сламка! Браво на хората, които организират всичко това, но след двадесет дни юбилея ще е в историята, а до тогава всички отбори от милата ни родна " А " група ще са си направили селекциите! И ако ние се държим само за плаща на юбилея, не се пускаме от него и не искаме да погледнем встарни! Следващия сезон ще сме във втората седмица ли, шестица ли и аз вече се обърках! На 25 май, когато всички ще са готови със селекцията, ние ще започнем да разкарваме некадърниците от чужбина до 25 юни! Тогава ще се огледаме за нещо добро от БГ-първенството и ще забележим, че вече не е останало нищо за нас и ще се насочим към истър, мистър и тем подобни смешни отборчета за да им приберем некадърниците и колелото отново да се завърти! Всъщност това отдавна не е колело, защото колелото след един оборот се връща в същото си положение, а ние слизаме все по-надолу и по-надолу! Но съм убеден, че след една година няма да си спомняме, какво е било на юбилея, ако се борим за мястото си в " А " група! Това е! Все пак съм горд, че ЛЕВСКИ става на 100 години, но дано на 110 годишния юбилей да сме силен Европейски отбор и всички богати отбори да искат да ни гостуват! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 1:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
Синя Любов написа:
Според мен и Levskar67, и ribotrepeca се бъзикат с всички и се правят на луди. :blass :strkstrk


Точно па 67 се прави на луд, дето беше дошъл с домашна ракия на Националния стадион :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 1:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Е добре де, не им пука, голема работа, има и такива..
Мисля, че Левски има нужда от всички. А специално за Левска 67, някак си съм убеден, че му пука, а и че е наясно по темата за Батков.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 1:14 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3073
Местоположение: София
Levskar67 написа:
Какъв е този форум на гонг бе Тони? :smt017 Ти, май си много запознат с него! Никога не съм влизал там! Но щом ме караш ще навлезна и в неговите дебри! Не вярвам там да има само самодиви и чудовища! Сигурен съм, че и там ще има ЛЕВСКАРИ милеещи за ЛЕВСКИ! Какво ни е поднесла съдбата за в бъдеще не знам?! Знам, че сме се хванали за този юбилей, като удавник за сламка! Браво на хората, които организират всичко това, но след двадесет дни юбилея ще е в историята, а до тогава всички отбори от милата ни родна " А " група ще са си направили селекциите! И ако ние се държим само за плаща на юбилея, не се пускаме от него и не искаме да погледнем встарни! Следващия сезон ще сме във втората седмица ли, шестица ли и аз вече се обърках! На 25 май, когато всички ще са готови със селекцията, ние ще започнем да разкарваме некадърниците от чужбина до 25 юни! Тогава ще се огледаме за нещо добро от БГ-първенството и ще забележим, че вече не е останало нищо за нас и ще се насочим към истър, мистър и тем подобни смешни отборчета за да им приберем некадърниците и колелото отново да се завърти! Всъщност това отдавна не е колело, защото колелото след един оборот се връща в същото си положение, а ние слизаме все по-надолу и по-надолу! Но съм убеден, че след една година няма да си спомняме, какво е било на юбилея, ако се борим за мястото си в " А " група! Това е! Все пак съм горд, че ЛЕВСКИ става на 100 години, но дано на 110 годишния юбилей да сме силен Европейски отбор и всички богати отбори да искат да ни гостуват! :levski

Тук грешиш, приятелю. Юбилея ще си го направим така, че да се помни дълги години напред. Това е едно от най-важните събития в нашата история и е напълно нормално след проваления сезон да гледаме само и единствено към юбилея си без да се интересуваме от футболистите на терена. Освен болка и унижение, друго не са ни донесли и не мисля, че и заслужават да се коментират. Правилно отбелязваш какво може да се случи за напред, но как по-точно ще ни помогнат анализите за това кой колко е добър с оправянето на клуба? ''Дела трябват, а не думи''.

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 1:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
67, извинявай, но ти добре ли с главата? Ако ти отключим темите, това как точно ще повлияе на селекцията? Смяташ, че ръководството чете твоите мнения и се съобразява с тях, така ли? А знаеш ли, че в Левски единствения приход е от продажба на билети? Наясно ли си, че при 300 души публика, от които половината с карти, днес клубът е спечелил 1500 лв., а е похарчил 10 000 лв, които някой ще трябва да връща? Какви селекции и трансфери са ти в главата, когато всичко, което обичаме, умира? И ако още веднъж кажеш за юбилея лайна като удавник за сламка и пир по време на чума, ти гарантирам, че аз лично ще ти отнема правата за четене и писане.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 1:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 14, 2012 7:45 pm
Мнения: 3743
напълно споделям мнението на 7:1

сега сме длъжни! ФОРОНО!!! да се докаже с няколко пари за юбилея!
с организацията по юбилея!

и да докажем, че без Батков е по добре!

аз лично, няма как да присъствам на 23-ти . . . с две малки деца съм и трябва да съм с тях, макар и пред тв. Незная, кого да помоля, да ми изпрати билет за мача, искам да си го имам, макар и да гледам по тв! А отделно, в 00часа ще направим с децата, пирошоо от балкона де :))


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 1:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Че взимай децата бре?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 1:19 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Да, съгласна съм. А и в тоя форум сме за кеф и нямаме претенциите да сме обществен и за всички като гонг.

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 1:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 14, 2012 7:45 pm
Мнения: 3743
tprodanov написа:
Че взимай децата бре?


е от доста далече съм, а и финансите са зле :)

по добре, да изпратя някакви пари, отколкото да изтормозя децата по влакове и лудница :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 1:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
Левскар67, прав си за всичко което казваш, но това са неща които не зависят от нас за съжаление! За това сега се насочват усилия към юбилея, защото там реално можем да свършим нещо! Веднъж да мине юбилея основна цел трябва да стане изгонването на батков от клуба!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 1:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
archi написа:
tprodanov написа:
Че взимай децата бре?


е от доста далече съм, а и финансите са зле :)

по добре, да изпратя някакви пари, отколкото да изтормозя децата по влакове и лудница :)


Баща ми, като бях малък ме мъкнеше с него по мачове..Като бях на 4-5 годинки са ми най-ранните спомени от мачове на Герена. Да, пътувахме по 7-8 часа на отиване към София ама това са ми най-хубавите моменти с него и не бих ги върнал за нищо на света. Трябва да запалиш малките по футбола точно с тия инициативи. Повярвай ми, децата ти ще са ти повече от благодарни след време. :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 1:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Аз пък леко ще си позволя да коментирам това разграничение, което вижда Левскар67 - как всички сме се били вторачили в Юбилея, а времето си вървяло и другите вече били готови със селекцията и т.н. Всъщност, освен всичко друго, организацията на такова мащабно събитие за толкова кратък срок е един огромен тест за публиката на ЛЕВСКИ и в този смисъл има огромно значение за бъдещето ни. Ако не можем да се справим с това, всякакви усилия за изгонването на Батков олекват много сериозно, не че ако се справим, гарантирано ще се легитимираме като сила, но ще е показателно за някакви възможности. Ако се види, че не ни бива, единствената алтернатива на Батков ще е... друга Бащица :smt115
И като се знаят какви са потенциалните други бащици :ohmygod ... но да не се отплесваме, нека си свършим първо нашата работа.

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Последна промяна blurrrr на Пет Май 02, 2014 1:29 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 1:29 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Седем:Едно написа:
67, извинявай, но ти добре ли с главата? Ако ти отключим темите, това как точно ще повлияе на селекцията? Смяташ, че ръководството чете твоите мнения и се съобразява с тях, така ли? А знаеш ли, че в Левски единствения приход е от продажба на билети? Наясно ли си, че при 300 души публика, от които половината с карти, днес клубът е спечелил 1500 лв., а е похарчил 10 000 лв, които някой ще трябва да връща? Какви селекции и трансфери са ти в главата, когато всичко, което обичаме, умира? И ако още веднъж кажеш за юбилея лайна като удавник за сламка и пир по време на чума, ти гарантирам, че аз лично ще ти отнема правата за четене и писане.

И ще ми върнеш живота! Защото ми омръзна да се боря с вятърни мелници! Така, че давай! Юбилея е велико събитие, но покрай него забравихме Батков! Самия той толкова му пука за юбилея, че се скри и не направи нищо по въпроса, дори пари не даде, а искаше да го празнува преди три години за да изкара пари! Забравихме какво ще правим с порутения стадион! Забравихме, какъв трябва да е отборът ни! Забравихме, какво е победа и ще забравим какво е Европа! Така, че, давай човече, банни ме без причина, гаранция ти давам, че няма да чуеш за мен повече, освен ако не се засечем на мач!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 1:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Човек, форума се управлява от мнозинството, за което му пука за форума. Тия, които не са гласували, явно не им пука достатъчно. Мнозинството реши, че най-важното нещо в момента е ЮБИЛЕЯТ,а не 4-4-2, Кевин Бру или Сухия. Коя част от това не разбираш?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 1:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26696
Точно Юбилеят е мястото на което хората най-накрая да проумеят, че шибаната мустаката свиня прави всичко друго, но не и "само да плаща". Неговата мамичка нещастна, трактористите от Бате отвориха нов стадион, а нашия нещастник само дрънка години наред едни и същи глупости и хората му вярват. Е, точно сега е момента да им се отворят очите и да прогледнат най-накрая! Веднъж завинаги масата левскари да разберат, че мустакатия смолянски нещастник е боклук и най ми е жал, че тоя боклук ще остане в историята, като човека "водещ" Левски на 100 години :smt085

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 1:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 28, 2013 6:16 pm
Мнения: 4477
Толкова ли е трудно тия 20-ина дни да насочим усилията си към юбилея, а след това към Батков, трансфери и каквото и да е друго? 20 дни много ли са ви? Има хора, които от месеци всеки ден отделят пари, време и нерви (лично аз отделям само пари, поради куп причини), помислете трезво, помислете за тия хора, които се броят на пръсти, и го направете заради тях. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 1:38 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
bogarra написа:
Човек, форума се управлява от мнозинството, за което му пука за форума. Тия, които не са гласували, явно не им пука достатъчно. Мнозинството реши, че най-важното нещо в момента е ЮБИЛЕЯТ,а не 4-4-2, Кевин Бру или Сухия. Коя част от това не разбираш?

Не те знам на колко години си!? Но когато ни приемаха в комсомола ни питаха: - Какво е демократическия централизъм! И ние отговаряхме: - Подчинение на малцинството на мнозинството и на нисшите към висшите! Ей това виждам аз тук, великия демократически централизъм, от който не можем да излезем вече 25 години! :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 1:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 14, 2012 7:45 pm
Мнения: 3743
bogarra написа:
archi написа:
tprodanov написа:
Че взимай децата бре?


е от доста далече съм, а и финансите са зле :)

по добре, да изпратя някакви пари, отколкото да изтормозя децата по влакове и лудница :)


Баща ми, като бях малък ме мъкнеше с него по мачове..Като бях на 4-5 годинки са ми най-ранните спомени от мачове на Герена. Да, пътувахме по 7-8 часа на отиване към София ама това са ми най-хубавите моменти с него и не бих ги върнал за нищо на света. Трябва да запалиш малките по футбола точно с тия инициативи. Повярвай ми, децата ти ще са ти повече от благодарни след време. :smt023


винаги ги водя!
и сега, ако имам възможност ще ги заведа.
Не искам да обяснявам на дълго и широко, защо вероятно няма да отидем сега, но ще го отпразнуваме заедно и с други левскари надявам се!
ще си направим и пиро шоу и ще празнуваме!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 1:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 14, 2012 7:45 pm
Мнения: 3743
Levskar67 написа:
bogarra написа:
Човек, форума се управлява от мнозинството, за което му пука за форума. Тия, които не са гласували, явно не им пука достатъчно. Мнозинството реши, че най-важното нещо в момента е ЮБИЛЕЯТ,а не 4-4-2, Кевин Бру или Сухия. Коя част от това не разбираш?

Не те знам на колко години си!? Но когато ни приемаха в комсомола ни питаха: - Какво е демократическия централизъм! И ние отговаряхме: - Подчинение на малцинството на мнозинството и на нисшите към висшите! Ей това виждам аз тук, великия демократически централизъм, от който не можем да излезем вече 25 години! :smt012


съвсем си се объркал баце!
най -важно им беше, че редовно трябва да си плащаме членския внос!
на всичко други им беше смешно . . .


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 1:45 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
archi написа:
Levskar67 написа:
bogarra написа:
Човек, форума се управлява от мнозинството, за което му пука за форума. Тия, които не са гласували, явно не им пука достатъчно. Мнозинството реши, че най-важното нещо в момента е ЮБИЛЕЯТ,а не 4-4-2, Кевин Бру или Сухия. Коя част от това не разбираш?

Не те знам на колко години си!? Но когато ни приемаха в комсомола ни питаха: - Какво е демократическия централизъм! И ние отговаряхме: - Подчинение на малцинството на мнозинството и на нисшите към висшите! Ей това виждам аз тук, великия демократически централизъм, от който не можем да излезем вече 25 години! :smt012


съвсем си се объркал баце!
най -важно им беше, че редовно трябва да си плащаме членския внос!
на всичко други им беше смешно . . .

Ами ние не го плащахме! Те си го удържаха!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 1:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
67, пак ти казвам, иди във форума на гонг. Там ще паснеш като дялан камък, ще намериш хиляди съмишленици, които мислят досущ като теб и заедно ще може да кълнете нацистите и комунистите от forum.levski.com
Повярвай ми, ще се родиш там.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 1:56 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Седем:Едно написа:
67, пак ти казвам, иди във форума на гонг. Там ще паснеш като дялан камък, ще намериш хиляди съмишленици, които мислят досущ като теб и заедно ще може да кълнете нацистите и комунистите от forum.levski.com
Повярвай ми, ще се родиш там.

И ми го казваш, като какъв?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 02, 2014 1:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Като добронамерен човек.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1111 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 38  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com