forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 23, 2024 7:10 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1111 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 38  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 4:14 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24045
Тежка абстиненция на 67-ми. :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 4:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13391
Аз останах с впечатлението, че той просто иска да има тема, в която да си анализира оставащите мачове..

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 4:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
А някой чете ли ги? :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 4:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5353
Местоположение: София
Аз съм го скрил 67-ми и не му виждам анализите,но тъй като е цитиран,го видях тва лайно,което е изсрал.По-голема простотия сигурно и ГА нема да може да измисли. :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 4:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:25 am
Мнения: 6492
Местоположение: Х Х Х
:ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2 67-ми, да не си почнал да пишеш във форума на гонг вече? Ебаси малоумното мнение. Никакво уважение към такива като теб, ако ще и на 80 години да са. Ебаси и ограниченото мислене. Нямаш оправия, гаранция. :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 4:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 6:14 pm
Мнения: 1101
Като цяло 67-ми винаги е бил тотално неадекватен относно случващото се в Левски и винаги съм го отдавал на това, че е от провинцията и няма възможност да посещава много мачове. Това, което изсра обаче беше чиста форма на чорбарската лоботомия. Той нямало да дойде на стадиона, защото бил левскар, а за Лацио не му дремело. Ебем ти и логиката... Ако беше само той нямаше да е проблем, но за съжаление има доста хора като него, за които най-важното е кой ще играе от ляво и кой ще е треньор.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 4:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Доста сериозно лайно от 67-ми :ohmygod2 още една причина да натегнем яко за 23-ти! :lsfc3

"На рожден ден се канят приятели" - нали така беше? :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 4:56 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 3:04 pm
Мнения: 3831
Левскар 67 се влюбил в играта на Левски,а не в идеята Левски.На такива хора е трудно да им се обясни да не кажа невъзможно,че Левски е много повече от ръководство,състав,домакина на стадиона и тн длъжности,които могат да се сменят и да бъдат забравени.Надявам се някой ден да разбере,че най-важното нещо от нашата история е че за 100 години ние сме си запазили идентичността отбор на народа,не сме заставяни да сме фенове насила или заради моменти победи и парите на Батков,Чорни или други,нито пък сме спазвали партийните повели.
Колкото до Лацио(с тях са се водили преговори и преди феновете да поемем нещата в свои ръце,като мустакатият ни президент няколко пъти ги разигравал с различни обещания)общо взето те се съгласиха в последният момент.Това не е малък жест,особено за нещо толкова важно като вековен юбилей,а и всичко това се прави в последният момент. :smt006


Последна промяна strave на Съб Май 03, 2014 5:03 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 5:01 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9449
Тоя живее в някакъв негов си свят нищо общо с реалността :!: Натискали сме се били на Лацио. :ohmygod2 И аз се чудя как така Реал Мадрид не искат да дойдат само заради харизмата ни дейба. :smt012 И стадиона, ако не е пълен то ще е заради такива като него.

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 5:05 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 1:13 pm
Мнения: 2594
Ужас.

_________________
Левски :!:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 5:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8386
Местоположение: Там
Ако е той ще е забавно-тъжно :lol: Форума на Гонг е тва бай дъ уей :bigok


Прикачени файлове:
сиракскитник.png
сиракскитник.png [ 25.33 KiB | Прегледано 5151 пъти ]

_________________
Изображение
Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 5:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26696
Това мнение беше доста бедно и нямащо нищо общо с Левски и хората които обичат този клуб. :ohmygod
Много слабо наистина :ohmygod2

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 5:42 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Седем:Едно написа:
Levskar67 написа:
На 23 май вечерта 42 000 души на стадиона няма да има, в това съм убеден на 100%! И това няма да е само заради слабия сезон, а заради всичко случващо се в клуба! А лично мен ме подразни това лазене, което направихме на лацио! Уважавам връзките ни с превържениците на този отбор! Но какво излезе в крайна сметка? лацио не искаха да дойдат, но ще дойдат заради парите ни ( защото това, че ще дойдат само заради превържениците си, не ми се връзва нещо ), понеже ние умираме за тях и искаме на юбилея си само тях и то на всяка цена, защото те са супер велик отбор, а ние сме нищожества! :smt012 За мен това е огромно унижение, по-голямо и от четирите свински загуби тази година! :smt085 С това натискане към тях, ние загубихме собственото си уважение и няма да го възстановим през следващите 100 години! Благодаря, на Блър, че ме кани непрекъснато на този мач ( не ми е ясно, като какъв ), но аз обичам и уважавам само един отбор и той се казва ЛЕВСКИ! Хайде сега започвайте да ме псувате! На мен лацио са ми безразлични! Те са посредствен отбор дори и за Италия, а какво да говорим за Европа! И да им се слагаме, е най-глупавото нещо на света! Аз не съм съгласен с този мач и няма да бъда на него! В този мач, ЛЕВСКИ не се нуждае от моята подкрепа, а да се правя на много голям ЛЕВСКАР по този найстина глупав начин не мога! И стига, с това, че другите в БЪЛГАРИЯ, едва ли не ще ни ръкопляскат и завиждат! Убеден съм, че червените журналисти ще обърнат този мач срещу нас! Този юбилей е важен, но не е най-важното нещо! Най-важното нещо е изгонването на Батков, стабилизирането на клуба ( финансово и игрово ), построяването на СЕКТОР " А " ( защо не и целия стадион ) и разумната селекция за новия сезон! Защото след 20-сет дни юбилея ще е в историята, но ЛЕВСКИ няма да е! САМО ЛЕВСКИ! :levski

С това мнение удари дъното. Нямаш никакво право да се наричаш левскар, защото далеч не си такъв. Просто си обикновен фен на футболната игра, с доста ограничено мислене, тесногръд и самовлюбен. Ще те помоля да ми изтриеш телефона и никога за нищо да не ми звъниш, тъй като аз разговарям само с истински левскари. Дали ще имаш шанс да продължиш да сереш в този форум, ще се разбере съвсем скоро.

Това е последния ми пост в този форум! Благодаря ти Тони затова, че ме банна, макар и временно и че ми отвори очите изцяло! От тук натаък спирам да пиша в този форум! Защото си отговорих на много въпроси, на които не можех да отговоря, когато ми ги задаваха истински ЛЕВСКАРИ! Освен това, Тони, благодаря ти, че ме върна във форума, макар и временно! Телефона ти съм го изтрил, защото така искаш! Аз съм контактен и уважителен човек и имам на 500 телефонни номера! Така, че се надявам да има, кой да ми затвори очите накрая! Моля те обаче, да бъдеш достатъчно коректен и да обясниш на хората: Защо ме банна? Обидих ли някого? С какво наруших написните форумни правила? За мненията на дежурните подражатели отгоре съм написал откъде идват! Сигурен съм, че много хора не мислят така, но от страх да не бъдат баннати, няма да вземат отношение! Това ли трябва да е форума на ЛЕВСКИ? Всички да пишат страхливо и да нямат собствено мнение? Точно форума на ЛЕВСКИ ли? Не се срамувам от нищо, което съм написал! Това не е сране! Аз сера само в тоалетната! Няма да ходя във форума на гонг, защото и там прочетох неща, които не ми харесват! Но това не означава, че ще си налагам мнението! Не съм го правил през живота си и няма да го напрявя! В заключение ще ти кажа, какво ми каза наш потребител ( мен ме пишете бЕгал вече ): " Защо се занимаваш с глупостти бе? В този форум останахте да пишете редовно 50 човека ( аз мисля, че сме и по-малко ), от които десет модератора си налагат мненията! Това не може да е форума на ЛЕВСКИ! " Е вече творците според някой са 49! Аз съм до тук! Извинявам се на всички, които съм засегнал и на всички, които не ме харесват! Сега дали съм истински ЛЕВСКАР не знам! Знам, че дори и на 47 години много, много обичам ЛЕВСКИ и ще го обичам докрай! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 5:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8386
Местоположение: Там
Каква поредна футболна драма уважаеми читатели на форум.Левски.ком :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 5:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
А защо толкова се коментира 67-ми,така го е усетил,така го е написал,сам се е досетил,че няма да получи овации.Той е любител на футболната игра :lol: ,запалил се е по Левски,гледайки/по телевизията-това не е забележка към него/наистина прекрасни футболисти със сини фланелки и тая магия си го друса идо днес.Впрочем има доста такива хора и те също са Левскари,както всеки един от нас.А аз футбол не гледам :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 5:50 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
Levskar67 написа:
В този форум останахте да пишете редовно 50 човека ( аз мисля, че сме и по-малко ), от които десет модератора си налагат мненията! i

Точно така е, да знаеш, нищо че са дарили 150+ човека за спонсорския пакет. И не, надали някой левскар в тоя форум мисли като тебе.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 5:58 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Яну 07, 2014 2:56 pm
Мнения: 60
Levskar67 написа:
Това е последния ми пост в този форум! Благодаря ти Тони затова, че ме банна, макар и временно и че ми отвори очите изцяло! От тук натаък спирам да пиша в този форум! Защото си отговорих на много въпроси, на които не можех да отговоря, когато ми ги задаваха истински ЛЕВСКАРИ! Освен това, Тони, благодаря ти, че ме върна във форума, макар и временно! Телефона ти съм го изтрил, защото така искаш! Аз съм контактен и уважителен човек и имам на 500 телефонни номера! Така, че се надявам да има, кой да ми затвори очите накрая! Моля те обаче, да бъдеш достатъчно коректен и да обясниш на хората: Защо ме банна? Обидих ли някого? С какво наруших написните форумни правила?


От цялото това изляние разбрах, че 7:1 колкото външно да иска да го докарва на сурова гад, налагаща произвол и газеща с модераторския ботуш, толкова отвътре е ебаси добрият и всеопрощаващ човек. С 10000 неща на главата и с теб се занимава.

От уважение към него можеше да не пишеш последната дрисня, да му искаш обяснения. а просто да си излезеш тихичко.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 6:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 21, 2013 7:40 pm
Мнения: 854
Точно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 6:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
Пичове, оставете човека. Така ги чувства нещата, така ги изразява. Не може да се отрече, че обича Левски. Всеки вижда толкова, колкото е кръгозора му. Много пъти съм изразявал несъгласие с постовете му и съм му казвал, че живее в собствен свят, сега пак го казвам, но това не го прави чорбар и според мен не трябва да бъде лишаван завинаги от форума. Той пак ще влиза тук, ще чете, след време ще се престраши и ще започне да пише, защото Левски, а и този форум са като наркотик - не може да се откажеш с едно махване на ръка.
67, ти обиди доста хора с поста си. Всички искаме един всепобеждаващ Левски, Левски с който да се съобразяват всички и лично аз, който гледам мачовете на любимия ми клуб от далечната 62 г. на миналия век, не помня да сме имали по слаб тим от този. Нормално е всички да са изнервени, нормално е да не искат да коментират малоумното и некадърно представяне на коконите носещи СИНИЯ екип, да не искат тактики, анализи, редене на състав, схеми, трансвери и прочее.
Извини се, изпий няколко пъти по няколко ракии за синята идея и успокой топката.
Левски е велик клуб и има нужда от своите фенове точно толкова, колкото феновете имат нужда от велик и силен Левски!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 6:30 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3677
Хора от провинцията, които не са израстнали с ултрас тифо и идват на не повече от 5 мача през годината няма как да се очаква да имат някакво по-различно мнение, като от това на 67, за съжаление това е реалността :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 6:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8386
Местоположение: Там
sid написа:
Хора от провинцията, които не са израстнали с ултрас тифо и идват на не повече от 5 мача през годината няма как да се очаква да имат някакво по-различно мнение, като от това на 67, за съжаление това е реалността :wink:


Не е вярно това. Не ми се влиза в спорове София-провинция, ултраси-семкаджии и т.н.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 6:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
Това, че съм от провинцията, че не съм израстнал с ултрас тифо, че от около 5 години не съм бил на стадион в мач на Левски, прави ли ме по-малко левскар или втора, трета категория привържаеник?
Това изказване не е ли изхвърляне като на 67 ми, само че в обратна посока?
Какво пише най отгоре в главата на този Форум?
forum.levski.com
Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ

Хайде малко по-кротко, моля те!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 7:01 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3677
Е нека не ми се изопачават думите, съвсем друго нещо имах предвид. Който трябва ме е разбрал :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 7:17 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9449
Аз пък като човек от провинцията познаващ много левскари, които идват не 5 мача в година, а на 5 мача за 5 години, мога да ти кажа, че почти никой не мисли като "левскар" 67.

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 7:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Аз искам да видя поне един човек в този форум, който споделя изаканото от 67? Ако няма такива, някой ще ми обясни ли защо трябва да го търпим?
Хипо, не разбра какво искаше да каже Sid, в случая не се опитва да обижда някой, напротив.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 7:24 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 9:38 am
Мнения: 873
Много пъти съм изказвал предложение сред модераторите да се провери колко човека са блокирали 67 и ако са твърде много директно да го баннат. Тогава ми се казваше да го оставим да си живее :blass Директно да му се слага името в темата с наказаните и това е.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 7:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:25 am
Мнения: 6492
Местоположение: Х Х Х
Levskar67 написа:
Това е последния ми пост в този форум!



:lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 7:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6561
Местоположение: София
Готин е 67 , дано се върне!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 7:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Да разбирам, че си съгласен с написаното от него?

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 03, 2014 8:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6561
Местоположение: София
Не съм, но всеки е писал простотиЙ и глупости... Човека си се кефи да си коментира мачовете, кефи го играта, боли го кура за ултраси и факли - факт! Както и няма смисъл да се заключват разделите , ама...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1111 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 38  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com