forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:57 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 197 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 8:42 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Хайде и аз да пусна една тема за мач на ЛЕВСКИ! Знам, че няма никакво значение този мач, но пък дано съм на кадем, нещо да се пречупи най-накрая и нашите играчи да започнат да играят футбол! Резултат е без значение, искам просто да започнат да играят футбол! Ясно е, че няма, как да подобрят физическата си форма, която им стига ( доказано вече ) за едно полувреме, но поне да придобият някакъв игрови облик или игрова форма! И ще е направо глупаво в тези пет последни мача да не се заложи изцяло на юноши! С тези играчи в момента ще сме пети ( и това не е много сигурно ), а с децата ще сме седми! Къде е разликата?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 8:49 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 3:04 pm
Мнения: 3826
Не е зле да поправиш заглавието на темата по вече въведеният модел.Можеш да го видиш като пример от предните теми и как е структурирано тяхното заглавие.Просто модераторите са стрикни и ще има порицания,а може и наказания. :)
За мача,на жАлтите може би този мач ще е от по-голямо значение още повече ако изпуснат да се класират за финал за купата.Дано се пускат юноши да поиграят друго често казано не ме вълнува.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 9:02 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
strave написа:
Не е зле да поправиш заглавието на темата по вече въведеният модел.Можеш да го видиш като пример от предните теми и как е структурирано тяхното заглавие.Просто модераторите са стрикни и ще има порицания,а може и наказания. :)
За мача,на жАлтите може би този мач ще е от по-голямо значение още повече ако изпуснат да се класират за финал за купата.Дано се пускат юноши да поиграят друго често казано не ме вълнува.

Не мога да свържа името на ХРИСТО БОТЕВ с тези жалтури! Модераторите да поправят заглавието, както е редно! Моля!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 10:25 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3072
Местоположение: София
Става въпрос за римските числа, дата и час. :levski

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 23, 2014 12:15 am 
Offline

Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 9:38 am
Мнения: 873
Последно кога е този мач?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 23, 2014 12:21 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Мисля, че е в събота от 16 и 30 часа, :smt017 но не съм напълно сигурен и затова не съм го написал в заглавието! Моля модераторите да поправят това!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 23, 2014 12:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 11:47 am
Мнения: 3723
Местоположение: Ловеч
От сайтО:


Прикачени файлове:
next.png
next.png [ 50.59 KiB | Прегледано 11512 пъти ]

_________________
Изображение Изображение
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 23, 2014 12:35 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Значи добре съм постъпил, че не съм написал датата и часа! Защото щях да сбъркам с точния час :oops: и щях да подведа хората!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 23, 2014 1:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 06, 2009 2:25 pm
Мнения: 2660
Местоположение: Sofia
Ако бием Ботев някак си, правим услуга на чорбата... Докъде се докарахме... :ohmygod

_________________
"Нашата любов е по-силна от вашата омраза" ! ! !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 23, 2014 1:08 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Трудно жълтурците ще изместят турците от третото място, ако това имаш предид! :smt017 А на нас трябва ли да ни пука? Пет шампионатни мача, в които ще играем с повечко юноши, без да ни пука от резултатите в тях!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 23, 2014 1:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 06, 2009 2:25 pm
Мнения: 2660
Местоположение: Sofia
Levskar67 написа:
Трудно жълтурците ще изместят турците от третото място, ако това имаш предид! :smt017 А на нас трябва ли да ни пука? Пет шампионатни мача, в които ще играем с повечко юноши, без да ни пука от резултатите в тях!

Не ми се вярва треньорският щаб да има смелостта да пуска само юноши... Цоневи, Мисяк и това е... Пак ще си търпим ботуша Димов, дядо Макрийко, Нунко и мега класният, звездата на А група Божинов. :smt006

_________________
"Нашата любов е по-силна от вашата омраза" ! ! !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 23, 2014 1:26 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
И медийната суперзвезда Бастос! :smt047


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 23, 2014 2:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 28, 2013 6:16 pm
Мнения: 4472
Кур за мача! :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 23, 2014 12:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
Някой боли ли го за тоя мач въобще?!? Пренасочвайте коментарите и действията си насам. viewtopic.php?f=1&t=14179

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 23, 2014 1:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 03, 2014 7:47 pm
Мнения: 443
Levskar67 написа:
....но пък дано съм на кадем, нещо да се пречупи най-накрая и нашите играчи да започнат да играят футбол! Резултат е без значение, искам просто да започнат да играят


Футбол? Може, но след 1 г.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 23, 2014 1:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Всъщност е немалка вероятността да загубят всички мачове докрая

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 23, 2014 2:28 pm 
Трийте ги тия теми, какви мачове, какви футболисти, да Омрат футболистите...


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 25, 2014 11:37 am 
Offline

Регистриран на: Сря Апр 23, 2014 10:19 am
Мнения: 1
Здравейте. Някой може ли да ми каже дали мога да си купя билети от Коматево за сектора на гостуващите привърженици? Сега има ли въобще, а утре? Знам, че бройката е малка, но не откривам никаква информация по този въпрос. Фен на Левски съм и живея в Пловдив.

МУСТАКА - ВЪН!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 25, 2014 1:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 9:46 pm
Мнения: 2809
Местоположение: София
Най-вероятно ще се продават билети на място. И ние тръгваме от София без билети. :wink:

_________________
ПОДКРЕПЯЙ ЛЕВСКИ ДОКРАЙ! ЗАВИНАГИ И НАВСЯКЪДЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 25, 2014 2:05 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Синя Любов написа:
Кур за мача! :smt006

Кур за мача, но съм убеден на 100%, че утре мача и резултата от него ще те вълнуват! :smt023 Защото това е нашият ЛЕВСКИ, силен, слаб името на АПОСТОЛА ни обединява всички ЛЕВСКАРИ! Радваме се, ядосваме се, плакали сме и заради двете, но никога не сме предавали ЛЕВСКИ и никога няма да го направим! От години дъвчем една и съща дъвка, че видите ли след голям провал, Борат ще си замине, но не стана така! :smt047 Време е да разберем, че заради слаби резултати на отбора, Батков няма да си тръгне! тампере, бате, дебрецен, жилина, търнава, сараево, иртиш, съгурно пропуснах някое от тези тимчета, но ми простете, това е, защото преди да играят с нас, не бях чувал за тях! От години провали за купата и титлата, а тази година беше върха на сладоледа: Ранно абдикирахме от борбата за титлата, :ohmygod позорно отпадане за купата :ohmygod и за първи път от 1991 година не успяхме да се класираме за ЕКТ! :smt012 Насред ГЕРЕНА ни би, който си поиска, а всички идват да играят там срещу нас без капка страх! И след всичко това отиде ли си Батков? :smt017 Отиде си ама грънци! И няма да си отиде, защото няма кой да го изгони от стадиона, а той вече и не ходи там! Защото вместо него слабите резултати изгониха Публиката! И не я обвинявайте, тези хора не са предали ЛЕВСКИ и те са срещу Батков, но са и срещу футболистите! Защото хората има стотици проблеми, дават и последните си пари за да подкрепят отбора и виждат марди в синьо, които се подиграват с Великата емблема ЛЕВСКИ! Помислете, има ли все още някой от вас, който по време на мач да не му се е приискало да влезе на терена и да срита задника на някой малодушко със синя фланелка или да не му се е приискало да замери телевизора си поради същата причина! Тези хора са отделили по 50, 60, а някой и повече лева заради тази подигравка! На Ганьо му е добре да няма публика, но това няма да е вечно! Вярвам, че отборът ще започне да побеждава и вместо 100, ще започнат да викат по 10 000 с пълни гърла срещу него, а после 20 000 и така ще постигнем целта си, а тя е Батков Вън! :slap И дано утре Топчо да пусне всички юноши! Според мен това му беше първата грешка срещу цеца, че се отказа от юношите и започна с набедените за звезди Божи, Бастос, Туре и муре! Които са с много слаба физическа подготовка и през второто полувреме се нуждаят от изкуственно дишане! Влезе Радослав, раздаде се и вкара хубав гол! За разлика от скъпоплатените си батковци, малките са подготвени добре кондиционно и не спират да тичат, докато са в игра! Един бой над пилетата няма да ни донесе нищо, но ако го направим с децата ще е добре! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 25, 2014 3:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5374
Дълги постове не четем! :loser2 :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 25, 2014 4:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 15, 2006 3:56 pm
Мнения: 5040
АвстралиецО написа:
Дълги постове не четем! :loser2 :bigok

:bigok :bigok :bigok :bigok

_________________
11101111010


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 25, 2014 4:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Разкарвайте я тая тема.
В момента Левски НЕ разполага с футболен отбор и НЕ практикува играта футбол, за да си заслужава да се коментира :smt006 Имаме си доста други и определено по-важни неща, но не е тук мястото.
Мен ако питате, да останат само темите анти-Батков и тези за Юбилея и Могилката, другото - ключ.

ПС И Рибарската :blass

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 25, 2014 6:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Мачът ни е през кура, оттук до края!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 25, 2014 8:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
Цитат:
Група от 18 футболисти на Левски бе определена за двубоя от 35-ия кръг на първенството срещу Ботев (Пловдив). Мачът е утре от 16,15 часа в Коматево.
Групата на Левски: Горан Блажевич, Михаил Иванов, Дъстли Мюлдер, Пламен Крумов, Павел Чмовш, Рикардо Нунеш, Мики Орачев, Орлин Старокин, Даниел Димов, Борислав Цонев, Радослав Цонев, Владимир Гаджев, Димитър Макриев, Валери Божинов, Цветан Генков, Владислав Мисяк, Ларсен Туре, Илия Димитров



Много съм разочарова. Очаквах да видя доста юноши, но вместо това гледаме пак старите курви :smt012

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 25, 2014 9:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
Къде е Деян Иванов, бе? :boisw Още по-малко ме интересува вече тоя мач.
И все пак сутринта може да стана и да поискам да съм там, на стадиона, но не с трепет в душата, а по-скоро по задължение. Дотам я докарахме заради тия мърши.
УМРИ, тодоре!

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 25, 2014 10:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
Изгубихме всякакви шансове вече за Европа. Спокойно вече може да пуснем централна двойка защитници Деян Иванов - Любомир Илиев. И да се дадеш шанс и на другите - братята Цоневи, Мисяк, Стивън Петков, Мики Орачев, Божидар Краев, че дори и онзи малкия Атанас Кабов можеше да пуснат да поиграе малко...

Така и така падаме наред, поне да го правим с юношите.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 25, 2014 11:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5643
Не знам как изобщо имате желание да коментирате каквото и да е свързано с футболния отбор. Изобщо има ли какво да се коментира? Подкрепям @blurrr за закриването на тия теми, които не ни вълнуват и да си насочим мислите изцяло към подпомагането на СТО пъти по-важните инициативи от това да анализираме кой трябва да се пусне отляво и кой отдясно.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 25, 2014 11:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8382
Местоположение: Там
Kocito_Kalki написа:
Изгубихме всякакви шансове вече за Европа. Спокойно вече може да пуснем централна двойка защитници Деян Иванов - Любомир Илиев. И да се дадеш шанс и на другите - братята Цоневи, Мисяк, Стивън Петков, Мики Орачев, Божидар Краев, че дори и онзи малкия Атанас Кабов можеше да пуснат да поиграе малко...

Така и така падаме наред, поне да го правим с юношите.


Търсим отбори на боклуците сега, за да има пари за нови боклуци и така. :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Апр 25, 2014 11:49 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3072
Местоположение: София
Отиваме на дискотека. Кур за мача. :lsfc3

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 197 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com