forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 2:57 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 674 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 9:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8389
Местоположение: Там
Левскар67 :ohmygod2

Коментарът ми за Косоко ако не си го разбрал.. :ohmygod2
Ок, щом мислиш, че съм глупав - така да е, не ми се спори, наистина, нямам желание. Най-тъпия съм.
Продължавай да си вярваш, че пишеш смислени неща за тактика и прочие.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 9:13 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
BluePower написа:
ICF написа:
Тя тая мърша кокунистическа се е покрила яко! Къде е тоя боклук? Не се е появявал и по телевизията даже.

Беше в сектора, че и снимка успях да му направя.

Този е много слаб в сравнение с Ганчо! :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 9:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 11:34 am
Мнения: 231
Виктория написа:
Едно нещо само искам да кажа! Тези тежки времена, в които се наредиха само загуби от чорбата, тези несгоди са си своебразен тест за нас! И ние го издържаме, и ще го издържим, ще видите! След такъв сезон, след такъв хаос в клуба от години, сектор Б отново бушуваше, отново бяхме там, пяхме, лудяхме, защитихме името на ЛЕВСКИ! Разберете го, ние сме ЛЕВСКИ, името ни задължава да сме силни и да се борим! Нямаме право да си тръгваме по-рано от стадиона, името ни не го позволява. Нямаме право да спираме да пеем, името ни не го позволява. Нямаме право да се отчайваме и да се отказваме, името ни не го позволява. Аз смятам да издържа този тест, мога да гарантирам за голяма част от хората от този форум, с които съм се запознавала през годините, че и те ще го издържат. От нас зависи!

И мен не ме е срам. Няма от какво, аз съм привърженик на най-великия отбор в света. Част съм от велика публика, която няма аналог в България.
Да ги е срам тези, които не защитиха достойно фланелката, която носят.



:smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 9:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
antonatan написа:
angeloff написа:
antonatan написа:
Знам къде живее :bigok


Къде :bigok

Не ме интересува Чмовш, а жена му :bigok


Според Омраз и 7;1 не била нещо особено :bigok

Те щото са искали да ебат Павката :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 9:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Той Павката си е за ебане

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 9:19 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Левскар67 :ohmygod2

Коментарът ми за Косоко ако не си го разбрал.. :ohmygod2
Ок, щом мислиш, че съм глупав - така да е, не ми се спори, наистина, нямам желание. Най-тъпия съм.
Продължавай да си вярваш, че пишеш смислени неща за тактика и прочие.

Покажи на хората къде съм те нарекъл глупав, моля те? :smt017 Напротив, ти ме нарече така и то два пъти! :oops: Това, каквото и да го правиш не можеш да го изопачиш! Казах ти, хората не са глупави! А за смешната маймуна косоко, съм те помолил да си поговорим след година, става ли?


Последна промяна Levskar67 на Пон Апр 21, 2014 9:19 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 9:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Обаче от както извадиха Крумов и свинете ни разпиляха и по десния фланг, първото полувреме не смееха да направят нищо от тази част. На Гнусли кога му изтича договора, дано да е на лято.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 9:22 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Mr. Smith написа:
Обаче от както извадиха Крумов и свинете ни разпиляха и по десния фланг, първото полувреме не смееха да направят нищо от тази част. На Гнусли кога му изтича договора, дано да е на лято.

Тази смяна изобщо не ми стана ясна! При условие, че най-слабия футболист на терена Туре остана и заиграхме 4-2-3-1! :smt017 Обяснявам си го, че е възможно да е имало агенти за Французина! :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 9:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8389
Местоположение: Там
Levskar67 написа:
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Левскар67 :ohmygod2

Коментарът ми за Косоко ако не си го разбрал.. :ohmygod2
Ок, щом мислиш, че съм глупав - така да е, не ми се спори, наистина, нямам желание. Най-тъпия съм.
Продължавай да си вярваш, че пишеш смислени неща за тактика и прочие.

Покажи на хората къде съм те нарекъл глупав, моля те? :smt017 Напротив, ти ме нарече така и то два пъти! :oops: Това, каквото и да го правиш не можеш да го изопачиш! Казах ти, хората не са глупави! А за смешната маймуна косоко, съм те помолил да си поговорим след година, става ли?


Пич, аз го давам тоя за пример като най-жалкия и че все пак ни вкарва гол, кое не си разбрал, и 2-3 пъти излиза на добри позиции.
Написах ти, че пишеш глупости, което е далече от това дали си глупав. Ебахти малоумния спор, спирам да ти отговарям.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 9:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2011 7:27 pm
Мнения: 2524
Левски става на 100 години и някой хора сте сериозно промити, затъпяли и смешни, но след години ще съжалявате сериозно, защото вместо да направите всичко възможно да допринесете за честванията, красотата и силата на юбилея, вие се тръшкате, мишкувате и срамите всичко, ама всичко хубаво, което се случва, благодарение на шепа хора. :smt059 И ще ви кажа нещо, смятам ви за страшни глупаци и искам да ви помоля да не ни тормозите с негативизма и черногледсвото си. Формата е временна, футболистите, ръководството са преходни, но действащите и активни Левскари, много скоро ще се запишат със златни букви в историята на Левски, а вие, смешковци, ще седите отстрани и ще се питате, "защо не се включих и аз", ама ще е мнооого, мнооого късно. :smt115

"Време за помагане е сега - закъснелите не ще бъдат наши приятели." :smt031 :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 9:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
Лабрадор написа:
Вики, след днешното фиаско знаех какво ще напишеш, прочетох три реда...и не е така ;) Свинюгите имат право да прируват, нашата болка се разпокъсва из Ганьо, Брю и манекенките.Критиката към сектора е основателна, ако не си бил част от него в шестото дерби срещу тия тази година.И 200 реда да изпишеш тия хора ще ги боли колкото нас и пак ще упрекват Гугутката, Грую, Фонда и т.н...това няма да се промени.

Прочети и останалите три де :D

Не съм казала, че всичко е цветя и рози в нашия сектор, НО именно сектор Б е единственото нещо, което оцеля през последната безкрайно щастлива за нас година. Докато има хора, които съхраняват желанието си да правят всичко възможно да сме на ниво на всяко дерби, не виждам с какво право останалите от нас се опитват да тъпчат тези усилия.

Чорбарите единствено могат да пируват за победата на терена, на трибуните имат много поздрави. Да изброим моментите, в които се чуха по отчетливо: изненадващо :smt017 това бяха миговете (Значение на думата миг: мигът, мига, мн. мигове, (два) мига, м. 1. Времето за едно мигане; 2. Съвсем кратко време; момент, мигновение.) след головете им... и в края на мача... когато ние бяхме съсредоточени върху това да поздравим нашите атлетични, героични, борбени футболисти... Не е ли така!? Къде греша, къде не съм права!?

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 9:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3126
Moмци за хора като Пелето, Гаджев, Д.Димов, П.Димов, Макриев, Генков, Божинов, Деко, Мюлдер, Чмовш, Нунес, Бру, Рамос, Бастос и Туре е безсмислено да говорим вече като футболисти на Левски т.к. според мен нито един от тях няма да е при нас от есента!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 9:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8389
Местоположение: Там
СиняИдея написа:
Левски става на 100 години и някой хора сте сериозно промити, затъпяли и смешни, но след години ще съжалявате сериозно, защото вместо да направите всичко възможно да допринесете за честванията, красотата и силата на юбилея, вие се тръшкате, мишкувате и срамите всичко, ама всичко хубаво, което се случва, благодарение на шепа хора. :smt059 И ще ви кажа нещо, смятам ви за страшни глупаци и искам да ви помоля да не ни тормозите с негативизма и черногледсвото си. Формата е временна, футболистите, ръководството са преходни, но действащите и активни Левскари, много скоро ще се запишат със златни букви в историята на Левски, а вие, смешковци, ще седите отстрани и ще се питате, "защо не се включих и аз", ама ще е мнооого, мнооого късно. :smt115

"Време за помагане е сега - закъснелите не ще бъдат наши приятели." :smt031 :smt006


Ако искаш името ти да стой "със златни букви" в точно сегашната история има нещо сбъркано в тебе. И да, трябва да впрегнем всички сили за юбилея, и да агитираме, но няма нищо велико в последните години на спортно-техническо ниво, а футболът на първо място е спорт.

Много добър Сектор Б, при 1-0 днес ги убихте от викане.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 9:29 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Levskar67 написа:
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Левскар67 :ohmygod2

Коментарът ми за Косоко ако не си го разбрал.. :ohmygod2
Ок, щом мислиш, че съм глупав - така да е, не ми се спори, наистина, нямам желание. Най-тъпия съм.
Продължавай да си вярваш, че пишеш смислени неща за тактика и прочие.

Покажи на хората къде съм те нарекъл глупав, моля те? :smt017 Напротив, ти ме нарече така и то два пъти! :oops: Това, каквото и да го правиш не можеш да го изопачиш! Казах ти, хората не са глупави! А за смешната маймуна косоко, съм те помолил да си поговорим след година, става ли?


Пич, аз го давам тоя за пример като най-жалкия и че все пак ни вкарва гол, кое не си разбрал, и 2-3 пъти излиза на добри позиции.
Написах ти, че пишеш глупости, което е далече от това дали си глупав. Ебахти малоумния спор, спирам да ти отговарям.

Не се измъквай по терлици! Питам те: Къде съм те нарекъл глупав? Къде? За чорбарската маймуна ми е през хуя! :fuck6crb


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 9:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 15, 2006 3:56 pm
Мнения: 5043
We_Are_Levski! написа:
Moмци за хора като Пелето, Гаджев, Д.Димов, П.Димов, Макриев, Генков, Божинов, Деко, Мюлдер, Чмовш, Нунес, Бру, Рамос, Бастос и Туре е безсмислено да говорим вече като футболисти на Левски т.к. според мен нито един от тях няма да е при нас от есента!

Гаджев :strkstrk :bigok

_________________
11101111010


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 9:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2011 7:27 pm
Мнения: 2524
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
СиняИдея написа:
Левски става на 100 години и някой хора сте сериозно промити, затъпяли и смешни, но след години ще съжалявате сериозно, защото вместо да направите всичко възможно да допринесете за честванията, красотата и силата на юбилея, вие се тръшкате, мишкувате и срамите всичко, ама всичко хубаво, което се случва, благодарение на шепа хора. :smt059 И ще ви кажа нещо, смятам ви за страшни глупаци и искам да ви помоля да не ни тормозите с негативизма и черногледсвото си. Формата е временна, футболистите, ръководството са преходни, но действащите и активни Левскари, много скоро ще се запишат със златни букви в историята на Левски, а вие, смешковци, ще седите отстрани и ще се питате, "защо не се включих и аз", ама ще е мнооого, мнооого късно. :smt115

"Време за помагане е сега - закъснелите не ще бъдат наши приятели." :smt031 :smt006


Ако искаш името ти да стой "със златни букви" в точно сегашната история има нещо сбъркано в тебе. И да, трябва да впрегнем всички сили за юбилея, и да агитираме, но няма нищо велико в последните години на спортно-техническо ниво, а футболът на първо място е спорт.

Много добър Сектор Б, при 1-0 днес ги убихте от викане.

Ти не разбра ли, че Левски е много повече от футболен отбор и че историята на Левски не е свързана само с футбол :?:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 9:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
Никой не тъпче нищо! Феновете трябва да са срещу батков а не да подкрепят тоя отбор който е пфк батков и нищо повече!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 9:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8389
Местоположение: Там
СиняИдея написа:
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
СиняИдея написа:
Левски става на 100 години и някой хора сте сериозно промити, затъпяли и смешни, но след години ще съжалявате сериозно, защото вместо да направите всичко възможно да допринесете за честванията, красотата и силата на юбилея, вие се тръшкате, мишкувате и срамите всичко, ама всичко хубаво, което се случва, благодарение на шепа хора. :smt059 И ще ви кажа нещо, смятам ви за страшни глупаци и искам да ви помоля да не ни тормозите с негативизма и черногледсвото си. Формата е временна, футболистите, ръководството са преходни, но действащите и активни Левскари, много скоро ще се запишат със златни букви в историята на Левски, а вие, смешковци, ще седите отстрани и ще се питате, "защо не се включих и аз", ама ще е мнооого, мнооого късно. :smt115

"Време за помагане е сега - закъснелите не ще бъдат наши приятели." :smt031 :smt006


Ако искаш името ти да стой "със златни букви" в точно сегашната история има нещо сбъркано в тебе. И да, трябва да впрегнем всички сили за юбилея, и да агитираме, но няма нищо велико в последните години на спортно-техническо ниво, а футболът на първо място е спорт.

Много добър Сектор Б, при 1-0 днес ги убихте от викане.

Ти не разбра ли, че Левски е много повече от футболен отбор и че историята на Левски не е свързана само с футбол :?:


Свързана е главно с футбол за 95% от феновете. И не просто с футбол, а с победи на футбол, за съжаление.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 9:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 3:57 am
Мнения: 1859
Местоположение: София
Честно казано тоя филм с идват нови,от лятото Гонзо или от зимата Кокала,просто ми писна на хОя.Веднъж и завинаги да се престане с бистрене на политика,тактики и кой къде и как е играл.Веднъж завинаги да се махне Баткофф,след като нямаме пари,нямаме политика,нямам стил,нямаме стадион,нямаме ръководство и нямаме треньори,къде виждате вие промяната или че тя ще дойде само с назначаването на един човек? Изхода е,дебелия се маха и с него всички по ръководните постове в клуба.Не ме интересува дали ще ходим да работим за без пари Левскари или ще изпаднем във В група,важно е да има промяна.Българите попринцип чакаме някой на бял кон да дойде и да ни поведе,още от освобождението когато руснаците са ни освободили,и така поколения наред все чакаме спасителя.И сега чакаме сигурно някой от една трибуна да се провикне и да ни вдигне,но уви тези мъже и горди хора са изчезнали.Вместо това имаме само шайка страхливци и продажници които и на турците за 100лева биха ни продали.100 години слава,5 години срам. Левски Завинаги и навсякъде ще пребъде!

_________________
:pastor


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 9:38 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Виктория написа:
Ние се сърдим, че нашите симпатични футболисти реанимират, съживяват и вдигат самочувствието на чорбата, а влизайки тук във форума и четейки мненията как тези срещу нас ни били надвикали започвам да си мисля, че нямаме право да обвиняваме "отбора", при положение, че ние правим същото! Вдигаме им акциите на чорбарите, които отново показаха колко са несъстоятелни, нищо оригинално не могат да измислят като хореография и транспаранти. И като влезнат и те тук в нашия китен форум, защото те влизат, това е ясно, и като прочетат някои от нас как се жалват, че те ни били надвикали, ще вземат да си повярват... И така, сами се съсипваме и изяждаме от критика. Но така явно ни харесва, за да не е просто гадно, а да е още по-гадно....

Едно нещо само искам да кажа! Тези тежки времена, в които се наредиха само загуби от чорбата, тези несгоди са си своебразен тест за нас! И ние го издържаме, и ще го издържим, ще видите! След такъв сезон, след такъв хаос в клуба от години, сектор Б отново бушуваше, отново бяхме там, пяхме, лудяхме, защитихме името на ЛЕВСКИ! Разберете го, ние сме ЛЕВСКИ, името ни задължава да сме силни и да се борим! Нямаме право да си тръгваме по-рано от стадиона, името ни не го позволява. Нямаме право да спираме да пеем, името ни не го позволява. Нямаме право да се отчайваме и да се отказваме, името ни не го позволява. Аз смятам да издържа този тест, мога да гарантирам за голяма част от хората от този форум, с които съм се запознавала през годините, че и те ще го издържат. От нас зависи!

И мен не ме е срам. Няма от какво, аз съм привърженик на най-великия отбор в света. Част съм от велика публика, която няма аналог в България.
Да ги е срам тези, които не защитиха достойно фланелката, която носят.

п.п. за мача нямам какво да кажа - докато имаме несъстоятелно ръководство няма как да имаме силен и борбен отбор! Г-н Батков, достатъчно беше. Просто си тръгнете, нямате право да съсипвате 100-годишен отбор с традиции.

Не мога да повярвам, че за почти 10-ина години нещата толкова коренно се промениха :(
Ако някой с теб ни беше казал тогава, че ще я докараме дотук, сигурно щяхме доста да се смеем.
А бяхме на по 16-17-18 и беше такава нечовешка емоция... :(

Направо в тоя момент се моля да ме удари гръм, ако това е необходимото, което трябва да се случи, за да тръгне Левски нагоре и нещата да се оправят!
Такава мъка ми е всичко, което се случи през последните години...

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 9:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Кой точно какво командва, че не разбрах? И това, викаш, е проблемът днес на Левски :shock:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 9:41 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Stahlgewitter написа:
Mr. Smith написа:
Колко от вас ще доживеят до следващият вековен юбилей, колко питам ?

Аз,е и?

Пиши ме и мене, там съм! :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 9:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5976
Местоположение: София, Герена
Виктория написа:
Лабрадор написа:
Вики, след днешното фиаско знаех какво ще напишеш, прочетох три реда...и не е така ;) Свинюгите имат право да прируват, нашата болка се разпокъсва из Ганьо, Брю и манекенките.Критиката към сектора е основателна, ако не си бил част от него в шестото дерби срещу тия тази година.И 200 реда да изпишеш тия хора ще ги боли колкото нас и пак ще упрекват Гугутката, Грую, Фонда и т.н...това няма да се промени.

Прочети и останалите три де :D

Не съм казала, че всичко е цветя и рози в нашия сектор, НО именно сектор Б е единственото нещо, което оцеля през последната безкрайно щастлива за нас година. Докато има хора, които съхраняват желанието си да правят всичко възможно да сме на ниво на всяко дерби, не виждам с какво право останалите от нас се опитват да тъпчат тези усилия.

Чорбарите единствено могат да пируват за победата на терена, на трибуните имат много поздрави. Да изброим моментите, в които се чуха по отчетливо: изненадващо :smt017 това бяха миговете (Значение на думата миг: мигът, мига, мн. мигове, (два) мига, м. 1. Времето за едно мигане; 2. Съвсем кратко време; момент, мигновение.) след головете им... и в края на мача... когато ние бяхме съсредоточени върху това да поздравим нашите атлетични, героични, борбени футболисти... Не е ли така!? Къде греша, къде не съм права!?



Нищо не е цветя и рози и не искам да говоря по тази тема, само ние можем да понесем всичката тази помия и пак да се пее до последната секунда, тук се пръкват 100 моралисти, които обясняват колко е зле отбора и нито дума за момчетата и момичетата защитили духа и идеята днес.Упреци, акъл, още упреци...реално не е важно какво се е чуло по Пеевски ТВ, но дори със скролване прочетох сумати простотии за юбилея.Там не е важно кой колко е пял..и пак премиренческото мислене взима връх...с днешната дата. И това твое мнение няма да го промени, нито моето.

Доста хора в този форум са изгледали достатъчно дербита, за да ходят с гордо вдигнати глави утре.Днес около нас имаше доста пораженческо мислене, но хората пяха до последно.ПОКЛОН КЪМ СЕКТОР "Б" с днешна дата, всичко друго е чорбарщина!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 9:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 06, 2013 3:49 pm
Мнения: 848
Местоположение: София
Да ви еба майката комунистическа свинска, ексик да ви е... мамицата ви и за послено да ви е гадове мръсни.

_________________
ТОВА ОТДАВНА НЕ Е САМО ФУТБОЛ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 9:46 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Boyo написа:
За да излезне Топчо с този състав значи , че или
1. Нарочно не искаме да победим защото не искаме да се класираме за евротурнири
2. От горе му е оказан силен мустакат натиск и за съжаление и Топчо си трае, вместо да бъде мъж

Приятелю! И аз това си помислих, когато видях Туре и Бастос в игра! Явно Борат иска да ги шитне за някакви пари през лятото ( дано ) и затова ни късаха нервите! :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 9:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3126
blanco написа:
Бяхме силни когато нямаше фен клубовете, имам чувството, че бяха създадени с тази цел, да разбият най - голямата агитка в България. Е успяха за съжаление, може би когато вече ги няма "батковчетата" пак ще бъдем толкова силни и единни, но когато феновете командват какво да се случи в любимия отбор, няма как да сме нормален клуб.



Кви фен-клубове, кви 5 лева бе хора! :smt005 :smt005 :smt005 Изобщо не е там проблема, проблема е, че този клуб се управлява от човек без нужният патент и умения за това което върши, както и едно 80% от бизнесмените в България! Дето си мислят, че шом са садили картофи като малки, могат да управляват ресторант! :ohmygod :ohmygod2

Та и с бащицата е същия, къвто му е другият бизнес, такъв е и Левски! Управлява се безумно и некадърно без грам визия от човек който си няма и грам идея от футбол, ама обожава да кара влака и да го снимат камери! И накрая се получава именно това което е Левски днес! :ohmygod

_________________
Изображение


Последна промяна We_Are_Levski! на Пон Апр 21, 2014 9:51 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 9:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6192
Лабрадор написа:
п.с. Злостър, кое е цъфнало последно време, та да не се пее, бре....3 пъти се поде без мегафон, на четвъртият се засече от вишката...та под вола теле..


Нещо не схванах... може и да е от ракията... :strkstrk Пое се точно за малко "Батков, вън" и малко след това "Ей, Тодоре..." , а после "попяхме малко за Левски" :loser2

19XIV написа:

Злостар, аз съм си на Земята, вие си мислите, че всички са против Батков и разчитате на покемоните в Сектора да го свалим. :smt006
Хилядите му противници ви няма никъде.


Не ми бери грижа. Ако толкова си се загрижил къде съм може да се видим и да черпя по бира преди мача с Локо Пд :)

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.

todormanolov написа:
Искаш ли нов бас? Максимум пета политическа сила с максимум 30 дупедава и 2 евродупедава? 100 лева


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 9:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11775
С оглед състоянието на клуба и отбора, и случващото се последните 5г., смятам, че представянето на сектора в този, а и в предишните мачове с прасетата, е страхотно. Единственото, но не маловажно, което притеснява, е, че бройката намалява. Тая наша черта- да дезертираме по време на трудности, ме влудява. Ужасна черта, която се надявам един ден да изчезне.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 9:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
Инче, просто имахме огромната привилегия да порастнем с един силен Левски с играчи като Гонзо, Топчо, Драгич. Не помня на колко години бяхме точно, когато започнахме заедно да ходим по мачове (май доста време мина :oops: ), но това бяха наистина щастливи години! И пак ще се върнат, само трябва да я изтърпим тази горчилка. Вярвам, че остана малко.

И дано децата, които сега посещават първите си мачове на Левски, първите дербита, дано, дано тези трудни моменти да не ги откажат, а само да направят обичта им по-силна! Докато има силен сектор, който да дава пример на малките Левскари и да ги учи как се подкрепя отбора, то има и бъдеще за нас!

Лабрадор :smt023 Който днес е заявил, че няма да участва в юбилея, много му здраве! Не ни трябват такива хора, които се отказват в трудностите. Брех, те Ливърпул колко години не са ставали шампиони, пък стадионът им пак е пълен. И не ми обяснявайте, че сравнението не е коректно. Като искаме силен отбор, трябва и ние да сме силна агитка!

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 9:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
http://dox.bg/files/dw?a=bd4d8b3e4e

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 674 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com