forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 2:17 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 674 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 10:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 04, 2014 1:37 pm
Мнения: 886
За мен събличането на Петев като акция ни провали сезона.

Не като реакция,която беше предизвикана от някаква необяснима любов към Славиша и защита на уволнението му, а като последвалото напрежение и Сухия като крайния резултат.

А Петев може би не е толкова лош треньор,лично мое мнение.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 10:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3126
ICF написа:
Пелето днеска каза едно нещо при кур савов, че е хубаво да има левскари начело на клуба, но по важното е да има професионалисти!


Ето в този клуб няма и един професионалист в нещо? :ohmygod

_________________
Изображение


Последна промяна We_Are_Levski! на Пон Апр 21, 2014 10:42 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 10:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 11:47 am
Мнения: 3724
Местоположение: Ловеч
Според мен днес не бяха съблечени достатъчно футболисти. :smt017

_________________
Изображение Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 10:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5976
Местоположение: София, Герена
Дейвид Чукачи написа:
За мен събличането на Петев като акция ни провали сезона..



:smt005 :smt005 :smt005 Отиди и цуни Ганьо по мустака и Насо по плешивото теме заради Петев...жалко, че няма как да те върна с машина на времето и ремонтираш тунела на Герена...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 10:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
Нероден Петко, знаете ли я тази приказка!?
Още Гонзо не е дошъл, а ние вече съвети за избора на треньор му даваме... Трябва да проумеем, че не сме специалисти по всичко и не сме компетентни по всякакви въпроси - да оставим Гонзо сам да си избира треньорския екип...

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 10:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
Какви треньори ?
БАТКОВ ВЪН И ТОВА Е !!! :lsfc1

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 10:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 9:46 pm
Мнения: 2811
Местоположение: София
Дейвид Чукачи написа:
За мен събличането на Петев като акция ни провали сезона.

Не като реакция,която беше предизвикана от някаква необяснима любов към Славиша и защита на уволнението му, а като последвалото напрежение и Сухия като крайния резултат.

А Петев може би не е толкова лош треньор,лично мое мнение.

Точно това ни е провалило сезона ,да знаеш...
Аз и до ден днешен съм сигурен ,че ако бяха оставили Славиша да работи ,нямаше да изглеждаме по толкова жалък начин...

_________________
ПОДКРЕПЯЙ ЛЕВСКИ ДОКРАЙ! ЗАВИНАГИ И НАВСЯКЪДЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 10:53 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
Дейвид Чукачи написа:
Не като реакция,която беше предизвикана от някаква необяснима любов към Славиша и защита на уволнението му


Може би ни харесваше това, че не си мълчеше, казваше си нещата в очите, както са, а не използваше клиширани фрази. Също така си разбираше играта човекът, просто му трябваше време, ама кой да му го даде, като може да се сложат разни послушковци като Петев, Сухия и т.н. Просто Славиша не беше удобна пионка, каквато батков търси. А и сериозно не знам какво виждате в Петев като треньор сума ти хора тука - стана 2 пъти шампион след абсолютни подаръци от прасетата и нас, при положение, че разните отбори като Славия и Миньор им лягат, а скачат на конкурентите. Петев отпадаше още от Слован Братислава, защото е страхлив и неможещ треньор. И мога да ви гарантирам, че няма да стане шампион в Кипър. Стига сте го намесвали все едно с него щяхме да сме минимум с титла, купа и 88 международни финали.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 10:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3126
Виктория написа:
Нероден Петко, знаете ли я тази приказка!?
Още Гонзо не е дошъл, а ние вече съвети за избора на треньор му даваме... Трябва да проумеем, че не сме специалисти по всичко и не сме компетентни по всякакви въпроси - да оставим Гонзо сам да си избира треньорския екип...


За съжаление съм песимист за новия период на Гозно в клубът защото си мисля, че пак ще бъде употребен като пешка в играта на бащицата! Колкото и голям Левскар и мъж да е Гонзо сам човек в този живот не може да постигне нищо! А в Левски концепцията за управление е сбъркана изначално и накрая за жалост пак Гонзо ще го отнесе, оплют от един тон псевдо-левкари! :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2 За това искрено се надявах Гонзо да не идва лятото при нас, защото пак ще бъде сдъвкан и изплют от игрите на бащицата. Които пък го връща само и единствено с целта да му бъде отново бушон за пред феновете!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 10:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 04, 2014 1:37 pm
Мнения: 886
Лабрадор написа:
Дейвид Чукачи написа:
За мен събличането на Петев като акция ни провали сезона..



:smt005 :smt005 :smt005 Отиди и цуни Ганьо по мустака и Насо по плешивото теме заради Петев...жалко, че няма как да те върна с машина на времето и ремонтираш тунела на Герена...



"Насо" се оказа прав за много неща,освен за реакцията към феновете.Но беше прав да си тръгне,след като стана Косъта,на Серж Йофу баджанака и прочие храна,говорим за най-големия голмайстор на тоя клуб.Аз пък съм на мнение,че ни трябват Наско и Гонзо като тандем :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 10:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Насо никога не е бил прав за нищо. Насо може да е полезен за Левски единствено, ако по някаква случайност личният му интерес съвпада с този на клуба.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 10:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 11:34 am
Мнения: 231
Виктория написа:
Нероден Петко, знаете ли я тази приказка!?
Още Гонзо не е дошъл, а ние вече съвети за избора на треньор му даваме... Трябва да проумеем, че не сме специалисти по всичко и не сме компетентни по всякакви въпроси - да оставим Гонзо сам да си избира треньорския екип...


Така е, ние като привърженици трябва да правим това, което се изисква от нас - да подкрепяме отбора(ако сегашният може да бъде наречен такъв), защото в тези трудни времена ще проличи кой милее за клуба.

А колкото до Гонзо - дано наистина му бъдат предоставени съответните условия, които ще бъдат изисквани от него, за да реализира идеите си... но по този въпрос съм скептично настроен, имайки предвид наглостта на мустакатата свиня да се меси в работата на сп. техническата власт...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 11:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
Който и да дойде в Левски за да успее ще му трябват пари за селекция, а мустака е скъсан или не му се дават!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 11:02 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
За да успее в Левски, трябва да го няма мустака, разберете го това!

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 11:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 11:47 am
Мнения: 3724
Местоположение: Ловеч
Да дойде някой и да дава парите, дето се дават в Черно море - много ли са? По-добри резултати ще има! За какво само да се трошат пари? Днес чета - пак някакви некадърници са предложени на Левски, но за да се вземат едни пари комисион!

_________________
Изображение Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 11:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3126
Gonewild написа:
Да дойде някой и да дава парите, дето се дават в Черно море - много ли са? По-добри резултати ще има! За какво само да се трошат пари? Днес чета - пак някакви некадърници са предложени на Левски, но за да се вземат едни пари комисион!


Ми така е от край време, сега да видим лятото дали пак ше си напълним отбра с ментетата на Заберски, Жейнов и Мирчо Димитров! След като уж цялата спортна власт ще е в Гонзо! Ако бащицата пак ни ги докара разни такива играчи на тия, значи нищо няма да се промени и на мм през новият сезон!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 11:15 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Дейвид Чукачи написа:
За мен събличането на Петев като акция ни провали сезона.

Не като реакция,която беше предизвикана от някаква необяснима любов към Славиша и защита на уволнението му, а като последвалото напрежение и Сухия като крайния резултат.

А Петев може би не е толкова лош треньор,лично мое мнение.

Приятелю, мисля, че си в голяма заблуда! :smt047


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 11:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
incheto_1914 написа:
За да успее в Левски, трябва да го няма мустака, разберете го това!


Това е така, но по нищо не прилича, че мустака ще се махне или ние ще направим нещо за да го махнем. До началото на другия сезон остават 2-3 месеца, а ние нито знаем кои ще са футболистите нито кой ще е тренера? Няма как да се сглоби отбор за 3 месеца без да се налеят много пари


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 11:17 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 04, 2011 5:14 pm
Мнения: 3612
Не ми се спи,не ми се яде,не ми се пие,не ми се живее........

_________________
Nil desperandum, auspice Deo


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 11:18 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Искам да играем с юношите във В група, ако трябва, само и само свинята да се махне! Не ми пука за шибаните пари, селекции, поредните наемници, бездушници и мишки! Не ми пука за Европа, за титла, за купа, искам просто Левски, в който се влюбих като дете!

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 11:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Върнете Чорни :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 11:22 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 04, 2011 5:14 pm
Мнения: 3612
tprodanov написа:
Върнете Чорни :bigok

вАрнете :slap

_________________
Nil desperandum, auspice Deo


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 11:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3126
incheto_1914 написа:
Искам да играем с юношите във В група, ако трябва, само и само свинята да се махне! Не ми пука за шибаните пари, селекции, поредните наемници, бездушници и мишки! Не ми пука за Европа, за титла, за купа, искам просто Левски, в който се влюбих като дете!


ей тва е истината на 100% :smt023

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 11:25 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 11, 2010 3:17 am
Мнения: 3573
Много тегава вечер. Дано да дойдат по-добри моменти за нашия клуб. Горе главите, момчета и момичета, не се предавайте! Знам, че ни е трудно, но и с това ще се справим! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 11:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Дейвид Чукачи написа:
"Насо" се оказа прав за много неща,освен за реакцията към феновете.Но беше прав да си тръгне,след като стана Косъта,на Серж Йофу баджанака и прочие храна,говорим за най-големия голмайстор на тоя клуб.Аз пък съм на мнение,че ни трябват Наско и Гонзо като тандем :D


Сираков е интересчия и чак тогава левскар! Дали пък тй не започна да проваля сезона като изгони четирима души, от и без това оскъдната скамейка на Йоканович? А изгонването на Йоканович очевидно носи огромни позитиви на Левски. След него започнахме да биеме, да мачкаме, имаме визия в играта, футболистите играят с характер... Всякакви карикатури, без идея "що е то футбол", като Митов и Сугия получиха шанс, но Йоканович явно беше голям проблем. Да, получаваше голяма заплата. За някои явно е по-добре да плащат безбожни заплати на всякакви цигани, но не и на човек, който поне има някакъв шанс да допринесе нещо за този отбор. И това беше треньор без да е правил селекция, без да е правил подготовка, работещ в меко казано абсурдна атмосфера. И какво направи твоя любим Сираков- изгони му трима основни футболисти. И на тяхно място не докара никой по-добри. Докара Туре и Макриев, които с нищо не са допринесли повече от изгонените тогава. Съответно, ползата е била никаква. Даже двама от изгонените пак са си при нас. Изгони и един чужденец, който го разкри след 3 изиграни мача. :bigok И всичко това през главата на треньора. Гениален е Сираков, спор няма. :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 11:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 17, 2013 3:05 pm
Мнения: 248
Кур за мача,рано или късно Левски отново ще бъде, където му е мястото: )

Sent from my PAP4300 DUO using Tapatalk

_________________
Мило ми е майко, драго ми е татко БЪЛГАРИН да бъда, ЛЕВСКАРЧЕ да стана!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 11:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Между другото, мястото на Левски е точно там, където го постави публиката му. С дано и с убеждението, че колелото се върти нещата не стават. Ако разчитаме на дано, и на колелото, не свинята, а ние ще сме Дукла Прага.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 11:34 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
krisoBG написа:
Дейвид Чукачи написа:
Не като реакция,която беше предизвикана от някаква необяснима любов към Славиша и защита на уволнението му


Може би ни харесваше това, че не си мълчеше, казваше си нещата в очите, както са, а не използваше клиширани фрази. Също така си разбираше играта човекът, просто му трябваше време, ама кой да му го даде, като може да се сложат разни послушковци като Петев, Сухия и т.н. Просто Славиша не беше удобна пионка, каквато батков търси. А и сериозно не знам какво виждате в Петев като треньор сума ти хора тука - стана 2 пъти шампион след абсолютни подаръци от прасетата и нас, при положение, че разните отбори като Славия и Миньор им лягат, а скачат на конкурентите. Петев отпадаше още от Слован Братислава, защото е страхлив и неможещ треньор. И мога да ви гарантирам, че няма да стане шампион в Кипър. Стига сте го намесвали все едно с него щяхме да сме минимум с титла, купа и 88 международни финали.

Големи неща казваше в очите! Сигурно няма друг треньор в света, който да иска първо девет нови играча, после дванадесет и сигурно досега бройката им щеше да нарасне на 62! Така я разбираше играта, че не можехме да победим чорбое и черно море с единадесет срещу десет и то на ГЕРЕНА! :ohmygod Мисля, че ако беше останал, сега щяхме да играем в долната седмица, говоря напълно сериозно! И аз не виждам нищо сериозно в Петев, като треньор, но Йоканович не е с нищо по-различен от него! Нямам нищо срещу теб, приятелю, но те питам: Защо Йока не го искат никъде на работа? :smt017 Сигурно защото е като капело и обмисля офертите! Разберете! прашката не беше съблечен заради Йоканович, а заради това, че седмица по-рано Борат обеща да не се пипа треньора, защото на хората им писна да се сменят ттреньорите, като носни кърпи, отборът се дънеше мач след мач и защото няколко месеца по-рано Петев по ТВ заяви, че като малък бил чорбар! :ohmygod Това са много неща на куп и нямаше начин да не избият някъде! А на Йока му доведоха шест от исканите 12-сет нови играчи и освен Блажевич, никой от тях не прокопса! :smt012


Последна промяна Levskar67 на Пон Апр 21, 2014 11:38 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 11:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
:bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Апр 21, 2014 11:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 28, 2013 6:16 pm
Мнения: 4477
Само на мен ли ми стана криво за Мисяк :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 674 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com