forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:37 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 127 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Апр 06, 2014 10:01 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
ЧЕСТИТА ПОБЕДА ЛЕВСКАРИ! Хубавото на този мач е, че свърши! Защото целия мач. особенно през второто полувреме беше една голяма мъка, за нас! :oops: Как не спукаха топката нашите, не знам?! Истината е, че ч. море ни надигра насред ГЕРЕНА и ги победихме напълно незаслужено! :smt012 Винаги след такива дълги паузи, каквато се получи за нашия отбор, трудно намираме играта си! И днес не направихме изключение! Не, че преди паузата я бяхме намерили де, но това днес не беше футбол, а някакъв друг спорт! :ohmygod Опитахме се да играем с офанзивната схема, която налага Топузаков 4-1-4-1, но при нея се иска много движение от всички футболисти, особено от петте халфа! Днес обаче тичаха и се раздаваха само Рамос, Димов, Цонев, Мисяк, Ангелов и Чмовш! Само шест човека, от 14-сет играли за ЛЕВСКИ! Към тях ще добавя и Блажевич, защото определено ни спаси в половин дузина ситуации! :smt047 Останалите, само разхождаха фланелката, а някой, като Гаджев дори не я изпотиха! Старокин, Белаид ( това момче е много спорен защитник според мен ) и Крумов също! А този Бастос, защо взема такава голяма заплата? След като от пет докосвания на топката загуби четири, а петото беше най-смешното центриране на земята! :ohmygod Нито имаше идея в играта ни, нито агресия, нито тонус, нито концентрация, нищо! :smt085 Имаше някаква агресия в началото на второто полувреме, някъде 6, 7 минути и до там! От там насетне еклерите бяха категорично по-добрия отбор! Не знам, тези от Лондон, дето днес идваха да гледат Гаджев, какво са си записали в тефтерчетата! Защото той не игра нищо, беше кръгла нула! При смяната му с Пелето заиграхме 4-4-1-1 и правилно, защото Пелето помагаше на Димов, който изнемогваше, като единствен опорен халф! Дано в сряда нашите да тичат и да се раздадат на 100% в Разград, че иначе не ги виждам! Дано тогава да тичат много, защото днес добре си починаха! Топчо да им набие канчетата и да ги стегне! И вярвам, че ще го направи! Единственно, в него ми е надеждата! САМО ЛЕВСКИ! :levski Батков! Вън бе комунист! :slap


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 06, 2014 10:12 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 14, 2005 6:05 pm
Мнения: 230
След като вратарят ти е най-добрият играч едва ли нещо може да се коментира. И стига сте хвалили този Рамос - абсолютно безполезен играч. Той и Мълдър са еднояйчни близнаци - никакъв принос в атака. Могат ли нещо да провалят - правят го.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 06, 2014 10:15 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
nsss написа:
След като вратарят ти е най-добрият играч едва ли нещо може да се коментира. И стига сте хвалили този Рамос - абсолютно безполезен играч. Той и Мълдър са еднояйчни близнаци - никакъв принос в атака. Могат ли нещо да провалят - правят го.

Не си прав! Днес беше между малкото играчи в нашия отбор! Защото имаше в отбора ни и много зрители! :smt047


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 06, 2014 10:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10387
Местоположение: София
Левскар67 да каже има ли дузпа за тия балъци, защото съм сигурен че някоя бедна душица тази вечер няма да спи, за да измисля нова директива и да се леят отново лайна по наш адрес.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 06, 2014 10:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 06, 2014 11:08 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
СпециалистО написа:
Левскар67 да каже има ли дузпа за тия балъци, защото съм сигурен че някоя бедна душица тази вечер няма да спи, за да измисля нова директива и да се леят отново лайна по наш адрес.

Ами, според мен си беше дузпа с червен картон за Блажевич! Но и в тяхното наказателно поле имаше сходна ситуация, когато изблъскаха Цонев с ръце! Така, че тук нещата са фифти, фифти! Мисля обаче, че при гола на бакари нямаше засада! :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 06, 2014 11:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5643
Неможеш да кажеш, че нещата са фифти/фифти. :lol: Дузпа за тях имаше, докато това на Цонев беше съвсем нормален контакт в наказателното поле на скорост. Всъщност, незнам защо изобщо коментирам футболни ситуации в наш мач. :smt003
Браво на всички хора в сектора днес. :smt023 Четох по-назад, че пак нямало скандирания против Мустака. Освен, да си вдигнете гъзовете и да отидете да се убедите сами, друго незнам какво да ви посъветвам.
Давайте да организираме нова сбирка пред кантората на тоя. Тоя път да се посъберем повечко. :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 06, 2014 11:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 16, 2009 6:42 pm
Мнения: 180
Минавам само да поздравя, момчетата и момичетата, които бяха в Сек"Б"тора днеска ! :lsclapp

_________________
-Татко, татко... Как се пише любов?
-Пиши, сине: Л-Е-В-С-К-И !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 06, 2014 11:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Аз искам да поздравя Даниел Димов, който много хора тук обявиха за скаран с футбола. Понастоящем е с пет гола за сезона, като Генков е с 4.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 06, 2014 11:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Губи си спря крака в последния момент и Домовчийски сам се спъна в него. Факт е обаче, че такива ситуации често се свирят като дузпи.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 06, 2014 11:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
Kryten написа:
Аз искам да поздравя Даниел Димов, който много хора тук обявиха за скаран с футбола. Понастоящем е с пет гола за сезона, като Генков е с 4.

Димов е най-големия биткаджия в тима заедно със Старокин. Ще е глупаво, ако го изпуснем без пари лятото.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 06, 2014 11:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Kryten написа:
Аз искам да поздравя Даниел Димов, който много хора тук обявиха за скаран с футбола. Понастоящем е с пет гола за сезона, като Генков е с 4.


Димов, Белаид, Крумов и Божинов са единствените футболисти, които печелят първа топка. Другите са прекалено добродушни явно.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 06, 2014 11:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Е ако не беше Димов се найаждахме ан хой, а коПелето продължава да ме дразни,дейба и капута,свършил е с футбола, а на всичкото отгоре прави простотия след простотия.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 06, 2014 11:44 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Kocito_Kalki написа:
Kryten написа:
Аз искам да поздравя Даниел Димов, който много хора тук обявиха за скаран с футбола. Понастоящем е с пет гола за сезона, като Генков е с 4.

Димов е най-големия биткаджия в тима заедно със Старокин. Ще е глупаво, ако го изпуснем без пари лятото.

Със сигурност, Гонзо ще предложи договор на Димов! Самият, той го доведе на ГЕРЕНА!


Последна промяна Levskar67 на Нед Апр 06, 2014 11:45 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 06, 2014 11:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8812
Така като чета се радвам, че не успях да гледам мача, обаче в тунела на полувремето беше забавно


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 06, 2014 11:45 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 3:04 pm
Мнения: 3826
Поне при един от малкото си удари решихме мача,че преди и това трудно ни се отдаваше. :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 06, 2014 11:49 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
strave написа:
Поне при един от малкото си удари решихме мача,че преди и това трудно ни се отдаваше. :wink:

Определено имахме късмет при удара на Димов, както и през целия мач!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 06, 2014 11:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Макарона написа:
Така като чета се радвам, че не успях да гледам мача, обаче в тунела на полувремето беше забавно


Издавай тайните или :bann3 :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 06, 2014 11:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8812
Някой от Черно море са салтаци, а някой от нашите много мъжки момчета :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 06, 2014 11:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Kryten написа:

http://dox.bg/files/dw?a=6d71a6f32d

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2014 12:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3089
Честита победа!
Доживях да видя изречение от ГоспоТ боК 67 завършващо с точка, че даже не едно, а цели 9 :lsfc3
Левскар67, жив и здрав да си, винаги съм вярвал, че рано или късно ще ни облееш с точките :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2014 12:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48812
Местоположение: ШОПландия
Рамус днес беше много несериозен в завъшващия момент и паса, но иначе се раздаде на 120%. А Макарата - неам думи просто. Влезна в 70 и някоя минута, а Ремуса беше по-свеж от него и можеше спокойно да прави кръгчета около него докато оня се търкаляше по терена. :ohmygod2 И на двамата им е еднакъв кондиционния некадърник, ама защо такава разлика, дейба?

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2014 12:05 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Който не го е гледал този мач ще направи грешка, ако го гледа! Ще си загуби времето, защото няма нищо за гледане! :smt047


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2014 12:06 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 11, 2010 3:17 am
Мнения: 3573
просТак написа:
Честита победа!
Доживях да видя изречение от ГоспоТ боК 67 завършващо с точка, че даже не едно, а цели 9 :lsfc3
Левскар67, жив и здрав да си, винаги съм вярвал, че рано или късно ще ни облееш с точките :smt023

Не мисля, че е редно да му се подиграваме. Човекът си личи, че пише с огромна любов към Левски. Иронията и сарказмът са тъпи.
Мощен Сектор Б, много се забавлявах ... Влакчето беше чук! :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2014 12:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3089
Левскар67 е много голям, за да му се подигравам! Съвсем сериозно си го написах предното, щото бая хора го бъзикаха, че само въпросителни и удивителни слагал, а той ги обля.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2014 12:10 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Goviado написа:
Рамус днес беше много несериозен в завъшващия момент и паса, но иначе се раздаде на 120%. А Макарата - неам думи просто. Влезна в 70 и някоя минута, а Ремуса беше по-свеж от него и можеше спокойно да прави кръгчета около него докато оня се търкаляше по терена. :ohmygod2 И на двамата им е еднакъв кондиционния некадърник, ама защо такава разлика, дейба?

А може би тайната се крие във факта, че Рамос не води подготовка с нас! :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2014 12:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48812
Местоположение: ШОПландия
Levskar67 написа:
А може би тайната се крие във факта, че Рамос не води подготовка с нас! :loser2

Като се върна не беше в много добра форма. Преди няколко седмици (включително и за дербито) беше доста зле и едвам изкарваше 60 минути. Така че е имал възможност да се докосне до боК Екимов и неговите физкултурни чудеса. Подозирам, че просто сам си се е готвил и бързо почва да навлиза в нещо като форма.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2014 12:46 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
просТак написа:
Левскар67 е много голям, за да му се подигравам! Съвсем сериозно си го написах предното, щото бая хора го бъзикаха, че само въпросителни и удивителни слагал, а той ги обля.

Ами не знам, за кое мнение говориш по принцип! Но забелязах, че в някои мои мнения, някой друг потрибител изтрива удивителните, като ги заменя с точки! Така, че заслугата не е моя! :bigok :loser2 Иначе аз си пиша с удивителни, имам си причина и нямам намерение да променям това, за нищо на света! Въпреки, че Момо ме е заплашил на лични с бан, че съм дразнел всички с тези удивителни! :smt085 А кой са всички? :smt017 Сигурно, той си ги знае! Само искам да му кажа, не скришом от другите, както е направил той, а директно: Човече, аз не обичам да се подчинявам на никого! И сега няма да го направя, а ти прави, каквото намериш за добре!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2014 12:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 03, 2014 7:47 pm
Мнения: 443
За какво му беше на Старокин да прави това касапско нарушение в полето на Черно море? Ако беше в мач от ЛЕ...директно го гонеха без обяснения. Направо полудявам от такива малоумно изпросени картони.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 07, 2014 12:50 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Себастиан написа:
За какво му беше на Старокин да прави това касапско нарушение в полето на Черно море? Ако беше в мач от ЛЕ...директно го гонеха без обяснения. Направо полудявам от такива малоумно изпросени картони.

Дори оспорваше картона, защото му било първо нарушение! А влизането му беше направо безумно! :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 127 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com