forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 6:14 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 420 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 1:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 14, 2010 3:56 pm
Мнения: 150
Местоположение: Там, където
Pyce написа:
southtribune написа:
Знамената не бяха обърнати, тъй като момчетата закъсняха и влязоха на 20 - ата минута на мача и така и не излязоха пред сектора, а ги закачаха направо през оградата. 20 минути бяхме без мегафон. Бяхме малко, пеенето не беше много добро, но стабилно се хранеха жълтите и Батков. Иначе адското избухване на "Але-але".

Стабилно хранене по баткоф ? :lol: :lol: :lol:
Ти на кой мач беше ?

А ти на кой мач беше, филисофе? Или и ти беше от ония 70 процента от сектора, които не си отвориха устите въпреки всичките молби?

_________________
Има моменти, благословени от Всевишния...
В мъки и беди, дори и без насъщния,
когато тихо си припяваме в непрогледен мрак:
"ДЯКОНЕ, СЛЕД 100 ГОДИНИ НАС НИ ИМА ПАК!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 1:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 11:46 am
Мнения: 2021
Killmister написа:
Уникален е Божинката, не знам къде го е учил това заставане, ама вчера имаше ситуация между двама цз, направи някаква стойка и паднаха двамата :smt005 :smt005 :smt005 ...


Ха, това го забелязах още след първия му мач на Герена!

krasi_blue на 23 Фев 2014 написа:
Точно по повод единоборствата вчера ми направи впечатление. При висока топка българските футболисти чакат и който е в по-добра позиция, или по-висок или с по-добър отскок взема топката. Божинов прави друго. В момента, в който топката пада се премества така, че съвсем леко да сръга и наруши равновесието на противника. По този начин печели предимство и почти винаги взима топката, дори и да е в неизгодна позиция. Но това явно се учи в детска възраст в истинските футболни школи.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 1:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Имаше и една ситуация първото дето локото щяха да сбъркат една топка и божи застана между данчо тъча и вратаря и двамата се пребиха зверски :bigok

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 2:01 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
Kryten написа:
Дейба, изпреварили са ме :(
Но ето


Защо не е HD :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 2:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 07, 2010 7:43 pm
Мнения: 1803
Местоположение: България
southtribune написа:
Pyce написа:
southtribune написа:
Знамената не бяха обърнати, тъй като момчетата закъсняха и влязоха на 20 - ата минута на мача и така и не излязоха пред сектора, а ги закачаха направо през оградата. 20 минути бяхме без мегафон. Бяхме малко, пеенето не беше много добро, но стабилно се хранеха жълтите и Батков. Иначе адското избухване на "Але-але".

Стабилно хранене по баткоф ? :lol: :lol: :lol:
Ти на кой мач беше ?

А ти на кой мач беше, филисофе? Или и ти беше от ония 70 процента от сектора, които не си отвориха устите въпреки всичките молби?

Позна, от тия бях ;)
Другият път и 1 минута няма да пеем за баткоф

_________________
На площад Сан Бабила... :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 2:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
angeloff написа:
Kryten написа:
Дейба, изпреварили са ме :(
Но ето


Защо не е HD :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod


Защото няма да ми тръгне. :wink: :bigok

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 2:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 08, 2014 8:48 pm
Мнения: 2869
Скандирания против дебелака имаше ли,защото по телевизията не чух да има...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 2:42 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 01, 2012 1:45 am
Мнения: 159
Имаше.

_________________
Локо Пловдив


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 2:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
А с/у вашия дебелаГ :bigok Коку трябва да си пусне мустаКи :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 3:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
Имаше, секунди след първия ни гол бяха най-отчетливи. ;) Както и след края на мача.
Аз съм разочарован от хората, които побързаха да пляскат и да се радват на футбалерите, все едно сме изпреварили Реал по спечелени Шампионски лиги. Реално погледнато тия хора могат да бъдат купени с 2 победи, което е доста тъжно.
В средата на Сектора си беше изродщина, по краищата доста слабо... Особено откъм А сектор.
то-до-ре, махай се, то-до-рееее

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Последна промяна Blue world на Пет Мар 28, 2014 3:12 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 3:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 14, 2010 3:56 pm
Мнения: 150
Местоположение: Там, където
Позна, от тия бях ;)
Другият път и 1 минута няма да пеем за баткоф[/quote]
Съжалявам, но не решавам аз какво да се пее. До 20 минути никой не даваше тон и едва ли някой щеше да те спре да надъхваш да се пее срещу Батков. Каквото, такова.

_________________
Има моменти, благословени от Всевишния...
В мъки и беди, дори и без насъщния,
когато тихо си припяваме в непрогледен мрак:
"ДЯКОНЕ, СЛЕД 100 ГОДИНИ НАС НИ ИМА ПАК!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 3:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
Василе, вчера не присъствах, но не виждам нищо лошо, че хората са поздравили всички юноши, които играха вчера...или да ги изпращат с кълнежи?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 3:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
Същите тия хора мълчаха при скандиранията против баткоф, а и като цяло през целия мач. Постоянно бяха подтиквани от момчето с мегафона, но безуспешно. След края на мача бяха помолени учтиво да не пляскат на футболистите, щото това си е един вид подкрепа и към боклука с мустака. Това имам предвид. :) Още 1-2 победи и няма изобщо да им мине през главата и дума да отронят срещу бащицата. :smt006

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 3:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 12, 2013 10:33 am
Мнения: 1642
Местоположение: София
Васил1914 написа:
Същите тия хора мълчаха при скандиранията против баткоф, а и като цяло през целия мач. Постоянно бяха подтиквани от момчето с мегафона, но безуспешно. След края на мача бяха помолени учтиво да не пляскат на футболистите, щото това си е един вид подкрепа и към боклука с мустака. Това имам предвид. :) Още 1-2 победи и няма изобщо да им мине през главата и дума да отронят срещу бащицата. :smt006

Което е доста жалко... вече явно много хора приемат 3-5 място за успех :ohmygod

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ София!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 3:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 14, 2010 3:56 pm
Мнения: 150
Местоположение: Там, където
Васил1914 написа:
Същите тия хора мълчаха при скандиранията против баткоф, а и като цяло през целия мач. Постоянно бяха подтиквани от момчето с мегафона, но безуспешно. След края на мача бяха помолени учтиво да не пляскат на футболистите, щото това си е един вид подкрепа и към боклука с мустака. Това имам предвид. :) Още 1-2 победи и няма изобщо да им мине през главата и дума да отронят срещу бащицата. :smt006

Ето, момчето ви обобщи какво стана вчера. Цял мач молби и цял мач 100 души пееха, каквото и да си говорим. Получава се наистина тъпо, защото "звездите" ни не заслужават аплодисменти, за разлика от юношите ни, които пък наистина дават сърцето си и душата си за Левски, но в момента такова е положението.

_________________
Има моменти, благословени от Всевишния...
В мъки и беди, дори и без насъщния,
когато тихо си припяваме в непрогледен мрак:
"ДЯКОНЕ, СЛЕД 100 ГОДИНИ НАС НИ ИМА ПАК!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 8:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8382
Местоположение: Там
Синя Душа написа:
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
incheto_1914 написа:
Ми като ти каже да си биеш камшика или ти подава ушенце, сигурно пак така ще мислиш.
Никой не е по-голям от публиката на Левски!


Да, окей, оставам с впечатление, че хората по близки до клуба имате някакво отношение към него подплатено от негови изяви. Честно казано съм щастлив, че не съм ги виждал, по готино ми е да си го имам и да му се кефя, че без него реално, докато близнаците са готови, Мисяк, Орачев и т.н. може и те да са по Удинезета :wink:
И на мен ми се иска да вярвам в това, което казваш и винаги хората по трибуните се опитват да го доказват, ама като видиш какви са ни посещенията последните години не е сериозно да се самозалъгваме чак така, реалността в момента е друга.

Какво ще рече хората по-близки до клуба? На трибуните ли? :lol: Ваги неведнъж се е доказал, че е прост човек. В момента ще се напъва до края на сезона, защото иска трансфер лятото, не за друго.
И въобще какво казваш, че Ваги е Левски, а не хората по трибуните, защото сме малко в последно време ли? :smt017
Не разбирам защо се коментират футболистите и мачовете..
БАТКОВ ВЪН


Имам предвид хора от София, които могат да ходят по тренировки и да са с една дума по-близо до клуба. Все едно не се знаете 90% от хората по трибуните в Сектора от София главно, не ми преиначавай думите с това по трибуните..
Добре, плюйте ги всички дето са дали нещо на отбора и Пелето и него, защото бил слаб сега, ако вкара на чорбата април съм сигурен, че ще "докаже, че не е свършил с големия футбол :levski ".
Не, казвам, че сме малко и е хубаво да гледаме реално на нещата, а не да си мислим, че ние сме лелката за водата. Много, много далече съм и от мисълта, че Гаджев е Левски..Но с темповете на привличане на играчи тип Чмовш при това ръководство ще видим кога пак ще има някой "прост човек" Левскар, който да играе за Левски.

Както и да е, дано не се окажат напразни опитите да махнем Батков, засега не изглеждат в наша полза нещата, бием ли Черно Море на Гонзо, като им гледам предстоящите мачове на чорбарите, пак ще сме в епичната битката за ЕКТ, майка :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 8:43 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
Какви тренировки, какви хора от София? :lol: Говорим за "ушенцата" пред А сектор и простотиите, които говори неведнъж пред камери.
Въобще не разбирам какво си написал, та вкара и пелето, лелката за водата и бащицата.

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 8:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8382
Местоположение: Там
Заеби :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 10:29 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 01, 2012 1:45 am
Мнения: 159
southtribune написа:
Васил1914 написа:
Същите тия хора мълчаха при скандиранията против баткоф, а и като цяло през целия мач. Постоянно бяха подтиквани от момчето с мегафона, но безуспешно. След края на мача бяха помолени учтиво да не пляскат на футболистите, щото това си е един вид подкрепа и към боклука с мустака. Това имам предвид. :) Още 1-2 победи и няма изобщо да им мине през главата и дума да отронят срещу бащицата. :smt006

Ето, момчето ви обобщи какво стана вчера. Цял мач молби и цял мач 100 души пееха, каквото и да си говорим. Получава се наистина тъпо, защото "звездите" ни не заслужават аплодисменти, за разлика от юношите ни, които пък наистина дават сърцето си и душата си за Левски, но в момента такова е положението.

Като страничен наблюдател, мога да кажа, че бяхте на ниво. Абе за стандртите, които сами сме си изградили, на тая наща смешна сцена, даже си беше много - добре бих казал. Още преди 1вия гол започнахте да пеете и така до края на мача. Дори снимах някъв клип от нашата трибуна, но не ми се качва ся :mrgreen:
За мустака се чуваше след втория гол и след края на мача.

_________________
Локо Пловдив


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 10:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8382
Местоположение: Там
shnitzela написа:
southtribune написа:
Васил1914 написа:
Същите тия хора мълчаха при скандиранията против баткоф, а и като цяло през целия мач. Постоянно бяха подтиквани от момчето с мегафона, но безуспешно. След края на мача бяха помолени учтиво да не пляскат на футболистите, щото това си е един вид подкрепа и към боклука с мустака. Това имам предвид. :) Още 1-2 победи и няма изобщо да им мине през главата и дума да отронят срещу бащицата. :smt006

Ето, момчето ви обобщи какво стана вчера. Цял мач молби и цял мач 100 души пееха, каквото и да си говорим. Получава се наистина тъпо, защото "звездите" ни не заслужават аплодисменти, за разлика от юношите ни, които пък наистина дават сърцето си и душата си за Левски, но в момента такова е положението.

Като страничен наблюдател, мога да кажа, че бяхте на ниво. Абе за стандртите, които сами сме си изградили, на тая наща смешна сцена, даже си беше много - добре бих казал. Още преди 1вия гол започнахте да пеете и така до края на мача. Дори снимах някъв клип от нашата трибуна, но не ми се качва ся :mrgreen:
За мустака се чуваше след втория гол и след края на мача.


Чете ли материала на Инджов? Ти съгласен ли си да почвате от В?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 28, 2014 10:47 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 01, 2012 1:45 am
Мнения: 159
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Чете ли материала на Инджов? Ти съгласен ли си да почвате от В?


Лично аз напълно го споделям мнението на Цецо.
То това ще стане рано или късно. Просто се търси вариант.
Щото ние няма да почнем ей така " на чисто " като мюсюлманите, `дето си правиха пътеки до ДПС-то за да ги гушне караибрахима и на готово един вид си регистрираха новия отбор...`Ми ще си кретаме по тея долни групи и с години, щото в момента реално алтернативи за спонсор - няма и не се очертава да има. И куфарите от това ги е страх.
Иначе аз съм навит, да. Много съм навит даже.

_________________
Локо Пловдив


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 29, 2014 12:57 am 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9412
Викаш друго си е "пътеката" на мафиот номер уно у нас Жоро Илиев, а? И "на чисто" да преименува Велбъжд и да го направи шампион. :smt023

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 29, 2014 9:12 am 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 01, 2012 1:45 am
Мнения: 159
Eric Cartman написа:
Викаш друго си е "пътеката" на мафиот номер уно у нас Жоро Илиев, а? И "на чисто" да преименува Велбъжд и да го направи шампион. :smt023

Да.

_________________
Локо Пловдив


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 29, 2014 9:44 am 
Стига сте хранили хората пак. Закарали са се в четвъртък до Пловдив, за да бъдат с Левски, във времена, в които не е много лесно да си от Левски. :smt002 Камо ли да го показваш. :wink: А, че не викали срещу Батков. Аз това в този форум съм го обяснявал 10000000 пъти и съм го писал - не си мислете, че всички са срещу Батков. Дори хора от НКП, дори хора от фракциите, ултраси и мултраси, да не говорим за обикновени фенове. Не всички искат Мустака да се маха. И това няма нищо общо с даване на пари, затваряне на усти с пари, които са винаги първите клишета, дето избиват. :smt115 Просто много от хората знаят, че като се разкара Мустака шансът да дойде същия като него е 47%, шансът да дойде по-лош от него е 52% и шансът да дойде богат, чист и неопетнен левскар с бизнес от цветарски магазини е под 1% :smt006 Хората искат победи, искат Левски да си върне духа и когато стъпим на терена, а и на трибуните, разни немити селяни от Лудатасарай и подобни турски лайна с големи усти, да стоят и да зяят, както беше на Герена с гола на КоПелето. Тогава не знаеха какво се случва. Само щракаха с фотоапаратите Б, а на терена наще летяха и умираха... И след мача някой дали си позволи да отвори дума за публиката и за клуба? Това искат хората. Като дойдат тия мангали на Герена да им го набием до корен по всички параграфи, така че и копче да не могат да кажат. Това искат болшинството от хората. Знаем, че сега никой не пропуска да се ебава с нас за всичко. Нормално, в България никой не е равнодушен към Левски. Или си от Левски и имаш някакви симпатии, или ги мразиш до смърт. Няма безразличие спрямо Левски. Затова и Левски пълни стадионите във всяко село, в което се появи. Батков, Матков, за съжаление все е тая на множеството от хората... Те искат Левски да мачка и да побеждава и не може напълно да се винят. Левски и неговите привърженици, да си признаем, не сме свикнали да ни ебават и да си правят ташак с нас. Това е ново и непознато за нас и честно казано засяга... Аз лично се почувствах в пъти по-зле, че насред селско Коматево разни потни селяни крещяха: "Смешни сте, смешни сте", докато нашите дрисли 35 минути от 90 лежаха по терена и бавиха играта, отколкото, че сме паднали и отпаднали.
Хората искат времената, в които противниковите отбори се насираха само като излизаха от тунела на Герена и се молиха да паднат само с 1-2 гола, а разни селски агитки да запеят песен или да извадят транспарант с някаква "смешка" на Герена, кога е било преди, хаха? Само стояха и гледаха в една точка. :smt006
Аз също съм/бях на това мнение за Батков, но сега съм твърдо да се маха. Апокалипсис, каквото ще да е, трябва промяна. Но да се отварят шампанското и розите ако се разкара Бащицата, че едва ли не идва рая на земята, много отгоре ще паднат някои хора. Дано да го дочакаме все пак.

ПС: А аз мисля, че е най-добре половината А група да фалираме и да отидем във В, откъдето да почнем на чисто. Аз нямам против.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 29, 2014 11:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Много точно мнение.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 29, 2014 11:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Ей, тва е мнението :smt023 След Батков няма да цъфнем, бъдете сигурни, но най-важното е да се изреже туморът,а после борбата за нов живот ще е трудна, бавна и без обещания за успех, но пък ако се излекуваме ще ни е много по-сладко.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 29, 2014 11:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
0 tolerance написа:
Доста бедняшко мнение, майна :lol: По телевизора си личеше неподправена радост, беше като обезумял Божи, искрено се радваше, това е и успех за него след толкова време суша и неигра. Браво за старанието му, ще влезе във форма след още няколко мача, точно за финалния спринт :strkstrk


Дано е така, ще разберем лятото...докато не преподпише нов договор, аз съм на мнение, че е тук само да се рекламира.

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 29, 2014 12:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Това, че е тук за да си върне формата и намери отбор на запад не значи, че не се радва и забавлява на терена и че не се напряга

А относно мнението на Македонията - анкетата до сега показва 97% твърдо неодобрение на Батков...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 29, 2014 12:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Нали се сещаш какъв процент изобщо ще чуе за тая анкета... А относно мнението на Македонията, има разлика между неодобрение и Батков ВЪН.

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 29, 2014 1:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
анкетата се разпространява в най-различни канали и достига до всякакви възрастови групи, освен това си има методика след това да се коригира представителността на отделните групи, така че крайният резултат след анализа ще е максимално верен


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 420 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com