forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 3:18 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 274 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Мар 20, 2014 6:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 24, 2012 3:43 pm
Мнения: 616
Айде с Топчо напред за разгромна победа!

:lsfc4 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 20, 2014 6:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48817
Местоположение: ШОПландия
Скари, бири и обилно ядене зарязвам, за да отида. Всеки да го направи, за да сме много. :smt023

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 20, 2014 7:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8812
По-лесно е да донесеш скарата направо между 7 и 8 вход. Хем и повече хора ще съберем


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 21, 2014 9:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 29, 2005 2:21 pm
Мнения: 157
Местоположение: Ireland
Сънувах , че стадиона е пълен , а мустака пребит :smt007 :smt007 НЕКА! ЩЕ ! :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 21, 2014 1:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 31, 2013 6:17 pm
Мнения: 168
Местоположение: Виена
кур за мача! батков - ВЪН!

_________________
Там, под синьото небе, под светлините на Герена, бушува синьото море, притихва цялата вселена!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 21, 2014 1:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 21, 2013 7:40 pm
Мнения: 852
Момчета, ще го бъде! Горе главите!! Успяваме!!!

Sent from my bq Pascal 2 using Tapatalk


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 21, 2014 2:35 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 15, 2009 4:25 pm
Мнения: 44
Цитат:
Председателят на националния клуб на привържениците на Левски Владимир Владимиров – Гугутката обвини собственика на тима Тодор Батков в дезинформация. "Искам да уточня някои изказвания на г-н Батков, след като отново ни обвиняват, че сме платени фенове. Няма нищо подобно. Феновете на Левски не са платени и никой не им плаща да ходят на мачовете. Вярно е, че от всеки билет за Сектор “Б” един лев от цената влиза в създадена специална сметка, но тези пари не влизат в нашите джобове. Тези пари са за благотворителност. Всичко започна преди няколко години, когато направихме кампанията за спасяването на нашия фен Георги Николов, но за съжаление безуспешно. Тогава се срещнахме с Константин Баждеков и започнахме тази инициатива и тя продължава до днес. Сега продължаваме да даряваме тези средства за благотворителност, организираме футболни турнири за деца, като тези в Благоевград, Сандански, а сега и в Перник по случай 100-годишнината на клуба. Поддържаме боксовия клуб Сектор Б, който наскоро извоюва два златни медали на България, както и отбор по футзал. Освен това за съжаление тези средства, които влизат в сметката не са много, тъй като хората не ходят толкова на мачове, както знаете", коментира Владимиров пред Sportal.bg."Относно парите за стюарди – 15 000 лева на месец. Вече сме говорили много пъти. Така помагаме на клуба, тъй като за МВР или СОТ трябва да плащат над 30 - 40 000 месечно. С тези пари даваме работа на 104 левскари, които работят в охранителната фирма „ЛСФК СЕКЮРИТИ“ ООД (б.а. Левски София Футболен Клуб). Освен това поддържаме две кафенета, където се събират левскари, за да обсъждат нещата свързани с любимия отбор.Искам да обясня, че г-н Батков не ни е давал пари за хореография или екскурзия. Поне откакто аз съм назначен за председател на НКП през 2009 година.Истина е, че веднъж спаси и извади от ареста едно наше момче в Сърбия, за което сме му много благодарни", коментира Владимиров.Той заяви, че се надява хората да се върнат на "Герена" още в събота срещу Ботев (Пловдив) и мощно да изразят своя протест срещу неправилната политика в клуба от ръководството през последните години, която доведе Левски до това му състояние


Мен ме притеснява, че има 104 левскари, които работят в охранителна фирма, която реално се издържа от Батков. Отделно 2те кафенета, които той спонсорира, отделно боксовия клуб, отделно отбора по футзал. Прекалено много хора в НКП зависят от Батков финансово. Не знам как точно ще почнат да викат срещу него при положение, че им спира парите и от утре 150-200 човека от сектора остават безработни!!! И то точно хората, които са с жилетки, които са с мегафона, които казват кое как да става в сектора. Дано не съм прав, но не знам как тези хора ще викат срещу Батков с риск да останат безработни... Предстои им много тежък избор, дано послушат сърцата си...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 21, 2014 2:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
zahariev написа:

Цитат:
Председателят на националния клуб на привържениците на Левски Владимир Владимиров – Гугутката обвини собственика на тима Тодор Батков в дезинформация. "Искам да уточня някои изказвания на г-н Батков, след като отново ни обвиняват, че сме платени фенове. Няма нищо подобно. Феновете на Левски не са платени и никой не им плаща да ходят на мачовете. Вярно е, че от всеки билет за Сектор “Б” един лев от цената влиза в създадена специална сметка, но тези пари не влизат в нашите джобове. Тези пари са за благотворителност. Всичко започна преди няколко години, когато направихме кампанията за спасяването на нашия фен Георги Николов, но за съжаление безуспешно. Тогава се срещнахме с Константин Баждеков и започнахме тази инициатива и тя продължава до днес. Сега продължаваме да даряваме тези средства за благотворителност, организираме футболни турнири за деца, като тези в Благоевград, Сандански, а сега и в Перник по случай 100-годишнината на клуба. Поддържаме боксовия клуб Сектор Б, който наскоро извоюва два златни медали на България, както и отбор по футзал. Освен това за съжаление тези средства, които влизат в сметката не са много, тъй като хората не ходят толкова на мачове, както знаете", коментира Владимиров пред Sportal.bg."Относно парите за стюарди – 15 000 лева на месец. Вече сме говорили много пъти. Така помагаме на клуба, тъй като за МВР или СОТ трябва да плащат над 30 - 40 000 месечно. С тези пари даваме работа на 104 левскари, които работят в охранителната фирма „ЛСФК СЕКЮРИТИ“ ООД (б.а. Левски София Футболен Клуб). Освен това поддържаме две кафенета, където се събират левскари, за да обсъждат нещата свързани с любимия отбор.Искам да обясня, че г-н Батков не ни е давал пари за хореография или екскурзия. Поне откакто аз съм назначен за председател на НКП през 2009 година.Истина е, че веднъж спаси и извади от ареста едно наше момче в Сърбия, за което сме му много благодарни", коментира Владимиров.Той заяви, че се надява хората да се върнат на "Герена" още в събота срещу Ботев (Пловдив) и мощно да изразят своя протест срещу неправилната политика в клуба от ръководството през последните години, която доведе Левски до това му състояние


Мен ме притеснява, че има 104 левскари, които работят в охранителна фирма, която реално се издържа от Батков. Отделно 2те кафенета, които той спонсорира, отделно боксовия клуб, отделно отбора по футзал. Прекалено много хора в НКП зависят от Батков финансово. Не знам как точно ще почнат да викат срещу него при положение, че им спира парите и от утре 150-200 човека от сектора остават безработни!!! И то точно хората, които са с жилетки, които са с мегафона, които казват кое как да става в сектора. Дано не съм прав, но не знам как тези хора ще викат срещу Батков с риск да останат безработни... Предстои им много тежък избор, дано послушат сърцата си...



Никой няма да остане без работа. Доста голяма част от тези момчета и момичета вършат това в свободното си време и имат работа. Страничния доход и това да си част от по-добрия облик на сектора не трябва да се бърка с "на заплата". А повярвай ми като казвам страничен доход говоря за много смешни пари.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 21, 2014 2:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Мен ме притеснява, че има 104 левскари, които работят в охранителна фирма, която реално се издържа от Батков. Отделно 2те кафенета, които той спонсорира, отделно боксовия клуб, отделно отбора по футзал. Прекалено много хора в НКП зависят от Батков финансово. Не знам как точно ще почнат да викат срещу него при положение, че им спира парите и от утре 150-200 човека от сектора остават безработни!!! И то точно хората, които са с жилетки, които са с мегафона, които казват кое как да става в сектора. Дано не съм прав, но не знам как тези хора ще викат срещу Батков с риск да останат безработни... Предстои им много тежък избор, дано послушат сърцата си...[/quote]
Извинявай, но ти нещо бавен ли си? Не видя ли декларацията на НКП против Батков? Не прочете ли линка, който пускаш? И не ти ли омръзна на теб и на подобните на теб да изказвате смешните си съмнения, уж за добро? И последно - ти математика учил ли си? Ако да, би ли разделил чутовната сума от 15 000 на 104 и да ни кажеш какво число получаваш? И дали този невероятен месечен доход прави тези момчета и момичета платени фенове?

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 21, 2014 3:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Захариев, а това прочете ли го :slap
Цитат:
Той заяви, че се надява хората да се върнат на "Герена" още в събота срещу Ботев (Пловдив) и мощно да изразят своя протест срещу неправилната политика в клуба от ръководството през последните години, която доведе Левски до това му състояние.

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 21, 2014 5:08 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 15, 2009 4:25 pm
Мнения: 44
Извинявам се, ако изглежда сякаш ръся сол в раната. Дори напротив - надявам се в момента да сме максимално единни, защото борбата с Батков ще е дълга и тежка. Аз лично в момента организирам мои познати, които рядко ходят по мачове, да се появят в събота на стадиона. Правя всичко каквото мога. Просто адвоката е прекалено хитър и лукав и винаги имам едно наум. Ще се опита да ни раздели на обикновени фенове, на ултраси, на тръстове. А една декларация от НКП е просто една декларация. Нека не забравяме кой е казал "Дела трябват, а не думи". Аз правя каквото мога, дано от НКП в събота ясно и категорично покажат на чия страна са...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 21, 2014 5:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Захариев, НКП отдавна изяви позицията си, само да ти припомня, че НКП не са само Владо и Байлов, а са хиляди левскари, тия карти които си направихме не са само аксесоар, те са и отговорност.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 21, 2014 5:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 15, 2012 4:43 pm
Мнения: 2678
Нека кажем, че 40% от тези 15000, което е точно 6000, отиват за годишните "заплати" на 104-те "платени" привърженици. Излиза, че всеки един от тях си подобрява финансовото статукво с 57 лева и 69 стотинки ГОДИШНО :strkstrk . Така колко домакинства имаме в календарната година, нека кажем 20. Излиза че на "платените" фенове им се плаща по 2.88 на мач, за да организират, пазят и гледат мача с гръб. Освен ако не е престижно да носиш жилетката, то аз не виждам финансово облагодетелстване за тези момичета и момчета на които им свалям шапка за ентусиазма и себераздаването. :smt023

_________________
Само ЛЕВСКИ никой друг. Останалите са боклук.
105.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 21, 2014 6:30 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
acrimonious написа:
Stahlgewitter написа:
На Герена само патрулки и сот.Дееба и нещастниците.Какъв потенциал с ядро от мърши в сини екипи бе?Той батков е скапаняк това и децата го знаят,ама не е само той.Само не ми казвай,че ако батков се махне и пелето,бру,макариев,женков и гаджев ще заиграят извънземен футбол.Марш от ЛЕВСКИ помияри гадни и не се обръщайте назад.


При нормално упралвение футболисти като коПелето и Ваги нямаше да бъдат изтърпяни и 1 минута, след като бойкотираха Н. Костов, а Брю надали ще попадне въобще в тоя отбор ;)

Абе с Гаджев сме слаби, но без него сме много слаби! Батков Вън! :slap


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 21, 2014 6:50 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
какъв мач, бе, момчета?

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 21, 2014 6:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 21, 2013 7:40 pm
Мнения: 852
Вие отбора ли обсъждате???


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 21, 2014 6:58 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
1914_team_forever написа:
Вие отбора ли обсъждате???

Не обсъждаме, кой ще играе отляво!? :bigok Батков, ставай и сА махай! :slap


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 21, 2014 7:06 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Според Гонг, в Ботев още не са решили какво да правят с оставката на Стоилов.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 21, 2014 7:15 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
SZ_FEN написа:
Според Гонг, в Ботев още не са решили какво да правят с оставката на Стоилов.

Не ми вдигай кръвното допълнително, моля те! :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 21, 2014 7:16 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 18, 2013 1:26 pm
Мнения: 23
Местоположение: Сектор "Б"
Надявам се, че ще победим, но нищо не се знае!

_________________
Исамо Левски оле,
и само Левски оле,
и само Левски оле,
и само Левски обичаме те!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 21, 2014 7:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
sisi1914 написа:
Надявам се, че ще победим, но нищо не се знае!

Кур за мача :wink:

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 21, 2014 8:14 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
blurrrr написа:
sisi1914 написа:
Надявам се, че ще победим, но нищо не се знае!

Кур за мача :wink:

Кур и за жълтитИ мастии! :fuck6crb А на Батков :slap и вън!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 21, 2014 9:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 11:47 am
Мнения: 3723
Местоположение: Ловеч
"В сряда веднага след втория гол на канарчетата Туре даде знак за смяна. От треньорския щаб поискаха обяснение каква е причината, на което французинът безпомощно вдигна ръце в знак, че не може да направи нищо, за да подобри играта на отбора. Сухия пък отвърна със сериозна псувня по адрес на крилото" :bigok :loser2

_________________
Изображение Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 21, 2014 9:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Качулките и наркоманите пеят " Кур за Батков ей, ей ..."

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 21, 2014 9:38 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Юли 12, 2012 10:59 am
Мнения: 148
Местоположение: София
Мисля, че на този мач трябва да скандираме 2 неща: Батков-курво и Бареков-курво!
Е, може и Сърце, душа.....
:levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 21, 2014 9:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 15, 2008 12:06 pm
Мнения: 5117
Местоположение: нЕма
А може и - "Жито, цветя, за мустакатата свиня!" :bigok

_________________
Tiocfaidh ár lá

No me importa donde juegues
Siempre te voy a seguir
Yo lo quiero a Levski Sofia
Y por él voy a morir


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 21, 2014 9:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 04, 2014 1:37 pm
Мнения: 886
В ситуацията на прасетата сме отпреди 1 година,където се смеехме много на Митьо Гърнето и дълговете.

Левски на народа.Обаче купувач няма,освен ако не иска да си пере парите,а на нас такива вече не ни трябват.
Аз съм също за Батков и тъмните субекти около него вън от Левски.Тва означава В група.Трябва да сме готови и за тоя вариант,ако искаме да изгоним мустакатия. :smt023

Това означава 2-3 години да играем с Локо ГО,Етър,Любимец и прочие села ,за да се "пречистим" без собственик и да разчитаме на школата си..Не знам дали сме готови да поемем по тоя път...спешна среща с Батков,на която да се изиска Иво Тонев да е аут и да се върнат всичките левскари в отбора по юношески школи и постове - Ицо Йовов,Борето,Кокала,Вили Вуцов, с треньор Гонзо от лятото.

Всички са се въодушевили "вън Батков",а не виждат след това какво ни чака,алтернативата е по-зле.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 21, 2014 10:56 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Дейвид Чукачи написа:
В ситуацията на прасетата сме отпреди 1 година,където се смеехме много на Митьо Гърнето и дълговете.

Левски на народа.Обаче купувач няма,освен ако не иска да си пере парите,а на нас такива вече не ни трябват.
Аз съм също за Батков и тъмните субекти около него вън от Левски.Тва означава В група.Трябва да сме готови и за тоя вариант,ако искаме да изгоним мустакатия. :smt023

Това означава 2-3 години да играем с Локо ГО,Етър,Любимец и прочие села ,за да се "пречистим" без собственик и да разчитаме на школата си..Не знам дали сме готови да поемем по тоя път...спешна среща с Батков,на която да се изиска Иво Тонев да е аут и да се върнат всичките левскари в отбора по юношески школи и постове - Ицо Йовов,Борето,Кокала,Вили Вуцов, с треньор Гонзо от лятото.

Всички са се въодушевили "вън Батков",а не виждат след това какво ни чака,алтернативата е по-зле.

Абе аз не съм много запознат, но ако фалираме не отиваме ли в Областаната група на София!? :smt017 Варианта " В " група не означава ли, че трябва да вземаме лиценза на друг отбор от Софийска област? :smt017 Защото, ако ще ставаме, като металик ( Сопот ) и олимпик ( Галата ), по-добре в Областната група! Но най-важното е да изгоним Мустака! Вън! :slap


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 21, 2014 10:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
Вили Вуцов ли видях в поста ?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 21, 2014 11:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8812
:slap


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 274 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com