forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 11:09 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 511 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 3:57 am
Мнения: 1859
Местоположение: София
Пълен ташак са тея заплахи с последното предупреждение. :smt005 :smt005

_________________
:pastor


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:20 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26582
Местоположение: София
Спокойно, още много срам ни чака тепърва. Не, че и това беше малко. Даваме на бащицата пореден, нов, последен шанс.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Добре де, защо тук се води дискусия сякаш тоя мач променя нещо? Положението си е същото след тоя, другия и по-другия мач.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15643
Местоположение: Sofia
Ей, Батков, четеш ли? С последен шанс си! Последен! Последно последен или последен само в последно време, както модерно стана да е напоследък...

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8385
Местоположение: Там
Kryten написа:
Добре де, защо тук се води дискусия сякаш тоя мач променя нещо? Положението си е същото след тоя, другия и по-другия мач.


Прав си, но голяма част си искат промяна от много време. Какво е твоето виждане по проблема, чакаме да се случи нещо ли?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Kryten написа:
Добре де, защо тук се води дискусия сякаш тоя мач променя нещо? Положението си е същото след тоя, другия и по-другия мач.



Напротив, променя се и то много. :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Kryten написа:
Добре де, защо тук се води дискусия сякаш тоя мач променя нещо? Положението си е същото след тоя, другия и по-другия мач.


Е нали даваме шанс, значи чакаме нещо да се промени...

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 12:14 am
Мнения: 5000
Местоположение: Някъде около Герена
alex77 написа:
Soul написа:
Нека сме единни...нека всичко е наред. Това обаче, че никой не му пука за мнението ни няма никакво значение. Няма какво да кажа по различно от миналия път..... Много тъжно е това в което се превърнахме....а най-тъжното е, че вече сме и безгласна буква.
Да живее мустака! Успя да постигне това, което никога не съм вярвал, че ще направя....а именно да прекратя ходенето си на стадиона. Винаги съм бил най-големият мазохист ходейки навсякъде по села и паланки и съм вярвал до последно, че нещата ще тръгнат....минаха обаче години а ние продължаваме да копаем. Тази гавра обаче която ни бе сътворена навръх юбилея...да нямаме гол в 5 мача с/у прасетата...да ни бият през път и над път..срутиха сектора след което беше заебан...нещата да си продължават все едно нищо не е станало до следващия мач...повече не мога да го търпя. Очевидно от нас абсолютно нищо не зависи, това вече стана пределно ясно....правят се срещи на който се разбират определени хора... и после всичко е тип топ. Ами аз нямам повече нерви да късам....поне докато не видя нещо което да покаже, че нещата тръгват в правилната посока. В положението обаче в което се намираме във всеки един план...това няма как да стане в близко бъдеще.
Благодаря ти мустак.....постигна най-голямата си победа!

Ти моето момче си сбъркал отбора.Не виждам нищо мазохистично да си подкрепям отбора дори и в най-голямата му криза.Само за победа пеят педалите.Тези загуби ги преживявам тежко,но няма нищо по-голямо от ЛЕВСКИ.Ти ако искаш не ходи на мачове,няма да липсваш на никой с тези си разсъздения.


много обичам такива елементарни мнения. Псувай по някой когото не познаваш грам....ама да се покажеш :smt023 . Точно заради такива хора сме на това дередже....не само Левски, но и държавата. Нямаш си никаква идея къде съм бил и какво съм правил за тоя отбор. Не смятам да ти отговарям повече по никакъв начин. Ако ти все още живееш в комунизъм където мнението на другия не се приема...това си е твой проблем. Айде със здраве :smt006

_________________
Левскар да си, братко, е дума велика.....Левскар да си, братко, е чест!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 03, 2014 7:47 pm
Мнения: 443
Излишно драматизирате, както и излишно се наду балона след победата в сряда. Нищо няма да постигнете с постоянните призиви против Батков във форума.
Сега пък като дойдат менторите на форума, ще почнат на вас да сипват, че сте п**** и т.н. И се завърта омагьосания кръг. Докато не се постигне единомислие....всичко е безсмислено. Лошото е, че е почти невъзможно да се постигне. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
tprodanov написа:
Kryten написа:
Добре де, защо тук се води дискусия сякаш тоя мач променя нещо? Положението си е същото след тоя, другия и по-другия мач.



Напротив, променя се и то много. :wink:

Какво променя? Ако бяхме били, какво? Поне сега е по-вероятно да сменят Сухия.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Променя се от фенска гледна точка. Защото предишният път беше последен шанс. Което автоматично означава, че тук вече топката е в нас, феновете. И всяка гавра с нас оттук нататък си е напълно заслужена.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:29 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Май 03, 2009 11:29 pm
Мнения: 1550
Местоположение: София, Младост 4
И като го сменят ще цъфнем


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8385
Местоположение: Там
Kryten написа:
tprodanov написа:
Kryten написа:
Добре де, защо тук се води дискусия сякаш тоя мач променя нещо? Положението си е същото след тоя, другия и по-другия мач.



Напротив, променя се и то много. :wink:

Какво променя? Ако бяхме били, какво? Поне сега е по-вероятно да сменят Сухия.


Добре бе, човек. Ще сменят сухия, веротяно имаме някакви горе-долу добри играчи, един нормален треньор ще ни вкара в 3-ката и какво? Бастош и Валери (уж звездите) си тръгват, лятото наново всичко, изгониха Йовов, на теб ли да обеснявам от кого идват всички проблеми?!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Нали Бататюрк се беше заканил, че при нова идиотия "ще стане квото не е ставало". А да видим тва дето не е ставало кво е...

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 195
Нищо няма да вземем тая година. Идеята е цената на отбора да падне съвсем след което мършата Пеевски ще ни вземе за без пари. От няколко месеца ми го повтарят това хора много близки до отбора. Хич не ми се вярваше, но явно натам отиват нещата. А ако още се чудите защото Йовов беше уволнен то е защото е човек на Пеевски. В касата на отбора има точно 0 лева. С кои пари Йовов мислите, че направи трансферите тоя сезон? Единствения доверен човек на мустака в момента му е Сухия, затова и го държи. Скоро муската си заминава, но кой идва след него? Звучи нереално нали? И на мен не ми се вярва, но всичко сочи в тази посока.


Последна промяна geletos на Съб Мар 15, 2014 9:38 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 04, 2008 12:51 am
Мнения: 936
Старокин и Белаид заслужават да не бъдат публично наебани. Всички други мърши под ножа!!

_________________

Левски 6-3 Ц(*КА , 15.07.1962 г.
Левски 7-2 Ц(*КА , 17.11.1968 г.
Левски 7-1 Ц(*КА , 23.09.1994 г.
Левски 5-0 Ц(*КА , 13.05.1998 г.
...
to be continued


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Стига с тоя Пеевски

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Добре бе, човек. Ще сменят сухия, веротяно имаме някакви горе-долу добри играчи, един нормален треньор ще ни вкара в 3-ката и какво? Бастош и Валери (уж звездите) си тръгват, лятото наново всичко, изгониха Йовов, на теб ли да обеснявам от кого идват всички проблеми?!

Да, случайно знам откъде идват проблемите и те не са от Бастош и Валери. Точно за мустака се чудя тоя мач какво точно променя. Нима ако бяхме били всичко тръгва.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 08, 2014 8:48 pm
Мнения: 2910
Махнете от видимост темите за свинете...в момента 90 подчовека си доставят душевен оргазъм !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 02, 2012 7:08 pm
Мнения: 2588
Местоположение: Герена
От поне 6, 7 години играем по един и същ начин в дербито. Няма точни пасове, няма бърза игра. Има само насрани путки на терена, които ритат топката в небето ако случайно попадне в тях. Лошото е, че след всяка победа всички се надъхват започват едни хвалби... Както казва Проданов заслужаваме си съдбата. Като сме толкова глупави един смотаняк дебел да ни се подиграва толкова години така ще е. После Батков бил глупав :bigok глупави сме ние, че го търпим. Утре ще вземем купата и пак ще има хора, които да се радват и да пеят песни на победата. Всичко се забравя с една по важна победа или недай си боже титла/купа. Феновете не трябва да пеят песни на Левски. Феновете не трябва да подкрепят този отбор. Така подкрепяме Батков. Трябва да се пее само срещу него и нищо друго. Докато не се махне пък ако ще и след 5 години да е.

_________________
Бат Георги задушавам са!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
geletos написа:
Нищо няма да вземем тая година. Идеята е цената на отбора да падне съвсем след което мършата Пеевски ще ни вземе за без пари. От няколко месеца ми го повтарят това хора много близки до отбора. Хич не ми се вярваше, но явно натам отиват нещата. А ако още се чудите защото Йовов беше уволнен то е защото е човек на Пеевски. В касата на отбора има точно 0 лева. С кой пари Йовов мислите, че направи трансферите тоя сезон? Единствения доверен човек на мустака в момента му е Сухия, затова и го държи. Скоро муската си заминава, но кой идва след него? Звучи нереално нали? И на мен не ми се вярва, но всичко сочи в тази посока.


:bigok Йовов е човек на пеевски и е правил трансферите на свободни агенти с негови пари :bigok
А всъщност, що да му пука на Пеевски за цената на отбора, ако иска да го купи?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 01, 2009 6:42 pm
Мнения: 263
Местоположение: Варна
Soul написа:
alex77 написа:
Soul написа:
Нека сме единни...нека всичко е наред. Това обаче, че никой не му пука за мнението ни няма никакво значение. Няма какво да кажа по различно от миналия път..... Много тъжно е това в което се превърнахме....а най-тъжното е, че вече сме и безгласна буква.
Да живее мустака! Успя да постигне това, което никога не съм вярвал, че ще направя....а именно да прекратя ходенето си на стадиона. Винаги съм бил най-големият мазохист ходейки навсякъде по села и паланки и съм вярвал до последно, че нещата ще тръгнат....минаха обаче години а ние продължаваме да копаем. Тази гавра обаче която ни бе сътворена навръх юбилея...да нямаме гол в 5 мача с/у прасетата...да ни бият през път и над път..срутиха сектора след което беше заебан...нещата да си продължават все едно нищо не е станало до следващия мач...повече не мога да го търпя. Очевидно от нас абсолютно нищо не зависи, това вече стана пределно ясно....правят се срещи на който се разбират определени хора... и после всичко е тип топ. Ами аз нямам повече нерви да късам....поне докато не видя нещо което да покаже, че нещата тръгват в правилната посока. В положението обаче в което се намираме във всеки един план...това няма как да стане в близко бъдеще.
Благодаря ти мустак.....постигна най-голямата си победа!

Ти моето момче си сбъркал отбора.Не виждам нищо мазохистично да си подкрепям отбора дори и в най-голямата му криза.Само за победа пеят педалите.Тези загуби ги преживявам тежко,но няма нищо по-голямо от ЛЕВСКИ.Ти ако искаш не ходи на мачове,няма да липсваш на никой с тези си разсъздения.


много обичам такива елементарни мнения. Псувай по някой когото не познаваш грам....ама да се покажеш :smt023 . Точно заради такива хора сме на това дередже....не само Левски, но и държавата. Нямаш си никаква идея къде съм бил и какво съм правил за тоя отбор. Не смятам да ти отговарям повече по никакъв начин. Ако ти все още живееш в комунизъм където мнението на другия не се приема...това си е твой проблем. Айде със здраве :smt006

Ти си си изпуснал влака пич.Не виждам псувни в мнението си.Няма как да се покажа,по простата причина,че никой не ме вижда.Явно и ти си от тези дето страшно много са направили за отбора,па той все надолу и надолу.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Trent написа:
Нали Бататюрк се беше заканил, че при нова идиотия "ще стане квото не е ставало". А да видим тва дето не е ставало кво е...


Е то вече стана - 5 мача подред без гол срещу чорбата :lol:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8385
Местоположение: Там
Kryten написа:
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Добре бе, човек. Ще сменят сухия, веротяно имаме някакви горе-долу добри играчи, един нормален треньор ще ни вкара в 3-ката и какво? Бастош и Валери (уж звездите) си тръгват, лятото наново всичко, изгониха Йовов, на теб ли да обеснявам от кого идват всички проблеми?!

Да, случайно знам откъде идват проблемите и те не са от Бастош и Валери. Точно за мустака се чудя тоя мач какво точно променя. Нима ако бяхме били всичко тръгва.


Не съм казал че са от Валери и Бастош, исках да ти покажа как наново ще правим селекция на 2-та най-сложни поста в съвременния футбол - атакуващ халф и централен нападател (Давам ти за справка Борусия Дортмунд, ако ги следиш ще видиш какво стана след като си тръгна Гьотце, а догодина по това време да видиш какви ще са и без Левндовски ;) ). Нищо не се променя от ТОЗИ мач специално.. но като събереш европровалите, Славия, последните пет мача с чорбарите и получаваш една цялостна картина :smt023

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 12:14 am
Мнения: 5000
Местоположение: Някъде около Герена
смърт за цдна написа:
От поне 6, 7 години играем по един и същ начин в дербито. Няма точни пасове, няма бърза игра. Има само насрани путки на терена, които ритат топката в небето ако случайно попадне в тях. Лошото е, че след всяка победа всички се надъхват започват едни хвалби... Както казва Проданов заслужаваме си съдбата. Като сме толкова глупави един смотаняк дебел да ни се подиграва толкова години така ще е. После Батков бил глупав :bigok глупави сме ние, че го търпим. Утре ще вземем купата и пак ще има хора, които да се радват и да пеят песни на победата. Всичко се забравя с една по важна победа или недай си боже титла/купа. Феновете не трябва да пеят песни на Левски. Феновете не трябва да подкрепят този отбор. Така подкрепяме Батков. Трябва да се пее само срещу него и нищо друго. Докато не се махне пък ако ще и след 5 години да е.


това е истината! Притеснявам се обаче, че много хора не мислят така.

_________________
Левскар да си, братко, е дума велика.....Левскар да си, братко, е чест!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Чорбарите тотално насрани по трибуните, на терена е ясно. Кур за всички мишки в синьо. Вече и на коренер се радваме...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 15, 2012 2:01 am
Мнения: 763
Soul написа:
смърт за цдна написа:
От поне 6, 7 години играем по един и същ начин в дербито. Няма точни пасове, няма бърза игра. Има само насрани путки на терена, които ритат топката в небето ако случайно попадне в тях. Лошото е, че след всяка победа всички се надъхват започват едни хвалби... Както казва Проданов заслужаваме си съдбата. Като сме толкова глупави един смотаняк дебел да ни се подиграва толкова години така ще е. После Батков бил глупав :bigok глупави сме ние, че го търпим. Утре ще вземем купата и пак ще има хора, които да се радват и да пеят песни на победата. Всичко се забравя с една по важна победа или недай си боже титла/купа. Феновете не трябва да пеят песни на Левски. Феновете не трябва да подкрепят този отбор. Така подкрепяме Батков. Трябва да се пее само срещу него и нищо друго. Докато не се махне пък ако ще и след 5 години да е.


това е истината! Притеснявам се обаче, че много хора не мислят така.


Ще се осъзнаем,възможно най-болезнено...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8817
70 помака ни четат нещата


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
RIOT написа:
Чорбарите тотално насрани по трибуните, на терена е ясно.


Човек, някои да им каже на тия лепилари да пишат с ДЕБЕЛ ШРИФТ, ако искат да прочетем нещо :loser2 И да научат български, щото тоя турски език не е разбираем за нас...некви неразбираеми символи вкараха.

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Ами не знам, за мен ги насрахме на трибуните. Просто путките в синьо толкова си могат. АнтониЙ Здравков треньор до гроб! Вадиш Рамос и пускаш Пелето :ohmygod :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 511 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com