forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 20, 2024 7:25 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 511 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3126
Макарона написа:
70 помака ни четат нещата


Дреме ти на кура за тях да мрът в кофите и тва е, да четат квото си искат скопените свинье! Те не са ни проблем в момента, проблема ни е другаде от бая години!

УМРИ ТОДОРЕ!!!! :boisw :boisw :boisw :boisw

_________________
Изображение


Последна промяна We_Are_Levski! на Съб Мар 15, 2014 9:48 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 4:37 pm
Мнения: 3959
Местоположение: София
Пичове, дъно просто няма, не се надявайте да го стигнем и да тръгнем нагоре, нашето е свободно падане.

А червените комунисти, дето четат... Те просто не знаят... Не знаят, че са болни от спин...

_________________
1914


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 08, 2014 8:48 pm
Мнения: 2910
80 изрода ни четат и ни цитират в жалкия си форум ! Спрете видимостта на такива теми,доставяме излишно оргазми на изчадията !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 20, 2011 3:00 pm
Мнения: 352
Местоположение: Студеният север
На 50 годишнината на лит(*кс-етрополе ги биеме с 5:0, на 100 годишнината те ни бият на терена леко и болезнено къде 1:0 там и 3:0. За следващото дерби друга загуба..... :ohmygod :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
RIOT написа:
Ами не знам, за мен ги насрахме на трибуните. Просто путките в синьо толкова си могат. АнтониЙ Здравков треньор до гроб! Вадиш Рамос и пускаш Пелето :ohmygod :ohmygod

Дори и по ТВ-то си личеше разликата, те се чуваха в началото на полувремената за по 3-4 минути, през останалото време само нашата агитка /изключвам времето след гола им /.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 07, 2010 9:18 pm
Мнения: 715
Прасета, четете и знайте, вие сте дечица на комунизма, изчадие, които никога няма да знаете какво е да обичате отбора си. Какво е след мач да сте съсипани или да сте на седмото небе. Вие съществувате единствено заради Левски, ако го няма Левски и вас няма да ви има.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 05, 2013 8:19 pm
Мнения: 228
Огромен Тити ! Благодаря му за думите които каза преди мача ! :lsclapp Благодаря и на момичетата и момчетата които бяха днес на стадиона да подкрепят ЛЕВСКИ ! Вярвам, че ще преболедуваме този тежък и срамен период, и ще имаме отбор който да ни носи много положителни емоции. Иначе от футбол не разбирам много, но Сухия няма място в ЛЕВСКИ ! Самия факт, че не иска да си тръгне сам, говори много ! В крайна сметка обаче, резултати, класирания, трофеи, схеми, играчи и всякакви такива пички-майни са бели кахъри на фона на основния проблем - :batkoff Докато не се обединим и не предприемем мерки срещу Тара, нищо добро не ни чака !


В добро и лошо, САМО ЛЕВСКИ - ЗАВИНАГИ :levski

_________________
Левски и тесни :bigok


Последна промяна ДрегерО на Съб Мар 15, 2014 9:53 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8817
Бе чувах най-вече "Свине-минет" и то мошно :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Въпроса е не к'во си чувал, въпроса е, че вече се радваме и на корнер. Аз съм потресен от аматьорщината в тоя клуб! Свинете с 7 резерви ни направиха смешни. Кучките в синьо се скриха като мишки...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8817
Така е, а не зная Божи ква контузия извади, но според мен просто прегоря


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 9:46 pm
Мнения: 2811
Местоположение: София
На трибуните ги ебахме. Учудващо ,ама през повечето време прасетата мълчаха. Сигурно животното е раздавал отново правосъдие в сектора. :lol:
Особено на "Смърт за сектор гей ,вие турци сте ,ше ви шибамеее" ги разцепихме.
Виж на терена е друго положението... Да се стягат тия мърши ,защото не ми се мисли какво ще става ако отпаднем от жълтата сган.

_________________
ПОДКРЕПЯЙ ЛЕВСКИ ДОКРАЙ! ЗАВИНАГИ И НАВСЯКЪДЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 4:37 pm
Мнения: 3959
Местоположение: София
Нищо няма да стане ако отпаднеме от жълтата сган.

_________________
1914


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 9:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 20, 2010 9:03 pm
Мнения: 1100
Да, бе, верно? Кво си мислиш, че ще стане ако отпаднем, че ми е много интересно? :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 10:00 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Окт 19, 2009 10:15 am
Мнения: 280
Местоположение: София
Това ако е юбилей... Все едно сме в някакъв кошмар без край, мислен от свиня. Заеби, не смея да мисля какво още може да се случи.

Единство хубаво беше, че турците мълчаха като путки до гола им.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=gtbbIB776ks
СЪ НАМИ БОГЪ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 10:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
Ще стане,някой ще бъде уцелен с бутилка от минерална вода или 5 човека ще викнат срещу свинята батков.

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 10:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 02, 2012 7:08 pm
Мнения: 2588
Местоположение: Герена
Въпроса е да не пеем никакви песни за Левски докато Батков е президент. Знам, че се потретвам, но това е начина. Много бързо забравяме всичко и на следващата победа ще се радваме пак. Това не бива да се случва повече. Никаква радост при победа, никаква радост при купа и т.н. Ако не го спазим това значи сме най-големите идиоти и си заслужаваме гаврата. Песни само против Батков и нищо друго, докато не се махне тоя изрод! Нека и 5 години да минат. Какво от това? Важното е да се махне гадната свиня. Тъпото е, че много хора са слепи или се правят на слепи. Продължават да си пеят за Левски и да дават тон за песни все едно президента ни е супер и няма проблеми. Имаше период когато играехме много по-добре дори в Уефа, а всеки мач се даваше тон за Батков курво. Защо сега не е така? Всеки сам да си отговори. И към тези, които не са съгласни с мен могат да ме баннат. Все пак Левски значи свобода и ние НЕ живеем в комунизъм. Нека да правят каквото искат. Това е моето мнение.

_________________
Бат Георги задушавам са!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 10:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 9:46 pm
Мнения: 2811
Местоположение: София
kris 1914 написа:
Нищо няма да стане ако отпаднеме от жълтата сган.

Така си мислиш.

_________________
ПОДКРЕПЯЙ ЛЕВСКИ ДОКРАЙ! ЗАВИНАГИ И НАВСЯКЪДЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 10:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 4:37 pm
Мнения: 3959
Местоположение: София
Така си мисля.

_________________
1914


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 10:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 07, 2010 9:18 pm
Мнения: 715
докарахме е Старокин да е човека, който се раздава на макс. На него да му стои най-добре капитанска лента. Ако някои ми го беше казал преди 1-2 години щях да му кажа да се гръмне.

В контролите пускаха по 5-6 юноши, сега защо продължава да пускат някви параолимпийци. Второто полувреме нашите не можеха да ходят, поне младите ще се борят, ще ръчкат, ще се бутат и може да вкарат някои случаен гол.

Иначе и двата отбора са пълна трагедия. Ония се заблуждават, че са отбор, но са на същото дередже като нашето, просто им вързва в мачовете. А и ония турчин явно ги надъхва, а ние знаем какъв мотиватор е Сухия.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 10:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6946
Местоположение: Монтана
Аз пак да попитам къде са "качулките" сега? Веднага пиша един кур за Сираков и Петев, за да не ми пишете тъпанарския въпрос "С Петев сега сигурно щяхме да играем финал за ШЛ", изобщо не е там въпросът. След като веднъж се месят фен клубовете или го правете постоянно, когато има нужда или излезте с декларация, че сте сбъркали в случая с Петев ( пак казвам няма значение личността или името, смешно е, че бил чорбар и едва ли някой си го мисли сериозно:D ). Защото в момента нито напред, нито назад. Повръща ми се като гледам как се заглушават скандиранията против Батков, миналата седмица се подкараха други песни, днес се събраха нещата секунда след края на мача. Всеки си има позиция, съгласен съм, НКП е за Батков, но преди всичко трябва да е ЛЕВСКИ! Не мазохистичното поведение!!! Тони Здравков, Кевин Бру, Ларсен Туре и другите малоумни футболисти, няма какво да ги коментираме, докато ние самите сме такива издънки. Нито една хореография, нито едно "кафене" не си заслужава това загърбване на идеали, чест и достойнство!!!

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 10:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 08, 2014 8:48 pm
Мнения: 2910
ЧЕТЕШ ЛИ, БОКЛУК ? ЧЕТЕШ ЛИ, ТУРСКО ИЗЧАДИЕ ? ЦИТИРАЙ ТОВА ВЪВ ГЕЙСКИЯ СИ ФОРУМ,ЦИТИРАЙ ГО БОКЛУК


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 10:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3126
Естествено, че нищо няма да стане ако отпаднем за купата! :lol: :lol: :lol:

Пак ше си псуваме ганя във форума и толкова! :smt005 :smt031

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 10:11 pm 
Е те пък прасетата кво се кефят и копират в жалкия си форум :lol: Все едно Лупи не ги клати по най - дебилните възможни начини и те не са жалки трупове по терена :lol: То акции, облигации, съкровищни бонове, циркове :lol:


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 10:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
Alek написа:
Аз пак да попитам къде са "качулките" сега? Веднага пиша един кур за Сираков и Петев, за да не ми пишете тъпанарския въпрос "С Петев сега сигурно щяхме да играем финал за ШЛ", изобщо не е там въпросът. След като веднъж се месят фен клубовете или го правете постоянно, когато има нужда или излезте с декларация, че сте сбъркали в случая с Петев ( пак казвам няма значение личността или името, смешно е, че бил чорбар и едва ли някой си го мисли сериозно:D ). Защото в момента нито напред, нито назад. Повръща ми се като гледам как се заглушават скандиранията против Батков, миналата седмица се подкараха други песни, днес се събраха нещата секунда след края на мача. Всеки си има позиция, съгласен съм, НКП е за Батков, но преди всичко трябва да е ЛЕВСКИ! Не мазохистичното поведение!!! Тони Здравков, Кевин Бру, Ларсен Туре и другите малоумни футболисти, няма какво да ги коментираме, докато ние самите сме такива издънки. Нито една хореография, нито едно "кафене" не си заслужава това загърбване на идеали, чест и достойнство!!!

Какво се е събрало след края на мача? Целият сектор си изля гнева на "Батков - курво". Кой и по какъв начин е заглушавал тези скандирания миналата седмица, когато пак доволно хора се включиха, че май на друг мач съм присъствал? Сигурно и транспаранта против мустака дойдоха да го свалят?

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 10:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 08, 2014 8:48 pm
Мнения: 2910
БРАВО РЕЗАКО,СЕГА ЦИТИРАЙ ТОВА: СМЪРТ ЗА СЕКТОР ГЕЙ,СМЪРТ ЗА ВАС СВИНЕ, ЩЕ ВИ ШИБАМЕ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 10:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 30, 2010 11:49 pm
Мнения: 1270
Местоположение: София
iSSigy написа:
Sampion написа:
Пичове след 1 година в Левски ще настъпи анархия и спасение няма да има .БАТКОВ да купува играчи а не селяни които играят анти футбол .Тоя Бру и Макриев от къде се намериха ?Как да бием днес с 5 човека по малко как да стане .Вратаря не знаеше къде е Пламен Илиев на бас че щеше да хване всички топки .... Пълни педали

Нямаш никва идея на коя планета си.. нищо лично, просто наистина не ги разбираш нещата. Футболистите са лайнари, но те са купени от някой и т.н. последните години има само 1 човек, стоял непрекъснато в клуба и отговорен за всичко


Я му вижте всичките мнения на тоя чорбар...

Аlek написа:
Аз пак да попитам къде са "качулките" сега? Веднага пиша един кур за Сираков и Петев, за да не ми пишете тъпанарския въпрос "С Петев сега сигурно щяхме да играем финал за ШЛ", изобщо не е там въпросът. След като веднъж се месят фен клубовете или го правете постоянно, когато има нужда или излезте с декларация, че сте сбъркали в случая с Петев ( пак казвам няма значение личността или името, смешно е, че бил чорбар и едва ли някой си го мисли сериозно:D ). Защото в момента нито напред, нито назад. Повръща ми се като гледам как се заглушават скандиранията против Батков, миналата седмица се подкараха други песни, днес се събраха нещата секунда след края на мача. Всеки си има позиция, съгласен съм, НКП е за Батков, но преди всичко трябва да е ЛЕВСКИ! Не мазохистичното поведение!!! Тони Здравков, Кевин Бру, Ларсен Туре и другите малоумни футболисти, няма какво да ги коментираме, докато ние самите сме такива издънки. Нито една хореография, нито едно "кафене" не си заслужава това загърбване на идеали, чест и достойнство!!!


:smt023

_________________
Изображение


Последна промяна Marvel на Съб Мар 15, 2014 10:20 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 10:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6946
Местоположение: Монтана
Да не си кривим душата пич, всички знаем какво се случи на миналото дерби. Евала, че не дойдоха, не свалиха плаката и да набият левскари, че преди и това се правеше. Но позицията е ясна, тя е ЗА Батков. Виновни са Сираков, "Петев", Сухия, Гонзо, Йовов, Боримиров, футболистите, треньора на вратарите и т.н.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 10:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Явно си си въобразил нещо и няма как някой да те убеди в обратното.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 10:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
смърт за цдна написа:
Това не бива да се случва повече.

То се случва вече 5 години,ние отдавна доказахме,че сме идиоти,а след като веднъж бяха започнати и спрени нещата,срамът е още по-голям.Тва с пълното игнориране на победите не мисля,че е възможно в България и не само.Все още има и доста,които дори не смятат свинята за основния проблем :ohmygod А без позиция на НКП,"човека с мегафона" и т.н. и най-обикновено викане трудно ще стане.И докато е така ще има ебане,голямо и брутално ебане без край,няма да е незаслужено.

Мечо,какви "доволно хора" са се включили,бе,ти нормален ли си?И имаше и заглушени,ако не си видял е твой проблем.Толкова малко и тихо е надигането срещу свинята,че е обидно.

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 15, 2014 10:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Alek написа:
Да не си кривим душата пич, всички знаем какво се случи на миналото дерби. Евала, че не дойдоха, не свалиха плаката и да набият левскари, че преди и това се правеше. Но позицията е ясна, тя е ЗА Батков. Виновни са Сираков, "Петев", Сухия, Гонзо, Йовов, Боримиров, футболистите, треньора на вратарите и т.н.



Какво се случи на миналото дерби?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 511 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com