forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Апр 18, 2024 6:10 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 660 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Мар 01, 2014 11:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 07, 2013 12:24 pm
Мнения: 283
thegboy написа:

Илиян Илиев, Николай Костов, Йоканович, Гонзо ... Не е като да сме сменяли Сухия и Кокала само. Впрочем Кокала беше за един сезон.

Последния шампионски. :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 01, 2014 11:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Най-големият проблем на новия треньор ще е кои да закове на резервната скамейка, твърде много желаещи има.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 01, 2014 12:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 14, 2012 3:57 pm
Мнения: 77
Местоположение: около Велико Търново
Тати отсече, прошка няма вече.

“Аз съм потресен. След лизокурец “Левски” е най-добре обезпеченият първи отбор. Очевидно бардакът не може да продължава по този начин. Ако така играят и срещу цеца, най-добре да ги разпусна и да играем с юношите.”

Това заяви бесният собственик на “Левски” Тодор Батков след трагичната игра и загубата с 0:1 от уж закъсалия “Локо” (Сф).

Напускайки стадиона в “Надежда”, Батков сам се обърна към медиите: “Предайте им на играчите. Да си опичат ума за чурка, ще стане такова, каквото не е ставало!”

За евентуална смяна на треньора Тони Здравков замълча.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 01, 2014 12:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 07, 2013 12:24 pm
Мнения: 283
Сухия направи от Левски- Ботев Враца. :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 01, 2014 12:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Mr. Smith написа:
Да де, ама при нас няма усвояване на държавни пари, най-много да са поизпрали няколко милиона :roll:



targovishte написа:
Това е задължително...и не няколко...а десетки... :wink:


Отново интелигентни хора говорят за пране на пари в клуб на тотална загуба като Левски :oops:

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 01, 2014 12:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Дали са интелигентни не е сигурно :bigok Въпреки, че ако трябва да съм сериозен имам много въпроси за задаване, само че няма кой да ми отговори, на Тодор отдавна не му вярвам за нищо :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 01, 2014 12:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Винаги съм бил против честите треньорски смени, но не съм от тия, които си мислят, че момента ФК Левски разполага с треньор.

Еманация на сухия футбол.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 01, 2014 12:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Сухия насила го назначиха, имам чувството, че прави всичко възможно да го уволнят или просто толкова му е кървавицата /стар горнооряховски лаф/ :loser2

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 01, 2014 12:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
acrimonious написа:
Mr. Smith написа:
Да де, ама при нас няма усвояване на държавни пари, най-много да са поизпрали няколко милиона :roll:



targovishte написа:
Това е задължително...и не няколко...а десетки... :wink:


Отново интелигентни хора говорят за пране на пари в клуб на тотална загуба като Левски :oops:


Нищо не пречи, да е на загуба клубът и да се превъртят едни пари...много пари, дори е много реалистично....завишени разходи, несъществуващи, а само на документи оформени плащания, големи комисионни, и всичкото това се появява, като дълг към един човек, който реално не е дал нищо, но има вече да взема много....мисля че бях ясен. :bigok

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 01, 2014 1:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
targovishte написа:
acrimonious написа:
Mr. Smith написа:
Да де, ама при нас няма усвояване на държавни пари, най-много да са поизпрали няколко милиона :roll:



targovishte написа:
Това е задължително...и не няколко...а десетки... :wink:


Отново интелигентни хора говорят за пране на пари в клуб на тотална загуба като Левски :oops:


Нищо не пречи, да е на загуба клубът и да се превъртят едни пари...много пари, дори е много реалистично....завишени разходи, несъществуващи, а само на документи оформени плащания, големи комисионни, и всичкото това се появява, като дълг към един човек, който реално не е дал нищо, но има вече да взема много....мисля че бях ясен. :bigok


Не беше. Обясни ми какво общо има това с прането на пари.

Пране на пари- да изкарам пари от продажба на наркотици, които после да "изпера", показвайки ги като нереална печалба от футболния ми клуб, т.е. клубът да е на 1 млн загуба, аз обаче го изкарвам на 10 млн печалба, плащам 1 млн данъци и 9 млн ми остават като легални, изпрани пари.

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 01, 2014 1:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14830
Мисля, че така е по-лесно:

играч к.б. струва 100 лв. и 50 лв. на меринжейска агенция комисион, защото го е препоръчала на пфк т.б. ад. пфк т.б. ад. плаща 150 лв. и 50-те лв. отиват в жеба на меринжейската агенция, свързана с к.т.

друг пример:

пфк т.б. ад иска да строи игрище. фирма Х казва, че ще струва 50 лв. к.т. отива и казва на фирма Х, че пфк т.б. ад ще плати 100 лв., а след това фирма Х плаща комисион на фирма нф 50 лв., която е свързана с к.т.

И ето нагледни 100 лв. в жеба на к.т. при дадени 250 лв. общо от пфк т.б. ад


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 01, 2014 1:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
К.Т. ?

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 01, 2014 1:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14830
Прякор и фамилия на човеко в оставка :strkstrk :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 01, 2014 1:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5376
Кольо Тонев :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 01, 2014 1:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Suum cuique написа:
Мисля, че така е по-лесно:

играч к.б. струва 100 лв. и 50 лв. на меринжейска агенция комисион, защото го е препоръчала на пфк т.б. ад. пфк т.б. ад. плаща 150 лв. и 50-те лв. отиват в жеба на меринжейската агенция, свързана с к.т.

друг пример:

пфк т.б. ад иска да строи игрище. фирма Х казва, че ще струва 50 лв. к.т. отива и казва на фирма Х, че пфк т.б. ад ще плати 100 лв., а след това фирма Х плаща комисион на фирма нф 50 лв., която е свързана с к.т.

И ето нагледни 100 лв. в жеба на к.т. при дадени 250 лв. общо от пфк т.б. ад


Е кои пари са изпрани в твоя пример? :smt005 :smt005 Това е пример за откраднати, а не за изпрати, защото меринджейската агенция и фирма к.т./ нф изкарват парите си по законен начин (комисионерската дейност не е забранена).

Защо се занимавате с неща, които не разбирате? :bigok

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 01, 2014 1:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
Най - хубавото от мача беше, че никой на трибуните не се отказа и пяхме до края. Много хора като че ли вече претръпнаха от толкова загуби и разбраха, че най - важното е да си правиш кефа на трибуните и да подкрепяш отбора до финала. :lsfc3
П.П. Направи ми впечатление, че новият португалец сам си дойде и почна да се поздравява агитката, дано и занапред да е така. :levski

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Последна промяна mech0 на Съб Мар 01, 2014 1:50 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 01, 2014 1:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14830
Ама нали идеята е, че пфк т.б. няма и 1 лв. за к.б./игрище или аз се бъркам?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 01, 2014 1:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
acrimonious написа:

Не беше. Обясни ми какво общо има това с прането на пари.

Пране на пари- да изкарам пари от продажба на наркотици, които после да "изпера", показвайки ги като нереална печалба от футболния ми клуб, т.е. клубът да е на 1 млн загуба, аз обаче го изкарвам на 10 млн печалба, плащам 1 млн данъци и 9 млн ми остават като легални, изпрани пари.


Не е само това пране на пари. Пране на пари е всяка финансова операция или сделка с имущество, която прикрива произхода, местонахождението, движението или действителните права върху финасовите средства или имуществото.
В нашия случай можем да го наречем и източване, но в същността си е пране на пари, защото се написват едни дългове, които реално не са реализирани. Постарах се да изглежда научно..... :bigok

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 01, 2014 1:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Цитат:
Сред спряганите имена за нов наставник най-сериозни изглеждат шансовете на Иван Колев, който преди дни бе назначен на работа в ДЮШ на Левски, и на Емил Велев, с който „сините” за последно станаха шампиони. Сред спряганите имена е и това на Жикица Тасевски, който сега е помощник треньор в Локо Пд, но е бил начело на всички водещи отбори в родната му Македония.



:smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Помощник от Локо Пловдив беее...Кокъла :smt005 Вече ми е мъчно за Сухия :bigok

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 01, 2014 2:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 03, 2014 7:47 pm
Мнения: 443
:lol: Помощник на треньорският гений - Станков.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 01, 2014 2:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
acrimonious написа:

Отново интелигентни хора говорят за пране на пари в клуб на тотална загуба като Левски :oops:


Стар спор, и си имаш аргументи, за които аз нямам знания да оборя. Знам обаче, че доста често - две, три пъти годишно, ни правят в банката курсове против изпиране на пари и там едни от контрагентите, за които трябва почти винаги да докладваш на отдела за борба с прането са именно футболните клубове, наред с контрагенти от някои страни, означени като рискови.

И не виждам и логика мустака да стои начело на Левски и да дава пари, щот е пич, левскар и бяла лястовица.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 01, 2014 2:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 1:15 pm
Мнения: 3686
Попринцип мащабите на краденето от клуба чрез комисионни и всякакви такива "процентни" простотии е извън предела, треньорите чат-пат участват, но да искаш да назначиш някой от тия треньори си е чисто сдаване на всякакъв багаж. Кокала след нас нищо почти не е направил, другите няма да ги коментирам даже...

_________________
...стадото е там, където правите са криви, а общото мнение - закон...
Къде сте виждали Пеевски или Бойко на стадиона? :smt042
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 01, 2014 2:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 03, 2013 3:15 pm
Мнения: 615
Гонг:

Цитат:
„Сините“ са като тим, които се е „цепил“ пет минути преди неделното мачле в махалата.

_________________
НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ НА 102, ВИЕ СТЕ НЕЩО СИ С ТИРЕ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 01, 2014 3:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Suum cuique написа:
Ама нали идеята е, че пфк т.б. няма и 1 лв. за к.б./игрище или аз се бъркам?


Да, защото се източва, а не защото в него се перат пари :)

targovishte написа:
acrimonious написа:

Не беше. Обясни ми какво общо има това с прането на пари.

Пране на пари- да изкарам пари от продажба на наркотици, които после да "изпера", показвайки ги като нереална печалба от футболния ми клуб, т.е. клубът да е на 1 млн загуба, аз обаче го изкарвам на 10 млн печалба, плащам 1 млн данъци и 9 млн ми остават като легални, изпрани пари.


Не е само това пране на пари. Пране на пари е всяка финансова операция или сделка с имущество, която прикрива произхода, местонахождението, движението или действителните права върху финасовите средства или имуществото.
В нашия случай можем да го наречем и източване, но в същността си е пране на пари, защото се написват едни дългове, които реално не са реализирани. Постарах се да изглежда научно..... :bigok


Не, това за мен си е 1000% източване, няма пране. И нищо не се прикрива. Реалната цена на игрището, дадена от фирма А е Х лв, фирма Б сключва договор с Левски за 5Х лв.. Това не е забранено по закон, за разлика от прането на пари. Виж, акционерите могат да подгонят ръководството за сключване на неизгодни сделки, но в този случай акционерите СА ръководството..

tprodanov написа:
acrimonious написа:

Отново интелигентни хора говорят за пране на пари в клуб на тотална загуба като Левски :oops:


Стар спор, и си имаш аргументи, за които аз нямам знания да оборя. Знам обаче, че доста често - две, три пъти годишно, ни правят в банката курсове против изпиране на пари и там едни от контрагентите, за които трябва почти винаги да докладваш на отдела за борба с прането са именно футболните клубове, наред с контрагенти от някои страни, означени като рискови.

И не виждам и логика мустака да стои начело на Левски и да дава пари, щот е пич, левскар и бяла лястовица.


Прав си, с теб много сме ги коментирали, но просто Левски не отговаря на условията за "перачница", защото все е на загуба.

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 01, 2014 3:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14830
По-скоро обяснението не е ли следното: пфк няма кинти, тонев ги дава и колелото се завърта.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 01, 2014 3:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Suum cuique написа:
По-скоро обяснението не е ли следното: пфк няма кинти, тонев ги дава и колелото се завърта.


Е така, ма като Тонев ги дава официално, значи той отива на минус, т.е. получава се обратния ефект от прането :)

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 01, 2014 4:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 11:53 am
Мнения: 14179
Местоположение: София
Вчера успях да гледам от 85 мин. нататък. Като ви чета, май да не съжалявам. :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 01, 2014 4:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14830
acrimonious написа:
Suum cuique написа:
По-скоро обяснението не е ли следното: пфк няма кинти, тонев ги дава и колелото се завърта.


Е така, ма като Тонев ги дава официално, значи той отива на минус, т.е. получава се обратния ефект от прането :)


Само че никъде официално не е казано, че тонев ги дава, а уж това е бащицата. Може би никога няма да разберем кое как и защо. Да минава годишнината и кой от къде е.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 01, 2014 4:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6559
Местоположение: София
На коя страница е to4niq анализ ?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 01, 2014 4:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8817
Levskar67 написа:
Второто полувреме, беше пълна боза играта на нашите, както на терена, така и от треньорската скамейка! :ohmygod Имам чувството, че никой в ЛЕВСКИ не иска отбора да бие, да се развива и да върви нагоре! Какви бяха тези смени и какви бяха тези непрекъснати центрирания от средно и далечно разстояние, не ми стана ясно? :ohmygod От самолет се виждаше, че в този мач най-слабите бяха Божинов, Бру, Мюлдер и Димов, а Нунеш, който игра силно през първото полувреме се измори! Значи трите промени, трябваше да се търсят тук, а не другаде! Започва втората част и започваме с центрирания! :ohmygod Може би този чечо, точно към това е искал да ни насочи? :smt017 Но минават минутите, и и ние не се усещаме, че така няма да стане! :ohmygod Ако си играехме играта от първото полувреме на къс пас и така да влизахме в наказателното им поле съм сигурен, че щяхме да ги бием! Видя се, че Божинов не е във час, днес! Той беше задължителната първа смяна, но ние сменяме Макриев, който си игра не добре, но прилично, дори се връщаше и в защита и оставаме Божи да продължава да не се забелязва на терена! След това вадим един от най-добрите на терена Старокин ( откакто го смениха Нунеш загасна от ляво ) и вкарваме Бастос, който не във форма! Ами мача не въври бе хора, не става за експерименти! Експериментите бяха в Кипър, да е дошъл на време! И в осемдесетата минута извършваме може би най-правилната си смяна, когато губим с 1-0 и вече почти сме отишли на кино! Вкарваме най-добрия от предния мач, Крумов, за сметка на едим от слабите Бру! Защитавах Сухия, но този мач го загуби най-вече той! :oops: Добре беше измислил срещу тяхното 4-4-2 в класически вариант, 4-4-2 с диамант, но не беше добре измислил изпълнителите! Може би Крумов, който се движи много, вместо Мюлдер, Чмовш вместо Димов, Туре, като десен външен халф ( където си играе и игра след влизането на Бастос ), Бру, като плеймейкър и с Генков и Макриев щеше да стане работата! През второто полувреме се стара само Гаджев и Старокин, докато игра! Всички други мислеха за третото полувреме! Сега медиите ще ни смелят в месомелачка, още повече след победата на онези путки! Но ние трябва да сме твърди, за да защитим нашия любим отбор! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 660 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com