forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 10:06 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1014 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 34  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 11:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 6:14 pm
Мнения: 1101
Ами явно е писано да преминем през най-лошото, точно на вековния ни юбилей. Ще минем, ще си го изтърпим и пак ще бъдем на върха. В това съм повече от сигурен. :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 11:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Последно уточняваме, че Владимир Владимиров е виновен са трагичното представяне на Левски, за липсата на идеи и професионализъм в този клуб, за трагичното представяне на агитката вчера и за загубата на левскарски ценности в публиката. В такъв случай,що пък да не оттегли и да си пие ракията на спокойствие, някой желае ли да се кандидатира за неговия пост ?

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 11:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
http://www.dnevnik.bg/live/galeriiotvas/2014/03/08/2257485_fotogaleriia_kolko_policiia_triabva_za_da_otidesh_na/?pic=1#picture

Ето ви една от причините да има толкова малко Левскари на стадиона в дербито.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 11:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
И ние с какво сме виновни, че има по 2000 души жандармерия преди мач.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 11:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30455
Местоположение: гр. Голямото село
Не се усмихваме достатъчно :(

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 11:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3127
Хората не сме вечни роботи бе братче, какво настроение и пеене искате в сектора като цялата публика на Левски е толкова обезверена вече, че на хората им се плаче! В този клуб нищо не остана освен публиката, историята и традицията, нищо друго! И колкото и да си говорим за феновете всеки от нас го боли и му писна на кура, все пак всеки си има свое семейство, работа и проблеми та да страдаме и още повече!

В момента за да е силен и обединен Сектор Б (говоря за всички там не само за организираните фенове) трябва или отбора изведнъж да тръгне нагоре (което в момента и ситуацията в последните 6 години е пълен абсурд) или да се обединим общо срещу бащицата (което трябва да е реалната ни цел в момента)! Само тези две неща в могат да ни сплотят и мотивират в момента, за съжаление нищо друго дори и юбилея! :ohmygod

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 11:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 07, 2010 9:18 pm
Мнения: 715
ходете на мач в Сърбия да видите какво се нарича полиция преди мач. Там не им пречи хората да ходят на мачове. Оправдание хиляди да не отидеш на мач могат да се намерят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 11:56 am 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 1:13 pm
Мнения: 2596
След всеки мач последно време си казвам, че по-лошо не може да стане. И всеки път ме изненадват. :lol: :ohmygod
Докато мустака и при нас, няма бял ден да видим.

_________________
Левски :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 12:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6562
Местоположение: София
Репортаж ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 12:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Хахахаха, мазохизъм :)

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 12:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3127
мичо написа:
След всеки мач последно време си казвам, че по-лошо не може да стане. И всеки път ме изненадват. :lol: :ohmygod
Докато мустака и при нас, няма бял ден да видим.


Ето ти част от едно мое мнение от април миналата година след мача ни с Гоцето там!

Цитат:
Абе кви играчи, кви 5 лева! Това в момента е антифутбол и не е в следствие само на лоши играчи, а на лошо управление от 2008 до сега!

До преди 4, 5 години си мислих и бях обеден, че Левски никога няма да играе толкова слабо колкото 96/97, тогава беше някакъв ужас! И за мен беше страшна трагедия щото бях едно дете за което Левски значеше победи с 5, 6 гола! И онзи слаб сезон ми се наби в съзнанието! А сега онзи отбор тогава ми изглежда като Барселона сравнена със сега! :ohmygod :smt005 :smt005

Когато станахме шампиони с Кокъла си виках, май вече това е най-слабият Левски който съм гледал, ама поне станахме шампиони! После дойде Радко и Гонзо и ни разпердушиниха всички, тогава вече бях 100% обеден няма как да сме по-зле! После дойде следващият сезон и загубихме на Герена от свинете за първи път от 1000000000000000 години и си казах ей сега по-зле от това не може! :smt005 :smt005 :smt005 Ама дойде миналият сезон и вече 1000% бях убеден, че по-зле не може ама дойде Търнава и после целият сезон :strkstrk Но вече крайно обеден, че лошото мина за гърба ни повярвах на човек като Илиан носил ми толкова радост и си викам мъката свърши :strkstrk ке мачкаме вече! Ама това този сезон отчая всичките ми представи за футбол и антифутбол, като се започне от Сараево та до днес! Човек вече не смее да вярва дали нема да стане дори по-лошо от това сега! :bigok :bigok :bigok

Нон стоп серията от грешни решения след Мъри и Наско на Бататюрк до ден днешен, занемаряването на школата и липсата на левскарското в отбора доведоха до този упадък в който е днес клубът! Това е истината!


А тогава явно съм си мислил, че Левски е на истинското дъно. Боже колко заблуден съм бил тогава спрямо представите си за дъното! :smt005 :ohmygod :ohmygod

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 12:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Много емоциЙ, много нещо, включително и от хора, които трябва да могат да разсъждават.

Не е виновен Пелето, че вече не може да играе - виновен е този, който го вижда, че не може, но го пуска титуляр.
Не са виновни Туре и Божинов, нито Гаджев, че не могат да си подадат три паса - виновен е този, който се очаква да ги научи (тренира) да си подават топката и да излизат пред вратата на ситуация.
Не са виновни футболистите, че нямат психика да играят футбол при гол пасив - виновен е този, който не ги е научил да имат вяра във възможностите си, а вярата се натрупва от натрупани игрови умения.
И накрая, не е виновен дори този, който трябва да ги тренира, защото ако не става за треньор, този, който назначава треньора на Левски, трябва "да си опича акъла" и най-накрая да похарчи пари за свестен треньор, а не за еднодневни футболисти. И веднъж като го избере, да му даде време, за да направи от сбирщината отбор. Всъщност ние такъв треньор намерихме, но беше уволнен след 83 дни в клуба.
Да плюете играчите показва цялостна липса на разбиране на футболната игра. А за изненада на мнозина Левски е ФУТБОЛЕН клуб, а не военно формирование - само характер без футболни качества, не могат да доведат до нищо, освен провал.
Проблемът е, че няма кой да уволни Батков, защото вече и най-търпеливите разбрахме, че собственикът ни е шизофреник, който много му се иска да "открива" треньори, както направи с Мъри, на които да плаща по 5000 лева заплата, а те да ни вкарват в Шампионска лига всяка година. Хем е стиснат, хем глупак, хем емоционално неуравновесен. Стиснат е защото от години иска да минава тънко с треньорите (Вуцов, Кокала, Митов, Сухия), глупак е защото евтиното излиза скъпо (пропуснатите ползи от неучастие в групите на евротурнирите), а шизофреник, защото дори тъпанар като него успя да попадне на свестни треньори (Костов, Йоканович), но не посмя да им даде време и затъваме все повече и повече.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 12:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 04, 2014 1:37 pm
Мнения: 886
Братя,най-малко ни трябва сега да се караме помежду си.По презумпция всички сме левскари,щом пишем в този форум.Не е нужно и даваме храна на 50те госта свини,които с удоволствие сега следят форума.

Сега трябва спокойствие - Сухия не е човек за нас,повтарям го за 50ти път.Трябва ни силен мотиватор да се дигнем и да вземем Купата - такива са Гонзо,Пидал мей,Дани Боримиров и дори Вили.Трябва ни авторитет.И най-важното да не правим драми и събличания,а сега повече отвсякога да се обединим :lsfc4 :lsfc4

Мариан Христов жал ми стана - вчера го питат "Какво ще правиш сега" - Той - "Ами имам жена и деца" - Не във футболен план - "Ами ще обикалям по отборите,явно нещо не съм научил"....Изгонихме шампион от Бундеслигата....Ицо Йовов мястото му също е в Левски...и на Гонзо и на Боримиров....ако трябва да се събличат по екип,пак продукцията ще е по-добра :D

Само Левски :levski

едит:Никой да не се залъгва - оттук до края на сезона ни чакат много срамни мигове,двата селски отбора са напред пред нас като игра и сплотеност,за Купата нищо не е ясно,не е изключено и да ядем пак срам от чорбата.Но тоя сезон трябва да го изкараме докрай като публика и да напънем за Купата,ако не стане ОК - следващата година е нулева и ше натиснем за юноши.

Отсега трябва да се мисли Левски да се напълни с левскари,които не си траят - за школата и всичко.Тая година и следващата ще е 0.Не ме вълнува дали ше влезем в Европа и пак ще ни дънят предварителните кръгове 1 месец преди нормалните отбори да са почнали мачовете си.Вълнува ме за 2-3 години яко бачкане в школата,спиране на корупцията и да се толерира сина на тате,да извадим няколко Вутовци.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 12:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Сега е моментът Гонзо да откаже, след това и Боримиров, Кокала и всички останали. Тара трябва да се почувства сам, да се депресира и да се обеси в Родопите.

To: t.batkov@batkov.com
Cc: office@batkov.com

Subject: Продавай, Тодоре!


Последна промяна RIOT на Нед Мар 09, 2014 12:56 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 12:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
incheto_1914 написа:
Търговище, аре само да не държиш тон на Виктория, защото ще излетиш със скоростта на светлината.
Момичето е левскарка до отвъд мозъка на костите си и го е доказала многократно, а ако говорим за форума, е тук доста преди теб.
Така че тия "връзка с реалността" и другите обръщения си ги запази за покемоните или за някой твой авер руснак с мозък на амеба (като всички тях), ок?
И въобще не ми пука на кое шише водка с попара си. Малко по-уважително, първо е дама и второ не я познаваш грам, за да ѝ говориш като на поредния потребител.


Оставете го тоя неадекватник, не си заслужава. :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 1:00 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 25109
Местоположение: Възраждане, Русе
мачът с рекорден рейтинг :bigok

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 1:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
Добре де, Бащицата не обеща публично да разпусне отбора при загуба от свинете? Пред камерите го каза на всеослушание!
Защо ни бави? :?

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 1:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3127
Еx-Запознат написа:
Добре де, Бащицата не обеща публично да разпусне отбора при загуба от свинете? Пред камерите го каза на всеослушание!
Защо ни бави? :?


Та той на мача не беше кво да говорим повече! Тоя човечец в момента има само една цел за него си, да оцелее някак си в момента от хорският гняв! Според мен друго бащицата в момента хич не го интересува, ни първи отбор, ни юноши, ни резултати, ни нищо а само да се сниши пред задаващата се буря и да оцелее накрая! За него друг вариант няма, щото иначе оня от Израел ше го подгони него ако стане нещо със собствеността на клубът!

И сега ше се крие в миша дупка чак до юбилея и няма да чуем ни вопъл, ни стон от мустакатата му комунистическа кратуна! :ohmygod

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 1:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Добър ден,ревливи пъпчици :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 2:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 09, 2010 5:34 pm
Мнения: 2693
Местоположение: Варна
КУР ЗА БАТКОFF АЛЕ !

_________________
ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 2:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Аз вече им изгубих бройката на треньорите минали последните 5 години през Левски. Тоя мустакат кучи син няма да му дойде акъла, най-вероятно ще го чакаме да пукне за да тръгне отбора напред и нагоре...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 2:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
ultrafan_rs написа:
мачът с рекорден рейтинг :bigok

Chiba be, dosadnik :slap :strkstrk :strkstrk

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 2:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 04, 2014 1:37 pm
Мнения: 886
ultrafan_rs написа:
мачът с рекорден рейтинг :bigok


И то по телевизията с най-мащабното риалити :smt005 :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 2:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 26, 2007 8:51 pm
Мнения: 2251
angysarmy написа:
Аз вече им изгубих бройката на треньорите минали последните 5 години през Левски. Тоя мустакат кучи син няма да му дойде акъла, най-вероятно ще го чакаме да пукне за да тръгне отбора напред и нагоре...

Последния, който се задържа за 1 година без прекъсване беше Кокала... След него се изредиха последователно Ратко Достанич, Гонзо + Сухия, Ясен Петров, Гонзо, Николай Костов, Ясен Петров, Илиан Илиев, Ники Митов, Славиша Йоканович, Сухия... Станахме като свинете да сменяме треньорите като носни кърпи на всеки 3 месеца. :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 3:02 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12997
Местоположение: истинското село !!!
Е ние не ги сменяме ами ги редуваме ... някои хора са ставали повече пъти треньори при нас отколкото Турчо и Пената при чорбата :ohmygod

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 3:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 04, 2014 1:37 pm
Мнения: 886
Мен ми е доста интересно как се дава цялата спортно-техническа власт на....спортния директор.Тоя филм го гледахме 3 пъти - Гонзо с Ратко,като нямаше още тапия за треньор, Иво Тонев с Костов,Иво Тонев с Илиан Илиев.Ники Костов обаче като видя как седят нещата и бързо се разкара.

Тогава,аджеба треньора за какво е ???Водят му играчи,не се знае дали и той има думата кои да играят. :roll: Да се даде цялата власт на треньора - той да си харесва играчите,той да си носи отговорността след това.

В цяла Европа е така.Ние ше правим Гонзо мениджър с "цялата власт",а треньора ше седи кат насран,без никакъв авторитет пред играчите.На полувремето ше влизат да се карат директорите - Гонзо,Боримиров,Тонев,Йовов.
Тая позиция директор е напълно излишна и вредна.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 4:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Това е така - спортният директор може би е излишна длъжност, но от друга страна в нашите условия май е нужен, защото стратегията за спортно-техническите дейности на клуба трябва да е негова отговорност: селекция, школа, създаване на краткосрочни и дългосрочни приоритети (дали за школа, дали футболисти, дали треньори), които пък има пряко отношение към начина, по който се разходва бюджета. Освен това спортния директор трябва да е много по-стабилна позиция от треньора, защото за 10 години може да сменим пет тренери, но директора да си остава един и същ.
Ако се замислите, има много аспекти на спортно-техническата дейност, които вероятно са унифицирани и се вършат по идентичен начин в много клубове по цяла Европа (т.е. за тях личността на треньора на мъжкия състав не е от значение): тренировки и база на юношите, общата трансферна политика т.е. дали залагаме приоритетно на чужденци или местни, дали купуваме играчи над 26 годишна възраст или не, дали продаваме юноши или не, има ли таван на заплатата или не, къде и как се провеждат подготовките, методиката на физическата подготовка също може да е една и съща с години без значение от треньора. Това може да са отговорности на спортно-технически директор. И той трябва да се занимава с тези задачи с години, да наблюдава, анализира и подобрява резултатите, а това рано или късно води до успехи. Като пример, обезателно ще отбележа нещо, което и преди съм споделял тук - от началото на 90-те до преди 5-6 години Левски беше еталон за най-доброто ФП в България. Дори когато не сме блестели в технически план, взимахме много мачове само на мускули, но пък какви мускули - нямаше отбор, който да ни издържа на темпото след 60-тата минута на мача и затова често си взимахме мачовете през второто полувреме. Вече нямаме това предимство. Предполагам, че и за това трябва да благодарим на Тодор, защото да оставиш такава важна дейност в ръцете на треньори-еднодневки или гений на методиката като Иво Тонев... значи нямаш представа какво вършиш. Всеки треньор си води някакъв кондиционен "спец" и един сезон ги тренират по един начин, следващия по коренно различен. Процес, толкова пагубен, че някакво отборче, излязло от Б група (Лудогорец) още първия си сезон в А група ни е равностойно във физически план.
Не на последно място СТ директор, може и трябва да бъде звеното, което представя и съгласува дългосрочната стратегия на клуба с всеки нов треньор (да даде Господ да имаме треньор и за повече години, но засега тенденцията е да ги сменяме често). За треньора остава задачата да си тренира играчите - технически и тактически умения, тактика за отделните срещи, състав.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 4:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3127
В Левски от бая години всички длъжности са излишни и тази на спортният директор, и тази на треньор, и тази на скаут, и тази на шеф на школата и т.н. Тъй като за тях реално отговаря само един човек :smt005 :smt005 :smt005 а тези дето заемат уж тези постове са само пионки и марионетки в ръцете на главният кукловод! :batkoff

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 4:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 07, 2013 12:24 pm
Мнения: 283
Lidl написа:
Кур за интернет писачите!


Лелее, ти стана баща на форОна,
но не забравяй, че и ти си в интернета. :smt005

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 4:43 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Човек, стой си в темата с тъпите вицове по-добре :ohmygod

Баси, тая свиня докъде ни докара... За последните години имахме 93475 шанса да качим свинете на резултат, а ние ги реанимираме непрекъснато... Че и самочувствие им трупаме :ohmygod

Дано пукнат!

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1014 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 34  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com