forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 9:19 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1014 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 34  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 1:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 15, 2012 4:43 pm
Мнения: 2678
Изгледах мача и ми стана тъпо, че направихме изкуствено дишане на манафите и най вече на злобното трифазно анусче турчо. Но това което ме разби е прочитането на темата. Знайте само едно ако се разединим и хванем за гушите, значи този на който не искам да споменавам името е успял в мисията си да срути левскарската общност и най вече идеята Левски. Майната му на футбола. Някой ден пак ще имаме отбор, който ще ни кара да се гордеем със спортните му успехи, но какъв ще е смисъла ако на трибуните са само 200 левскари които дори не се поглеждат в очите.
Ние сме Левски София и никой не може да ни сломи.

:levski

_________________
Само ЛЕВСКИ никой друг. Останалите са боклук.
105.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 1:58 am 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 1:41 pm
Мнения: 629
Другата седмица ако някой се оплаква тук, че е папкал шамари да си помисли: полезно ли е тютюнопушенето и мълчанието по време на футболен мач в СЕКТОР "Б"!

Да се приема като позиция не на фен клубове и "качулки", а на хора, които искат нормален "Б" сектор!

АКО ЩЕ СТЕ В "Б" ЩЕ ПЕЕТЕ ДОКАТО НЕ СПЕЧЕЛИМ МАЧА!
Ако ви се люпят семки; пушат ви се цигари, чати ви се или искате да сте приятели на футболната игра- сектор "Б" не е вашето място! Отделете още 4-5 лева! Покажете европейско поведение и оставете лумпените да спечелят мачовете!

Послепис:Батков, дано това е последния ти имен ден!
:lsfc1

_________________
За да е Левски - Левски, трябва да има душа и сърца. Трябва да газим, да мачкаме, трябва всеки, особено в България, като чуе името Левски да насира гащите!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 1:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 09, 2013 1:10 pm
Мнения: 305
Местоположение: Ямбол
За жалост онзи е постигнал това... Срутено е всичко, батко, разединение сме... Грешници сме, че оставяме такъв завет, защото никой не ни е оставил до сега такъв ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 1:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
Проблемът е Батков и некадърното, недалновидно управление, което се практикува от години. Това май на всички е ясно, не е нужно да го пиша във всяко мнение. И първата стъпка към Промяната е той да си тръгне. Не победата в дербито или която и да е друга - ако говорим за истинска коренна промяна трябва някои хора да напуснат клуба.

Защо искам левскари в отбора - защото смятам, че това е правилният път. Нито Йовов, нито Боримиров са прегрешили, просто в даден момент са станали неудобни и заради това вече не са в отбора.
Често се оплакваме, че футболистите не излизали мотивирани в дерби... Е, ако Гонзо, Топчо, Иванков, Боримиров, а и Йовов са в клуба има ли как те да не успеят да нахъсат играчите за такива мачове!?

И не на последно място, вариантът с българи в управата на клуба е реалната възможност за момента. Пари за скъпи специалисти, идващи от чужбина, няма - за добро или за лошо.

Сравнението между Гаджев и Гара е повече от нечестно. Първо, Гарата беше футболист с класа над нивото на останалите в бг първенството. Той разминаваше защитниците като на шега, вкарваше без усилие и се отличаваше. На Гаджев грешката му беше, че се заяде на няколко пъти с публиката и заради това е трън в очите на някои. И все пак, той гори в играта, бори се, извеждал ни е в трудни моменти.

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 2:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 02, 2012 7:08 pm
Мнения: 2590
Местоположение: Герена
Пари няма заради Батков, защото не знае или не иска да управлява Левски. Парите не идват от небето, а идват от правилна работа. Парите идват от билети, трансфери, успехи, тв права, артикули и т.н. Когато един отбор играе добре, разполага с професионалисти, тогава постига и успехи, когато постига успехи хората пълнят стадиона и печели от билети, когато хората пълнят стадиона се продават и артикули. След всичко това идват и парите от евротурнири и тв права. Как да има пари в Левски след като нито едно от изброените неща не се прави? Ами Левски е футболен клуб, а един ФК трябва да функционира по този начин. След като нашият не го прави значи не сме ФК. То и днес го доказахме де. След като 1 стадион е празен няма какво повече да говорим. Футбола е за феновете, а феновете ги няма. Няма ги защото няма футбол. Няма футбол заради Батков. Всичко друго като да назначаваме Йовов, Боримиров и Сираков по 100 пъти е пълен ташак. Няма никакъв смисъл да се прави каквото и да било докато Батков е начело.

_________________
Бат Георги задушавам са!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 2:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
targovishte написа:

Аримуню, кажи какви неистини съм казал? На теб харесва ли ти всичкото това? Ти имаш поне достъп до всичките тези лайна...защо си траеш?
И майната му на мача и загубата.....аз съм Левскар по рождение...баща ми ме е учил да не си трая....лека му пръст...и повече няма да мълча....разбери го това....


Ми не са една и две. Най- малкото, че ако поговориш с който и да е от тези хора ще разбереш, че факторът "пари" просто не стои на дневен ред. Но явно по- удобни са хвърлените в медиите рейсове :sm_cigar самолети :sm_cigar уиски и бело :sm_cigar на сметката на клуба...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 2:17 am 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 1:41 pm
Мнения: 629
А.Делев написа:
За жалост онзи е постигнал това... Срутено е всичко, батко, разединение сме... Грешници сме, че оставяме такъв завет, защото никой не ни е оставил до сега такъв ...


Нищо не е срутено! Хората, които са ми били "дърти" преди 15 години си пееха през целия мач! Щом те могат, всички ще могат!
Сектор "Б" ИЗИСКВА ПОНЕ 90 МИНУТИ ДА СЕ ПЕЕ!
Щом децата и "дъртите" могат да се скъсват от пеене, значи всички могат!

_________________
За да е Левски - Левски, трябва да има душа и сърца. Трябва да газим, да мачкаме, трябва всеки, особено в България, като чуе името Левски да насира гащите!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 2:20 am 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 1:41 pm
Мнения: 629
БАТКОВ (ега не се събуди утре) ЛИ ВИ ПОПРЕЧИ ДНЕС ДА ПЕЕТЕ БЕ!?!

_________________
За да е Левски - Левски, трябва да има душа и сърца. Трябва да газим, да мачкаме, трябва всеки, особено в България, като чуе името Левски да насира гащите!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 2:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Да сме живи и здрави...това е най-важното...и да се поздравим със 6-тото място...по назад няма как паднем....поне не ни грози угрозата да участваме в евротурнирите вече...всичко свърши...а в сряда още повече ще свърши...но ние сме Левски и ще напълним, и сектор Б и още два стадиона в сряда......а за следващото хорео...ще събираме пари още поне 5 месеца....но не е това най-важното...за повечето истински левскари...... :smt006

Прикачени файлове:
12345.jpg
12345.jpg [ 87.31 KiB | Прегледано 4212 пъти ]



Лека нощ.

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 2:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
7 точки зад свинята, а на почивката бяхме една пред тях. Не може да се отрече, че се е работело професионално през паузата :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 2:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3095
Все едно предходната пауза се работеше. Или по-предната. Или по-по-предната...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 2:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
Така е! Клубът е на автопилот от супер дълго време.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 2:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
ICF написа:
Така е! Клубът е на автопилот от супер дълго време.


Клубът си има пилот и това е Мустака ...
Което е по-зле и от автопилот ;)

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 2:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3095
Някaкъв написа:
ICF написа:
Така е! Клубът е на автопилот от супер дълго време.


Клубът си има пилот и това е Мустака ...
Което е по-зле и от автопилот ;)

Бащицата е пилот-камикадзе, което си мисли, че може да катапултира и да се спаси. Искрено се надявам да не му се отвори парашута.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 2:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
Напълно съгласен! Въпроса е какво можем да направим за да го разкараме от клуба или поне да намалим щетите които нанася и без съмнение ще продължи да нанася на клубът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 2:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
простак :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 2:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 1:14 pm
Мнения: 4029
targovishte написа:
Дерипаска написа:
Търговище, от другия мач викам ти да почнеш да се занимаваш с всичко... И без оправдания, че вече си по възрастен.


Ще започна бе пич....защо да не започна...ако знам, че ще се промени нещо към по добро...всичко е въпрос на организация...та ние 3000 от цяла България събираме 4 месеца...смятай, какво е доверието ни. :smt006
Аз и така си подкрепям Левски в сърцето си и живея всеки ден с него....защо не преживеете, че има други и такива хора? Да и дарил съм някой лев за сектора...около 300 лв. за две години...не е много, но от сърце. :wink:
Като дарявам и за децата на блухарта...около 900...1000 лева...и за болни хора...над 3000 лева....просто това са ми възможностите...но не съм взел и един лев от Левски. :8)

Никой не говори за даряване, даряването е една малка част от всичко това. Мислиш ли, че е много лесно да не спиш 1 седмица преди дербито за да правиш знамена и трансперанти, а след това да ти кажат, че си платен?
Точно, че вие по старите липсвате и се скатавате, за тва сме зле... Свинете си върнаха старите кучета и за тва вървят малко по малко на горе, нищо, че са мишки и имат различия и ще се избият...

_________________
Изображение
Въздушната шир на небето е синя...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 3:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
Ми къв е проблема тогава? Всеки помага с каквото може. Остава само да разкараме батков с мошно хранене по него всеки мач!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 3:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 1:14 pm
Мнения: 4029
Да, сигурен съм, ти цяла седмица си писал трансперанти и си рисувал знамена..
Пращането на един смс не означава, че си си свършил работата... Или поне не мрънкайте...

_________________
Изображение
Въздушната шир на небето е синя...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 3:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
Аз нямам възможноста да рисувам трансперанти и знамена, но това не ме прави по- малко левскар от теб! Просто казах, че всеки помага с каквото може и главната цел трябва да е да се разкара батков. Не знам защо се хващаш за знамена и трансперанти? В ситуацията в която се намираме това не е най- важното!

Кой и за какво мрънка?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 4:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 22, 2006 2:41 pm
Мнения: 1060
Местоположение: СОФИЯ
Дерипаска написа:
targovishte написа:
Дерипаска написа:
Търговище, от другия мач викам ти да почнеш да се занимаваш с всичко... И без оправдания, че вече си по възрастен.


Ще започна бе пич....защо да не започна...ако знам, че ще се промени нещо към по добро...всичко е въпрос на организация...та ние 3000 от цяла България събираме 4 месеца...смятай, какво е доверието ни. :smt006
Аз и така си подкрепям Левски в сърцето си и живея всеки ден с него....защо не преживеете, че има други и такива хора? Да и дарил съм някой лев за сектора...около 300 лв. за две години...не е много, но от сърце. :wink:
Като дарявам и за децата на блухарта...около 900...1000 лева...и за болни хора...над 3000 лева....просто това са ми възможностите...но не съм взел и един лев от Левски. :8)

Никой не говори за даряване, даряването е една малка част от всичко това. Мислиш ли, че е много лесно да не спиш 1 седмица преди дербито за да правиш знамена и трансперанти, а след това да ти кажат, че си платен?
Точно, че вие по старите липсвате и се скатавате, за тва сме зле... Свинете си върнаха старите кучета и за тва вървят малко по малко на горе, нищо, че са мишки и имат различия и ще се избият...


Определено си липсва "старата школа" ...

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 4:10 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15161
Levskar67 написа:
Добре де, чета ви коментарите и не мога да повярвам на написаното! :smt012 Плюете Сухия, защо? :smt017 Комунистическия изрод Батков да си ходи, ДА! Но защо Здравков? :smt017 Той ли е виновен, че смениха Йоканович по средата на сезона, опитаха се да сложат петев ( прашката ) и от няма и кой го насадиха на пачи яица? :smt017 Той ли е виновен за уволнението на Ицето и Мариян? :smt017 Той ли е виновен за закъснялата селекция и подготовка ( защото някъде пишеше, че сме започнали подготовка на 12 януари, заради икономии )! Хаиде малко по-обективно! Днес идеите на Сухия бяха много умни и ако беше влязло поне едното положение на Туре или Божи, щяхме да ги скапем от бой! чорбетата знаеха, че сме притиснати до стената и играеха на контри! Ако бяхме спечелили, като тях нямаше ли да ви пиперижи малко? :smt012 Според мен си играхме добре, а това няма начин да не се възнагради от ГОСПОД! САМО ЛЕВСКИ! :levski

Преди мача точно (8-9-10 страница) писах, че състава е приятна изненада, само Пелето да не беше в него и играта ни особено преди дузпата показа точно това.

Виждаш ли обаче каква разлика прави един човек да не е на мястото си? Това е вина само на треньора. Дори и нов собственик да дойде без читав треньор нещата просто няма да се получат.

При Тройчо прасетата ни играят на преса с високи центрирания (в това число и от статични положения) и много ръгане. Кажи ми ти при това положение дали 35-годишния Станислав Ангелов е подходящ за централен защитник?

Чмовш (другите ни защитници също не са се сработили помежду си) щеше да е много по-подходящ от Пелето.

Сега когато клетвите на прасетата застигнаха и Пламен Крумов, другата седмица ще трябва наистина с "пръдня боя" да правим.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 8:49 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 11, 2010 3:17 am
Мнения: 3573
Горе главите, не се предавайте!
Чакат ни много сериозни битки, не се разделяйте, че разединени лесно ще ни сломят. Предстои важен мач срещу жалчичи, всички на стадиона и САМО ЛЕВСКИ! :levski
Колкото до гостите в темата, мамини златни, пак ще се срещнем. Гледането на клипчета на Болт не помага винаги, а? :smt006 Умреляци гнусни страхливи!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 9:31 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Търговище, аре само да не държиш тон на Виктория, защото ще излетиш със скоростта на светлината.
Момичето е левскарка до отвъд мозъка на костите си и го е доказала многократно, а ако говорим за форума, е тук доста преди теб.
Така че тия "връзка с реалността" и другите обръщения си ги запази за покемоните или за някой твой авер руснак с мозък на амеба (като всички тях), ок?
И въобще не ми пука на кое шише водка с попара си. Малко по-уважително, първо е дама и второ не я познаваш грам, за да ѝ говориш като на поредния потребител.

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 9:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 07, 2010 9:18 pm
Мнения: 715
http://www.youtube.com/watch?v=iM8y0sn7 ... e=youtu.be

всичко беше черно снощи, след като преспах...никакво предаване. ЛЕВСКИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 9:56 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21398
Обявиха ли официално, че новата цел е 17 победи и Купа? :smt017

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 10:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Момчета и момичета, абсолютно безмислено е вече да се разсъждава кой, какво и защо. Оттук нататък, ако искаме да има Левски, има само един път - Борат - ВЪН.

Аз такава грозотия не съм виждал, и щеше да е смешно, ако не ми се ревеше с глас. То не са хора, дето не могат дори да тичат, като Божи и Туре, че и Пламен Крумов, който очевидно има някакъв недъг, то не са тотални неадекватници като Пелето, който успя да подари на свинете мача - е вярно, чак след третия опит, но все пак успя, то не са абсолютни инвалиди - пак ще споменем Крумов, който няма нито едно смислено отиграване, Белаид, който влиза по-бездарно и от Ибрахима Гей и не знам как и той не направи дузпа и червен картон някой (просто не уцели нито една свиня, затова....), то не е целия ни отбор при всяко центриране пред вратата, което е по-страшно и от дузпа, за да завършим, разбира се, се прекрасния ни треньор, който разполага с един-единствен централен защитник, но го държи резерва, а пуска 35-годишен човек, висок 1.60, когато е ясно, че ни играят само с центрирания, и на всичко отгоре не му е набил в тъпата глава, че като централен защитник първата му задача е да рзакара шибаната топка от наказателното ни поле, а не да ми се прави на техничар.... Същия "треньор", по който един потребител точи лиги и защитава като Матросов, който извади един от двамата адекватни на терена - Старокин, а остави в игра Туре, който беше на ръба на гоненето (чудо е, че изкара до 90-тата минута). Същия, който проведе такава божествена подготовка, че в момента отбора изглежда по-зле, отколкото преди нея, че физическата форма на абсолютно всички е паднала драстично, а е едва трети мач..... И още много, много, много неща, ама те нямат НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ ВЕЧЕ.

БОРАТЕ, БЛАГОДАРИМ ТИ, ЧЕ СИСТЕМНО НИ ЕБА МАЙКАТА, ЗА ДА МОЖЕ ТОЧНО ЗА 100-ГОДИШНИНАТА ДА УДАРИМ ДЪНОТО И ДА СТАНЕМ ЗА СМЯХ НА ВСИЧКИ, ВКЛЮЧИТЕЛНО НА ФАЛИРАЛИТЕ ПРАСЕТА! МАХАЙ СЕ ОТ ЛЕВСКИ!!!

Оттук-нататък има само един път, момчета - БОРАТ ВЪН. Няма НКП, няма тръст, няма тоя, няма оня - само това трябва да ни интересува! Тоя нещастник трябва да се маха, чако ще да значи фалит, В група, З група - все тая. И началото трябва да е събиране на 1000 души пред канторката му в центъра на София (не на Герена - тука, в центъра, на пъпа на София), през седмицата, в 19:00 вечерта, когато ще ни видят всички. Може и да го няма там, все едно - но трябва масово да бъде псуван, буквално псуван и да вижда тая тълпа честичко. Не на мач. В центъра. Да я видят всички!

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 11:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Чакай бе, Гонзо идвал утре, щял да ни оправи, ти не си разбрал :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 11:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2740
Шибаняка сухия след мача някой му подвикна нещо от сорта "ще не играте бе боклуци" и тоя вика "аз кво съм виновен" :shock:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 11:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
К`во очакваш от лоботомиран човечец? Въобще не знае на кой свят се намира. Ако има нещо мъжко в него, в което се съмнявам, още снощи трябваше да е подал оставка.


Последна промяна RIOT на Нед Мар 09, 2014 11:23 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1014 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 34  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com