forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Апр 18, 2024 5:20 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1014 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 4:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 28, 2013 6:16 pm
Мнения: 4477
Да пукнат тия, дето ни докараха до това положение :sm_horse Свинете не са ни виновни :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 5:04 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
hixxtam написа:
Levskar67 написа:

Вече съм ти казал, че е смешно да се говори от името на други хора! Защото не знаеш техните подбуди, но ти имаш високо самочувствие и ти е позволено! Какви са анализите ми нека другите да решат! Едни ще ги харесат, други не! Дали са тъпи, точно ти не можеш да бъдеш критерии, защото самочувствието ти няма нищо общо с действителността! Хващаш лошия момент, в който се намира Сухия за да ме нападаш! Но Сухия не ми е никакъв, никъде не съм писал, че е идеала ми за треньор на ЛЕВСКИ! :smt017 Но като си започнал, покажи правилния треньор, защото ти и Гонзо нападаше преди време! :smt012 Не съм гледал отбора на Гунди и благородно ти завиждам за това! Но, ако някога се доближим до отбора на Шпайдела ще съм щастлив! :smt023 За пореден път повтарям, не съм срещу теб! Напротив, уважавам те, но използваш мненията на доста по-млади хора от нас за да ме нападаш! Незнайно, защо!? :smt017

Не те нападам, бе човек. Просто не си в час и ти казвам да не се излагаш. Прочети си в коментарите какво пишеш за сухия. Как не виждаш елементарни неща? Разминавания - днес треньора нямал обяснения как така, цяло второ полувреме имало само центрирания. Днес. Ами с евреите, ами с вагоните нямаше ли същите центрирания? Какъв му е бил разбора на полувремето, че излязоха коренно различни? Най вероятно да се пазят да не полуичат червен картон. Какви тренировки провеждат? Какви заучени положения тренират? Разбираш ли, когато един треньор иска да свалят топката, а те играят с центрирания, кой е виновен? Играчите ли? Елементарни неща има в този живот и в тази игра. Един треньор няма ли авторитет, играчите не го ли слушат, ако ще да е най подготвения, за нищо не става. Харесала му играта. Ами да върви на конкурс за мис монокини или на дегостаторски такъв, мамка ми, там има повече неща за харесване. А ти ми започваш схеми, не знам какво си, не знам що си. Българин бил, знаел какво е Левски. Може и да знае, но не може да ръководи Левски.
Според мен, Гонзо като треньор не е това, което е необходимо за Левски. Все още. Мога да ти изброя при кои треньори според мен сме играли най качествен, атрактивен и атакуващ футбол - Витлачил, Методиев, Грозни(последния беше много малко време, но се усети разликата).
Какъв треньор ни трябва? Авторитет, пред който псевдо-звездите ни да стоят мирно и като каже нещо да се изпълнява. Това е.

Кой е той? Име! :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 5:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 03, 2014 7:47 pm
Мнения: 443
incheto_1914 написа:
Човек, стой си в темата с тъпите вицове по-добре :ohmygod

Баси, тая свиня докъде ни докара... За последните години имахме 93475 шанса да качим свинете на резултат, а ние ги реанимираме непрекъснато... Че и самочувствие им трупаме :ohmygod

Дано пукнат!


Под неговото велико управление, не сме вкарвали на свинете повече от 2 гола в един мач. Това са цели 10 г.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 5:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
Въпросът е какво може да се направи за да разкараме комунистическия ДС агент от Левски?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 5:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 07, 2013 12:24 pm
Мнения: 283
Средно статистически на 4 от 100%-те положения влиза 1 гол.
Като правя разбора- 2 имаше Туре и 1 Божи, което прави общо 3.

Учените отдавна са поставили "Теория на вероятностите" в
науката "Математика" и се изучава като точна наука.

Никъде обаче не е казано, че точно всеки 4-ти удар е гол.
Например следващите 2 удара могат да влезнат и двата, после следват 3 пропуска
и колелото се завърта наново.

Футбола и залаганията са математика- тук думата "късмет" не играе.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 5:57 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15136
Пичове, бай Сух много готино ви минава под радарите, ама след 1-2 години пак може да го наредят на опашката за "нов треньор" на отбора ни, а това е хубаво да го предотвратим. Сухия е треньор за Ботев Враца и нека си седи във Враца.

Със същите и по-лоши играчи дори, Ники Митов почти стана шампион. Вчера много ясно се видя, че прасетата ги бяхме сгънали и ако не беше треньорската грешка (предизвестена от половината форум) мача свършваме зле за тях. Сухия се беше приготвил да губи и предишния ни мач с тях, но поради некадърността им и факта, че играчите ни идваха от победна серия с/у Литекс и Гората не се получи.

Няма какво да го коментирам. Правете си сметката от тук нататък. Този ако трябва "качулките" да го събличат и от кръста надолу, но да не припърва покрай треньорската ни скамейка.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 6:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
Синя Любов написа:
Да пукнат тия, дето ни докараха до това положение :sm_horse Свинете не са ни виновни :smt006

Все пак дано и те пукнат !!! :8)

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 6:17 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Апр 22, 2006 11:28 am
Мнения: 404
Местоположение: София
Мен пък ми е много любопитно следното.... Понеже сам немога да си обясня, моля ако някой може да ми помогне с отговорите. Кой пусна в ложите на А сектор 50 свине, които най-нагло ни провокираха, показваха ни средни пръсти, пееха си там техните песни ? После пак ли ние феновете на Левски щяхме да сме виновни, че се опитваме да защитим честта на любимия отбор? Защо не присъстваше на мача никой от УПРАВЛЯВАЩИТЕ клуба, да се намеси там, а се намеси Боримиров, който даже не е от клуба?
ВЪН МУСТАКАТИЯ МАШИНИСТ !!!

_________________
ЛЕВСКИ НАД ВСИЧКО !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 6:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Мдааа, попрочетох и аз нещата от снощи, не беше лесно...
Както вече стана нормално в тоя форум, най-мъжките мнения идват от момичета, респект за Виктория :smt023
Не е лошо отново да си припомним какво отличава нашия клуб от Видима Раковски примерно :smt006 Да, момчета и момичета, малко невероятно, но... това сме НИЕ :wink: И ако наистина се обезличаваме, то е защото НИЕ го предаваме :smt006
Цял живот съм учен да си свърша първо моята работа, па тогава да търся кусури на другите. Вие свършихте ли вашата работа?
Тук държа да уточня, че въпроса ми е малко с неправилен адрес, щото огромната част от тоя форум е на стадиона, но няма друга трибуна просто...
Затова вдигайте си гъзовете и на стадиона :levski , ако ще ходите в Б си носете и гласовете, не като вчера :wink:
А за тези, които няма да го направят, знайте, че основната причина си е във вас, не е НКП, не е Батков :smt006 Дали ще викате "ЛЕВСКИ, обичаме те" или "Батков курво" - на стадиона. Интернет е една виртуална реалност със свои смисъл и приложение, но не е достатъчно да потракаш там :wink:
Бойо, няма друг Левски :smt006 Едни други се отричат и припознават клуба си както им е удобно :wink: . От хора като теб и мен зависи да го променим към добро, никой не е казал, че ще е лесно... Отново призовавам да не си изпускаме нервите и да си припомняме по-често какво ни обединява :smt006
:levski :levski :levski
Колкото до мустакатия комунист - не е лошо отново да си припомним какво представляват съвременните футболни клубове, в какъв свят живеем и какви са възможностите на обикновения фен :( Не твърдя, че сме безгласна буква, но имаме някакъв мъничък шансец, само и единствено при положение че сме обединени :!:

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 6:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
ICF написа:
Въпросът е какво може да се направи за да разкараме комунистическия ДС агент от Левски?



Да се разбере защо стои в клуба.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 6:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
tprodanov написа:
ICF написа:
Въпросът е какво може да се направи за да разкараме комунистическия ДС агент от Левски?



Да се разбере защо стои в клуба.


Имидж + влияние = заменки, пари и т.н.

П.с. А и любов към Левски. Колкото и странно да е, от много хора, които са покрай него чувам, че той истински обича Левски. И го вярвам. Просто упралвенският му капацитет е на нивото на Светкавица, не на Левски.. :smt006

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 6:32 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
SZ_FEN написа:
Levskar67 написа:
Добре де, чета ви коментарите и не мога да повярвам на написаното! :smt012 Плюете Сухия, защо? :smt017 Комунистическия изрод Батков да си ходи, ДА! Но защо Здравков? :smt017 Той ли е виновен, че смениха Йоканович по средата на сезона, опитаха се да сложат петев ( прашката ) и от няма и кой го насадиха на пачи яица? :smt017 Той ли е виновен за уволнението на Ицето и Мариян? :smt017 Той ли е виновен за закъснялата селекция и подготовка ( защото някъде пишеше, че сме започнали подготовка на 12 януари, заради икономии )! Хаиде малко по-обективно! Днес идеите на Сухия бяха много умни и ако беше влязло поне едното положение на Туре или Божи, щяхме да ги скапем от бой! чорбетата знаеха, че сме притиснати до стената и играеха на контри! Ако бяхме спечелили, като тях нямаше ли да ви пиперижи малко? :smt012 Според мен си играхме добре, а това няма начин да не се възнагради от ГОСПОД! САМО ЛЕВСКИ! :levski

Преди мача точно (8-9-10 страница) писах, че състава е приятна изненада, само Пелето да не беше в него и играта ни особено преди дузпата показа точно това.

Виждаш ли обаче каква разлика прави един човек да не е на мястото си? Това е вина само на треньора. Дори и нов собственик да дойде без читав треньор нещата просто няма да се получат.

При Тройчо прасетата ни играят на преса с високи центрирания (в това число и от статични положения) и много ръгане. Кажи ми ти при това положение дали 35-годишния Станислав Ангелов е подходящ за централен защитник?

Чмовш (другите ни защитници също не са се сработили помежду си) щеше да е много по-подходящ от Пелето.

Сега когато клетвите на прасетата застигнаха и Пламен Крумов, другата седмица ще трябва наистина с "пръдня боя" да правим.

Аз някъде бях написал, че чорбарите при статични положения се юрват със седем души в противниковото наказателно поле, в средата остава чорбалчев, а зад него двата им бека! Когато статичното им положение не успее и противника им тръгне на контра, чорбалчев или педерянчев ( който от двамата е в игра ) много мръсно събарят човека с топката за да може останалите турчета да се приберат! Сухия обаче беше много умно поставил Старокин вътрешен халф, за да се погрижи точно за катилските номера на чорбалчев и Орльо успя, защото непрекъснато блокираше чорбалчев, който нито веднъж не провали нашите контри, надиграваше го във всяка ситуация и много хитро му изпроси жълт картон, накара го да му направи второ нарушение и беше ясно, че третия път ще изгори! При наша контра, след тяхно статично Гаджев изведе Туре сам срещу вратаря и нашето негро трябваше само да го заобиколи и после щеше да вкара гол и с хуй, ако иска! На мястото на Старокин, като ляв външен халф беше поставил Туре, това беше най-голямата изненада, но и това сработи! Туре, заедно с Гаджев бяха най-добрите на терена! Пелето до грешката си игра перфектно, самия факт, че чорбарите нямат и едно влизане в нашето наказателно поле през центъра го доказва! Кой да бъде поставен там Димов беше наказан, а Чмовш е недоказан?! Схемата 4-4-1-1 си беше идеална за този мач, а и изобщо за нашия отбор, грешката на Здравков беше в атака! И това преди мача го написах, че Бастос и Божинов са големи футболисти, но са много далеч от истината и са за пейката! Мисля, че ако на техните места бяха Б. Цонев и Макриев щяхме да я отпушим най-после тази пуста противникова врата! И воденето на мача от Здравков не беше лошо! Понеже сме с човек повече, смени Бастос с Макриев и заиграхме с двама в атака! А след дузпата вкара Генков и заиграхме рисковано с трима защитници, три халфа и трима нападатели, но нашите незнайно защо се предадоха без бой и започнаха с тези тъпи и безцелни центрирания, за които Хипо написа и които и мен много ме дразнят! Но след мача Старокин каза, че треньора им е казал да играят с ниски топки и с пасове по земята, както и да избягват центриранията! Значи и това не са указания на Сухия! Аз харесах играта на нашите вчера до дузпата! ЛЕВСКИ беше по-добрият отбор и заслужаваше победата! Всички неща, които по-горе изброих, не са ли сериозна треньорска работа? Все пак за Бастос и Божинов може да има поръчение от горе, от Машиниста на влака! Здравков е добър треньор, има качества да води ЛЕВСКИ, но му трябва време, каквото няма да му дадат! Защото, както Вики написа многократно, сме се вторачили в Юбилея, като задължително условие за титла и купа! Майната им на тенекетата бе хора, ние първо трябва да направим отбор, а титлите и купите ще дойдат после! Трябва да хвърлим всички усилия в турнира за купата на БЪЛГАРИЯ, но ако не стане здраве да е! Отпразнуваме си Юбилея, както подобава и толкоз! В шампионата просто ще си обиграваме отбора за следващия сезон и не лятото да освободим пак десет човека и да вземем 8, защото така никога няма да направим отбор! Ако може дотогава да разкараме Батков и Ментора му от Израел ще бъде най-добрия подарък! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Последна промяна Levskar67 на Нед Мар 09, 2014 7:40 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 6:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
Според мен боклука печели от Левски! Също така го използва за лост в другите си бизнеси, например сделки за тв права с домус ага и т.н. Няма да се учудя, ако титлата миналия сезон е продадена на домусчо срещу подкрепа на политическа основа за каквито бизнес планове има дс агента извън футбола. Мустака е изолиран откъм политическа подкрепа, всичките му приятелчета като гоце, запалката и т.н. са аут, докато домусага и ганчев имат протекция, особенно първия. С една дума, ако не е Левски батков заминава в небитието! Покрай Левски го канят по телевизии дава интервюта, някаква обществена фигура е, иначе кой я знаеше тая мърша преди да се намърда в Левски?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 6:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
acrimonious написа:
П.с. А и любов към Левски. Колкото и странно да е, от много хора, които са покрай него чувам, че той истински обича Левски. И го вярвам. Просто упралвенският му капацитет е на нивото на Светкавица, не на Левски.. :smt006

Кел файда като му е такова егото, че не си взима човек, който може да го управлява нормално.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 6:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
blurrrr написа:
Мдааа, попрочетох и аз нещата от снощи, не беше лесно...
Както вече стана нормално в тоя форум, най-мъжките мнения идват от момичета, респект за Виктория :smt023
Не е лошо отново да си припомним какво отличава нашия клуб от Видима Раковски примерно :smt006 Да, момчета и момичета, малко невероятно, но... това сме НИЕ :wink: И ако наистина се обезличаваме, то е защото НИЕ го предаваме :smt006
Цял живот съм учен да си свърша първо моята работа, па тогава да търся кусури на другите. Вие свършихте ли вашата работа?
Тук държа да уточня, че въпроса ми е малко с неправилен адрес, щото огромната част от тоя форум е на стадиона, но няма друга трибуна просто...
Затова вдигайте си гъзовете и на стадиона :levski , ако ще ходите в Б си носете и гласовете, не като вчера :wink:
А за тези, които няма да го направят, знайте, че основната причина си е във вас, не е НКП, не е Батков :smt006 Дали ще викате "ЛЕВСКИ, обичаме те" или "Батков курво" - на стадиона. Интернет е една виртуална реалност със свои смисъл и приложение, но не е достатъчно да потракаш там :wink:
Бойо, няма друг Левски :smt006 Едни други се отричат и припознават клуба си както им е удобно :wink: . От хора като теб и мен зависи да го променим към добро, никой не е казал, че ще е лесно... Отново призовавам да не си изпускаме нервите и да си припомняме по-често какво ни обединява :smt006
:levski :levski :levski
Колкото до мустакатия комунист - не е лошо отново да си припомним какво представляват съвременните футболни клубове, в какъв свят живеем и какви са възможностите на обикновения фен :( Не твърдя, че сме безгласна буква, но имаме някакъв мъничък шансец, само и единствено при положение че сме обединени :!:

Ама вчера как ме подмина с бърза крачка, впит в земята поглед и печален образ :lol: Викнах ти, ама хой.
Кратун пък ми затвори като му звънях, Омраз изчезна 10 секунди след последния сигнал и спря да си вдига телефона :lol: Само с Козарски и Смит се върнахме в кръчмата да довършим започнатото.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 6:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
Няма начин тоя боклук да обича Левски! Той обича паричките и влиянието!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 6:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 11:47 am
Мнения: 3724
Местоположение: Ловеч
Снощният мач беше най-добрият ни срещу чорбата от последните четири, само не разбирам и аз защо започнахме второто за изсипваме топката с високи центрирания, сякаш имаше страх да не се загуби топката и да трябва на бегом да се връщаме назад :?

_________________
Изображение Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 6:42 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Да попитам - защо/за кого мълчахме 1 минута и какво имаше на опънатото знаме?

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 6:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Kryten написа:
acrimonious написа:
П.с. А и любов към Левски. Колкото и странно да е, от много хора, които са покрай него чувам, че той истински обича Левски. И го вярвам. Просто упралвенският му капацитет е на нивото на Светкавица, не на Левски.. :smt006

Кел файда като му е такова егото, че не си взима човек, който може да го управлява нормално.


Съгласен съм, да чакаш борат да се промени е като да чакаш от умрял писмо... Просто не става и твай.

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 6:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
acrimonious написа:
tprodanov написа:
ICF написа:
Въпросът е какво може да се направи за да разкараме комунистическия ДС агент от Левски?



Да се разбере защо стои в клуба.


Имидж + влияние = заменки, пари и т.н.

П.с. А и любов към Левски. Колкото и странно да е, от много хора, които са покрай него чувам, че той истински обича Левски. И го вярвам. Просто упралвенският му капацитет е на нивото на Светкавица, не на Левски.. :smt006


Е, не вярвам. На Батков бизнесът не е бизнес, който се гради на пазарен принцип, за да му е нужен имидж или влияние. Заменките не стават щот е пич, или шеф на Левски, а щото е ченге с нужните контакти.
А вероятно с годините може би е заобичал клуба, но това няма никакво значение. Все пак, той го е закривал официално, той го води и към реално закриване.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 6:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Blurrr, някой вчера го написа - винаги най-важното нещо първо е да се осъзнае проблемът.
Вчера, както и при трите дербита есента, 99 от 100 Левскаря предпочетоха да гледат мача по ТВ. Само това съотношение да погледнеш е ясно, че има някакъв зверски голям проблем и той не е просто "слаб отбор". Тук във форума доминира групата на тези 1% дето бяха на мача и подкрепят настоящия Левски. Тази група за мен все още не може да осъзнае проблема и поставя себе си някъде извън нещата. А всички сме част от нещата, колкото и да ни се ще да е друго. Е за това има два Левски в момента


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 6:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Седем:Едно написа:
blurrrr написа:
Мдааа, попрочетох и аз нещата от снощи, не беше лесно...
Както вече стана нормално в тоя форум, най-мъжките мнения идват от момичета, респект за Виктория :smt023
Не е лошо отново да си припомним какво отличава нашия клуб от Видима Раковски примерно :smt006 Да, момчета и момичета, малко невероятно, но... това сме НИЕ :wink: И ако наистина се обезличаваме, то е защото НИЕ го предаваме :smt006
Цял живот съм учен да си свърша първо моята работа, па тогава да търся кусури на другите. Вие свършихте ли вашата работа?
Тук държа да уточня, че въпроса ми е малко с неправилен адрес, щото огромната част от тоя форум е на стадиона, но няма друга трибуна просто...
Затова вдигайте си гъзовете и на стадиона :levski , ако ще ходите в Б си носете и гласовете, не като вчера :wink:
А за тези, които няма да го направят, знайте, че основната причина си е във вас, не е НКП, не е Батков :smt006 Дали ще викате "ЛЕВСКИ, обичаме те" или "Батков курво" - на стадиона. Интернет е една виртуална реалност със свои смисъл и приложение, но не е достатъчно да потракаш там :wink:
Бойо, няма друг Левски :smt006 Едни други се отричат и припознават клуба си както им е удобно :wink: . От хора като теб и мен зависи да го променим към добро, никой не е казал, че ще е лесно... Отново призовавам да не си изпускаме нервите и да си припомняме по-често какво ни обединява :smt006
:levski :levski :levski
Колкото до мустакатия комунист - не е лошо отново да си припомним какво представляват съвременните футболни клубове, в какъв свят живеем и какви са възможностите на обикновения фен :( Не твърдя, че сме безгласна буква, но имаме някакъв мъничък шансец, само и единствено при положение че сме обединени :!:

Ама вчера как ме подмина с бърза крачка, впит в земята поглед и печален образ :lol: Викнах ти, ама хой.
Кратун пък ми затвори като му звънях, Омраз изчезна 10 секунди след последния сигнал и спря да си вдига телефона :lol: Само с Козарски и Смит се върнахме в кръчмата да довършим започнатото.


:shock: :shock: :shock:
Кугай туй нящо? Абсолютно нищо не съм чул, как няма да се обадя ебаси...

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 6:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
И аз не съм разбрал как съм затворил :lol: Но действително има такъв запис в телефоня :bigok

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 6:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Boyo написа:
Blurrr, някой вчера го написа - винаги най-важното нещо първо е да се осъзнае проблемът.
Вчера, както и при трите дербита есента, 99 от 100 Левскаря предпочетоха да гледат мача по ТВ. Само това съотношение да погледнеш е ясно, че има някакъв зверски голям проблем и той не е просто "слаб отбор". Тук във форума доминира групата на тези 1% дето бяха на мача и подкрепят настоящия Левски. Тази група за мен все още не може да осъзнае проблема и поставя себе си някъде извън нещата. А всички сме част от нещата, колкото и да ни се ще да е друго. Е за това има два Левски в момента

ОК, бате, осъзнаваме проблема, мустакат е яко и... какво следва? Врътваме си гъза и заебаваме? Щото кибиченето пред телевизора и писането в нета баш на такова прилича :wink:
Да не говорим, че огромната маса левскари изобщо не осъзнава Батков като проблем, ние си питаме кой ще напада улево :wink:

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 6:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
tprodanov написа:
Е, не вярвам. На Батков бизнесът не е бизнес, който се гради на пазарен принцип, за да му е нужен имидж или влияние. Заменките не стават щот е пич, или шеф на Левски, а щото е ченге с нужните контакти.
А вероятно с годините може би е заобичал клуба, но това няма никакво значение. Все пак, той го е закривал официално, той го води и към реално закриване.


Не е така- имидж винаги си трябва, независимо дали си адвокат или зидаро-мазач ;) А по- хубав имидж от това (ако можеш да си го позволиш)- здраве му кажи!

Boyo написа:
Blurrr, някой вчера го написа - винаги най-важното нещо първо е да се осъзнае проблемът.
Вчера, както и при трите дербита есента, 99 от 100 Левскаря предпочетоха да гледат мача по ТВ. Само това съотношение да погледнеш е ясно, че има някакъв зверски голям проблем и той не е просто "слаб отбор". Тук във форума доминира групата на тези 1% дето бяха на мача и подкрепят настоящия Левски. Тази група за мен все още не може да осъзнае проблема и поставя себе си някъде извън нещата. А всички сме част от нещата, колкото и да ни се ще да е друго. Е за това има два Левски в момента


Добре де, няма ли най- накрая някой да ми отговори на следните въпроси без заобиколки:

1. Защо като щяхме да вдигаме титлътъ на хората не им пречеха нито Борат, нито качулките, нито НКП, нито нищо.

2. Ако смяташ, че дори тогава са били 15 хил при потенциални милиони Левскари, какво стана с публиката на останалите отбори..?

За мен отговорът на тези въпроси е, че българинът е путьо и не го ебе за нищо :smt006

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 6:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
blurrrr написа:
Седем:Едно написа:
blurrrr написа:
Мдааа, попрочетох и аз нещата от снощи, не беше лесно...
Както вече стана нормално в тоя форум, най-мъжките мнения идват от момичета, респект за Виктория :smt023
Не е лошо отново да си припомним какво отличава нашия клуб от Видима Раковски примерно :smt006 Да, момчета и момичета, малко невероятно, но... това сме НИЕ :wink: И ако наистина се обезличаваме, то е защото НИЕ го предаваме :smt006
Цял живот съм учен да си свърша първо моята работа, па тогава да търся кусури на другите. Вие свършихте ли вашата работа?
Тук държа да уточня, че въпроса ми е малко с неправилен адрес, щото огромната част от тоя форум е на стадиона, но няма друга трибуна просто...
Затова вдигайте си гъзовете и на стадиона :levski , ако ще ходите в Б си носете и гласовете, не като вчера :wink:
А за тези, които няма да го направят, знайте, че основната причина си е във вас, не е НКП, не е Батков :smt006 Дали ще викате "ЛЕВСКИ, обичаме те" или "Батков курво" - на стадиона. Интернет е една виртуална реалност със свои смисъл и приложение, но не е достатъчно да потракаш там :wink:
Бойо, няма друг Левски :smt006 Едни други се отричат и припознават клуба си както им е удобно :wink: . От хора като теб и мен зависи да го променим към добро, никой не е казал, че ще е лесно... Отново призовавам да не си изпускаме нервите и да си припомняме по-често какво ни обединява :smt006
:levski :levski :levski
Колкото до мустакатия комунист - не е лошо отново да си припомним какво представляват съвременните футболни клубове, в какъв свят живеем и какви са възможностите на обикновения фен :( Не твърдя, че сме безгласна буква, но имаме някакъв мъничък шансец, само и единствено при положение че сме обединени :!:

Ама вчера как ме подмина с бърза крачка, впит в земята поглед и печален образ :lol: Викнах ти, ама хой.
Кратун пък ми затвори като му звънях, Омраз изчезна 10 секунди след последния сигнал и спря да си вдига телефона :lol: Само с Козарски и Смит се върнахме в кръчмата да довършим започнатото.


:shock: :shock: :shock:
Кугай туй нящо? Абсолютно нищо не съм чул, как няма да се обадя ебаси...

Търсихме по улиците зъболекари за бесене, нормално е да се направиш, че не го познаваш :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 6:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Мда, сега си спомням, че мернах "хора" с бОхалки и въже в тълпата, но реших, че търсят домоуправители :smt003

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 6:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Пак не си разбрал, търсели са зъбоуправители :mrgreen:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 6:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
Според мен българите не са путки а имат много кратък атеншън спан и не могат да се задържат на една тема повече от две минути.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 09, 2014 7:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
acrimonious написа:

Не е така- имидж винаги си трябва, независимо дали си адвокат или зидаро-мазач ;) А по- хубав имидж от това (ако можеш да си го позволиш)- здраве му кажи!




Е Батков хубав имидж ли има? Като се изключат няколко фена от Гонг, аз не се сещам някой да го харесва, независимо дали става въпрос за Левски или някое друго негово начинание.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1014 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com