forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Апр 24, 2024 4:53 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1014 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 34  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Мар 05, 2014 10:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12983
Местоположение: истинското село !!!
Слушайте повече Джена и ще бием :bigok

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 05, 2014 11:11 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Въпреки контузията на Пламен все повече си мисля, че този мач трябва да го започнем само с Български играчи! С повечето от тях завършихме есента и ги бихме за купата! Никой от нашите чужденци не е във форма, това се видя в първите два мача, в които се провалихме тотално! Освен това смятам, че в тази бъркотия само Българските играчи биха се оправили и биха изкарали мача на мускули, защото са играли в това дерби, знаят историята на този мач, значението му за футбола, политиката и за хората в БЪЛГАРИЯ! Българските играчи биха излезли с необходимата мотивация и биха играли на предела на възможностите си! Бих се радвал нашите да излязат в схема 4-4-1-1 ( най-подходяща в момента за нас, а и за този мач според мен )! В състав: М. Иванов ( вратар ), Крумов ( десен защитник ), Д. Димов и Ангелов ( централни защитници ), Орачев ( ляв защитник ), Б. Цонев ( десен външен халф ) Р. Цонев и Гаджев ( вътрешни халфове ), Старокин ( ляв външен халф ), М. Иванов зад нападателя Макриев! Такъв състав ще е риск, но според мен ще по-примерен риск от стартов състав с чужденци, защото, никой от тях не е готов за игра! Дори Блажевич е много спорен вратар, а това би било добър шанс за Иванов под рамката, още повече, че не тренира в последните месеци под ръководството на " специалиста " Михайлов ( въпреки, че признавам, само за този пост се колебая ), Крумов доказа, че в момента е по-добър от Мюлдер! Димов и Пелето са обиграни от есентта, а и от преди това! Нунеш показа, че не може да играе повече от едно полувреме, а Старокин доказа, че не е за бек, затова Орачев ми се вижда приемлив вариант! Братя Цоневи ще се справят в средата на терена, защото са непукисти, а и Борислав направи страхотен мач, срещу жълтите курви на ГЕРЕНА именно от дясно! Радослав пък се движи непрекъснато! Въобще си мисля, че тези две момчета имат всички качества да станат големи футболисти на ЛЕВСКИ! Старокин е единственния в нашия отбор ( изключая Огнянов ), който може да играе ляв халф в момента! От тримата ни нападатели, най-подготвен ми се вижда Макриев, а М. Иванов би се справил добре зад него! При такъв титулярен състав очаквам Пелето, М. Иванов и Макриев да сдадат багажа през втората част и тогава да влезат Белаид и Бастос, а на мястото на Макриев, Генков, защото Божи има голямо желание, но е далеч от добра физическа и игрова форма! Така Бастос и Белаид или евентуално други от чужденците биха по-бързо влезли в час, защото останалите момчета в отбора вече ще са навлезли в мача! Според мен с неподготвените ни и необиграни чужденци риска ще по-голям, особенно в защитата и с Бастос напред! Но които и да играят, трябва да победят! Аз вярвам в победата и я пожелавам на всички ни! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 05, 2014 11:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Бачи, тия дни ще ходя до Асково...руснаците пак дадоха пари и Дерони ще намажат...та ще минавам през Мариците, ще имаш ли време да се видим, да пийнем чайче....и да ти целуна ръка.... :bigok

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 05, 2014 11:29 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
targovishte написа:
Бачи, тия дни ще ходя до Асково...руснаците пак дадоха пари и Дерони ще намажат...та ще минавам през Мариците, ще имаш ли време да се видим, да пийнем чайче....и да ти целуна ръка.... :bigok

Ами то, пътя ти е през Ямбол! Какво ще правим да се виждаме на работа! Дай ми на лични телефонче и веднага ще ти звънна да се разберем! :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 05, 2014 11:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Давам...ако имаш и ракия....чудно.... :bigok
Чувам, че в Ямбол има шикарни циганки за ебене.... :bigok

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 05, 2014 11:35 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
targovishte написа:
Давам...ако имаш и ракия....чудно.... :bigok
Чувам, че в Ямбол има шикарни циганки за ебене.... :bigok

Ще те уредим! :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 06, 2014 12:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30426
Местоположение: гр. Голямото село
Levskar67, като по-дърт, дай съвет на Пламен как да ебе, като му е счупен пръста. Стига с тия анализи :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 06, 2014 12:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8818
1. В тоя форон никой ли не ебе с хоя
2. Антонатататанан ти нали дете имаш бре, с какво го направи :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 06, 2014 12:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 03, 2014 7:47 pm
Мнения: 443
Levskar67 написа:
Въпреки контузията на Пламен все повече си мисля, че този мач трябва да го започнем само с Български играчи! С повечето от тях завършихме есента и ги бихме за купата! Никой от нашите чужденци не е във форма, това се видя в първите два мача, в които се провалихме тотално! Освен това смятам, че в тази бъркотия само Българските играчи биха се оправили и биха изкарали мача на мускули, защото са играли в това дерби, знаят историята на този мач, значението му за футбола, политиката и за хората в БЪЛГАРИЯ! Българските играчи биха излезли с необходимата мотивация и биха играли на предела на възможностите си! Бих се радвал нашите да излязат в схема 4-4-1-1 ( най-подходяща в момента за нас, а и за този мач според мен )! В състав: М. Иванов ( вратар ), Крумов ( десен защитник ), Д. Димов и Ангелов ( централни защитници ), Орачев ( ляв защитник ), Б. Цонев ( десен външен халф ) Р. Цонев и Гаджев ( вътрешни халфове ), Старокин ( ляв външен халф ), М. Иванов зад нападателя Макриев! Такъв състав ще е риск, но според мен ще по-примерен риск от стартов състав с чужденци, защото, никой от тях не е готов за игра! Дори Блажевич е много спорен вратар, а това би било добър шанс за Иванов под рамката, още повече, че не тренира в последните месеци под ръководството на " специалиста " Михайлов ( въпреки, че признавам, само за този пост се колебая ), Крумов доказа, че в момента е по-добър от Мюлдер! Димов и Пелето са обиграни от есентта, а и от преди това! Нунеш показа, че не може да играе повече от едно полувреме, а Старокин доказа, че не е за бек, затова Орачев ми се вижда приемлив вариант! Братя Цоневи ще се справят в средата на терена, защото са непукисти, а и Борислав направи страхотен мач, срещу жълтите курви на ГЕРЕНА именно от дясно! Радослав пък се движи непрекъснато! Въобще си мисля, че тези две момчета имат всички качества да станат големи футболисти на ЛЕВСКИ! Старокин е единственния в нашия отбор ( изключая Огнянов ), който може да играе ляв халф в момента! От тримата ни нападатели, най-подготвен ми се вижда Макриев, а М. Иванов би се справил добре зад него! При такъв титулярен състав очаквам Пелето, М. Иванов и Макриев да сдадат багажа през втората част и тогава да влезат Белаид и Бастос, а на мястото на Макриев, Генков, защото Божи има голямо желание, но е далеч от добра физическа и игрова форма! Така Бастос и Белаид или евентуално други от чужденците биха по-бързо влезли в час, защото останалите момчета в отбора вече ще са навлезли в мача! Според мен с неподготвените ни и необиграни чужденци риска ще по-голям, особенно в защитата и с Бастос напред! Но които и да играят, трябва да победят! Аз вярвам в победата и я пожелавам на всички ни! САМО ЛЕВСКИ! :levski


:lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 06, 2014 12:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8818
На бок67 ли се смееш, уе майна?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 06, 2014 12:57 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
antonatan написа:
Levskar67, като по-дърт, дай съвет на Пламен как да ебе, като му е счупен пръста. Стига с тия анализи :bigok

Ако човек на 47 години ще дава акъл на младо момче, като Пламен, как да ебе!? Значи сериозно го е закъсал! :smt047 А иначе, средния му пръст в гипс, ще е по-дебел, по-дълъг и по-корав! :bigok :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 06, 2014 12:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5976
Местоположение: София, Герена
:smt090 :smt090


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 06, 2014 1:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
:smt005 :smt005 :smt005

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 06, 2014 8:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30157
Levskar67 написа:
antonatan написа:
Levskar67, като по-дърт, дай съвет на Пламен как да ебе, като му е счупен пръста. Стига с тия анализи :bigok

Ако човек на 47 години ще дава акъл на младо момче, като Пламен, как да ебе!? Значи сериозно го е закъсал! :smt047 А иначе, средния му пръст в гипс, ще е по-дебел, по-дълъг и по-корав! :bigok :loser2


Ахтунг! Гипса е хигроскопичен материал и ако много се овлажни да не омекне :smt017

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 06, 2014 11:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:38 pm
Мнения: 13147
Местоположение: Града
Levskar67 написа:
Въпреки контузията на Пламен все повече си мисля, че този мач трябва да го започнем само с Български играчи! С повечето от тях завършихме есента и ги бихме за купата! Никой от нашите чужденци не е във форма, това се видя в първите два мача, в които се провалихме тотално! Освен това смятам, че в тази бъркотия само Българските играчи биха се оправили и биха изкарали мача на мускули, защото са играли в това дерби, знаят историята на този мач, значението му за футбола, политиката и за хората в БЪЛГАРИЯ! Българските играчи биха излезли с необходимата мотивация и биха играли на предела на възможностите си! Бих се радвал нашите да излязат в схема 4-4-1-1 ( най-подходяща в момента за нас, а и за този мач според мен )! В състав: М. Иванов ( вратар ), Крумов ( десен защитник ), Д. Димов и Ангелов ( централни защитници ), Орачев ( ляв защитник ), Б. Цонев ( десен външен халф ) Р. Цонев и Гаджев ( вътрешни халфове ), Старокин ( ляв външен халф ), М. Иванов зад нападателя Макриев! Такъв състав ще е риск, но според мен ще по-примерен риск от стартов състав с чужденци, защото, никой от тях не е готов за игра! Дори Блажевич е много спорен вратар, а това би било добър шанс за Иванов под рамката, още повече, че не тренира в последните месеци под ръководството на " специалиста " Михайлов ( въпреки, че признавам, само за този пост се колебая ), Крумов доказа, че в момента е по-добър от Мюлдер! Димов и Пелето са обиграни от есентта, а и от преди това! Нунеш показа, че не може да играе повече от едно полувреме, а Старокин доказа, че не е за бек, затова Орачев ми се вижда приемлив вариант! Братя Цоневи ще се справят в средата на терена, защото са непукисти, а и Борислав направи страхотен мач, срещу жълтите курви на ГЕРЕНА именно от дясно! Радослав пък се движи непрекъснато! Въобще си мисля, че тези две момчета имат всички качества да станат големи футболисти на ЛЕВСКИ! Старокин е единственния в нашия отбор ( изключая Огнянов ), който може да играе ляв халф в момента! От тримата ни нападатели, най-подготвен ми се вижда Макриев, а М. Иванов би се справил добре зад него! При такъв титулярен състав очаквам Пелето, М. Иванов и Макриев да сдадат багажа през втората част и тогава да влезат Белаид и Бастос, а на мястото на Макриев, Генков, защото Божи има голямо желание, но е далеч от добра физическа и игрова форма! Така Бастос и Белаид или евентуално други от чужденците биха по-бързо влезли в час, защото останалите момчета в отбора вече ще са навлезли в мача! Според мен с неподготвените ни и необиграни чужденци риска ще по-голям, особенно в защитата и с Бастос напред! Но които и да играят, трябва да победят! Аз вярвам в победата и я пожелавам на всички ни! САМО ЛЕВСКИ! :levski


За другите не съм убеден, че ще са на 100, ама близнаците и Крумов ще "изорат" терена, по принцип, мотивацията решава тези мачове. :bii_chorbata

_________________
Quis custodiet ipsos custodes?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 06, 2014 1:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 14, 2012 11:30 pm
Мнения: 1084
Цитат:
Луд екшън в центъра на София се е разиграл вчера вечерта броени дни преди вечното дерби "Левски" - лит(*кс-етрополе, научи ексклузивно ПИК.

Фенове на "армейците" пристигнали с две коли, нахлули в столично заведение в квартал "Света Троица" около 23:00 часа и пребили зверски нищо неподозиращ фен на "Левски", който е от фракцията "София-Запад".

Червените ултраси са били въоръжени с бухалки, тръби и запалени факли. След като натупали привърженика на кръвния враг, те опожарили кръчмата и избягали. По пътя си обезумелите нападателите налагали с тръби и случайни граждани.

Минути след мелето на мястото са пристигнали полицейска кола и линейка, а пострадалият е откаран в "Пирогов".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 06, 2014 1:48 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 11, 2010 3:17 am
Мнения: 3573
10 към 1 ... Мамини златни! Ебана ви е майката, прасета! Скоро ще се срещнем ... :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 06, 2014 1:54 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 01, 2005 2:46 pm
Мнения: 1241
Левскар 68, аз също се надявам да излезем със състав изграден изцяло от българи, само че Димов е наказан и няма да играе :) Нунеш показа че е стабилен на левия бег, а Божинов точно такъв мач може да реши с едно отиграване :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 06, 2014 3:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
Чета, в спортал, че великия сух тактик ще излиза със пелето централензащитник за мача със свинята :ohmygod Ако това е вярно със сигурност няма да вземем този мач


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 06, 2014 4:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Егати състава ще имаме :|

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 06, 2014 4:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30426
Местоположение: гр. Голямото село
Споко, бием

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 06, 2014 4:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Ще нахлуем и ние в кръчмата със запалени факли

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 06, 2014 4:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:39 am
Мнения: 2543
Тези нахлуваници и побоища не мога да ги разбера какъв смисъл имат... Омразата си е ок, ама да не стигаме до криминални прояви. Онзи ден 2-ма колеги чорбарчета ми се оплакват, че наши били хванали някакви деца и им гърбили шаловете. :slap


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 06, 2014 5:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Към колко,13 и 30-14 ч.?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 06, 2014 5:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
13

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 06, 2014 5:53 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 19, 2010 9:40 pm
Мнения: 2451
Местоположение: София
Gesha91 написа:
10 към 1 ... Мамини златни! Ебана ви е майката, прасета! Скоро ще се срещнем ... :smt006

Имам чувството, че през ден се гърбиш с прасетата :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 06, 2014 7:14 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 11, 2010 3:17 am
Мнения: 3573
Не всеки ден :strkstrk
Написах го заради изненадващото количество гости, които се подвизаваха в темата, веднага след като момчето постна информацията.
Червената миша сган трябва да се унижава, а понякога и да се пребива, дори само за кзл и шофьори и тн. безродни идиотщини!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 06, 2014 8:06 pm 
Тая сензация я е вярна, я не :smt006 Журналята обичат да наливат масло преди дерби, колкото повече кръв, арести, циркове, толкова повече материал за тях :)


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 06, 2014 8:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3094
SouthSupporter написа:
Тая сензация я е вярна, я не :smt006 Журналята обичат да наливат масло преди дерби, колкото повече кръв, арести, циркове, толкова повече материал за тях :)

За жалост е вярна.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 06, 2014 8:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
Що ли имам чувството, че познавам момчето дето са го били!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1014 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 34  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com