forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 10:02 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 572 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 12:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
Шахматистче..аре точно мен да не ме вкарваш в разни секти..става ли сладур :smt006

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 12:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Нормално, все пак от тях са взаимствали агитките на Бока, Ривер, Сан Лоренцо, Фламенго,Вашку да Гама, Гремио, Пенярол, Коло Коло,Атлетико Меделин, Круз Асул, Панатинайкос,Звезда, Лацио, Милан, Наполи, Айнтрахт, ПСЖ, Партизан, Спартак Москва, Аякс, Фейеноорд, ПАОК, химансия Ху хуй, даже Ливърпуул са откраднали Ю невър уолк алоун. Всеки месец се организират семинари от Офанзива на които те обучават изброените агитки как се правят хореографии, пеене, тайминг,въобще свинете са голяма работа, закриха 7 дни спорт, вие се съмнявате в тях, че не могат една песен да измислят.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 12:26 am 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 19, 2006 9:24 pm
Мнения: 1536
Местоположение: София,България
предполагам имат предвид 'Ах, чорбари мамка ви'. Да се включат по-дъртите да дадат яснота по въпроса.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 12:50 am 
Offline

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 10:42 am
Мнения: 3845
Петков се прибра бързо, за да не ни дразни, би трябвало да ви е ясно.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 12:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
То ни е ясно, но си остава дребна душица ... :smt006

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 12:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Psychosocial написа:
Петков се прибра бързо, за да не ни дразни, би трябвало да ви е ясно.

Аз не знам кой е тоя Петков, но Урсула ако искаше да не ни дразни трябваше да не прави тези цигански премятания, да не прави тези разправии и бавене на времето, най-малкото от уважение към публиката и отбора, които са го легитимирали, като футболист от европейско ниво. Това че спринтира и се изниза като скункс грам не може да ме трогне, даже обратното по-жалък ми стана.


Последна промяна Живко на Нед Фев 23, 2014 12:59 am, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 12:58 am 
Offline

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 10:42 am
Мнения: 3845
Някaкъв написа:
То ни е ясно, но си остава дребна душица ... :smt006


Неоспорим факт!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 1:04 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
finlandiarjentina написа:
Урсула :smt035 ни :smt035 е :smt035 виновна :smt035 че :smt035 падаме :smt035 от :smt035 БЕЛИТИ :smt035 КАЗАХ :smt035

Искам да си пуснеш от предния сезон 2012/ 2013, втория гол на мача резакспор-слабия в Разград и да видиш, какво прави твоя герой, малко преди мача им с нас " бялата лястовица ", както го нарекоха " господарите на ефира " тогава! :ohmygod Дано съм ти бил полезен, за това да вярваш по-малко на това, което четеш, слушаш и гледаш! :smt047


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 1:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 06, 2013 3:49 pm
Мнения: 848
Местоположение: София
Скъсаха ми нервите.В петък с доко пак моШно в надежда.

_________________
ТОВА ОТДАВНА НЕ Е САМО ФУТБОЛ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 1:25 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
hixxtam написа:
Искам да попитам великия форум, кога изгониха Гаджев, щото след жълтия картон го видях само веднъж с топка в краката? :smt017

Прав си Хипо! :smt023 Този го пропуснах, това му беше много слаб мач! :smt012 Дано да е заради новата позиция, като вътрешен халф!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 1:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Хаха, тия са продали Курдов...мина мача с Левски и сезона свърши :lol: по-жалко от това не може да бъде просто :blass

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 1:32 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Кока-Кольо написа:
Тоя Бру в дефанзивен план е кръгла нула, второто полувреме леко се поразигра в атака, а Сухия го сложи лев бек :ohmygod Пелето е тотално свършил, Николери и Туре се стараха, Миро Иванов е играч са 20-30 мин. Пламен Илиев въобще не ми се коментира. Крумов с желание и агресия игра през цялото време, дано Кухия не реши да го мести на други позиции

Това за Мир. Иванов отдавна се канех да го напиша! :smt012 Съгласен съм с теб! Но за Бру, не съм съгласен, момчето се движеше добре по терена и почти не сбърка пас! Имам чувството, че е подменен! Явно вече се чувства, като старо куче и се отпуска! Дано, дай БОЖЕ! :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 2:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Пичове, с подготовка от Сухия, с треньор Сухия и селекция без пари - спрете да гледате играта, резултатите и класирането! Имаме 3 мача със свинете. Другото е ташак. Истината е как ние, като публика, ще си посрещнем юбилея!!!

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 2:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 04, 2009 1:53 am
Мнения: 947
Кур за мача , давайте клипа от Сектора да видиме как сме се представили :lsfc3

_________________
... И в няколко дена тайно и полека
народът порасте на няколко века!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: !
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 2:18 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Седем:Едно написа:
Кока-Кольо написа:
Седем:Едно написа:
Двата червени картона ще помогнат на чурка, а не нас. Особено този мангала от евреите ми се видя съвсем приличен.


Този е Пиргов, от хората на голия Гонзо :lol:

Не, бе, за другия мангал говорех, бразилския :lol:

Това Бразиле наистина ми се стори много класен футболист, плеймейкър, който изпъкна над всички с бели екипи! Сега, като разбрах, че за тях следва мач с чорбата, определено ме е яд! Сега, какво излиза: Съдията помогна на ЛЕВСКИ, защото изгони двама от слабия! Нищо, че бяха изгонени в деветдесетата минута и до края футбол не се игра! Сега няма да играят срещу чорбата, вероятно двама от най-важните им футболисти-титуляри! Бразилчето със сигурност е такъв! Приятелю, по-добре да не беше писал това мнение! :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 2:32 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
На Урсула малко му бяха клетвите. Боклук мръсен... Ей, лика-прилика са си със Сираков, да му се не види! :smt068

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 2:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11311
Трябваше да очакваме тоя резултат, след като риботрепеца е пуснал темата :loser2

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 2:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 1:15 pm
Мнения: 3686
Само на мен ли ми направи впечатление как Курдов не празнува гола, само за да е модерен, а при втория гол тръгна да скача и да се радва, все едно е спечелил ШЛ и как Урсула гавреше някой от нашите нападатели с пръст при една от атаките (има го на репортажа от новспорт). Да пукнат тия заплатаджии ;)

_________________
...стадото е там, където правите са криви, а общото мнение - закон...
Къде сте виждали Пеевски или Бойко на стадиона? :smt042
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 2:44 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Ей Богу написа:
Levskar67 написа:
Резултата от този мач е абсолютно незаслужен! Първият ни гол може би беше от засада, но техния първи категорично беше от засада, а при техния втори имахме малшанса Пламен да се подхлъзне точно, когато трябваше да се намеси, а малшанса ни пред еврейската врата и късмета на тоя глупак Урсула ( единствения футболист на ЛЕВСКИ, който си позволявам да обиждам ) да му бият точно в ръцете беше много голям! С какво чаршафите заслужиха тази точка? Ами те след втория си гол не играха футбол! Накъсваше се играта с много нарушения, лежане по земята, бавене при всеки тъч и аут! Това беше върха на антифутбола! Личи си, че нашите не са обиграни, но изпуснаха много чисти положения за гол, главно от прибързване в завършващата фаза и припряност! Въпреки издънката, аз съм доволен от играта! Според мен най-добър от нашите беше Крумов и ми се струва, че след този мач Мюлдер ще стане резерва! Добре играха Чмовш, Бру ( много силен мач ) и Макриев! Божинов и Цонев много тичаха и се бориха, но бяха припряни! Много слабо игра Старокин, за пореден път доказа, че не става за бек! Сега много хора ще се нахвърлят върху Сухия, но няма да са прави! Той ли е виновен за закъснялата селекция? От наличния материал подреди добре отбора в схема 4-4-1-1, а след почивката рискува с 4-4-2, но когато топката не иска да влиза, нищо не може да се направи! Аз съм ядосан, но този отбор, заедно с другите нови, които не играха ми дава надежда! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Що да остане резерва неможе ли Туре да отиде в ляво пък Крумов Крило то така или иначе Миро Иванов го нямаше на терена
Не играем с крила, защото намаме такива! Но може Крумов да заиграе, като ляв бек, а Старокин на мястото, където беше най-полезен есента, ляв външен халф, така или иначе нямаме човек за там, а М. Иванов играе добър футбол, но за 20, 30 минути!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 2:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11311
sin написа:
Само на мен ли ми направи впечатление как Курдов не празнува гола, само за да е модерен, а при втория гол тръгна да скача и да се радва, все едно е спечелил ШЛ и как Урсула гавреше някой от нашите нападатели с пръст при една от атаките (има го на репортажа от новспорт). Да пукнат тия заплатаджии ;)

Е за Курдов точно не мисля че можем да говорим ..

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 3:15 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Wildkid написа:
Пичове, с подготовка от Сухия, с треньор Сухия и селекция без пари - спрете да гледате играта, резултатите и класирането! Имаме 3 мача със свинете. Другото е ташак. Истината е как ние, като публика, ще си посрещнем юбилея!!!

Абе човек, бързо го разкри Сухия! Браво на теб! Нищо, че когато ни пое, бяхме тринадесети, а завършихме есента трети! Нищо, че човека нито веднъж не се оплака от нищо, за разлика от други! Нищо, че промени досадно дълго задържалата се схема, която ни беше направила до болка предсказуеми 4-2-3-1! Нищо, че въпреки слабия кадрови матереиал подреждаше добре отбора в 4-4-1-1, 4-4-2-с халфове разположени диамант, 4-4-2-2 класически вариант и дори модерната 4-1-4-1 в мача срещу селтекс на ГЕРЕНА! Променяше схемата даже и по време на игра, както го направи вчера, но някога не се получават нещата! През първото полувреме Божинов изпусна три ситуации сам срещу вратаря! През второто такива пропуснаха и Генков и Макриев! Е, ми не влиза бе братче! Какво да направи човека? Едно от тези положения да беше влязло и го вземахме този лайнян мач! Сухия ли е виновен за закъснялата селекция? Той ли е виновен, че Мюлдер и Белаид са наказани, Д. Димов е отсранен, а Бастош и Нунеш не са картотекирани и в слаба форма? Имаш някаква лична неприязън, към Здравков, но не си прав! Човека работи добре и никога не се оплаква! Кой да ни е треньор, посочи го? Кой? :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 3:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Ще режем ли вените.. да приготвям ли бръснача и топлата вана :ohmygod
Нямах нерви да изчета всичко изписано, но само заблуден човек може да си е мислил, че след колосалната ни подготовка, днес ще ги изринем с разлика тия. Лично се надявах на победа, не стана и гледаме нататък. Баси, стадиона на който ме е жал, че не присъствах е достатъчен да ви е ясно, че Левски не е победа над чаршафите, селяните от разград или оранДЖавИтИ от микре. Левски празнува 100 години и това е важното.. Сектор Б от кадрите, които видях се сцепваше при 0:1, както и В му пригласяше в повечето случаи. Това е Левски! :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3

ПП: дроП съм и въпреки редакцията не ме ебе ако има грешки :loser2

САМО ЛЕВСКИ И ТЕСНИ ПИЧКИ! :levski :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 3:21 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
jordanofff написа:
Ще режем ли вените.. да приготвям ли бръснача и топлата вана :ohmygod
Нямах нерви да изчета всичко изписано, но само заблуден човек може да си е мислил, че след колосалната ни подготовка, днес ще ги изринем с разлика тия. Лично се надявах на победа, не стана и гледаме нататък. Баси, стадиона на който ме е жал, че не присъствах е достатъчен да ви е ясно, че Левски не е победа над чаршафите, селяните от разград или оранДЖавИтИ от микре. Левски празнува 100 години и това е важното.. Сектор Б от кадрите, които видях се сцепваше при 0:1, както и В му пригласяше в повечето случаи. Това е Левски! :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3

ПП: дроП съм и въпреки редакцията не ме ебе ако има грешки :loser2

САМО ЛЕВСКИ И ТЕСНИ ПИЧКИ! :levski :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3

Това към мен ли е? :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 3:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Не, общо към това което мернах в темата и към това което приказвах с приятели! Само оценката към Ваги и Бру не одобрявам от теб, но си далеч по-възрастен от мен и няма как да не уважавам мнението ти :lsfc3

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 3:34 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
jordanofff написа:
Не, общо към това което мернах в темата и към това което приказвах с приятели! Само оценката към Ваги и Бру не одобрявам от теб, но си далеч по-възрастен от мен и няма как да не уважавам мнението ти :lsfc3

Всеки има право на мнение приятелю! Аз уважавам твоето! :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 3:59 am 
Offline

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 10:42 am
Мнения: 3845
След като изгледах записа съм много по-доволен! Хич не сме играли толкова слабо, колкото ми се стори на стадиона! Евреите имаха яко късмет, а за втория гол Пелето и Крумов бяха 100 пъти по-виновни от Пламен Илиев, първият бърка елементарен пас, а Крумов прави най-безсмисления фал на света и след тоя фал... :ohmygod Надписът на строежа „Миша, обичам те“ също е без коментар :ohmygod2 :smt005
Мачкаме! :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 4:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5374
Надписът да не е бил "Миши, форумът те обича!" :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 4:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8382
Местоположение: Там
Levskar67 написа:
jordanofff написа:
Не, общо към това което мернах в темата и към това което приказвах с приятели! Само оценката към Ваги и Бру не одобрявам от теб, но си далеч по-възрастен от мен и няма как да не уважавам мнението ти :lsfc3

Всеки има право на мнение приятелю! Аз уважавам твоето! :smt023


вземете си стая.. :bigok :smt005

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 9:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 26, 2008 10:20 am
Мнения: 1399
Местоположение: София
Гледах репортажа от новспорт и ми се струва, че няма засада при първия гол...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 9:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5374
Стига с тия засади-масади, резултатът е 2:2, играем мач за мач и продължавамИ да мИчтаем. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 572 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com