forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 9:55 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1753 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 59  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Фев 12, 2014 6:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30455
Местоположение: гр. Голямото село
Mr. Smith написа:
Ники Митов пак с подобни идиоти успя да ти прати почти в рая :smt006
Пък и като кажеш "Кур за Ганя" се почва "Няма кой да дойде", "Той иска да дари акциЙте си, но няма желаещи"
като кажеш "Кур за Мазния" се отговаря "Ама той си вдига телефона", затворен кръг


И затова викаме кур на най-малко виновния :bigok Браво, аферим!

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Фев 12, 2014 6:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Helter Skelter написа:
С всеки мач седим все по-добре на терена. Вижда се, че вървим в правилната посока и ще мачкаме на домашната сцена. Добра работа, г-н Здравков
Добре дошъл,смяташ ли че още ще седят така добре на терена,или може и да се изправят

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Фев 12, 2014 7:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Mr. Smith написа:
БоК Ицо май ще трябва да търси треньор-мотиватор, че със сОхия няма да стане.


Да немери треньор, който с наличните футболисти да направи отбор. Както Гонзо направи отбор във Варна,както Загорчич на село, а Херо направи поне 5 отбора в Бургас и продаде играчи за 4 мил. евро. За Луноходец нема сми да се говори, там нещата са ясни. Ние за последно имахме нещо като отбор по времето на Гарата, Тасевски, Жо, Грийн...който обаче се разпадна за 1 г.

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Фев 12, 2014 7:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
antonatan написа:
Mr. Smith написа:
Ники Митов пак с подобни идиоти успя да ти прати почти в рая :smt006
Пък и като кажеш "Кур за Ганя" се почва "Няма кой да дойде", "Той иска да дари акциЙте си, но няма желаещи"
като кажеш "Кур за Мазния" се отговаря "Ама той си вдига телефона", затворен кръг


И затова викаме кур на най-малко виновния :bigok Браво, аферим!

По тази логика Генков въобще не е виновен, тогава защо го псуваме ?

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Фев 12, 2014 7:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 11:25 pm
Мнения: 350
Не знам чия е вината, но бих искал в следващите няколко сезона да видя нещо, което да прилича на футбол от текущия век, а не от предишния!

При всяка наша атака, стигаме до средата на тяхното поле, след което следва спиране, завъртане, оглеждане и връщане топката назад или в най-добрия случай - в страни! КОЙ, КОЙ, повтарям КОЙ трябва да ги научи тези симпатяги, че има нещо, което се нарича игра ек на ек, след което остро навлизане в полето на противника, където нашите футболисти, които са без топка, но са в предни позици нахлуват моЩно и се откриват за голов пас.

КОГА, по дяволите ще имаме един читав офанзивен плеймейкър, който може да върши тази работа, поне на средно европейско ниво!

КОГА!!!???

_________________
кв.Левски /571/7


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Фев 12, 2014 7:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 7:06 pm
Мнения: 1608
Местоположение: Пловдив
Сухия за мен е абсолютно неспособен, но е най-нормалното нещо да му се даде шанс до края на сезона.
Но за мен нов треньор не е панацея, ако обстановката в клуба е благоприятна и добра за работа ще имаме успехи. Батков създава медийно впечатление, че в клуба всичко е ок и няма никакви проблеми, но резултатите говорят друго ;) .


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Фев 12, 2014 7:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
В настоящия век се играе сряда - събота и всички тренировки са с топка. Ние играем с два паузи по 3 месеца, правим подготовки по 40 дена,от които през половината време топките седят на топло в чувалите и нещо се подскача, подтичва и тн.

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Фев 12, 2014 7:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 11:25 pm
Мнения: 350
Кока-Кольо написа:
В настоящия век се играе сряда - събота и всички тренировки са с топка. Ние играем с два паузи по 3 месеца, правим подготовки по 40 дена,от които през половината време топките седят на топло в чувалите и нещо се подскача, подтичва и тн.


Тогава да се примолим на LTBR, да ги взима във фитнеса! Така и така им куца футбола, поне да се сдобият с адекватни физически параметри - поне като Венсан Компани примерно!
:strkstrk :strkstrk :strkstrk

Пък после ще подтичкват и на терена.
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

_________________
кв.Левски /571/7


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Фев 12, 2014 8:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 10, 2011 12:19 am
Мнения: 181
Цитат:
“Пропуснахме победата, след като не си вкарахме двете чисти положения, а накрая пак след грешка, допуснахме изравняване. Малко съм разочарован от някои млади футболисти, които влязоха отпуснати след почивката. За близнаците Радослав Цонев, Борислав Цонев и Владислав Мисяк става въпрос.

Бачи Сух какви ги плещи... може ли да хвърляш вината върху малките, вместо към жалките футболистчета в отбора :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Фев 12, 2014 8:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6947
Местоположение: Монтана
Не трябва да им се спестява нищо, за да бъдат включени в мъжкия отбор, трябва да покриват изискванията му. Поне на теория, знам, че сега звучи тъпо. Днес играха слабо. Не че някой друг игра добре, но не пречи да се каже, за да се стегнат. Тази подготовка за мен е уникален цирк, нула очаквания. Не само, че няма отиграни и заучени действия в атакуваща фаза, а не можем да си вържем два паса един след друг. С НК поне правехме страхотни неща в атака, общо взето той беше последният треньор със свежи идеи. Йока подобри защитата, но абсолютно нищо не разви в нападение. Сухия си е сух... Митов е без коментар. Ясен Петров имаше страхотни футболисти и те си играеха "сами", но пак трябва да му се отчетат заслугите. Преди каквато и да е селекция си трябва треньор, не отписвам Сухия, дано като почнат мачовете ме облее, но от контролите, не виждам предпоставки за подобно нещо...

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Фев 12, 2014 8:08 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15161
Misho1914 написа:
Цитат:
“Пропуснахме победата, след като не си вкарахме двете чисти положения, а накрая пак след грешка, допуснахме изравняване. Малко съм разочарован от някои млади футболисти, които влязоха отпуснати след почивката. За близнаците Радослав Цонев, Борислав Цонев и Владислав Мисяк става въпрос.

Бачи Сух какви ги плещи... може ли да хвърляш вината върху малките, вместо към жалките футболистчета в отбора :ohmygod2

Аз имам хипотеза относно тези приказки на Бай Сух.

Дълбоко се съмнявам той да е толкова прост, че да не вижда източника на проблема, макар, че тези от вас, които го познават лично може и да ме опровергаят.

Сухия се мъчи да каже на Бащицата (а и на нас) по възможно най-заобиколния начин, че му трябват нови играчи.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Фев 12, 2014 8:26 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15161
С този си коментар ще бъда малко "офтопик", но нещо много странно ми прави впечатление. От края на престоя на Мъри при нас, да речем от лятото на 2007-ма, та чак до сега (с изключение на няколко отделни футболисти) у нас се забелязва хроничен страх от стреляне във вратата. Футболистите ни правят абсолютно всичко възможно за да не им се налага да отправят удар, пък камо ли в очертанията на вратата.

Последните ни 3 мача с/у прасетата и този с Иртиш просто бяха апогея на тази тенденция. От 2 мача с Иртиш имахме само 1 удар в очертанията на вратата и той беше от полуреална дузпа.

От последните 3 мача с/у прасетата имаме само 1 удар отправен от Вутов в 82 минута на последния мач.

Не знам дали само на мен ми се струва така (не е изключено), но ако някой от вас е забелязал нещо подобно ще ми бъде интересно да чуя мислите ви по този въпрос.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Фев 12, 2014 8:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 9:31 pm
Мнения: 1213
Прасетата като цяло имат доста добра защита като за нашите топовни тарани, затова нямаме удар, а иртиш е друга история :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Фев 12, 2014 9:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Добре, че знам как ще се развие първенството и ми е супер айляк, че като ви слушам си ебало майката. :smt006 :strkstrk :ls-cup


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Фев 12, 2014 9:09 pm 
Да не се развие само както Божинове и Айте. В смисъл с много очакване, разочарования, после леко надигане на главата и накрая страхотен КУР :bigok


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Фев 12, 2014 9:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 12, 2013 9:58 am
Мнения: 183
Ако играем така в центъра всеки мач резултатите ще дойдат. Мене ми хареса играта, с малко концентрация на дърветата в атака ги биехме.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Фев 12, 2014 9:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Днеска гледам пак сме громили :D

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Фев 12, 2014 9:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
Цитат:
Чешкият таран на Виктория Пилзен се оказа рецидивист - чупил е ръка на вратар и крак на друг полеви играч


Малко офтокип, тоя е прасето Вагнер...
И май му се е разминало във всички случай .. :smt017 :smt012 :slap

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Фев 12, 2014 9:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19486
Някaкъв написа:
Цитат:
Чешкият таран на Виктория Пилзен се оказа рецидивист - чупил е ръка на вратар и крак на друг полеви играч


Малко офтокип, тоя е прасето Вагнер...
И май му се е разминало във всички случай .. :smt017 :smt012 :slap



Тоя явно е чешкия Рабех :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Фев 12, 2014 9:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Много са отворени чехите, ама като се изсипаха 5000 от Лех преди няколко години в Прага и проверяваха добре ли са бреговете на Вълтава

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Фев 12, 2014 9:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Е те поляците са хулигани

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Фев 12, 2014 10:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 02, 2012 7:08 pm
Мнения: 2590
Местоположение: Герена
SZ_FEN написа:
С този си коментар ще бъда малко "офтопик", но нещо много странно ми прави впечатление. От края на престоя на Мъри при нас, да речем от лятото на 2007-ма, та чак до сега (с изключение на няколко отделни футболисти) у нас се забелязва хроничен страх от стреляне във вратата. Футболистите ни правят абсолютно всичко възможно за да не им се налага да отправят удар, пък камо ли в очертанията на вратата.

Последните ни 3 мача с/у прасетата и този с Иртиш просто бяха апогея на тази тенденция. От 2 мача с Иртиш имахме само 1 удар в очертанията на вратата и той беше от полуреална дузпа.

От последните 3 мача с/у прасетата имаме само 1 удар отправен от Вутов в 82 минута на последния мач.

Не знам дали само на мен ми се струва така (не е изключено), но ако някой от вас е забелязал нещо подобно ще ми бъде интересно да чуя мислите ви по този въпрос.

:smt023 Аз това го повтарям от години. В дербитата нашите излизат много насрани не знам защо... никакви удари, никакви пасове. Забелязал ли си когато някой поеме топката по фланга и вместо да пусне прострелно центриране в наказателно, той си я спира, наглася и чак тогава центрира балонно? Нямат и никаква тактическа грамотност... абе общо взето сме супер зле :bigok

_________________
Бат Георги задушавам са!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Фев 12, 2014 11:10 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15161
смърт за цдна написа:
SZ_FEN написа:
С този си коментар ще бъда малко "офтопик", но нещо много странно ми прави впечатление. От края на престоя на Мъри при нас, да речем от лятото на 2007-ма, та чак до сега (с изключение на няколко отделни футболисти) у нас се забелязва хроничен страх от стреляне във вратата. Футболистите ни правят абсолютно всичко възможно за да не им се налага да отправят удар, пък камо ли в очертанията на вратата.

Последните ни 3 мача с/у прасетата и този с Иртиш просто бяха апогея на тази тенденция. От 2 мача с Иртиш имахме само 1 удар в очертанията на вратата и той беше от полуреална дузпа.

От последните 3 мача с/у прасетата имаме само 1 удар отправен от Вутов в 82 минута на последния мач.

Не знам дали само на мен ми се струва така (не е изключено), но ако някой от вас е забелязал нещо подобно ще ми бъде интересно да чуя мислите ви по този въпрос.

:smt023 Аз това го повтарям от години. В дербитата нашите излизат много насрани не знам защо... никакви удари, никакви пасове. Забелязал ли си когато някой поеме топката по фланга и вместо да пусне прострелно центриране в наказателно, той си я спира, наглася и чак тогава центрира балонно? Нямат и никаква тактическа грамотност... абе общо взето сме супер зле :bigok

Не мога да си го обясня. Преди време когато БАТЕ Борисов започнаха да набират скорост реших да гледам 2-3 техни мача.

Видях, че в атака играят по възможно най-простия начин:

1. Разчитат и знаят как да се възползват от всички статични положения.

2. Гледат да стрелят във вратата колкото може повече. Тук говорим просто за удари в очертанията на вратата без те да бъдат опасни, коварни, силни, майсторски или нещо подобно. Това е игра на бройка. Ако стреляш 15 пъти във вратата да речем все един удар ще влезе ако ще и след грешка на вратаря, рикошет или тъп автогол.

Мога да се обзаложа, че ако Макриев (примерно) стреля 7-8 пъти в очертанията на вратата, поне 1 от тези удари ще доведе най-малкото до опасно голове положение в наша полза.

Заведох за първи път сина си на мач на Левски точно с/у Иртиш. Колкото повече минаваше времето не можех да си представя нашите как ще вкарат гол. Хеле, съдията ни съжали и ако оня мангал я беше дал на Гари или на Пелето даже, може би нямаше да се стигне до това сране.

Един начин форума да помогне на резултатите на нашия отбор (казвам това съвсем сериозно) е на среща с някои от футболистите, да се обясни един много ключов момент във футболната игра. Тя се брои само на голове, а гол без удар е нещо което само Везалов можа да сътвори.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Последна промяна SZ_FEN на Сря Фев 12, 2014 11:14 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Фев 12, 2014 11:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Не се тренира правилно, заради това изглеждаме като на каданс - спира, оглежда се, почесва се и подава скрит пас в нищото. Как се разгръща атака и се подава или стреля точно към вратата може да се усвои само в игрова обстановка, а не с джиткане в квадрат или с изпълняване на отделни компоненти. Испанското треньорче в Лудогорец го каза съвсем ясно - всички тренировки са с топка, физическите упражнения са максимално близки до онези, които се извършват по време на игра и тн. Тук до преди няколко години влачеха гуми и се връзваха с ластици. Всичко е сбъркано още от подготовката на малките, та до т.нар. "група на майсторите"

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Фев 12, 2014 11:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Аз не мога да разбера какво изобщо тренират като си нямат най-малката идея как да изнесат топката. ЦЯЛ МАЧ си подаваха двамата централни, после на Пелето, който е с гръб към атаката, натискат го и връща топката на защитниците. Другите па като им подадат топката се чудят 5 секунди какво да правят и съответно пак връщат. Полудявам.
Единственият дето не го прави това е Лари и много рядко Гаджев. Пелето също понякога успява да се освободи като не е с гръб към вратата.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Фев 12, 2014 11:19 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15161
Съгласен съм с всичко това, но аз говоря за нещо много по-просто и фундаментално.
1. Играеш футбол за да побеждаваш.

2. Побеждаваш повечето пъти когато вкарваш голове.

3. Вкарваш голове когато стреляш във вратата.

Гарантирам ти, че не се изисква испански треньор за да се обясни това нещо.

Модерния и красив начин на игра е нещо екстра. Аз искам да играем просто и рационално, пък може и скучно.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Фев 12, 2014 11:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Изобщо не им трябва да стрелят към вратата, защото те си знаят, че не могат. Или в облаците/в тъч, или с 20 метра в час във вратаря. Отново, само Турето може да шутира точнои остро, както можеше Гари.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Фев 12, 2014 11:30 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15161
Kryten написа:
Изобщо не им трябва да стрелят към вратата, защото те си знаят, че не могат. Или в облаците/в тъч, или с 20 метра в час във вратаря. Отново, само Турето може да шутира точнои остро, както можеше Гари.

Към вратата не работи. Във вратата е единственото нещо което искам, пък нека ударите им са нефелни. Просто искам да са в очертанията. Гарантирам ти, че това ще повиши успеваемостта ни.

Ние почти нямаме удари. Когато има такива, повечето пъти те не са дори близо до вратата.

Аз не мисля, че в цялата история на Левски някога се e стигало до положение да имаме само 1 удар в очертанията на вратата от 3 поредни мача с/у прасетата.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Последна промяна SZ_FEN на Сря Фев 12, 2014 11:31 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Фев 12, 2014 11:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Мда, чака ни интересна пролет

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Фев 12, 2014 11:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
SZ_FEN написа:
Съгласен съм с всичко това, но аз говоря за нещо много по-просто и фундаментално.
1. Играеш футбол за да побеждаваш.

2. Побеждаваш повечето пъти когато вкарваш голове.

3. Вкарваш голове когато стреляш във вратата.

Гарантирам ти, че не се изисква испански треньор за да се обясни това нещо.

Модерния и красив начин на игра е нещо екстра. Аз искам да играем просто и рационално, пък може и скучно.


Те простите неща са много сложни, ако не си подготвен. Не стрелят към вратата, щото не се подготвени, не се чувстват уверени и тн. Ако си мислиш, че от 15 удара няма начин и 15-те да са на 2 метра от вратата, много грешиш. По твоята логика, за да спечелим медел от Олимпиадата е необходимо да изпратим достатъчно много участници и няма начин всички да се издънят

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1753 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 59  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com