forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:18 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 253 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Дек 02, 2013 12:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 15, 2012 4:43 pm
Мнения: 2678
Старо

_________________
Само ЛЕВСКИ никой друг. Останалите са боклук.
105.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 02, 2013 12:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6555
Местоположение: София
Нашият живот написа:
Ще отида на сила на този мач :ohmygod И то заради тези 200 човека, които ще са в сектора :smt023


Да не ти е за първи път :smt006 Мощно Левски , алкохол и 200 човека в сектора....


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 2:14 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Сеп 23, 2013 1:53 pm
Мнения: 99
200 човека не в сектора, а на стадиона като цяло ще има.

_________________
И ако Хитлер беше жив сега, нямаше да има цефека.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 4:04 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Май 16, 2006 7:34 pm
Мнения: 2570
5 и 6 лева ще са билетите, за тези които се интересуват


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 4:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Все тая е колко хора ще има. В тоя мач ги громим, излизаме от кризата, тръгваме нагоре, надяваме се на серия победи, момчетата са освободени от напрежението и са най-добрите в България, трябва само да го покажат, треньора е супер и остава.....и така до Рязанград, където нещата от събота се повтарят...и те така....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 4:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 11:53 am
Мнения: 14150
Местоположение: София
Мислиш, че ще паднем с 2:1. Еееех, мечти... :blass


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 4:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Все тая е с колко ще паднем, въпросът е, че пак няма да имаме удар във вратата, пак някои "няма да искат да се одраскат" и пак ще сме "доволни от играта и старанието...."

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 4:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 11:53 am
Мнения: 14150
Местоположение: София
Да бе, Димов и Старокин ще ги нахъсат по време на мача. А ако другите не се нахъсат... :boisw

Шегата настрана, наистина ми се иска да играем малко футбол и да имаме положения. Това във Варна беше невъобразимо...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 4:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 21, 2013 7:40 pm
Мнения: 852
Ще играем футбол, но не и по времето на мустака.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 4:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 25, 2005 10:25 pm
Мнения: 598
Местоположение: София
За Лудогорец трябва здрав бетон и най-сухия възможен футбол със състав само от защитници и Гари напред. Така както трябваше да излезем с Барселона едно време.

Започнем ли да играем футбол (нещо което в момента не можем) ни очаква резултат подобен на този от Барселона или най-малко колкото свинете отнесоха там.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 5:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 03, 2007 5:07 pm
Мнения: 1189
Местоположение: ж.к.Сухата река
frantic написа:
За Лудогорец трябва здрав бетон и най-сухия възможен футбол със състав само от защитници и Гари напред.


Това е гаранция за разгром.Единствената успешна тактика срещу Лудогорец - преса още в тяхната половина.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 5:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Сух футбол at it's finest: Маааксимум 1:1


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 8:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
Mr.Enrich написа:
200 човека не в сектора, а на стадиона като цяло ще има.



Бате, ти имаш ли мнение, което не луха на чпорбарщина или не ни обяснява кое е чорбарско?Просто не ми се прелистват мненията ти в профила...извади ми, ако намериш такова :lol: И 200 човека мое да се чуват като 1500...

Иначе корав мач, драма, емоция...а-у...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 9:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 11:47 am
Мнения: 3723
Местоположение: Ловеч
Да пуска малките, а в същото време да бърка бетона за събота :strkstrk

_________________
Изображение Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 9:06 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 7:28 pm
Мнения: 748
Justice написа:
frantic написа:
За Лудогорец трябва здрав бетон и най-сухия възможен футбол със състав само от защитници и Гари напред.


Това е гаранция за разгром.Единствената успешна тактика срещу Лудогорец - преса още в тяхната половина.


Пълни глупости, на контри така ще ни разкрият с наще тролей че... и според мене трябва да сме по прибрани и на котра единствения шанс да вземеме нещо.

_________________
Левски София !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 9:46 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
резаците са добър отбор, натрупаха самочувствие от победите в Европа, но вие ги изкарахте ебахти извънземните! На ГЕРЕНА ни биха с две заучени ситуации и доста късмет! Защото, ако си бяхме вкарали ситуациите можеше и да вземем нещо от този мач! Колото и да се сторо странно на някой, смятам че в Разград мача ще е равностоен и ако ни бият ще е отново с един гол разлика! Аз се надявам това да не се случи! Тази тема обаче е за дините и първо трябва да бием тях! Аз го пожелавам на всички ни :smt023 ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 9:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
:bigok Бачи, винаги ми е харесвала вселената, която населяваш...много по-готина е от грозната реалност, рИспект, чуйек... :strkstrk Все тая е как ще свършим срещу динитЕ, резаните и секва паплач (изключая свинете)...оставаме си коптор пълен с безкадърници...с възможност да дойдат още по-големи (колкото и трудно да ни изглежда като мисия :lol: )


Последна промяна Лабрадор на Вто Дек 03, 2013 9:52 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 9:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 03, 2007 5:07 pm
Мнения: 1189
Местоположение: ж.к.Сухата река
СиняКръв написа:
Justice написа:
frantic написа:
За Лудогорец трябва здрав бетон и най-сухия възможен футбол със състав само от защитници и Гари напред.


Това е гаранция за разгром.Единствената успешна тактика срещу Лудогорец - преса още в тяхната половина.


Пълни глупости, на контри така ще ни разкрият с наще тролей че... и според мене трябва да сме по прибрани и на котра единствения шанс да вземеме нещо.


Ще коментираме пак след мача. :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 9:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
Лесен мач - поне 3,4-0 !! :bigok

П.С. За мача с лизокуреца; Значи трябва атакуващите да пресират постоянно, а останалите в защита и на контра ако можем ... :smt012

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 10:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 25, 2005 10:25 pm
Мнения: 598
Местоположение: София
Някaкъв написа:
Лесен мач - поне 3,4-0 !! :bigok

П.С. За мача с лизокуреца; Значи трябва атакуващите да пресират постоянно, а останалите в защита и на контра ако можем ... :smt012


И вземем, че устискаме някой равен -> Борат,който естествено ще е в чужбина по неотложни дела, ще направи директен телевизионен мост и ще обясни за завръщането на левскарския дух, за нашето момче Сухия, който е преобразил момчетата, за 42та милиона и за чаканата зимна селекция, с която ще атакуваме титла и купа в годината на юбилея!

Ейй Богууу! :smt059


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 10:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
Ще направи подобен мост...сигура, ама на мен ми е тъжно само като го чета...вече не ми идва ни ирония, ни хумористична страна...само тъга и болка.Да пукне!Тия дето уж е назначил и лошо го подвеждат...люто го повеждат..а той милият идва в небрано лозе..и те, без тва са едни и същи плазмодии...да се гътват!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 10:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Лабрадор написа:
:bigok Бачи, винаги ми е харесвала вселената, която населяваш...много по-готина е от грозната реалност, рИспект, чуйек... :strkstrk Все тая е как ще свършим срещу динитЕ, резаните и секва паплач (изключая свинете)...оставаме си коптор пълен с безкадърници...с възможност да дойдат още по-големи (колкото и трудно да ни изглежда като мисия :lol: )


Общо взето, такова е и моето мнение за нещата.. :smt031

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 11:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 09, 2013 1:10 pm
Мнения: 305
Местоположение: Ямбол
Жалко, на работа съм. Кажете ми по кое радио да го слушам, гледам че Дарик радио утре няма да го пускат... :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 11:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
А.Делев написа:
Жалко, на работа съм. Кажете ми по кое радио да го слушам, гледам че Дарик радио утре няма да го пускат... :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2

Как го реши това за Дарик радио? Ще предават всички мачове от 2 часа, после и цялото първо полувреме на Левски. Второто ще е само с отделни включвания, за да върви "Спортно шоу Гонг". Дори за мача от 18:00 часа между Литекс и Черноморец ще има включвания.

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 11:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
jordanofff написа:
Лабрадор написа:
:bigok Бачи, винаги ми е харесвала вселената, която населяваш...много по-готина е от грозната реалност, рИспект, чуйек... :strkstrk Все тая е как ще свършим срещу динитЕ, резаните и секва паплач (изключая свинете)...оставаме си коптор пълен с безкадърници...с възможност да дойдат още по-големи (колкото и трудно да ни изглежда като мисия :lol: )


Общо взето, такова е и моето мнение за нещата.. :smt031


И пак зимата ще продадат примерно малката маймунка и Ваги, ще довлекат нова Топола или Йети..ще кажат строим секторО...ние ще се молим основният строеж и музеят да станат за 100 годишнината...ама, ако сме публика ще пълним стадионът в тоя окастрен вариант, ще покажем кой и защо обича Левски София....всеки със своите предрасъдъци: Мустакатата свиня, "качулките", завесите, слабата игра...ще преодолее мислите си и ще се донесе до София, ще създаде нещо с тая тематика, ще го ДОКАРА до София въпреки всичко....Надали някой нормален човек го ибе как ще завършат тия мърши в Разград и т.н....Подкрепете Фондацията "100 години Левски София", подкрепете Тръста....с 2, 5, 10 лева....елате и покажете, че тая годишнина няма да мине тихомълком като на жАлтите клошари, дайте нещо от себе си...ние ще си направим празникът и ще защитим идеята!

П.С. Тия балъци дето се занесохме до Стара Загора...примерно....не ни хареса, че секторО не се пръскаше по шевовете...и хем е горе в горътъ...пак второто полувреме срутихме стадиончето....и си тръгнахме спокойни...почти без положение на терена.


СтанА дълъг пост, ама съм на тая вълна...извинявам се на потърпевшите мрънкалници и философи.


Последна промяна Лабрадор на Вто Дек 03, 2013 11:46 pm, променена общо 3 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 11:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 09, 2013 1:10 pm
Мнения: 305
Местоположение: Ямбол
mech0 написа:
А.Делев написа:
Жалко, на работа съм. Кажете ми по кое радио да го слушам, гледам че Дарик радио утре няма да го пускат... :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2

Как го реши това за Дарик радио? Ще предават всички мачове от 2 часа, после и цялото първо полувреме на Левски. Второто ще е само с отделни включвания, за да върви "Спортно шоу Гонг". Дори за мача от 18:00 часа между Литекс и Черноморец ще има включвания.

Мерси. Гледах програмата в сайта им, ама просто не съм запознат с предаванията им ;) Айде тия ги бием :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 04, 2013 12:57 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Тези в началото на сезона, когато бяха на първо място, бях написал, че ще са единия изпадащ отбор! Тогава някой хора ме иронизираха! А то беше ясно от самото начало, че карпузите и гоцето са двата сигурни пътника! В изпадащото каре, което се е оформило в момента, мен лично ме изненадва присъствието на цаците! Тези отбори на дъното завъртяха страшно черно тото и очаквам и утре да е така, а нашите футболисти да изглеждат, като футболистите на реал и Парца взети заедно! След мача, Бащицата ще каже, че е стар да се изчервява! :oops:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 04, 2013 1:07 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Levskar67 написа:
Тези в началото на сезона, когато бяха на първо място, бях написал, че ще са единия изпадащ отбор! Тогава някой хора ме иронизираха! А то беше ясно от самото начало, че карпузите и гоцето са двата сигурни пътника! В изпадащото каре, което се е оформило в момента, мен лично ме изненадва присъствието на цаците! Тези отбори на дъното завъртяха страшно черно тото и очаквам и утре да е така, а нашите футболисти да изглеждат, като футболистите на реал и Парца взети заедно! След мача, Бащицата ще каже, че е стар да се изчервява! :oops:
Затова от БФС трябва да вземат незабавно решение за намаляване на групата до десет отбора! Защото, замислете се, какво ще правят примерно марек и монтана в " А " група!? Ще правят същото, което правят в момента любимец, нефохимик и гоцето! А и при десет отбора няма да има нужда от плейофи, а отборите ще се срещат по четири пъти помежду си, общо 36 кръга! Като направят десетия да изпада деректно, деветия и осмия да играят бараж с втория и третия в " Б " група и тези простотии ще се пресекат веднъж завинаги!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 04, 2013 1:09 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3072
Местоположение: София
Дано не свършат билетите до утре. :bigok

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 04, 2013 1:10 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Те свършиха още вчера, закъснял си! :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 253 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com