forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 23, 2024 10:48 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 312 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 11:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Е като не вземеш правилните, как няма да се въртиш? Като последните ти треньори са Гонзо, Илиан Илиев и Митов. Аре, при Костов има поне нещо футболно, ама почнаха да го уволняват на втората седмица.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 11:42 am 
Еми нали и аз това казвам. След Илиев, Гонзо и Митов каква крачка според теб ще се направи? Към някой германски треньор или към Сухия и Хаздай? Това е въртенето, порочното. И очевидно само на нас не ни се харесва, за тях е окей да си ги въртят така. :wink:


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 11:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Е все се надявам, че четвърти път една и съща глупост не могат да направят, въпреки че най-вероятно ще направят.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 11:44 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Вие се майтапите, но на мен верно ми намирисва да сложат Сухия и тотално да умрем...

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 11:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 2:18 pm
Мнения: 2935
Местоположение: Sofia
да се спъват в един и същ камък е изключителен приоритет на нашите...
и го правят със "завидно майсторство" :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 11:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Истината е, че хората навън работят с някаква визия за нещата. Само тука си мислим, че сме некви свръх хора и отбори като Иртиш са ни много под нивото и трябва да ги отнасяме с разлика. Реалността е, че в момента сме дъното във футбола и резултати като тоя вчера са си абсолютно закономерни :ls-cup


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 11:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Точна така, това се опитвам да го обяснявам всяка година след като изтеглим някакви и се почнат коментарите "тия кои са". "Тия" са едни такива дето играят колкото могат. А въпросът е "ние кои сме", та се отваряме толкова. От всички отбори, които играят по Европа, единствено българските и в частност ние се развиваме в обратна посока, т.е. всяка година сме по-зле. Всички други вървят нагоре - някои бавно, други по-бързо, но вървят напред. Ние дълбаем надолу със страшна скорост.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 12:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 11, 2007 12:42 am
Мнения: 3786
Местоположение: На стадиона
Е как бе,ние сме Левски София...най-големите..ей кви са тия бе,ше ги разбием бе...тим непобедим сме бе ей балъци...газим по 3-0 минимум бе...ше ви насереме ей и тука на Герена особено нема им се верва бе...сектор Б номер едно в Европа,насират се всички... :ohmygod
Поне слезнахме на земята сега...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 12:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Wildkid написа:
"Тия" са едни такива дето играят колкото могат..

А защо ние не играем колкото можем?

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 12:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
щото наско е продал мача, затова :ohmygod

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 12:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
subata написа:
Момчета, верно ли всички мислите, че точно във футбилостите е вината, или пък точно в треньора, или най-вече Батков?


Мда, аз наистина си мисля, че в Батков има огромна част от вината.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 12:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Kryten написа:
щото наско е продал мача, затова :ohmygod

Ша ма извиняваш, но вината в случая е най-много негова и по-малко на треньора, за него знаем че може поне да надъхва. Борат изпълни "препоръките" и го докара и нещата се осраха веднага. А моята теория дали е вярна ще си проличи.
Само да ти припомня, че Наско каза "само и със уреждане на полети не съм започнал да се занимавам". Ебем ти и директора дето има връзки навсякъде, ако не уреди един полет.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 12:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Adepta написа:
Boyo написа:
Абе ти луд ли си? БАРДОН ИМА НАД 200 МАЧА В ПЪРВА ФРЕНСКА ДИВИЗИЯ , 4-5 сезона в Лион, между Бардон и Бру приликите са колкото между Нуно Гомеш и Жоао Силва. Томашич беше играл в ШЛ в групите преди да дойде. Дембеле пак беше минал през големи отбори, макар и за малко. Преди това Пажин беше един от най-добрите в Партизан, Пантелич и Драгич също беха с визитка. Нема случайности - който е имал качества ги е показвал и преди Левски, а тук е бил на ниво.

Аз за Бардон питам откъде го взехме, не къде е играл. Томашич бил играл - ами то и оня мангалиньо беше играл в ШЛ. Дембеле беше от силна школа, но е играл само за "Б" отбора на Оксер, но после тотално пропаднал когато се появи в Доко. Все едно Силва - същата работа, млада надежда - играл е за "Б" на Евертън. Само дето междъ тези двамата разликата е от земята до небето, и не говоря за чисто футболни качества.
Бру, Мру и Дру не ми се коментират, все още са нови.
Не сравнявай чужденците по времето на парите на Чорни и след това. Пишем си за периода на последните 4-5 сезона. Тогава и нашите играчи бяха класа.


Марсиньо е единственият дошъл с някаква визитка и провалил се - но все пак идва от Кипър, да не говорим, че дори той беше класа над бру и лопес, които не могат да спрат топка. А Дембеле - такива се случват веднъж на милион. За 1 сезон в Левски вкара повече голове отколкото има преди това общо за 7 години кариера... Ако цената да случим на един такъв е да вземем 60-70 други некадърници не виждам никакъв аргумент за подобна политика. Силва има НУЛА мача за Евертън Б, единствените официални мачове в кариерата му преди Левски са за 2 слабака от португалското първенство, където впрочем заплатите са по 3-4 хил евро. С парите дадени за Силва и Мангальо без проблем щяхме да си уредим двойка в нападение Домовчийски и Мицански примерно. С парите дадени за Опоку, Лопес, Бру, Марсиньо и Родригес без проблем миналото лято взимахме Неделев и Миланов. Само че няма далавера да вземеш играч като Неделев и Миланов, който ще направи 2-3 сезона като титуляр - доста по-добре е да взимаш такива дето изкарват по 6 месеца и после има нови комисионни


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 12:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 18, 2012 2:53 pm
Мнения: 50
Местоположение: сектор Б
Трябва се направи селекция ВЕСЕЛИН МИНЕВ,Жоазинио и по един КЛАСЕН халф, и защитник,като Николай Бодуров и Георги Сърмов.Единствените играчи в Левски са Пламен Илиев,Миулдер,Цветков,Вутов и Родригес.Пари ли нямат? хаха кви са тия Бру,Лопес ,Жоа Силва,Димов и тоя Везелов да се махат.

Пич, научи се да пишеш грамотно и чак тогава поствай в този форум! By Wildkid

_________________
УМРЕТЕ ПРАСЕТА


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 1:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30157
Wildkid написа:
Аз искам главата на Насо, покрай него каквото падне е само бонус.....

Съгласен съм. Насето дойде с ореола на спасител, но реши да спасява и прави промени едва след като всичко тотално се осра.
Така става в клуб чийто собственик всъщност не е собственик, спортният директор е известен като любител на сафарита, писане във фейсбук, пури, покер и всякакъв друг хазарт, треньорът е известен като мотиватор за два мача, а повечето футболисти преди да подпишат с този клуб са били известни само на роднините и съседите си.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 1:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
Мустака няма ли да каже нещо, пълно мълчание след мача, само 2 думи от Митов и увъртъния от Сираков. Техническият директор на първия отбор и той се е покрил. Всички здраво са се насрали, а на нас ни трябват мъже, не дрисльовци.

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 1:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Adepta написа:
Wildkid написа:
"Тия" са едни такива дето играят колкото могат..

А защо ние не играем колкото можем?


Щото си мислим, че сме голямата работа. А всъщност играем точно толкова, колкото можем -нищо.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 1:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Ми то ще излезне накрая, че собственика е най-малкото зло на фона на другите собственици, докато сравнявайки се другите български отбори трябва да изгоним треньор, директор, играчи и скаути и мениджъри! Не съм вервал, че ще го кажа, ама е така - Борат е малкия проблем като гледам другите :shock:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 1:37 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49255
Местоположение: ШОПландия
tprodanov написа:
subata написа:
Момчета, верно ли всички мислите, че точно във футбилостите е вината, или пък точно в треньора, или най-вече Батков?


Мда, аз наистина си мисля, че в Батков има огромна част от вината.

Това добре го знаем всички, ама Борат не може да е виновен, че нашите отказаха да играят, да тичат и подават.
Едва ли е бил уреден мача, ама в подкрепа на такива теории е факта че Сираков и майка си би заложил при сочен коефициент.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Последна промяна Goviado на Пет Юли 12, 2013 1:39 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 1:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
При положение, че откриваме, че вече пет години се въртим в кръг, а пък съответно футболистите, треньорите и батков не са виновни, то кой е виновен? Насо - разбира се, че е виновен, но не може да е само той.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 1:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
New Order написа:
Така става в клуб чийто собственик всъщност не е собственик, спортният директор е известен като любител на сафарита, писане във фейсбук, пури, покер и всякакъв друг хазарт, треньорът е известен като мотиватор за два мача, а повечето футболисти преди да подпишат с този клуб са били известни само на роднините и съседите си.


Много точно описание :smt023



Adepta написа:
Ми то ще излезне накрая, че собственика е най-малкото зло на фона на другите собственици, докато сравнявайки се другите български отбори трябва да изгоним треньор, директор, играчи и скаути и мениджъри! Не съм вервал, че ще го кажа, ама е така - Борат е малкия проблем като гледам другите :shock:


Точно Борат е виновен - от него зависи политиката на клуба и точно неговите назначения на директори и треньори през тези 10 години са причината да сме на това дередже. Не само като имена, ами като начин , по който се случват. Нормален човек вече не иска да дойде в Левски, идват само тея дето искат да краднат нещо :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 2:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 2:18 pm
Мнения: 2935
Местоположение: Sofia
интересно какви ще са изявленията на "отговорните фактори" на летището ... подозирам клише до клише...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 2:10 pm 
Nakuro Bradata написа:
Кога кацат тия мърши? Да се поправя заглавието с актуално такова.

:smt005 Никой няма да ви вземе на сериозно - тия мърши до преди 1 месец ги наричахте футболисти и мъже, а пък 2-3 месеца преди това пак бяха мърши. Смеете им се на прасетата кви са балъци и колко са елементарни ама некои хора тук сте същите балами!

Boyo написа:
Точно Борат е виновен - от него зависи политиката на клуба и точно неговите назначения на директори и треньори през тези 10 години са причината да сме на това дередже. Не само като имена, ами като начин , по който се случват. Нормален човек вече не иска да дойде в Левски, идват само тея дето искат да краднат нещо :wink:

Е нали разни хора дето са много навътре в нещата :smt005 в тоя форум ни убеждават от 1-2 години, че Мустака вече е никой в Левски и друг дърпа конците, как така изведнъж пак само той е виновен. Не, че защитавам тая комунистическа подлога :wink:


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 2:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 03, 2013 3:15 pm
Мнения: 615
Тъй като на мача със Славия ми умряха всички мозъчни клетки,отговорни за емоциите,докато гледах двата ни мача с Иртиш бях спокоен и тих, а изпуснатата дузпа,нескопосаните отигравания и двата допуснати гола посрещнах с дебилска усмивка...
Бахти...тея ме превърнаха в робот !

:smt012

_________________
НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ НА 102, ВИЕ СТЕ НЕЩО СИ С ТИРЕ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 2:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11772
Жалко, че ви нямам претръпването! Три пъти съм се събуждал тая нощ и още ме е яд, да еба тия некадърници и всички капути дето ни докараха до тва положение :ohmygod До гуша ми дойде от тия лайнари и некадърността им :ohmygod Тая мъка няма край :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 2:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Цитат:
Adepta написа:
Ми то ще излезне накрая, че собственика е най-малкото зло на фона на другите собственици, докато сравнявайки се другите български отбори трябва да изгоним треньор, директор, играчи и скаути и мениджъри! Не съм вервал, че ще го кажа, ама е така - Борат е малкия проблем като гледам другите :shock:


Точно Борат е виновен - от него зависи политиката на клуба и точно неговите назначения на директори и треньори през тези 10 години са причината да сме на това дередже. Не само като имена, ами като начин , по който се случват. Нормален човек вече не иска да дойде в Левски, идват само тея дето искат да краднат нещо :wink:

Батков е 100% виновен че не сме клуб в истинския смисъл на думата, но за неадекватното поведение на отбора в спортно-технически аспект точно срещу Иртиш не мисля, че той е главният виновник. Или срещу Слабия. Още повече, че му наложиха и Насраков! Разбирам да не могат да надскочат себе си, че не са кой знае какво, обаче ние сме видяли и половината от това, което трябва да надскочат. Отделно на фона на другите собственици виждаме, че е направо класа, докато играчите и треньора ни на фона на другите отбори играят ужасно.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 2:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 8:29 pm
Мнения: 1957
Adepta написа:
Левски за такива е трамплин, възможност да поиграят на високо ниво в ЕКТ.


:smt005 :strkstrk :smt005 :strkstrk :smt005 :strkstrk :smt005 :strkstrk :bigok

_________________
НАЦИОНАЛНО МОЩНА И СОЦИАЛНО СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 2:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 27, 2006 9:50 pm
Мнения: 1672
Местоположение: Редута, София
Спортал:

Цитат:
Левски, колко още?

Напълно очаквано Левски тъпче на едно място и в сезона на 100-годишнината си се забива все по-надолу. Всичко си е абсолютно закономерно. Играта футбол е доказала, че е справедлива и дори да стане нещо случайно, то след това не търпи компромиси и не прощава на никого. Доказа го краят на миналия шампионат, където Николай Митов изведе с голяма доза ентусиазъм и късмет "сините" до два финала, но след това те бяха загубени. Столичани написаха поредната срамна страница в своята история, отпадайки от тим, за който до преди 15 дни дори не знаеха, че съществува. Отбор, който е шести в Казахстан и рекордьор по титли в своята страна, но въпреки това до вчера бе отстранявал едва един състав в евротурнирите - през сезон 2011/12 полския Ягелония с победа 2:0 в Казахстан и загуба 0:1 в Полша. В Левски няма промяна и скоро няма да има такава сериозна. Голямата надежда сред синьото общество дойде със завръщането на Наско Сираков, който е доказан, но за кратко време не успя и той да преобърне нещата. Основната причина за това е, че не той диктува събитията, както бе преди години. Над него са Тодор Батков и Иво Тонев, а доведените в клуба играчи нямат нищо общо с него - Кевин Брю, Рамон Лопес и Цветан Генков. Тимът има нужда от класен защитник, дори двама централни бранители, като Николай Митов и Сираков са на това мнение. Пари обаче за двама няма, а уж само за един, но сега в отбора са на принципа на старата българска поговорка "Бързата работа - срам за майстора". Само дето и тази бавната е направо резил, а не срам, показват резултатите. Левски е тотален хаос, като всеки се заблуждава, че нещата се развиват в добра посока. Фактите! След години на скандали Тодор Батков върна Сираков, тъй като смята, че това е последният му шанс отново да види "сините" да правят нещо смислено и да тръгнат да се развиват и да изкарват пари, както бе преди 6-7 години. Легендарният голаджия обаче не е в същата позиция, когато ръководеше клуба. Иво Тонев напусна поста изпълнителен директор, но продължава да дърпа конците, като дори прекара пет дни в Австрия и уреди досегашните три нови попълнения, но публично не се казва кой какво върши. Николай Митов не е удачният вариант за треньор от самото начало в очите на Сираков и Тонев. Собственикът му гласува доверие, след като той вдигна отбора, въпреки че вината за провалите със Славия и Берое е до голяма степен и негова. Нисичкият специалист работи много, но направи грешка, която ще му коства поста. Той, като всеки треньор, си има виждания, но не ги използва до край, а се подведе и обърка отново състава, а и не следва на 100% идеите си. Първо изгони Димитър Везалов, после го върна, след това не искаше Станислав Ангелов и Даниел Димов да играят като централни защитници, тъй като убеден, че местата им не са там, но в крайна сметка ги постави там. В първия мач капитанът бе на път да го уволни с грешките си, а в Павлодар го стори почти сигурно втория, където доказа, че вижданият на Митов може би са били правилни. Да не говорим, че Владимир Гаджев бе изваден от състава, тъй като отказа офертата от Китай и вбеси шефовете, които имат нужда от тези пари. Той самият не иска в Азия, а има предимството да може да подпише без пари с друг отбор на първи януари. Именно затова и отгоре е наложено на треньора да води психо-война срещу единствения национал в селекцията на Любослав Пенев. Той бе първият сменен на “Герена”, а след това дори не бе сред 14-те, взели участие в резила в Казахстан. Каквото и да се каже за играчите, е излишно, тъй като резултатите им и реакцията на феновете е повече от красноречива. Огромна част от тях доказаха отново, че не заслужават да носят синята фланелка при това в сезона, когато се навършват 100 години от създаването на клуба. Снощи огромна част от населението със "сини" пристрастия във футбола не успя да спи заради поредния рекорден гаф на любимия им отбор, на тяхната голяма любов – ЛЕВСКИ! Още по-лошото е, че другата част на “сините” фенове, които не спират да доказват вярността си и своята преданост, не са вече изненадани от невероятните срамоти, които им носят играчите на 26-кратните шампиони. Те изпитват злоба и се подиграват към селектираните със сигурност от години неуспешно играчи, които имат пълен комфорт, благодарение на шефовете си, а въпреки резилите си продължават да бъдат подкрепяни и да си живуркат с привилегията да си футболист на Левски в България. Едно нещо вече е ясно! Трябва мигновено да се сложи край на това и да престане да се мисли за титли, при положение че ръководството и отборът нямат никаква концепция. Когато няма напрежение, те си го вкарват сами, а когато има такова и са абсолютен фаворит, те нямат шанс да бият никого – показват го трите случая за последните два месеца - срещу Берое, Славия и двата мача с Иртиш. Истината е проста: след като не можеш да спечелиш тези срещи, въпреки невероятната подкрепа на феновете си, нямаш право да говориш за нещо голямо, а само да се радваш, че поради една или друга грешка си попаднал в отбор с историята на Левски. Както казах, играта не прощава, затова допуснатите грешки да бъдат голяма част от тези играчи на “Герена” с тези качества в състава води до закономерност. Липсата на борбеност, желание, хъс и любов към синия екип… десетилетия наред символ на великия Левски. Направиха така, че този рефрен на сините фенове от половин век да е непознат за днешните деца.

“В игрите децата за ЛЕВСКИ мечтаят,
за славния ЛЕВСКИ футболен тим.
И старците шапките даже си свалят
пред славния ЛЕВСКИ непобедим.”


Левски, колко още?


За последния абзац ми е най-болно, защото това е истината...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 2:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 20, 2012 2:49 pm
Мнения: 1487
Направи ми голямо впечатление новината, че Пасош Ферейра, които са завършили на 3то място в Португалия последния сезон, проявявали интерес към Жоао Силва, но нямали пари за заплатата му, която получава тук :shock: :shock: :shock: Не знам истина ли е това ама ...
Нищо добро няма да видим, ако не се спрат далаверите в този клуб...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 2:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21385
В Португалия, извън трите гранда (донякъде и Брага), заплатите са под тия, които се взимат в топ отборите на България, а доста от клубовете имат бюджети по около 2-3 милиона евро.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 312 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com