forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 23, 2024 7:42 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 312 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Юли 11, 2013 11:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
IRR написа:
Да, НО все пак НИЕ НЯМА ДА СЕ ПРЕДАДЕМ! За да се промени ситуацията, трябва да се натиска.На мен ми омръзна да гледам един и същ филм от години!
Но в крайна сметка, когато никой не им бърка в гъза, те правят каквото си знаят.


трябва да сме на стадиона и да си изразяваме позицията....кой както може....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 11, 2013 11:05 pm 
Окей, вън всички, все ми е тая на мен, ако ще се почувстваш по-добре. :wink: Знаеш, че промяна няма да има. След Митов ще дойде Сухия, Кокала, Ясен Петров и още 2-3, избери си. Наско си докара отбора по карти в клуба, Хаздай, Сухия, не знам си какви, със стари курви нов бардак и так до безкрай.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 11, 2013 11:07 pm 
targovishte написа:
IRR написа:
Да, НО все пак НИЕ НЯМА ДА СЕ ПРЕДАДЕМ! За да се промени ситуацията, трябва да се натиска.На мен ми омръзна да гледам един и същ филм от години!
Но в крайна сметка, когато никой не им бърка в гъза, те правят каквото си знаят.


трябва да сме на стадиона и да си изразяваме позицията....кой както може....



Именно!


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 11, 2013 11:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 07, 2010 9:18 pm
Мнения: 715
просто сме влезнали в един коловоз и си се возим години наред. Който и да дойде все ще е така. Тотално сбъркана клубна политика и сега берем плодовете.

Единствения шанс да се оправим сме ние. Модерно е да се протестира напоследък. Но не да пием кафе мирно , а да им покажем какво е за нас Левски.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 11, 2013 11:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 14, 2010 3:37 pm
Мнения: 825
Македония написа:
Преди 1 месец писахме декларация (аз я писах :ohmygod ) за да им благодарим за лъвските сърца, хъса, мъжеството, тва е Левски, който искаме да гледаме, ала-бала, глупости на търкалета. Днес искаме да ги убиваме. Пълен хуй сме и ние, и те, и сички, и всичко е един омагьосан кръг. Махат Митов, ще дойде някой друг, същата работа. "Няма как да е по-зле от Митов" сме го чували 18 пъти последните години. Играчи знаем какви ще дойдат. Кучетата лаят, кервана си върви...
Хората са на ръба на силите, изтощението и верността си, дори това, което правим като публика, според мен е абсолютен подвиг. Адски силен мазохизъм, ама от най-крайните.

E, добре де , брат, какво тогава да направиме? Аз лично, не съм се чувствал, никога толкова зле! Иде ми да ги лежа тия, ама няма да си прецаквам живота, заради едните путки, но непременно, трябва да им се устрои едно посрещене, както подобава на представянето им! Аз пак ще бъда на първия мач (21.06.13г.), но този път въобще няма да ме интересува, случващото се на терена, а ще бъда там заради "сектор Б"! На мен само това ми остана!И ще подкрепям Левски докрай, каквото и да става!!! :levski

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 11, 2013 11:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 15, 2012 2:01 am
Мнения: 763
Освен да им благодарим,може да им предложим,(само ако искат разбира се )преди тренировка да гледат филма"Време Разделно'',преди мач да пеят ''Шуми Марица'' и случайно ако не бият да дадат некой лев във Фонда...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 11, 2013 11:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 01, 2012 5:06 pm
Мнения: 1097
Старата песен на нов глас :ohmygod
След мача с Сараево модните путките бяха заплашвани,псувани,обиждани на Герена, и какво се промени ?!

_________________
"В момента сме ранен лъв и ни хапят от всякъде. Ще се възстановим и всички ще разберат какво е ЛЕВСКИ"Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 11, 2013 11:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14834
IRR написа:
targovishte написа:
IRR написа:
Да, НО все пак НИЕ НЯМА ДА СЕ ПРЕДАДЕМ! За да се промени ситуацията, трябва да се натиска.На мен ми омръзна да гледам един и същ филм от години!
Но в крайна сметка, когато никой не им бърка в гъза, те правят каквото си знаят.


трябва да сме на стадиона и да си изразяваме позицията....кой както може....



Именно!


Или празен сектор Б и мощно натегане от В, или Левскарски режим. Само обаче после да няма проблеми, че "не може да си правиме, каквото си искаме"?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 11, 2013 11:32 pm 
Suum cuique написа:
Или празен сектор Б и мощно натегане от В, или Левскарски режим. Само обаче после да няма проблеми, че "не може да си правиме, каквото си искаме"?


Ще трябва да се направи най-правилното.А най-правилното не се решава под афект и от 1-2ма.
А Левскарски режим се получава, когато има много Левскари.А не 150 човека на целия стадион!


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 11, 2013 11:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14834
Пределно ясно е това. Каквото и да се измисли, ще сме на линия :smt002


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 11, 2013 11:45 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49251
Местоположение: ШОПландия
IRR написа:
Да, НО все пак НИЕ НЯМА ДА СЕ ПРЕДАДЕМ! За да се промени ситуацията, трябва да се натиска.На мен ми омръзна да гледам един и същ филм от години!
Но в крайна сметка, когато никой не им бърка в гъза, те правят каквото си знаят.

:arrow:
Няма какво да се добави. Да се изсипем когато кацат тия курви, деба техната майка путкенска! Нема да им се верва тоя път!

Да ги посрещнем когато кацат! Да не чакаме първа и осма тренировка! Свърши тая!

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 12:21 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Момчета, не правете това! Заслужават го, но това ще усложни нещата! Те са меки марии, а на 21-ви трябва да бием жълтъците! Не им наливайте олово в краката! Така или иначе беше ясно, че до групите няма да стигнем! Позора е голям, но каквото било, било! :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 12:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5976
Местоположение: София, Герена
Знаеш ли колко ме ебе дали ще бият жълтата сган,бе?!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 12:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
Прави също неприятно впечатление, че дори когато не могат да си пуснат топката публиката им пее и ръкопляска. Кой знае какво си мислят, глей ги тея балъци каквото и да направим все ни пеят и пляскат. Това да си професионален футболист и да не можеш да подаваш топката или от пет удара да нямаш един във вратата си е за псуване и освиркване отвсякъде


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 12:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26696
С олово или без резултата е все същия.. Днес какво им пречеше, а миналата седмица какво им пречеше? След такъв нелеп финал на сезона стартираш участие в Европа срещу отбор който не би трябвало да се затрудниш да победиш пред собствена публика, която е преглътнала горчилката от мача с чаршафите и е напълнила Герена.. И накрая какво стана - нищо. Поредния срам, който лично на мен ще ми тежи доста. Тампере, Жилина, Бате, Беверен... всичките тия ми изглеждат като Барцилона след днес..

Дейба, ние и с тая Барцилона играхме дори и въпреки, че ни ебаха злокобно, все пак показвахме някакъв футбол.. да не говорим за спиране на топката и повече от 1 точен пас!

_________________
Изображение


Последна промяна jordanofff на Пет Юли 12, 2013 12:39 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 12:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 08, 2011 10:54 am
Мнения: 2173
Местоположение: България-София
Не ги ли пребием и този път ще се окажем по-големи путки от тях.

_________________
Левски не е бизнес


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 12:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
И аз съм против това с боя, насила хубост не става. Ако някой е за бой и ебане това е собственика който и да е той


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 1:04 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49251
Местоположение: ШОПландия
Levskar67 написа:
Момчета, не правете това! Заслужават го, но това ще усложни нещата! Те са меки марии, а на 21-ви трябва да бием жълтъците! Не им наливайте олово в краката! Така или иначе беше ясно, че до групите няма да стигнем! Позора е голям, но каквото било, било! :smt012

Ако знаеш колко силно ми дреме на кура за този селски мач.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 1:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
боят възпитава...доказано е....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 1:11 am 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
Качете я във всички раздели тази тема, моля.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 1:22 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Нищо не възпитава боя! Лошото поражда лошо! Това ще стане! :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 1:31 am 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:26 pm
Мнения: 765
Levskar67 написа:
Нищо не възпитава боя! Лошото поражда лошо! Това ще стане! :smt012

Заслужават си да бъдат бити и ебани :smt006 :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 1:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 3:57 am
Мнения: 1859
Местоположение: София
Аз съм ЗА,стига този път да се повика и на едни други хора малко.

_________________
:pastor


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 1:59 am 
ВИП-СП написа:
Лазар написа:
Не смятам, че боя ще даде резултат, щото или ще си тръгнат или на следващия мач ще им треперят коленцата и ПАК няма да победят, ако излезнат да играят, де.

Какво предлагаш? Да ходим да им ръкопляскаме? Да ги поздравим за това "геройство" ли? :roll:

Предлагам да ги поканим на по кафе и да обсъдим добрата игра и липсата на късмет. :boisw :bigok


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 2:17 am 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 15, 2009 4:25 pm
Мнения: 44
Ако утре Батков назначи овчаря Гошо за треньор на Левски и овчаря Гошо доведе за полузащитник краваря Пенчо и му даде 20к лв заплата, краваря Пенчо няма да откаже. И почват мачовете и краваря Пенчо нормално е пълен провал, човека толкова си може. И феновете почват да го псуват и проклинат, че той е провалил отбора им и че е виновен за всичко... Но той никога не е могъл да играе по-добре, защо му се сърдят на него? Той играе колкото може. Въпросът е кой го е довел. И кой е довел този, който го е довел ;) Мислете. Защото е лесно да се правим на мъже пред момчетата, които толкова си могат и така или иначе ще си отидат... Трябва да мислим как да се правим на мъже пред Батков. БАТКОВ Е В ОСНОВАТА НА ЗАГУБАТА ОТ ИРИШ!!! Да направим нещо на него, а не на краваря Пенчо...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 2:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
Heineken написа:
ВИП-СП написа:
Лазар написа:
..

Какво предлагаш? Да ходим да им ръкопляскаме? Да ги поздравим за това "геройство" ли? :roll:

Предлагам да ги поканим на по кафе и да обсъдим добрата игра и липсата на късмет. :boisw :bigok

БЕгай от тука, бе, предател! :blass Заради теб паднахме. :slap

По темата: сигурно ли е, че "момчетата" пристигат в 12:40, щото във фейсбукаке-то пишеше нещо за 9:45? :roll:

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 2:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 3:57 am
Мнения: 1859
Местоположение: София
zahariev написа:
Ако утре Батков назначи овчаря Гошо за треньор на Левски и овчаря Гошо доведе за полузащитник краваря Пенчо и му даде 20к лв заплата, краваря Пенчо няма да откаже. И почват мачовете и краваря Пенчо нормално е пълен провал, човека толкова си може. И феновете почват да го псуват и проклинат, че той е провалил отбора им и че е виновен за всичко... Но той никога не е могъл да играе по-добре, защо му се сърдят на него? Той играе колкото може. Въпросът е кой го е довел. И кой е довел този, който го е довел ;) Мислете. Защото е лесно да се правим на мъже пред момчетата, които толкова си могат и така или иначе ще си отидат... Трябва да мислим как да се правим на мъже пред Батков. БАТКОВ Е В ОСНОВАТА НА ЗАГУБАТА ОТ ИРИШ!!! Да направим нещо на него, а не на краваря Пенчо...

:smt023

_________________
:pastor


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 2:37 am 
ВИП-СП написа:
Heineken написа:
Предлагам да ги поканим на по кафе и да обсъдим добрата игра и липсата на късмет. :boisw :bigok

БЕгай от тука, бе, предател! :blass Заради теб паднахме. :slap

Е, признавам си, че бях оптимист и очаквах разгром 1:1 :slap


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 3:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 1:35 am
Мнения: 746
Местоположение: София
Супер безсмилена тема. Миналата година 2 автобуса пичове, където бяха в Сарааево ги посрещнаха, имаше 40 човека. където бяхме на първата тренировка след мача и 3к на мача с цаците. На кой му пука за въобще се питам?

_________________
Само Левски.
http://vbox7.com/play:f5b4fb7c05


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 7:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 15, 2012 2:01 am
Мнения: 763
не мога да повярвам,че тук има хора който пишат,че боя не възпитава :ohmygod Тези трябва да ядат бой заради следващите които ще дойдат на тяхно място да знаят,че ако не играят могат да хапнат дръвцето :slap Както по горе някой беше написал да не се чака първа-осма тренировка,утре на летището,доста хора от прованса вече се организираме!Моля само ако има промяна за часа да се актуализира :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 312 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com