forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 23, 2024 12:41 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 312 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 3:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Trans penem mihi est написа:
Adepta написа:
Левски за такива е трамплин, възможност да поиграят на високо ниво в ЕКТ.


:smt005 :strkstrk :smt005 :strkstrk :smt005 :strkstrk :smt005 :strkstrk :bigok

Ами във втора дивизия нямат шансове, проблема е че и при нас пак ги нямат, но пък разглеждат екзотични дестинации като Казакстан :lol:
b0b000 написа:
Направи ми голямо впечатление новината, че Пасош Ферейра, които са завършили на 3то място в Португалия последния сезон, проявявали интерес към Жоао Силва, но нямали пари за заплатата му, която получава тук :shock: :shock: :shock: Не знам истина ли е това ама ...
Нищо добро няма да видим, ако не се спрат далаверите в този клуб...

Много ясно че не се е върнал заради заплатата, въпроса е какво прави в Левски за нея - дотук едно нищо :!:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 3:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
b0b000 написа:
Направи ми голямо впечатление новината, че Пасош Ферейра, които са завършили на 3то място в Португалия последния сезон, проявявали интерес към Жоао Силва, но нямали пари за заплатата му, която получава тук :shock: :shock: :shock: Не знам истина ли е това ама ...
Нищо добро няма да видим, ако не се спрат далаверите в този клуб...


Дали го искат не знам дали е истина, но че Пасош Ферейра не плащат на никой 15-на хил евро заплата съм 10000% убеден!

Във втора дивизия в Холандия, откъдето взехме няколко играчи, нормалната заплата е около 3 хил евро.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 3:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 8:29 pm
Мнения: 1957
Това, което е в клуба, това е и в мислите ни - хаос! Преди поне след кризите форона или отделни хора имаха някакво твърдо мнение къде е проблемът и какво да се направи, сега като гледам, а и аз честно си признавам за себе си, не знам какво трябва да се направи! Констатациите всички ги знаем, но как Левски може да излезе от тва дъно дето го дълбаем от Тампере насам не знам. Единствения проблясък беше сезонът с Гара Дембеле, всичко друго е провал..
И ако оставим настрани резултатите и неуспехите, а гледаме само играта - Левски в момента е отбор, който играе елементарен аматьорски футбол, защитата е комична, подарява се топката на нападателите на съперника, хаотично успяваме някак си да се предпазим от разгроми..
А напред са крайно импотентни и изобщо нямат идея как да вкарат гол ...или грешни пасове от началото или едни безумни рейдове по крилата и още по-каруцарски и безадресни центрирания. По-слаба игра не съм гледал отдавна, а имахме много смешни сезони около Чиликов и Г. Тодоров като тренер.
Не знам какво трябва да стане, за да се стабилизира отбора, много ми е гадно, като знам, че в международен план, а вече и за стандартите в България, сме ебахти смешниците.

_________________
НАЦИОНАЛНО МОЩНА И СОЦИАЛНО СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 3:12 pm 
Да де, ама там има хубава държава, уредено, спокойно, стадиони, бази, условия, отбори. За да излъжеш дори някакъв такъв посредственик да се набута в нашата кочина и да играе на нивата на Тича и да го целят с бутилки, трябва да го излъжеш по някакъв начин. И какъв е единственият начин? С пари.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 3:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 20, 2012 2:49 pm
Мнения: 1487
Македония написа:
Да де, ама там има хубава държава, уредено, спокойно, стадиони, бази, условия, отбори. За да излъжеш дори някакъв такъв посредственик да се набута в нашата кочина и да играе на нивата на Тича и да го целят с бутилки, трябва да го излъжеш по някакъв начин. И какъв е единственият начин? С пари.

Така е, но струва ли си ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 3:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49244
Местоположение: ШОПландия
est1914 написа:
Nakuro Bradata написа:
Кога кацат тия мърши? Да се поправя заглавието с актуално такова.

:smt005 Никой няма да ви вземе на сериозно - тия мърши до преди 1 месец ги наричахте футболисти и мъже, а пък 2-3 месеца преди това пак бяха мърши. Смеете им се...

Тия да не са ми рода, че да имам сантименти нещо? Като играят ги аплодирам, когато отказват да играят - бухалката у главата и делегация.
Ние (левскарите) не обичаме футболисти-мърди. Вие - не знам.

Да отидем да благодарим на ръководството най-вече. Футболистките са на заден план. Аз най-много искам да благодаря на гиздавия комарджия за бързите реформи които предприе, за докарването на стари курви в управата и т.н.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 3:33 pm 
Айде, Митов вече не е треньор :smt006 Да идва следващия :lol: :ohmygod
Подал си е оставката, мъжко решение, но никакво решение за проблемите в Левски


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 3:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21385
Всеки път при треньорска смяна предлагам Лаптопа, но откакто го шамариха на кочината ми падна в очите, нямам идеи :?

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 3:42 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 8:27 pm
Мнения: 911
Македония написа:
Айде, Митов вече не е треньор :smt006 Да идва следващия :lol: :ohmygod
Подал си е оставката, мъжко решение, но никакво решение за проблемите в Левски


Мисля че трябва да остане в отбора под някаква форма - показа че има качества, но няма как да си се учил от Кокала и от шубе като Ил Ил и да станеш голям треньор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 3:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Македония написа:
Да де, ама там има хубава държава, уредено, спокойно, стадиони, бази, условия, отбори. За да излъжеш дори някакъв такъв посредственик да се набута в нашата кочина и да играе на нивата на Тича и да го целят с бутилки, трябва да го излъжеш по някакъв начин. И какъв е единственият начин? С пари.


Посредствениците въобще не виждам защо трябва да ги лъжем.

За това и стратегията пред Левски е една:
- всички талантливи юноши от цяла БГ да ги взимаме в нашата школа
- да обираме най-доброто в А група
- да връщаме застарелите ни звезди за последни 1-2 сезона в БГ (както беше с Борето, Кривия, Цветков и тн)
- и чужденци главно от региона, примерно от Македония и Албания можем да привличаме най-големите им таланти без проблем


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 3:52 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 8:27 pm
Мнения: 911
Boyo написа:
Македония написа:
Да де, ама там има хубава държава, уредено, спокойно, стадиони, бази, условия, отбори. За да излъжеш дори някакъв такъв посредственик да се набута в нашата кочина и да играе на нивата на Тича и да го целят с бутилки, трябва да го излъжеш по някакъв начин. И какъв е единственият начин? С пари.


Посредствениците въобще не виждам защо трябва да ги лъжем.

За това и стратегията пред Левски е една:
- всички талантливи юноши от цяла БГ да ги взимаме в нашата школа
- да обираме най-доброто в А група
- да връщаме застарелите ни звезди за последни 1-2 сезона в БГ (както беше с Борето, Кривия, Цветков и тн)
- и чужденци главно от региона, примерно от Македония и Албания можем да привличаме най-големите им таланти без проблем


Проблема с последните е че имаме право само на 3-ма, защото са извън ЕС.

Истината е че не трябва да откриваме топлата вода - вижте Ботев с футболисти отхвърлени от другите БГ отбори ( Цветков, Огнянов, Галчев, Минев, Спрокел ) и няколко чужденци средна хубост, вчера изглеждаха като Реал срещу казаците. Гледам ги и в първенството - опитват се преди всичко да играят футбол, ние пък се опитваме да спукаме топката и да вкараме някой случаен гол.

От много време насам разправям че проблема не ни е в качеството на футболистите, те не са чак толкоз лоши, проблема е че играем грозен, бавен, безидеен футбол. Не съм сигурен че при друг треньор тези футболисти ще заиграят по друг начин - те просто не са търсени с качества за бърз футбол и преливане от фаза атака във фаза защита, както играят всички отбори от 5-10 години насам.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 4:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 15, 2006 6:01 pm
Мнения: 4631
Местоположение: Герена
Mr. Smith написа:
При положение, че откриваме, че вече пет години се въртим в кръг, а пък съответно футболистите, треньорите и батков не са виновни, то кой е виновен? Насо - разбира се, че е виновен, но не може да е само той.

Костов е виновен :!: :smt003

_________________
Левски беше силен,
когато бе цивилен,
върнете старият любим отбор!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 4:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Македония написа:
Айде, Митов вече не е треньор :smt006

Първата цел на Насо е изпълнена :!:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 4:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 20, 2012 2:49 pm
Мнения: 1487
joro123 написа:
Истината е че не трябва да откриваме топлата вода - вижте Ботев с футболисти отхвърлени от другите БГ отбори ( Цветков, Огнянов, Галчев, Минев, Спрокел ) и няколко чужденци средна хубост, вчера изглеждаха като Реал срещу казаците.

Не се заблуждавайте от снощния резултат на жАлтурите срещу Астана, защото, ако не беше червения картон, нещатата едва ли щяха да се развият по този начин. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 4:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Harry Roberts написа:
Mr. Smith написа:
При положение, че откриваме, че вече пет години се въртим в кръг, а пък съответно футболистите, треньорите и батков не са виновни, то кой е виновен? Насо - разбира се, че е виновен, но не може да е само той.

Костов е виновен :!: :smt003

Снощи беше на мача на жАлтите :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 4:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 12, 2008 8:56 pm
Мнения: 237
За разлика от нашия мач, където нашите щяха да си паднат и без червения картон :smt031


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 4:58 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 10:55 pm
Мнения: 742
Абе съдията го бяха водили в Павлодарския Студентски град. Дузпата, картона, симулациите на номер 10 след като вече получи жълт картон. Мръсният австрийски хомосекшуъл прецака кариерата на Ники Митов, да го затворят в някое селско австрийско мазе за жена на някой селинджър дано.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 5:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 2:18 pm
Мнения: 2935
Местоположение: Sofia
Широко им е около врата на ритнитопковците... Затова не стигнаха до широкия бряг!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 5:20 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 8:27 pm
Мнения: 911
b0b000 написа:
joro123 написа:
Истината е че не трябва да откриваме топлата вода - вижте Ботев с футболисти отхвърлени от другите БГ отбори ( Цветков, Огнянов, Галчев, Минев, Спрокел ) и няколко чужденци средна хубост, вчера изглеждаха като Реал срещу казаците.

Не се заблуждавайте от снощния резултат на жАлтурите срещу Астана, защото, ако не беше червения картон, нещатата едва ли щяха да се развият по този начин. :smt006


Пак повтарям Ботев имат нелоши футболисти, но с изключение на примерно Неделев, Вандер и този Иршак повечето от останалите не биха били титуляри при нас. Но играят малко повече футбол от нас - в първият мач нямаше червен картон, ама и за минута не вреше и кипеше пред тяхната врата като пред нашата. И то това не е въпрос само до качествена защита, а на факта че спазват основното правило във футбола и се опитват винаги да имат числено преимущество около топката. Виж първият гол на Иртиш - 4-ма казаци в наказателното поле срещу 3-ма защитници - и Видич да е в защита пак ще ни вкарат. Вторият гол същата работа. И това се случва до 12 минута.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 5:39 pm 
Nakuro Bradata написа:
est1914 написа:
Nakuro Bradata написа:
Кога кацат тия мърши? Да се поправя заглавието с актуално такова.

:smt005 Никой няма да ви вземе на сериозно - тия мърши до преди 1 месец ги наричахте футболисти и мъже, а пък 2-3 месеца преди това пак бяха мърши. Смеете им се...

Тия да не са ми рода, че да имам сантименти нещо? Като играят ги аплодирам, когато отказват да играят - бухалката у главата и делегация.
Ние (левскарите) не обичаме футболисти-мърди. Вие - не знам.

Да отидем да благодарим на ръководството най-вече. Футболистките са на заден план. Аз най-много искам да благодаря на гиздавия комарджия за бързите реформи които предприе, за докарването на стари курви в управата и т.н.

Не те знам какъв си ама не можеш да ми говориш за "ние левскарите" и "вие", а аз съм ходил само веднъж да "благодаря" на путките и то след мача в Сараево, когато ни заебаха отвън за пореден път. Идеята ми е, че е жалко за няколко месеца да минаваме от осанна до разпни го, само защото са спечелили 3-4 мача на магия в последната минута - мършата си е мърша. Като имаш позиция си я отстояваш от началото до края, а не като прасетата да протестираш, когато ти скимне.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 8:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49244
Местоположение: ШОПландия
est1914 написа:
Nakuro Bradata написа:
est1914 написа:
:smt005 Никой няма да ви вземе на сериозно - тия мърши до преди 1 месец ги наричахте футболисти и мъже, а пък 2-3 месеца преди това пак бяха мърши. Смеете им се...

Тия да не са ми рода, че да имам сантименти нещо? Като играят ги аплодирам, когато отказват да играят - бухалката у главата и делегация.
Ние (левскарите) не обичаме футболисти-мърди. Вие - не знам.

Да отидем да благодарим на ръководството най-вече. Футболистките са на заден план. Аз най-много искам да благодаря на гиздавия комарджия за бързите реформи които предприе, за докарването на стари курви в управата и т.н.

Не те знам какъв си ама не можеш да ми говориш за "ние левскарите" и "вие", а аз съм ходил само веднъж да "благодаря" на путките и то след мача в Сараево, когато ни заебаха отвън за пореден път. Идеята ми е, че е жалко за няколко месеца да минаваме от осанна до разпни го, само защото са спечелили 3-4 мача на магия в последната минута - мършата си е мърша. Като имаш позиция си я отстояваш от началото до края, а не като прасетата да протестираш, когато ти скимне.

Просто странното е че почна "вие" това-онова. След Сараево и аз бях на летището, ама бяхме 10 човека, Борат спокойно си мина и те така. Странното е че балерините тогава не излезнаха от оня вход.
Футболистите когато се мърдосват могат да ми го лигавят. Тия селяци и без треньор се бият, ако има желание и някакво разбирателство между играчите. Вчера само единици имаха желание.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 12, 2013 10:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 11:33 pm
Мнения: 161
Некъв танспорт до тва летище да уредиме за мене и още едно приятелче

_________________
След мача Левски - лит(*кс-етрополе 7:2, Радио "Свободна Европа" обявява в информационната си емисията, че "отбора на народа е победил отбора на властта". Малко след този двубой, БКП опита да заличи Левски


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 13, 2013 12:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6561
Местоположение: София
South Tribune написа:
Некъв танспорт до тва летище да уредиме за мене и още едно приятелче



Събираме се говеда утре 11.00 на Орлов, от там с 84. Ако те устройва...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 13, 2013 11:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 20, 2011 4:05 pm
Мнения: 646
http://gong.bg/view_article.php?article_id=359197

_________________
ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 13, 2013 11:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3126
Цитат:
Ръководството на Левски е предприело, според информация на Gong.bg, безпрецедентни мерки за сигурност при прибирането на отбора от Казахстан.

След като тимът отпадна от Лига Европа от Иртиш, голяма част от феновете на отбора се организираха в социалните мрежи да посрещнат подобаващо „сините“.

Това накара шефовете на тима да направят всичко възможно отборът да бъде очакван от автобус още на пистата и да бъде изведен без играчите да имат контакт с феновете.

Левски се прибира в София в 12.30 часа с редовен полет от Австрия, и въпреки че и в миналото е имало подобни издънки на тима, никога не са били предприемани мерки, които да скрият играчите и треньорите от привържениците.


:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 13, 2013 11:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 01, 2012 5:06 pm
Мнения: 1097
Joro1914 написа:
http://gong.bg/view_article.php?article_id=359197

Бях сигурен,че ще го направят :strkstrk :boisw

_________________
"В момента сме ранен лъв и ни хапят от всякъде. Ще се възстановим и всички ще разберат какво е ЛЕВСКИ"Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 13, 2013 11:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 20, 2010 9:03 pm
Мнения: 1100
ПУТКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 13, 2013 11:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 9:46 pm
Мнения: 2811
Местоположение: София
Нахлуваме ли към летището? :evil:

_________________
ПОДКРЕПЯЙ ЛЕВСКИ ДОКРАЙ! ЗАВИНАГИ И НАВСЯКЪДЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 13, 2013 11:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
И докога си мислят, че ще могат да се скрият? Днес ОК, а утре, а в други ден? А на следващата тренировка?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 13, 2013 11:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 03, 2009 4:26 pm
Мнения: 2625
Доста страхливи путчици да се събрaли в тоя отбор...

_________________
"Честност и работа"


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 312 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com