forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 26, 2024 3:31 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 684 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 2:05 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 01, 2009 9:22 pm
Мнения: 3078
хаха, щото пък при карти 40лв за Б нямаше място къде да си намериш :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 2:06 pm 
В едно съм сигурен. На 1/2 сезона всички, които сега се вайкат за цената, ще си купят сезонната карта за 1/2 сезон и ще ги е яд, че не са го направили по-рано. Твай. :smt006

Пак повтарям - има и 15% отстъпка за всички покупки за ЦЕЛИЯ сезон, а за 100-годишнината ще имаме никак не малко артикули, които така и така ще намерите пари да закупите.

Просто се замислете малко.

Имахме не карти, а Библии в джобовете - мрън, мрън, искаме магнитни карти
Имаме магнитни карти, а не Библии в джобовете - мрън, мрън, искаме по-евтино.
:smt006 Пък като ще сме 100 човека, включвайте Диемата и бай бай.


Последна промяна El Hacendado на Пон Юни 24, 2013 2:09 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 2:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2011 7:27 pm
Мнения: 2524
trikilarakiq написа:
T.Stefanov написа:
Че увеличението си е шоково, шоково си е, но пак ще ти излезе по-евтино, дори и да пропуснеш някой мач. Другото е, че с такива цени, предполагам доста хора ще се ореантират към Б, което то една страна е добро, но от друга лошо. Може да има масовка, но да е седнала в горните ъгли на сектора...


Каква масовка бе :blass Няма да се продадат и 1000 карти, на мачовете с Берое, Локо ПД и т.н. ще се играе пред 500 човека и то , ако не вали и е хубаво времето. Много добре си знаем манталитета :smt031 особено при тези цени...

Разбрахме, че ти е скъпо и няма да си купиш, стига си мрънкал и говорил глупости. :ohmygod

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 2:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5353
Местоположение: София
Не съм от мрънкалниците,карта ще си взема,но имам един въпрос,който ме интересува чисто принципно-какво станА с компенсацията за тия от А сектор? :smt017 Защото Баждечето обясняваше ,че ще има такава.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 2:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6561
Местоположение: София
СиняИдея написа:
trikilarakiq написа:
T.Stefanov написа:
Че увеличението си е шоково, шоково си е, но пак ще ти излезе по-евтино, дори и да пропуснеш някой мач. Другото е, че с такива цени, предполагам доста хора ще се ореантират към Б, което то една страна е добро, но от друга лошо. Може да има масовка, но да е седнала в горните ъгли на сектора...


Каква масовка бе :blass Няма да се продадат и 1000 карти, на мачовете с Берое, Локо ПД и т.н. ще се играе пред 500 човека и то , ако не вали и е хубаво времето. Много добре си знаем манталитета :smt031 особено при тези цени...

Разбрахме, че ти е скъпо и няма да си купиш, стига си мрънкал и говорил глупости. :ohmygod


Не. Ще си купя. Но много други хора няма да си купят. Според теб на мача с Берое, колко хора от всичките 70 човека в сектора, бяхме с карти ? И колко хора щяхме да бъдем, ако картите бяха 100 лв , а билета 8 ?

П.П. Сега картата е 2.5 пъти по-скъпа. Би следвало и билета да е толкова по-скъп. Най-евтините бяха 4, най-скъпи 6. Тоест при средна цена 5лв, сега билета трябва да е 12.5?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 2:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 2:18 pm
Мнения: 2935
Местоположение: Sofia
trikilarakiq написа:
...Според теб на мача с Берое, колко хора от всичките 70 човека в сектора, бяхме с карти ? ...
аз бях с карта :smt031
... и пак ще бъда :8)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 2:25 pm 
Бате ще ти подаря 50 лева само и само да млъкнеш. Честно, орева целия интернет :ohmygod Като са ти толкова скъпи, за какво ще си я купуваш?! Праскай си там парите за билети и се оплаквай в края на сезона колко си се преебал. Сигурен съм, че не само за теб са скъпи, но пък за сметка на това си единственият, който не спира да се оплаква.

Аз ще си купя картата за 80 лв, ще си купя екип за 100 лева, от които 15 лева ще са включени. Ще си купувам още неща като списания и други артикули и накрая ще се окаже, че съм дал 50-60 лева за тази карта.


Последна промяна El Hacendado на Пон Юни 24, 2013 2:27 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 2:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2011 7:27 pm
Мнения: 2524
Картата послкъпва най-вече, защото няма да е тефтер, нали това искахме?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 2:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30444
Местоположение: гр. Голямото село
СиняИдея написа:
Картата послкъпва най-вече, защото няма да е тефтер, нали това искахме?


Ами не, не е това причината. Баждечето е ходил на няква врачка и тя му е казала, че ще ни се падне казахстански отбор и че ще има бая чартър да плаща :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 2:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Банда, ебати мрънкалниците сте, честно! Убеден съм, че 70% от мрънкащите харчат по 100+ кинта всеки петък и събота да пият фалшиво уиски и да мятат салфетки по дискотеките, но 100 кинта за абонаментна карта за 30+ мача им е много. И много добре знаете, че кинтите отиват в клуба и ще допринесат малко или много за развитието му. Спрете да мрънкате и помислете как може да съберете парите, ако искате да притежавате картата. Ако си търсите оправдание...ОК, ама спрете да спамите с глупости и се пренасочете към другите теми.

Карта не съм си взимал от сезон 2006-2007, но този път ще го нарпавя...въпреки, че все по рядко ходя до Герена.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 2:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Моля някой да напише, къде ще се продават?

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 2:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
И на Попа е имало всяка година досега, не вярвам да е по-различно.....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 2:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 14, 2010 3:37 pm
Мнения: 825
И на мене ми дойде малко шоково цената, но тя си е напълно реална и справедлива с оглед на предимствата, които осигурява! Ако погледнем реално, аз например си купувам всеки брой на списанието, което с 30% отстъпка, при цена от 5 лева, за една година, означава, че ще спестя 18 лв, ще си купя и двата екипа за 100 годишнината, което при евентуална цена от 100лв, означава спестени с 15% отстъпка, 30лв!!! Като притежател на карта от миналата година( а и не само), ще платя за новата 80 лв, с горепосочените отстъпки, карта ми излиза 32 лв, е това ако е много здраве му кажи!
Това е мойто мнение по въпроса, така че не се колебайте, а купувайте смело!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 2:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Момчета, казвал съм го много пъти, ще го повторя и сега- време е да станем фактор при финансирането на клуба. За 1000 човека плащащи по 3 лв билет 2 мача в месеца никой не го ебе, щото тва е 1/5 от заплатата на Жоао да речем. Да си Левскар е привилегия, нормално е да си има и цена ;)

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 2:55 pm 
T.Stefanov написа:
Че увеличението си е шоково, шоково си е, но пак ще ти излезе по-евтино, дори и да пропуснеш някой мач. Другото е, че с такива цени, предполагам доста хора ще се ореантират към Б, което то една страна е добро, но от друга лошо. Може да има масовка, но да е седнала в горните ъгли на сектора...

От кога феновете на Левски са масовка? Аре стегнете се малко, че великите ултраси 100 човека, без "масовката" сте трамвай номер 5...за надежда.

Иначе, 120 лв с намаление си е малко скъпичко, но ще се купува. Дано не взривят и В сектор, че миналия сезон ме набиха като ми взривиха мястото :smt026


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 3:02 pm 
Бъдете възможно най-красиви като ходите, обръснати и с ризи, щото ще ви правят снимка :strkstrk


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 3:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 27, 2012 11:41 pm
Мнения: 1107
Вие хубаво разполагате с тия пари, ама ние учениците какво да правим? Откъде да изкараме 100 лв на куп? :roll:

_________________
Оставам на разположение за допълнителни коментари и въпроси! :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 3:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6561
Местоположение: София
19XIV написа:
Вие хубаво разполагате с тия пари, ама ние учениците какво да правим? Откъде да изкараме 100 лв на куп? :roll:


Да не ходим по мачове. Горе го написаха. Левски е само за богатите.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 3:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 26, 2006 10:27 pm
Мнения: 8265
Местоположение: София
Според мен цената е съвсем реална. Има доста повече мачове от предните години, при всички случаи ще е доста по-изгодно с карта. Въпросът е, че тази година можеше да се направи един жест към феновете, като се пуснат по-евтини карти или такива на същата цена от предния сезон, въпреки повечето домакинства. След предния сезон, а и след доста провали в последните години, както и идващата юбилейна година, щеше да е добър знак към феновете подобно нещо. А и съм сигурен, че щяха да се продадат много повече карти, което пък да доведе и до по-голяма посещаемост.

Аз ще съм за седма поредна година с карта, но за жалост моето мнение е, че тази цена ще откаже доста хора и то не защото не са Левскари или искат да се пренасочат към друг клуб с по-евтини карти, а защото сумата не е толкова малка за времената, в които живеем (да, за форумните олигарси тази сума не е нищо, но за доста хора ще е солиден разход).

Само Левски! :levski


Последна промяна Lucifer на Пон Юни 24, 2013 3:09 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 3:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
А, виж, това, че няма отстъпка за ученици и пенсионери е грешка.

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 3:10 pm 
acrimonious написа:
А, виж, това, че няма отстъпка за ученици и пенсионери е грешка.

Освен това липсва и компенсация за балъците, на които им взривиха седалките зимата... А бяха обещали :!:


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 3:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30444
Местоположение: гр. Голямото село
19XIV написа:
Вие хубаво разполагате с тия пари, ама ние учениците какво да правим? Откъде да изкараме 100 лв на куп? :roll:


Кратун или Кропев ще ти дадат, споко :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 3:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Компенсацията е 160 лв. :bigok

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 3:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
trikilarakiq написа:
19XIV написа:
Вие хубаво разполагате с тия пари, ама ние учениците какво да правим? Откъде да изкараме 100 лв на куп? :roll:


Да не ходим по мачове. Горе го написаха. Левски е само за богатите.

Не ми отговори - колко трябва да е картата за "Б", че да е поносимо? 35 лева за 20 мача достатъчни ли са?

И пак ви го пиша - карти има от 10 години насам, 10 лева ли очаквате да са? Естествено, че са доста накуп, нали това са ви цели 20 билета "от воле", какво сте очаквали...

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 3:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6561
Местоположение: София
south написа:
trikilarakiq написа:
19XIV написа:
Вие хубаво разполагате с тия пари, ама ние учениците какво да правим? Откъде да изкараме 100 лв на куп? :roll:


Да не ходим по мачове. Горе го написаха. Левски е само за богатите.

Не ми отговори - колко трябва да е картата за "Б", че да е поносимо? 35 лева за 20 мача достатъчни ли са?



Миналата година беше 40лв за 15 мача + 1(сигурен) за Европа + 1(пак сигурен) за купата. т.е. 17 мача. На мач се получава - 40/17=2.35

http://www.sportal.bg/news.php?news=431895 38 мача - 19 домакински + 1(сигурен) Европа + 1(сигурен) за купата. 100/21=4.67

Учениците и пенсионерите да го духат , разбира се. Вместо този сезон, да си осигурят по-голяма посещаемост, те правят точно обратното. На бас, че ще има по-малко продадени карти ?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 3:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Пляскаш се за 4 лева и 67 стотинки на мач, така ли да разбирам :shock:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 3:33 pm 
19XIV написа:
Вие хубаво разполагате с тия пари, ама ние учениците какво да правим? Откъде да изкараме 100 лв на куп? :roll:

Аз какъв съм? Студент в Благоевград, който е на студентски заем и кара неплатен стаж. Просто съм явно малко по-далновиден и от 2 месеца съм спестил пари за тази карта. Правя го всяка година. Не си празнувам рожден ден, не излизам често по дискотеки и го карам домашно, за да не пропускам и гостувания. Дори на почивка почти не ходя. Оплаквам ли се? Винаги се намира начин. ВИНАГИ.

dobreжche, това за масовката и хулиганите е изказване за 105 дихона тъпота... поне. :smt006


Последна промяна El Hacendado на Пон Юни 24, 2013 3:36 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 3:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30444
Местоположение: гр. Голямото село
саут, едно време май имаше отстъпка за ученици. Копираше си май първата страница от бележника и получаваше 20% отстъпка на отстъпката. Има време и сега да го направят така :smt006 Тук някои хора имат връзка с ръководството, могат да им подскажат. Така мисля, че няма да има недоволни. А пък за студенти могат да я направят 10%

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 3:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6561
Местоположение: София
Само ми е интересно, ако по моите сметки, 1 мач с карта излиза 4.67 , колко ли ще е билета ??


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 3:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 19, 2006 11:30 am
Мнения: 2379
Местоположение: Sofia
Цените са наистина са доста по-високи от предишните години,но са реални предвид това,че ще има повече мачове.Единственият проблем е,че реално като гледам ако го караш на билети няма да дадеш много повече пари,а идеята на картите все пак е редовните фенове да получават отстъпка.Ако цените на билетите са като тазгодишните,разликата между билети и карти няма да е много голяма и не виждам как ще бъдат стимулирани хората да купят карти.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 684 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com