forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 8:24 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 684 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 3:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
trikilarakiq написа:
Миналата година беше 40лв за 15 мача + 1(сигурен) за Европа + 1(пак сигурен) за купата. т.е. 17 мача. На мач се получава - 40/17=2.35

Да, но и цената на билета расте. Преди 8 години билетите бяха по 1 лев за първенство, 2 лв. срещу свинете и 3 лв. за евротурнирите. Миналия сезон билетите бяха по 5-6 лева. А абонаментната карта от сезон 2005/06 - 15 лева за "Б" без намаление. С оглед цените на билета от миналия сезон, 80 лева си е адекватна цена.

Да, редно е да има намаление за ученици и пенсионери. Но за студенти такива привилегии НЕ трябва да има. :loser2

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 3:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6555
Местоположение: София
Ако отида на 20 мача х 5лв билет=100лв; Карта=100лв . Каква е далаверата ? Или и билетите ще станат 8-10лв ?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 3:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
на 11-ти юли, като нА нашият едно хубаво...ще има промоции след това на карти....обещавам ви.... :bigok

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 4:06 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 11, 2010 3:17 am
Мнения: 3573
Ще се изразя, като поевропейчен българин. Паричките са важни, супер важни, но си купувам карти, заради удобството. Няма чакане на касата, няма следене за пускане на билетите(+цени). Освен това силно вярвам, че някой ден ще е задължително да имаш карта, защото на стадиона може и да няма места, дори срещу по-малките отбори. А тази година ще има яко мачове, 2 с омрелите прасета, 2 с гората, 2 с jaltite ... минимум един мач в Европа, купа, мупа, лупа :bigok Така че взимайте. Ако ви е скъпо, земете назаем, както ще направя аз! :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 4:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
trikilarakiq написа:
Ако отида на 20 мача х 5лв билет=100лв; Карта=100лв . Каква е далаверата ? Или и билетите ще станат 8-10лв ?


Средната цена на билета няма да е 5 лева, не схвана ли. Само миналата пролет почти всички мачове бяха по 6 кинта за Б, ако не бъркам. Най-евтиния билет ще е 6, за по-читавите мачове - 8-10. Не е нормално ние да сме с едни от най-евтините билети в А-група. Освен това, ебаси, никъде не е казано, че е задължително да се купува карта. Като са много пари накуп за някого - купува си билети и не ги дава накуп.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 4:10 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5532
Стига с тоя спор, който има възможност, ще си вземе, който няма възможност да даде наведнъж 100 лева, ще си купува билети и така :smt006 Важното е всички да сме на стадиона :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 4:12 pm 
Явно е важно задължително далаверата да е голяма иначе горгичкия средностатистически левскар няма да има смисъл да си я купува картата. :loser2


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 4:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 19, 2006 11:30 am
Мнения: 2362
Местоположение: Sofia
За мен трябваше този сезон да са по-ниски цените.Сега е момента да върнем масата хора на стадиона предвид юбилея и развитието по стадиона,пък от догодина да се вдигат цените,когато вече хората са запалени и се появат удобствата от новия сектор А.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 4:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6555
Местоположение: София
Wildkid написа:
trikilarakiq написа:
Ако отида на 20 мача х 5лв билет=100лв; Карта=100лв . Каква е далаверата ? Или и билетите ще станат 8-10лв ?


Средната цена на билета няма да е 5 лева, не схвана ли. Само миналата пролет почти всички мачове бяха по 6 кинта за Б, ако не бъркам. Най-евтиния билет ще е 6, за по-читавите мачове - 8-10. Не е нормално ние да сме с едни от най-евтините билети в А-група. Освен това, ебаси, никъде не е казано, че е задължително да се купува карта. Като са много пари накуп за някого - купува си билети и не ги дава накуп.



Кой плаща по-скъпи билети !?!?!!?!?!? Само Лудогорец май. На Ботев по 4-5 лв , на Локо ПД - даже по евтино - 3лв, за деца и пенсионери - БЕЗПЛАТНО. На прасетата са им по 5 и т.н.

А това, което каза момчето над мен е много вярно - вместо да привличаме хора, ние ги отблъскваме!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 4:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 27, 2012 11:41 pm
Мнения: 1107
Croopev написа:
19XIV написа:
Вие хубаво разполагате с тия пари, ама ние учениците какво да правим? Откъде да изкараме 100 лв на куп? :roll:

Аз какъв съм? Студент в Благоевград, който е на студентски заем и кара неплатен стаж. Просто съм явно малко по-далновиден и от 2 месеца съм спестил пари за тази карта. Правя го всяка година. Не си празнувам рожден ден, не излизам често по дискотеки и го карам домашно, за да не пропускам и гостувания. Дори на почивка почти не ходя. Оплаквам ли се? Винаги се намира начин. ВИНАГИ.

dobreжche, това за масовката и хулиганите е изказване за 105 дихона тъпота... поне. :smt006

Пич, не исках да се обяснявам, ама айде. Аз съм ученик от Перник, който е на джобните на мама и тати, и на стипендията от училище(даже следващата година ще ми е първата, защото съм в Езикова гимназия и 8 клас ми е нулев). До сега не съм ходил масово на мачове, щото разбира се, няма как да ме пуснат сам в София, но вече пораснах :bigok Парите които успявам да спестя ги давах за фитнес, от тази година за пътуване за мачове, но мислех поне билетите да подсигуря. 100 лева нямам, за да дам. Ще се кара на билет, а дано не са 10 лева всеки мач. Пък и толкова да са, сам каза, че винаги има начин.
Здраве да е и Левски шампион!

_________________
Оставам на разположение за допълнителни коментари и въпроси! :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 4:26 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 01, 2009 9:22 pm
Мнения: 3078
trikilarakiq написа:

Кой плаща по-скъпи билети !?!?!!?!?!? Само Лудогорец май. На Ботев по 4-5 лв , на Локо ПД - даже по евтино - 3лв, за деца и пенсионери - БЕЗПЛАТНО. На прасетата са им по 5 и т.н.

А това, което каза момчето над мен е много вярно - вместо да привличаме хора, ние ги отблъскваме!

Аз предлагам да ги направят по 1лв. Пък картата да е без пари. Тъкмо да си на далавера. :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 4:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Еми ок, пич, без да се обиждаш, ама нали се сещаш, че няма как ти и хора в твоето положение да са критерий колко струва картата. Няма как да правим абонаментна карта, която да е съобразена с доходите на.....тия, дето нямат доходи! Все едно, ебаси, яденето и пиенето в кръчмата да е съобразено с доходите на тия, дето гладуват. А пък в твоя, конкретно, вариант, също има начини - или крънкаш от вашите, които и без тва ти дават парите (в смисъл - сам казваш, че го караш на джобните от тях), или се хващаш да свършиш някаква работа тук и там за по 10-20 лева и с малко зор ги събираш.

А билети под 4 лева в А-група (редовна цена) няма. На свинете за всички мачове им бяха по-скъпи билетите от на нас и те ореваха орталъка. Дори на смешниците от Слагия и Буферите билетите им бяха на нашите, или на по-високи цени от нашите.... По селата не говорим, но дори и там билета не е бил под 3 кинта със сигурност.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 4:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 02, 2005 12:53 pm
Мнения: 6479
Местоположение: София
Айде сакаме, айде чекаме да видя как изглежда новата карта :)

_________________
Изображение
sct02 написа:
Спомням си категоричното заключение на Русия и Насо Съндърланда преди няколко години: "Да, в сектора сме се събрали много боклуци, но жените са по-долни и от нас" :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 4:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 27, 2012 11:41 pm
Мнения: 1107
До кога се продават ?

_________________
Оставам на разположение за допълнителни коментари и въпроси! :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 4:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 15, 2012 4:43 pm
Мнения: 2678
Цената на картата ще бъде обсъждана независимо дали 1 или 1000 лева, това вече сме го установили. По важното в случая е да се направи сериозна отстъпка към 3-те социални групи които са най финансово незаможни, а именно, ученици, студенти и пИнсионери. Всеки друг, който е планирал да си купува карта би трябвало да си е направил вече сметката и да я е вкарал във великия семеен бюджет, като приоритет номер 1. :)

_________________
Само ЛЕВСКИ никой друг. Останалите са боклук.
105.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 4:40 pm 
Croopev написа:
19XIV написа:
Вие хубаво разполагате с тия пари, ама ние учениците какво да правим? Откъде да изкараме 100 лв на куп? :roll:

Аз какъв съм? Студент в Благоевград, който е на студентски заем и кара неплатен стаж. Просто съм явно малко по-далновиден и от 2 месеца съм спестил пари за тази карта. Правя го всяка година. Не си празнувам рожден ден, не излизам често по дискотеки и го карам домашно, за да не пропускам и гостувания. Дори на почивка почти не ходя. Оплаквам ли се? Винаги се намира начин. ВИНАГИ.

dobreжche, това за масовката и хулиганите е изказване за 105 дихона тъпота... поне. :smt006

На 105 дихона тъпота човек не може да пише бе пич! Това си е много :lol:
Ясно е, че на много хора ще им е скъпа картата и трябваше да се помисли за облекчение на някой социални групи, но картите и цените са факт, така че ЗА БОГА БРАТЯ - КУПУВАЙТЕ!!!


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 4:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6555
Местоположение: София
Renaissance написа:
trikilarakiq написа:

Кой плаща по-скъпи билети !?!?!!?!?!? Само Лудогорец май. На Ботев по 4-5 лв , на Локо ПД - даже по евтино - 3лв, за деца и пенсионери - БЕЗПЛАТНО. На прасетата са им по 5 и т.н.

А това, което каза момчето над мен е много вярно - вместо да привличаме хора, ние ги отблъскваме!

Аз предлагам да ги направят по 1лв. Пък картата да е без пари. Тъкмо да си на далавера. :strkstrk


Не е в това въпроса. Миналата година имахме мачове с по 1000 човека, а може и по-малко , на стадиона, при билет 4лв и карта 40. Сега като билета е 8лв, а картата 100(най-евтината) , колко ще бъдат?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 5:01 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 01, 2009 9:22 pm
Мнения: 3078
Еми ето, нека ги направим по 1лв., за да могат и другите 20000 човека да дойдат. :strkstrk


Да приемем, че въпросните могат да отделят 5лв. за кутия цигарки, 2 за кафе, но им е много 8лв. за билет? А в А и В сектор колко бяха до сега? :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 5:03 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 09, 2008 3:18 pm
Мнения: 552
Не знам защо в момента се карате за глупости, като основния виновник за цялата ситуация е ръководството с грешната си политика за абонаментните карти. Досега картата, специално за "Б" говоря, беше нереално евтина. Избиваше се буквално с 2 месеца или дори по-малко, ако има повече мачове от Европа. По този начин ни научиха на лошо.

Сега увеличението е нереално високо, защото всяко едно увеличение със 150% е нереално и шоково. Цената за много хора би била проблем, но не тя е толкова фрапантна, колкото самия голям скок в нея. От една страна 80/100лв за "Б" не е малка сума, предвид това, че в Сектора ходят доста ученици, студенти и неработещи, така че който се ебава по тоя повод е доволно куха лейка. От друга съм убеден, че хората, които си ходят по мачове ще си купят картата, независимо от цената. Парите ще се намерят от някъде.

Левски може да ни даде несравнима емоция, така че за нея трябва да се плаща. Харчим за какви ли не глупости, но като ни бръкнат в джоба за Левски е проблем. Ми не трябва да е така. Въпрос на приоритети


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 5:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Цената на картата и цената на билета нямат отражение върху посещаемоста.
Колкото до сметката - билети 100лв и карта 100лв, да си кажа мнението - картата има отстъпка за следващ сезон, има запазено място с намаление за евротурнирите, не се редиш на опашки, купуваш артикули с намаление. Мисля, че не е малко. Общо взето, всички тия намаления обикновенно идват почти на стойноста на картата и билета остава едва ли не безплатен.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 5:10 pm 
Цената на картата на Черно море за предния сезон е била 50 лева :smt006 Заплатите в София са почти двойни на тези във Варна, а сравнявайки името Левски с Черно море е най-малкото обидно.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 7:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
antonatan написа:
А пък за студенти могат да я направят 10%

Кур за студентите :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 7:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Blue Label написа:
Не знам защо в момента се карате за глупости, като основния виновник за цялата ситуация е ръководството с грешната си политика за абонаментните карти. Досега картата, специално за "Б" говоря, беше нереално евтина. Избиваше се буквално с 2 месеца или дори по-малко, ако има повече мачове от Европа. По този начин ни научиха на лошо.

Сега увеличението е нереално високо, защото всяко едно увеличение със 150% е нереално и шоково. Цената за много хора би била проблем, но не тя е толкова фрапантна, колкото самия голям скок в нея. От една страна 80/100лв за "Б" не е малка сума, предвид това, че в Сектора ходят доста ученици, студенти и неработещи, така че който се ебава по тоя повод е доволно куха лейка. От друга съм убеден, че хората, които си ходят по мачове ще си купят картата, независимо от цената. Парите ще се намерят от някъде.

Левски може да ни даде несравнима емоция, така че за нея трябва да се плаща. Харчим за какви ли не глупости, но като ни бръкнат в джоба за Левски е проблем. Ми не трябва да е така. Въпрос на приоритети



:smt023 Много добро мнение

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 7:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
а може би целта е и да има по малко хора на стадиона...защо не се замислите върху това? :bigok

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 7:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12946
Местоположение: истинското село !!!
С оглед на стандарта на живот на средната класа, ако изобщо има такава този скок ще се отрази много негативно на продажбите. Ако досега картите от 40 лв които с отстъпката бяха да речем 400-450 сега няма да надвишат повече от 200. Просто в момента не му е времето за скок в цените.
Не знам дали не се цели по-висока печалба или нещо друго. Дори и скачането на цената на билета в този критичен момент ще се отрази негативно на посещаемостта.

Само Левски :levski

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 8:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 26, 2008 10:20 am
Мнения: 1399
Местоположение: София
Едни 60-70 лв. за Б сега биха били доста по-добре - не е лошо да се вдига цената, но това да бъде плавно и в течение на поне 2 сезона. Този внезапен скок за мен лично не е добър ход на ръководството - нито за тях самите, нито за нас. Единственото, на което мога да се надявам е поне качеството на услугата, за която плащаме да се подобри значително и като че ли бавно вървим в тази посока. :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 8:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Оставям настрана увеличението, но се присъединявам към "балъците", чиито места бяха взривени.

Баждече, какво правим?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 8:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Suum cuique написа:
Оставям настрана увеличението, но се присъединявам към "балъците", чиито места бяха взривени.

Баждече, какво правим?


очевидно...забравяме.... :bii_chorbata

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 8:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Ако са толкова сигурни, че сектор А ще го има в края на идния сезон, не виждам какво им пречеше още от сега да пуснат в продажба абонаменти за новия сектор. Смятам, че щеше да има интерес, а и да не се налага такъв шоков скок за Б

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 8:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Никой нищо не знае. Писах на Милена Модева и да видим какво ще отговори.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 684 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com