forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 4:27 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3731 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123 ... 125  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 10:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Някaкъв написа:
blurrrr написа:
Някaкъв написа:
Истината е, че хората искат да виждат поне някакъв футбол. :smt012

Хващам се за твоето мнение, но това е към всички, за които липсват "титли, купи, резултати, красив футбол, борба, атрактивни футболисти и т.н.", да НЯМА ГИ, и аз така мисля... та въпроса ми е - как трябва да постъпи уважаемият фен, привърженикът, този, който твърди, че ОБИЧА клуба си? Как?


Аз също говоря от името на хората около мен. :smt001
То май на стадиона останаха само "големите хулигани". :)


Ако не иронизираш- аз не съм никъв хулиган, а съм на всеки мач. Кво праим? Всъщност на стадиона останахме само тези (от хората в София, щото тези в провинцията нямат възможност), които сме готови да издържим всичко в името на Левски. А дали тва е правилно е друга тема..

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 10:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Аз винаги съм те мислил за хулиган, особено като се барнеш с дрес код на сводник :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 10:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 04, 2013 8:35 am
Мнения: 5316
Местоположение: София
Добре де, нещата опират и до култура и фенщина. Аз, вероятно и много от вас, ходя на стадиона, защото ми е хубаво като съм там, ако ще и да седна и да си мълча цял мач и да псувам само и т.н.

Това е като концерт на Maiden (щото съм им фен) - и всяка година да свирят в София, пак ще ходя да ги гледам. И ще се озъртам да ги гледам и другаде ако мога да си го позволя.

Тая култура много трудно се създава. И това да отидеш на мач на Левски вече не е онази ценност и самоопределяне каквото е било/беше преди 20 или 15 години.

Станем ли силни пак ще е модерно, но истинските фенове са тия сега на стадиона, плюс още максимум 3-4 000 хиляди, които просто си имат или намират причина да не са на Герена, но си ги боли.

И да не ни е кеф, не сме кой знае колко по-различни от чорбарите, при които няма 4к човека са си купили акциЙ.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 10:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Levskar67 написа:
vassilev1914 написа:
аз не виждам смисъл в тия хипотетични глупости "ако 3 години не знам си кво, то еди кво си.." Трябва да гледаме реалността, в момента сме нокдаун и продължаваме да си копаем дъното, което май е бездънно.. Съгласен съм с мнението, че хората на средна възраст (30-40) в Сектора ги НЯМА защото са един вид разглезени, израстнали са в хубави времена на син терор и ги боли, но не мога да приема, че решението е отказване от мачовете. Тва некакси не мога и не искам да го приема, ей Богу. Секторите са 3 (временно 2), всеки да ходи където си иска, но мястото ни е на стадиона.

Написал съм мнение, че ако нещо напълно невъзможното стане факт, ще се получи следния ефект! Какво му е малоумното на това? А какъв е смисъла ли? Ами смисъла е без да се ми се обиждат Софиянци, че са облагодетелствани да са на крачка от Любимия отбор, но не ходят на ГЕРЕНА! А във всеки Областен град ЛЕВСКАРИТЕ копнеят за ЛЕВСКИ! Ако на един човек му отнемеш най-свидното! Той ще разбере, колко го е обичал, когато го загуби, дори и да е за определен период от време и после ще го цени много повече! :levski



Всъщност, това далеч не е толкова лошо предложение, но не може да става по време на официалните мачове, както сте казали, а по време на подготовката. Тия мудйерните отбори именно това правят - привличат публика и печелят пари докато си правят подготовката в на майка си у пичката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 11:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Днес обикалях из града по разни задачи. Навсякъде хората си говореха вчера за мача и по коментарите им очевидно бяха Левскари. И си говореха същите неща дето си говорим и тук - Батков, чужденците и т.н. Има много Левскари, ясно е защо не са на стадиона, ако нещата се променят ще се върнат.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 11:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
А кой трябва да ги промени тези неща? НКП, което тези същите псуват и обвиняват за всичко? Българинът винаги чака някой друг да му свърши работата, а той после да иде само за софрата. Ами няма как да стане тази работа.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 11:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
И преди съм го писал - това че не им харесва Батков, не значи, че искат смяната му. Или я искат, но не виждат друг бащица и си искат по-малкото според тях зло. Не им хрумва, че някаква фенска структура може да бъде собственик на част от клуба и реално да участва в управлението му... или пък им хрумва, но се сещат, че това е свързано с ДАВАНЕ и натам вече не ни устройва :wink:

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 11:51 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 5:02 pm
Мнения: 4398
Аз бях цял ден навън и също чух на 2-3 места левскари да се вайкат. Чорбари не се срещат по улиците :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 11:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Semper_Fidelis написа:
Аз бях цял ден навън и също чух на 2-3 места левскари да се вайкат. Чорбари не се срещат по улиците :)

Абе нещата са малко като "Fuck the poor" и "Help the poor" :wink:

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 11:54 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 5:02 pm
Мнения: 4398
Не разбрах :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 11:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
https://www.youtube.com/watch?v=eBuC_0-d-9Y

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 11:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Седем:Едно написа:
А кой трябва да ги промени тези неща? НКП, което тези същите псуват и обвиняват за всичко? Българинът винаги чака някой друг да му свърши работата, а той после да иде само за софрата. Ами няма как да стане тази работа.


НКП има 0 авторитет извън сектор Б и никой не чака от тях нищо. Но и разбери , че за повечето хора футболът е забавление, а не страст. Тоест те очакват да си плащат билетчето и да се кефят, а не да трябва да се лишат от свободно време, да полагат огромни усилия и тн в замяна. Напълно нормално е това. Ти примерно за нещо друго не влагаш страст, а само се забавляваш. Хората са различни, имат различни приоритети и това трябва да се уважава. В крайна сметка като е пълен стадионът , а отборът силен е най-хубаво за всички


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 11:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Това е така, но пак не разбрах кой трябва да им направи кеф на тези хора? Или ще станем като Славия.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 23, 2014 12:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Няма нищо лошо някои хора да не искат да се занимават с 'ултрас' занимания. Ама да седят във фейсбук и да плюнчат монитора как еди-кой-си взимал някакви пари е пълен ташак. Като ония 'заможните' дето се възмущаваха как на едините им давали пари, а на клуба не. Това е чиста оркщина.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 23, 2014 8:49 am 
Offline

Регистриран на: Пон Фев 07, 2005 12:03 am
Мнения: 473
Местоположение: Sofia
Седем:Едно написа:
А кой трябва да ги промени тези неща? НКП, което тези същите псуват и обвиняват за всичко? Българинът винаги чака някой друг да му свърши работата, а той после да иде само за софрата. Ами няма как да стане тази работа.


НКП с нежеланието си да направят нещо против Батков са станали същите като него. С пускането на една декларация явно мислят, че са си свършили работата. Много хора чакат от там да тръгнат по масови протести срещу Ганя за да ги последват, но явно няма да се получи по този начин. Колкото Ганя помага за юбилея, толкова и НКП вършат нещо против него.

_________________
Не искаме на Батков
комсомолските пари,
а искаме ЛЕВСКИ
на нашите деди.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 23, 2014 10:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 12:19 pm
Мнения: 427
Не разбирам какво ви ядосват хората, които не са в Сектор Б - аз против НКП нямам нищо ... Но, за да скочат всички на Батков, нали трябва да е организирано - не мога аз да ида и да си викам срещу Батков сам ... трябва организация ... а в главата на всеки фен, НКП е тази организация, която може да го направи - нека мине юбилея и след това просто НКП са длъжни да обявят тотална война на Батков и да призоват всеки, който обича Левски да помогне - това според мен трябва да се случи! Това е най-важната битка, която трябва да спечелим - фракции, НКП и обикновени фенове в един глас срещу Батьо ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 23, 2014 10:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
West написа:
Седем:Едно написа:
А кой трябва да ги промени тези неща? НКП, което тези същите псуват и обвиняват за всичко? Българинът винаги чака някой друг да му свърши работата, а той после да иде само за софрата. Ами няма как да стане тази работа.


НКП с нежеланието си да направят нещо против Батков са станали същите като него. С пускането на една декларация явно мислят, че са си свършили работата. Много хора чакат от там да тръгнат по масови протести срещу Ганя за да ги последват, но явно няма да се получи по този начин. Колкото Ганя помага за юбилея, толкова и НКП вършат нещо против него.

Желание има, но доколкото знам ще се случва след юбилея. Междувременно никой не пречи по никакъв начин да се действа против Тумор Батков, но не виждам голямо желание сред неорганизираните привърженици. На дербито в Сектор А само Говядото викаше против Мустака, а имаше няколко хиляди души. Не може винаги да се прехвърля вината върху някой друг.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 23, 2014 10:53 am 
Offline

Регистриран на: Пон Фев 07, 2005 12:03 am
Мнения: 473
Местоположение: Sofia
Седем:Едно написа:
Желание има, но доколкото знам ще се случва след юбилея.

Това не е ли тъжно?
Ебати празника на "Могилката" ще бъде с Ганя държащ реч.
Ще го изтърпиме за да не си разваляме празника, пък после ще тръгваме всички заедно срещу него.

_________________
Не искаме на Батков
комсомолските пари,
а искаме ЛЕВСКИ
на нашите деди.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 23, 2014 10:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Ми тъжно е, пич, ама всеки си има право на мнение. На никой няма да му е хубаво да види там дебелата свиня, но и той е част от тази 100 годишна история, въпреки че е една от най-гнусните. Агент Николай, Хранов и куп други неприятници също ще са там.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 23, 2014 11:24 am 
Offline

Регистриран на: Пон Фев 07, 2005 12:03 am
Мнения: 473
Местоположение: Sofia
Ми няма да е чак толкова тъжно ако измислиме как да неприсъства.

_________________
Не искаме на Батков
комсомолските пари,
а искаме ЛЕВСКИ
на нашите деди.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 23, 2014 11:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Според мен той сам ще се усети и дори и да присъства няма да говори, ще даде на Гонзо или Баждека. Пределно ясно му е, че ако излезне да приказва на стадиона или на могилката ще има мощно освиркване, а той винаги бяга от подобни ситуации


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 23, 2014 11:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
West написа:
Седем:Едно написа:
Желание има, но доколкото знам ще се случва след юбилея.

Това не е ли тъжно?
Ебати празника на "Могилката" ще бъде с Ганя държащ реч.
Ще го изтърпиме за да не си разваляме празника, пък после ще тръгваме всички заедно срещу него.


Търпяхме с години, аз лично до 25.05.2014г. мога да изтърпя... :smt006

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 23, 2014 12:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
И какво ще стане на 25.05?

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 23, 2014 12:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Има избори

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 23, 2014 12:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:11 pm
Мнения: 894
Местоположение: СИНЯ СОФИЯ
Точно тогава, ако се появи и държи реч е перфектния момент да му се изсерем подобаващо. Отзвука ще е огромен. Даже имаме цял месец да се подготвим :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 23, 2014 12:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11365
И аз това си мислех :strkstrk

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 23, 2014 12:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Има нещо такова, на моменти и аз се изкушавам да се изправи Бащицата :rip и да му серем, ама едва ли е толкова тъп...

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 23, 2014 12:25 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Фев 07, 2005 12:03 am
Мнения: 473
Местоположение: Sofia
Аз пък си мислех за яйца, домати и други плодове и зеленчуци :bigok

_________________
Не искаме на Батков
комсомолските пари,
а искаме ЛЕВСКИ
на нашите деди.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 23, 2014 12:50 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 5:53 pm
Мнения: 803
Местоположение: Sofia
Батков въобще не трябва да се оставя да държи реч.Същото важи и за Тонев, Баждеков и агент Николай.Освиркване, псувни, плюнки, сперма и яйца.Това заслужават тия изроди, даже им е малко.

_________________
Знай, че ще те нося винаги в сърцето си!Почивай в мир, братко!

ВЪН ДОНОСНИЦИТЕ ОТ ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Апр 23, 2014 1:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:11 pm
Мнения: 894
Местоположение: СИНЯ СОФИЯ
Мисля че дотогава и по-интересни неща ще измислим :strkstrk
Надявам се само да не стане възможно най-голямата изцепка и стюардите, които ще следят за реда и сигурността на мероприятието да не се намесват


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3731 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123 ... 125  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com