forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 8:51 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3731 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 ... 125  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 2:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 23, 2010 2:25 am
Мнения: 545
Мисля, че е време да се разделим с тези хореографии и пиротехника в името на отбора ни! На война с мустакатия урод!

*иначе хорео и пиро 10 от 10... пеенето доста зле...

_________________
... никога не ще останеш сам!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 7:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 15, 2006 6:01 pm
Мнения: 4631
Местоположение: Герена
Забелязах, че новата песен почти никой не я пя около мене, значи хората са дошли на дербито ама са "забравили" за другите мачове...

_________________
Левски беше силен,
когато бе цивилен,
върнете старият любим отбор!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 10:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 10:27 am
Мнения: 2305
Местоположение: Радомир
За пореден път се отвратих от масата Левскари. А. казва повтаряйте, те пеят песента, казва по-бавно, опитва се да вкара синхрон за да приличаме на нещо, те НАРОЧНО избързват и при направената им забележка, те се споглеждат и отново нарочно го правят... Чиста проба олигофрени са 80% от хората. Нямат си и понятие защо са дошли. И го казвам съвсем отговорно! Или пък аз съм сбъркан нещо, знам ли... :smt012
За хореото и аржентината, няма смисъл да се коментира. Огромни за не знам кой път!

Само една лека забележка, която мисля, че ще ни е от полза. Ако се изкарат тъпаните пред агитката, според мен ще е по-добре. И момчетата ако се пръснат на разстояние от по 10тина метра един от друг, мисля си че значително ще се подобри синхрона, защото хората, които искат да пеят, а не както онези които споменах по-горе да преебат всичко, ще могат да се ориентират по-добре, а и когато са между хората, звуците се "обират" така казано и ако си по встрани, не се чува почти нищо. :)

_________________
...вечно синитее...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 11:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 04, 2013 8:35 am
Мнения: 5314
Местоположение: София
bii chorbata написа:
За пореден път се отвратих от масата Левскари. А. казва повтаряйте, те пеят песента, казва по-бавно, опитва се да вкара синхрон за да приличаме на нещо, те НАРОЧНО избързват и при направената им забележка, те се споглеждат и отново нарочно го правят... Чиста проба олигофрени са 80% от хората. Нямат си и понятие защо са дошли. И го казвам съвсем отговорно! Или пък аз съм сбъркан нещо, знам ли... :smt012
За хореото и аржентината, няма смисъл да се коментира. Огромни за не знам кой път!

Само една лека забележка, която мисля, че ще ни е от полза. Ако се изкарат тъпаните пред агитката, според мен ще е по-добре. И момчетата ако се пръснат на разстояние от по 10тина метра един от друг, мисля си че значително ще се подобри синхрона, защото хората, които искат да пеят, а не както онези които споменах по-горе да преебат всичко, ще могат да се ориентират по-добре, а и когато са между хората, звуците се "обират" така казано и ако си по встрани, не се чува почти нищо. :)


Поне 6-7 години не съм стъпвал в Б (може вече и повече да са), почнах да ходя в А, докато го имаше... :smt017 Докато съм ходел в Б винаги съм се драл, защото съм смятал, че така трябва. А и си беше шоу.

Но хората, които искат да изградят една истинска ултрас трибуна (което е хубаво) не знам защо не осъзнават, че в Б ходят и хора, които така са свикнали и искат да са там, но не са от постоянно скандиращите и пеещите, не им се дават повече пари за билет и т.н. Искат да са на мач дори и там, където мача не се гледа много удобно.

Така че, ти си прав да си ядосан, но има хора, които са в Б за да гледат мача само - не го разбирам напълно и аз това, но е така. И ако ги пресирате много, просто ще спрат на идват... Което е тъжно.

И не казвай, че такива Левскари не ни трябват. Всеки ни трябва, сега особено. Малко повечко толерантност.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 11:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 10:27 am
Мнения: 2305
Местоположение: Радомир
Не ме разбра какво искам да кажа. Мнението ми беше насочено към онези, които прецакват всичко, не за тези които не пеят. Винаги ще има такива които не пеят, манталитет, слаби резултати и куп други неща които правят това да е факт, но тези които пеят и го правят нарочно да нямаме синхрон, да псуват хората които разпяват, напук да не вдигат картоните при хореография... еми от такива Левскари нямаме нужда наистина!

_________________
...вечно синитее...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 11:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 04, 2013 8:35 am
Мнения: 5314
Местоположение: София
Аха, навъдили са се тролове в Б... Това е гадно наистина.

Според мен, причината е, че няма достатъчно голямо ядро в агитката, т.е. да има едно поне 2 500 човека, които да са на всеки мач в Б и да пеят. Не знам кое е изградило в мен чувството на дълг да съм на всеки мач. Дори, когато е възможно, си съобразявам пътуванията с домакинствата ни.

Наистина не е зле да се помисли дали членството във фракциите и въобще принадлежноста към някоя фен група да не се обвърже с купуването на карта. някакъв старт е. А и за Б е отлична цената.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 12:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 10:27 am
Мнения: 2305
Местоположение: Радомир
Ехее, ние ако докараме бройката 2 500 на мач в Б, ще задминеме Делийе до 3-4 години :bigok

_________________
...вечно синитее...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 12:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3126
Истината е, че българите винаги искаме победи и титли, а обратното ни отвращава! :ohmygod

За да има силно ядро от 2500 човека в Б на Герена всеки мач дайте да не се лъжем отбора трябва да върви супер, да е шампион, да играе в Европа и да мачкаме беконите всеки мач! Иначе забравете за това, просто няма как да стане иначе, българинът не е по-трудните неща а по-лесните! За огромно съжаление е така, малките могат да се палят по ултрас движението и да са всеки мач в Б, ама само те не стигат за да е пълен тоя сектор. Не става само с тинейджъри, трябва и хората от 20 и нещо до 30 и нещо да са в Б! Но понеже тези хора са израснали с един друг Левски, с победи, титли, купи и т.н. сега не щат да ходят на мачове :ohmygod Понеже не разпознавали този Левски за техен отбор, все едно пък има 15 отбора Левски и можеш да си избираш кога и кой да подкрепяш ако искаш? :ohmygod :ohmygod

За огромно съжаление в България резултатите на един клуб са свързани винаги с посещаемостта му на стадиона! И си мисля, че май, май никога няма да го над борим това явление в България! :ohmygod2 :ohmygod

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 12:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 04, 2013 8:35 am
Мнения: 5314
Местоположение: София
Трябва да имаш герои на терена.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 12:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3126
RIR написа:
Трябва да имаш герои на терена.


За героите е ясно, но къде остава любовта и предаността към клубът? Левски не е само 11 глупака на терена, не е само един нескопосан президент и една шепа гъзолизци навъртащи се около него!!! Левски е една 100 годишна любов, щастие, мъка и история! Левски са онези деца основали клубът и ритали с една единствена топка на поляната, Левски са онези хора построили си сами стадион откраднат от комунистите! Левски са всички онези велики мъже и футболисти играли със сърце и душа за този клуб! Левски сме ние феновете, някои 4 дори 5 поколение, Левски е мироглед и начин на живот! И от теб се иска само да го подкрепяш и когато е зле, не само когато ти носи щастие от победи и купи!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 12:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Не е до победи бе хора. Отливът започна във времена, в които газехме. А сме пълнили стадиона и при адски слаби продукции. И не е само "българина". Влиянието от резултати е шибана черта, но далеч не е наш патент.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 1:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 04, 2013 8:35 am
Мнения: 5314
Местоположение: София
По мой спомени, отлива започна постепенно след 1:3 с прасетата на Герена. Имаше изблици на мача с Миньор при Костов и после покрай края на миналия сезон. Това беше. След всеки провал хората намаляват, все по-малко дават "още един шанс".

Освен това винаги на първия евро мач стабилна бройка, отпадаме и... Край. Е, тая година ще си спестим това удоволствие. Ще видим дали на първия мач за сезона ще има повечко народ, но то си зависи - събитията през лятото, селекция, контроли, кой ще е треньор, ще има ли сектор А и т.н.

Истината е, че хората си обичат евро мачовете. И при Гонзо и Ясен имахме не лош евросезон. Бяха много хубави и емоционални мачове. Разглезихме се преди 8 години и инерцията вече я няма.

Освен това кой да гледаш, кой ще направи нещо хубаво или мъжко на терена, че да си кажеш - отивам да гледам Левски, защото знам, че ще видя 3-4 хубави атаки, ще видя рендето еди-кой-си, ще гледам как някой-си ще ги разнася по крилото...

Докато отбора не тръгне и не почне да носи положителни емоции, това ще е бройката. Хората имат нужда от малко оптимизъм и няма как да ги виним.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 1:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
По мой спомени, започна към 2000 г. ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 1:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
По-скоро 2001г.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 1:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3126
Отлива започна леко по-леко още от средата на 90-те и най-вече след това, като се пренесохме от Нац. стадион на Герена! Защото за много хора тогава Герена беше много по-далече в сравнение с националният стадион!

Но за какъв отлив говорим все пак поне по 10 000 на мачовете със слабаците и по 25 000 с прасетата и латекса! Да не говим за Европа дето с Хайдук, Юве, бешикташ и галатасарай се пукаше стадиона по-шевовете. :smt007 В сравнение със сега изобщо не може да има, разликата е галактическа! И то при положение, че в София сега има все пак някакво израстване инфраструктурно, има метро с 2 линии! А тогава метрото беше от Сливница до Опълченска и след това пуснаха и Сердика по-това време! :smt005 Единствено може само да се спори за това, че тогава даваха по-един мач от кръг и доста от мачовете на Герена не се предаваха по телевизията. И това да е водило малко повече хора на стадиона! Ама пак стигаме до успехите дори и тогава! Спомням си с Латекса втората година когато станахме шампиони на Герена имаше 30 000 и ги бихме с 2-1, на следващият сезон в един отложен мач в средата на декември на Герена в един кучи студ на стадиона имаше едно 12 000. А на следващата година когато свинките станаха шампиони на Герена с латекса бихме с 3-0 ама имаше макс 5000-6000 хиляди щото свинете ни водеха с бая точки. И дори двете дербита с тех на Герена за купата и първенството не го напълнихме стадиона как си трябва.

Защото пак повтарям в България резултатите оказват огромно значение за посещенията на стадиона!

_________________
Изображение


Последна промяна We_Are_Levski! на Вто Апр 22, 2014 1:21 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 1:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Оказват, ама преходът от сами срещу всички към едни от всички е основният виновник. И докато не се промени неговата посока, посещаемостта ще пада.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 1:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 04, 2013 8:35 am
Мнения: 5314
Местоположение: София
Ти ме върна много назад... Тогава бях на 16, от две години живеех в София и тъкмо бях намерил едно приятелче в училище, с което ходехме от време на време заедно на стадиона и постепенно почнахме на всеки мач. Преди това ходех сам от дъжд на вятър и да ти кажа, още не знам наште как са ме пускали. :mrgreen: Че съм имал кофти моменти.

И после имах един период, докато бях студент, в който не ходех много по мачове, признавам. И после пак се почна. Но никога не е било заради победи или нещо друго, нито съм потомствен Левскар, нито нищо...

Ще ви кажа какво ме втрещи като се изместих в София. В Русе, от 30 момчета покрай мен (съученици и квартални) всички се интересуваха от футбол и бяха от Левски или лит(*кс-етрополе. И се гледаха мачове по телевизията и се спореше и се викаше и се биехме и т.н. Идвам в София и от 15-20 момчета във випуска, на 4-ма ни пукаше за футбол, 2:2 бяхме Левскари а прасенца и само двамата Левскари ходехме по мачове от А група. А единия беше толкова прасе, че беше в Б с нас на мача с Галатасарай... :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 1:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 04, 2009 1:53 am
Мнения: 947
Събрахме ли парите за Ивалена ?

_________________
... И в няколко дена тайно и полека
народът порасте на няколко века!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 1:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3126
tprodanov написа:
Оказват, ама преходът от сами срещу всички към едни от всички е основният виновник. И докато не се промени неговата посока, посещаемостта ще пада.


За съжаление за това си много прав!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 2:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Разбира се, че играта на отбора е основният фактор. Но не откъм успехи, а откъм откъм игра, откъм мотивация, шоу и най-важното - индивидуалности. Има и други важни фактори, но те допринасят само ако играта е зле, и обратното - ако я има играта хората са склонни да преглътнат всичко друго.

Щото примерно втората част на 90те бяхме слаби, но играехме със сърце. А и винаги имаше 2-3 играчи дето само заради тях идваха хората, защото знаеха, че ще направят нещо уникално всеки мач. Хора като Гибона, Гетов, Илиан Илиев, Кривия наистина във всеки мач правеха поне по едно изпълнение дето си струва да го видиш и това създаваше навик на хората да са всеки път на стадиона. А пък като им тръгне някой път какви чудеса бяха... От Кривия насам нямаме такива играчи. Мечо, Йовов, Темиле и други правеха някой път качествени неща, ама други мачове ги немаше никакви. Имаше един Брент Рахим - с първото си докосване до топката въобще с екипа на Левски финтира двама наведнъж и после докрая 20-30 минути държа публиката на крака. И този тогава беше в графата "провали", а сега звездата ни Бастош за 4-5 мача още не е направил изпълнение дето да станат хората и да го аплодират. Въобще сега за кой точно играч да си кажеш "абе слаби сме, сигурно ще ни бият чорбата, ама поне знам, че Х ще ги мачка". Вчера Мулдер демонстративно седи като буре, Старокин и Димов са комични в опитите си да изнасят топка и да градят атака, двамата ни защитници ще кажеш, че имат проблем с вестибуларния апарат, Божинов не можеш да го различиш от Бойко Борисов, Туре е безкрайно неадекватен.. е как при тея играчи да отидат хората на стадиона, какво точно да гледат? Ей тук е голямата разлика между Лафчис/Жужо и всички дето ни се изредиха последните години като директори на нещо. Щото Лафчис и Жужо правеха невъзможното за да докарат подобни играчи на Герена - трансферите на Гонзо и Кривия навремето ни изглеждаха толкова невъзможни , колкото миналото лято да бяхме взели Неделев или Миланов, но се случваха. А ако бяхме взели Неделев и Миланов сега щяхме да играем пред 10 хиляди и да сме шампиони с лекота.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 2:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Еми да, така е, само дето Лафчис и Жужо бяха президент и изпълнителен директор, над тях нямаше Бащици, машинисти и т.н., докато Гонзо ще е служител с неясни функции....

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 3:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 19, 2006 11:30 am
Мнения: 2379
Местоположение: Sofia
На масата хора просто им писна и това няма нищо общо със игра,резултати и състояние на отбора.До 2009-2011 въпреки всичките провали всеки продължаваше да ходи,вярвайки че нещо ще се промени, че това е само моментен срив. И всички се залъгвахме дълго с това.Но тази година просто наистина чашата преля. Само като се замисля от моя квартал как до преди 2-3 години имаше поне едно 20 човека на моята възраст, които ходеха редовно ,половината имаха абонаментни карти и т.н, а сега едвам намирам един човек, когото да навия да отидем на дерби,не просто на някой мач,а на дерби.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 3:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 28, 2013 6:16 pm
Мнения: 4477
Някъде из темите искахте песен по мелодията на Seven Nation Army :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 4:32 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Апр 19, 2014 6:18 pm
Мнения: 46
Гугутки, Карти, са безгласни букви, oще ли има хора не наясно с това :lol:

_________________
Кур за футбола! Само Левски


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 4:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Mr. Smith написа:
Еми да, така е, само дето Лафчис и Жужо бяха президент и изпълнителен директор, над тях нямаше Бащици, машинисти и т.н., докато Гонзо ще е служител с неясни функции....


Гонзо беше на позицията на Жужо... Просто разликата между ръководните умения на двамата е гигантска.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 4:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
А Батков е на позицията на Лафчис :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 4:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3126
Mr. Smith написа:
А Батков е на позицията на Лафчис :bigok


Лафчис като чисто футболно управление беше на светлинни години от мустака! Лафчис без пари ни докарваше ебати футболистите, бихме шунките със 7-1 и 5-0 плюс един тон други победи над тех! Единственият му проблем беше, че нямаше кинти да управлява, докато сега бащицата в момента освен липса на кинти и другото го нема! Чисто футболното му управление и менaжиране на тоя клуб e под всякаква критика и се разчита само на латинското: Разделяй и владей! :ohmygod2

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 4:56 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Ще ви кажа какво ме втрещи като се изместих в София. В Русе, от 30 момчета покрай мен (съученици и квартални) всички се интересуваха от футбол и бяха от Левски или цнда. И се гледаха мачове по телевизията и се спореше и се викаше и се биехме и т.н. Идвам в София и от 15-20 момчета във випуска, на 4-ма ни пукаше за футбол, 2:2 бяхме Левскари а прасенца и само двамата Левскари ходехме по мачове от А група. А единия беше толкова прасе, че беше в Б с нас на мача с Галатасарай... :strkstrk[/quote]
Аз затова съм писал неведнъж, че ако ЛЕВСКИ започне да играе всеки свой домакински мач, в различен Областен град ( това разбира се е невъзможно, защото, не във всеки областен град има стадион с лиценз за " А " група ), ще играе винаги пред пълни с ЛЕВСКАРИ трибуни, а когато дойде ред да домакинства в София ( един път на всяко 28-мо домакинство, долу горе след около 3 години ), ще трябва стадион с размерите на " маракана ", за да побере всички желаещи ЛЕВСКАРИ! Тогава на никой няма да му пука за резултатите на отбора, затова, че мача го дават по телевизията, а на всички ще им е през кура, от колко играят реал, челси или юве! Всеки ще си нагласи така нещата, че да пресъства на стадиона! Защото появата на ЛЕВСКИ ще е празник за всички ЛЕВСКАРИ от Областа! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 5:00 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9455
Levskar67 не се обиждай ама това което пишеш е маолумно.

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Апр 22, 2014 5:07 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Eric Cartman написа:
Levskar67 не се обиждай ама това което пишеш е маолумно.

Не знам дали е малоумно, но със сигурност е невъзможно поради ред причини, една от които съм посочил! Убеден съм обаче, че ако имаше някакъв начин това да стане, ще се окажа напълно прав!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3731 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 ... 125  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com