forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:27 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 549 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 7:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Еx-Запознат написа:
Нито Иртиш гад-бляд, нито Широките путки са притеснителни. Мен ме притесняват тоталните некадърници от рода на Везалов, Милиев, Йорданов, Силва-Милва.... и тоталните безхаберници от рода на Гаджев-Маджев...простичко е..защото и Сараево и Спартак Трнава си бяха жив, пълен ташак...като тия сега Широки ли са, тесни ли са.....


Бе като ги гледах тия Иртыш, какви криви муцуни са....се замислям....още повече, че вече играя 16....17 мача през ден, а нашите се подготвят в Австрия....с катерене по дърветата..... :bigok

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 8:10 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 2618
Как може тука 90% от пишещите да не спират с малоумните ебавки, при положение, че предните две години сме се представили трагично и сме отпадали още на старта. Ама то било шега...с такива шеги вижте до къде се докарахме.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 8:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Цитат:
Старши треньорът на Левски Николай Митов коментира пред Гонг жребия, който неговият отбор изтегли в Лига Европа.

„Знам, че миналата година са станали втори, а сега са шести в местното първенство. Жребият е каквото ти се падне. Не можеш да си избираш противник. Не съм имал планове за съперник. Исках, който и да ни се падне, да бъдем готови за първия кръг. При този жребий, срещу този отбор, мисля че е по-добре, че сме домакини в първия мач. Пътуването е сериозно, но нямаме право на избор. На този етап Генков и Лопес пропускат тези мачове, но има още време до 4-ти“, сподели специалистът, който води Левски.

„Предимство е за тях от една страна, че са в първенство и играят, но това не ме бърка, ние трябва да сме готови. Не може да има подценяване, ние трябва да ги отстраним“, завърши Митов изказването си пред Гонг след тегления жребий в турнира Лига Европа.

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 24, 2013 9:41 pm 
Е кви успехи да имат Широките пички преди 2000, като бяха във война и единственото, което ги вълнуваше е кой из между тях и бошняците ще налапа арканската шпага и второто, което ги е вълнувало е как Костов окраде за дни 27 милиарда в съседна България :bigok Тва са двете неща.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юни 25, 2013 3:24 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Не трябва ли да са широките гащи? :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юни 25, 2013 6:30 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Цитат:
Официален край на сагата: Ботев (Пд) ще играе в Лига Европа

http://www.novsport.com/news643101_1003.html

С официално писмо от УЕФА до Българския футболен съюз днес, 25 юни, привечер “Ботев” (Пловдив) бе потвърден като третия наш представител в турнира “Лига Европа” за сезон 2013-2014., похвалиха се от БФС и допълват:

"Уникалната победа за българския футбол, този път извън терена, стана факт след тридневна сага, в която 3 часа преди тегленето на жребия в Нион (Швейц) получилият право да участва в турнира N3спорбирлиги се отказа от мястото си по финансови причини. Веднага след това президентът на Българския футболен съюз и член на Изпълнителния комитет на УЕФА Борислав Михайлов поиска с официално писмо от европейската централа да вземе под внимание възможността за запазване на квотата на България в турнира и да замени отказалия се N3спорбирлиги с “Ботев” (Пловдив).

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юни 25, 2013 8:54 pm 
Дано несантименталния към Левски да отнесе 10 парцала, кур за жАлтите курви!


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юни 25, 2013 8:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Астана е от ранга на Иртиш, че и дори малко по силни....да видим, кой кого ще облее, но след като не можем да победим отбор от Б група на Австрия, почвам да се замислям....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 26, 2013 10:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Аааа, тия беха от елита в Австрия, моля-моля :bigok :bigok :bigok

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 26, 2013 5:16 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Мъри е взел Анисе под наем с опция за закупуване. Както вървят нещата може да им излезе и без пари.

Намираме се в много интересна ситуация. Отбора на Мъри ще играе със съперници в същите държави в един и същ стадии от турнира като нас. Сега ще можем да правим реално сравнение между това което той е постигнал в Ботев и това което съгашното ни ръководство е постигнало.

На този етап прави впечатление, че Ботев успяха да направят трансферите от които имаха нужда.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 26, 2013 5:26 pm 
Астана са доста по-силни от Иртиш. Аз се надявам в интерес на българския футбол и България да бият гнусните жАлтурци и несантименталния към Левски мАри с 5:0 още първия мач :smt006 На 20 юли ще се разправим с пернатите гейове. Без Иван Цветков са половин отбор.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 26, 2013 5:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Македония написа:
Астана са доста по-силни от Иртиш. Аз се надявам в интерес на българския футбол и България да бият гнусните жАлтурци и несантименталния към Левски мАри с 5:0 още първия мач :smt006

Нека :smt007

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 26, 2013 5:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 11:47 am
Мнения: 3723
Местоположение: Ловеч
Трябваше чорбата да играят с тях, че както падат 3:1 от Славия ... :strkstrk :blass :bii_chorbata

_________________
Изображение Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 26, 2013 5:44 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Македония написа:
Астана са доста по-силни от Иртиш. Аз се надявам в интерес на българския футбол и България да бият гнусните жАлтурци и несантименталния към Левски мАри с 5:0 още първия мач :smt006 На 20 юли ще се разправим с пернатите гейове. Без Иван Цветков са половин отбор.

Астана са втори в казахстанското първенство.
Иртиш са 6-ти в първенството, но и носители на купата. Това не ги ли прави по-добър турнирен боец от Астана и съответно по-опасни от тях?

Сравнението с прасетата щеше да е директно и статистически значимо, само дето тях ги няма вече.

Тази година желая успех на всички отбори представящи България!

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 26, 2013 5:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Ебаси логиката :bigok

Чорбое са седми у нас, но взеха купата. Ние сме втори в първенството. Тва прави ли марулите "по-добър турнирен боец" от нас? :loser2

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 26, 2013 5:54 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Wildkid написа:
Ебаси логиката :bigok

Чорбое са седми у нас, но взеха купата. Ние сме втори в първенството. Тва прави ли марулите "по-добър турнирен боец" от нас? :loser2

Нищо лично ама не бих ти поверил да ме представяш по някой юридически въпрос.

Ами биха ни нас на финала бе брато, ти какво друго доказателство очакваш без нито един изигран мач в ЕКТ??? :idea:

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 26, 2013 5:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
И къв точно е проблема тия да са стигнали до финала между капките, точно както Чорбое? Да не говорим за преди 2 години, когато същите тия чорбойци взеха купата, а на финала биха Тича, ебаси....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 26, 2013 5:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Биха Поморие, не Тича :bigok

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 26, 2013 5:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Още по-зле, деба....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 26, 2013 6:24 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Никой, от останалите Български Евроучастници през тази кампания не ми харесва! :smt012 Но им пожелавам да се представят добре, за да спрат червените глупости, че само харизмата е евробоец, а всички останали сме евроидиоти! :smt012 Четирибуквието, през комунизма унищожи десетки талантливи БГ футболисти, като не ги използваха, но и не ги даваха на други Български отбори! Тези футболисти платиха цената на така наречената им " славна " история! Искам всички БГ отбори да се представим добре в Европа, а пожелавам на всички ни ЛЕВСКИ да се представи най-добре! :smt023 За да е ясно, че без цецка може , а не обратното, както ни облъчваха до сега! Че без чорбата няма да стане зле за Българския футбол, а точно обратното! Българския футбол ще се освободи от тумора си и ще оздравее напълно! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 26, 2013 6:31 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
+ 1 :smt023

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 26, 2013 6:34 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Wildkid написа:
И къв точно е проблема тия да са стигнали до финала между капките, точно както Чорбое? Да не говорим за преди 2 години, когато същите тия чорбойци взеха купата, а на финала биха Тича, ебаси....

Ами нали в момента това са единствените факти с които разполагаме?

Аз именно за това писах, че преди отборите да са изиграли поне по един мач в ЕКТ не разполагаме с нищо друго.

Берое елиминира Славия на полуфинала, а на финала би нас. Не коментирам как и защо.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 26, 2013 6:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Е точно, щото само това са фактите, не може да се прави "извод", бе, човече. Нямаш никаква идея тия как са стигнали до финал, но ги определяш за "по-добър турнирен боец" от шампиона, единствено на база това, че са взели купата.....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 26, 2013 6:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Аз пък пожелавам на Бирой и жалТурците да отпаднат още в първия мач, а не в първия кръг. Надявам се да загубят с разгромен резултат, да фалират, да ги закрият и да заминават в окръжните групи при резаните си братя чурка :!:

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 26, 2013 7:02 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Wildkid написа:
Е точно, щото само това са фактите, не може да се прави "извод", бе, човече. Нямаш никаква идея тия как са стигнали до финал, но ги определяш за "по-добър турнирен боец" от шампиона, единствено на база това, че са взели купата.....

Когато спекулираш, а ние в момента само това можем да направим, се осланяш на фактите с които разполагаш. А те са, че и в двете държави отбори свършили почти в средата на таблицата са спечелили националната купа.

Ти казваш, че не знаем детайлите, т.е. кой как се е добрал до купата. Прави си, ами ние не знаем и как Астана са станали втори.

С оглед на това аз зададох един прост въпрос, Иртиш не са ли по-опасни от Астана?

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 26, 2013 7:03 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 17, 2009 4:49 pm
Мнения: 914
Местоположение: София
Не :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 26, 2013 7:06 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Седем:Едно написа:
Аз пък пожелавам на Бирой и жалТурците да отпаднат още в първия мач, а не в първия кръг. Надявам се да загубят с разгромен резултат, да фалират, да ги закрият и да заминават в окръжните групи при резаните си братя чурка :!:

Аз изпитвам същите сантименти към Лудофуйец, макар че се опитвам да ги подтисkам за доброто на и без това преебания ни национален коефициент.

Иначе пожелавам успех на Ботев и Берое защото ги водят левскари. Да и двата отбора са бивши (вече) подлоги на покойния "N3спор" (КЮР.), но успехите на Мъри и Пепи Хубчев са по-важни за мен от неприязънта, която изпитвам към тези отбори.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 26, 2013 7:10 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Clockwork написа:
Не :smt006

Дано си прав :smt023
На 4-ти съм на стадиона, живот и здраве, ако някой иска да ходим заедно, нека ми драсне един ред. :lsfc4 :lsfc4 :lsfc4

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 26, 2013 7:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Wildkid написа:
Е точно, щото само това са фактите, не може да се прави "извод", бе, човече. Нямаш никаква идея тия как са стигнали до финал, но ги определяш за "по-добър турнирен боец" от шампиона, единствено на база това, че са взели купата.....


не са я взели, финалист са
Cup Final FC Astana 2-0 Irtysh Pavlodar
Cup Semifinal FK Aktobe 3-1 Irtysh Pavlodar
Cup Semifinal Irtysh Pavlodar 5-0 FK Aktobe
Cup Quarterfinal Irtysh Pavlodar 3-0 Tobol Kostanay
Cup Round 2 Kairat Almaty Akademiya 1-4 Irtysh Pavlodar
Cup Round 1 FK Ekibastuz 1-4 Irtysh Pavlodar

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 26, 2013 7:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
Аре симулирайте един мач Иртиш - Астана на фифата или футбол мениджъра и да се приключва, че като ви чета мненията ми иде да си пробия главата с бормашина. :bigok Добре, че мощната съм я завярл надълбоко в шкафа и ме мързи да я извадя, пробвах с една ръчна, ама много бавно става, едвам ми се раздра кожата, а и ми писна да я въртя.

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 549 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com