forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 4:39 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 95 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Съгласен ли си да се дарят 30 000 лв. за ремонт на съблекалните на ДЮШ?
1. Съгласен съм 83%  83%  [ 170 ]
2. Не съм съгласен 3%  3%  [ 6 ]
3. По-добре да се дарят за друго 12%  12%  [ 25 ]
4. Все ми е тая 2%  2%  [ 4 ]
Общо гласове : 205
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 3:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Цитат:
Фондация „Фонд 100 години Левски” преведе 30 000 лева по сметките на ДЮШ на ПФК „Левски” за закупуването на топки, врати и друг необходим инвентар за осъществяване дейността на школата.
Парите са част от средствата, които бяха събрани за грандиозното отбелязване на вековния празник на любимия ни клуб.
Както всички знаете, след покриването на всички разходи по събитието в банковата сметка на Фондцията от дарения, спонсорство и продажба на билети останаха 80 522.89 лв.
Насочването на 30 000 лева към структурата, управлявана от синята легенда Даниел Боримиров, е част от стратегията на обединената Левскарска общност за подпомагане на ПФК и отговаря на желанието на милиони привърженици за приоритетна работа с децата на клуба.
Поради тази причина Националният клуб на привържениците (НКП), Тръстът ”Синя България” и Форумът предлагаме на широко обсъждане в общността идеята останала част от средствата в сметката на Фондацията да бъдат дарени за ремонт на старото общежитие на „Герена”, където се помещават съблекалните на ДЮШ.

Моля да гласувате дали сте съгласни или да давате други предложения.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 3:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6555
Местоположение: София
Да. Обаче на фона на тази новина... http://donbalon.eu/news224240.html


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 3:39 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9412
Е какво тая новина? Аре за тва, че някакъв анонимник е решил да избяга за 2лв. повече да закриваме цялата школа?

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 3:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
trikilarakiq написа:
Да. Обаче на фона на тази новина... http://donbalon.eu/news224240.html

Това няма нищо общо с ДЮШ, а с ръководството и С.Петков. :wink:
Все пак не виждам нищо лошо да дарим за бъдещето на Левски. :lsclapp

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 3:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Възможно ли е с тези пари да се закупи нещо друго за школата? Софтуер за анализ, някакви методологични програми? Или да се прати треньор на курс? Или да се заплати консултантска дейност за някой разбирач, да помогне за развитието на школата? Нямам представа тези неща какви пари струват, но ебал съм я у съблекалнята, тя играчи не прави.

Иначе съм твърдо ЗА да е за школата, просто не ми се ще да е за душове и подобни..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 3:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8382
Местоположение: Там
tprodanov написа:
Възможно ли е с тези пари да се закупи нещо друго за школата? Софтуер за анализ, някакви методологични програми? Или да се прати треньор на курс? Или да се заплати консултантска дейност за някой разбирач, да помогне за развитието на школата? Нямам представа тези неща какви пари струват, но ебал съм я у съблекалнята, тя играчи не прави.

Иначе съм твърдо ЗА да е за школата, просто не ми се ще да е за душове и подобни..



:smt023

Въпросът е, че за да намерим някого ( 1 човек дори не е достатъчен), който може да свърши работа с въпросната апаратура, трябва да плащаме и голяма заплата на него и екипът му, за да ги навием да работят за нас, тъй като в момента не можем да предложим друго.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 4:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Е, аз затова говорех за еднократни разходи, към момента за повтарящи се разходи като заплати не мисля, че имаме ресурс.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 4:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8382
Местоположение: Там
Да, ясно, просто ти казвам, че единичен разход е свързан с многократни такива. Иначе, нека се говори с треньорите директно, ако е възможно и да ги запитат от какви неща имат нужда, според мен.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 4:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Аз лично съм ЗА всякакъв вид подкрепа на школата, но си мисля, че е по-добре не просто да "даряваме пари", т.е. да превеждаме някаква сума по някаква сметка, а на среща с шефа на школата, т.е. Дедо Боре, да се обсъди от какво конкретно има необходимост школата в даден момент (съобразно парите, разбира се) - дали да са топки, дали да е някаква друга екипировка, дали да е курс на треньорите или нещо друго. След което да се обмисли подходящ вариант, и фондацията направо да закупи/плати нещото и едав тогава да го дари. Така е най-сигурно първо - че парите отиват където трябва и за каквото трябва, и второ - че всички "обикновени" фенове ще видят какво реално се прави от фондацията за школата. И се намалява варианта за "е те хуу даряват там некви пари, ма откъде да знаем ко стаа с тях и дали се ползват по предназначение".

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 4:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
Напълно съгласен. Трябва да има хубави условия за децата, а не все едно си влязъл в пътнически влак на БДЖ. После се сърдим, че децата избирали Ловеч и Разград пред София. :smt006

Бих дал също така едно друго предложение. На всички ни е пределно ясно, че който треньорите в България взимат някаква тапия в повечето случай и доста съмнително как и кога са я изкарали и после спират да се развиват - карат с едни и същи методи години наред. От време на време някой и друг заминава в чужбина за 10 дена и ако прихване нещо добре. Вместо това бих предложил вариант, в който всички треньори от школата ще се развиват всяка година и то за пъти по - малко пари вместо да ги пращаме навън. Ето какво представлява:

Като за начало веднъж годишно се кани чуждестранен методист от някоя доказана школа в Европа. Плащаме му пътя, престоя и това да изнесе няколко лекции(с преводач разбира се) на треньорите от школата(примерно в залата за пресконференции), както и да проведе 1-2 показни тренировки с произволен набор. Всички треньори от ДЮШ да са задължени да ги посетят!

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 4:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8382
Местоположение: Там
Хубавото на Тръста е, че ето тези всички малки, но много добри идеи ще можем да си ги осъществим :wink:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 4:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
tprodanov написа:
Възможно ли е с тези пари да се закупи нещо друго за школата? Софтуер за анализ, някакви методологични програми? Или да се прати треньор на курс? Или да се заплати консултантска дейност за някой разбирач, да помогне за развитието на школата? Нямам представа тези неща какви пари струват, но ебал съм я у съблекалнята, тя играчи не прави.

Иначе съм твърдо ЗА да е за школата, просто не ми се ще да е за душове и подобни..


Абе какви съблекални, Гонзо се е примолил за топки и екипировка, че са го закъсали.

За останалите пари аз съм твърдо за музей в новия сектор А да отидат.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 4:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Не знам Бояне, такова е запитването горе - да ги дадем ли за съблекални. Аз лично за екипировка съм ЗА.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 4:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 21, 2014 2:17 pm
Мнения: 159
Кaквото решите съм ЗA :smt026

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ ДО ГРОБ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 5:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
За топки, врати и други пособия вече дадохме 30К. Сега предложението е за още 30К, като най-належащата нужда е съблекалните и общежитието, защото са плачевни. Не знам Гонзо на кой и за какво се е примолил, Боян ще разясни. Боримиров иска за ремонт.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 5:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Мислех, че Проданов коментира дадените 30к...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 5:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Пак казвам, че за мен е най-удачно да се говори с шефа на школата, т.е. Борето. Щом той твърди, че трябват за ремонт на съблекалните, вероятно е така. Вторият вариант е да поискаме от него нещо като "списък" на нещата, от които има нужда - ремонти, екипировка, обучения и т.н., и от тоя списък ние нещо да изберем....

И при всички положения - възможно най-публично да стане, за да разбере масата привърженици какво се случва и как ще се случва и занапред.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 5:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Не, за новите става дума. Може да измислим нещо друго, но съблекалните са просто отвратителни. Който иска може да иде да ги види. Аз лично не бих искал детето ми да влиза в подобни коптори, пък нека съблекалнята да не прави футболисти.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 5:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8812
В началото не вярвах, че това са съблекални. Тренирал съм в бедния Септември-София и съблекалните изглеждат като кенефа на Бурж ал Араб в сравнение с тези.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 6:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
tprodanov написа:
Възможно ли е с тези пари да се закупи нещо друго за школата? Софтуер за анализ, някакви методологични програми? Или да се прати треньор на курс? Или да се заплати консултантска дейност за някой разбирач, да помогне за развитието на школата? Нямам представа тези неща какви пари струват, но ебал съм я у съблекалнята, тя играчи не прави.

Иначе съм твърдо ЗА да е за школата, просто не ми се ще да е за душове и подобни..

Аз също задавам тези въпроси ?

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 7:06 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12450
Според мен е по-добре първо да осигурим подходящи условия за работа и тренировки,и едва след това да търсим развитие и резултати.Мисля,че първо трябва да си оправим съблекалните,да имаме подходящи тренировъчни терени и след това вече да гоним резултати.А не да го караме от зад напред.След като си оправим терените и съблекалните(респективно общежитието),след това вече задължително парите трябва да се дават за техника,методисти,треньори,възстановяване и всичко останало.Иначе и на мен ми се иска треньорите да посетят някой друг курс при чуждестранни специалисти,да имаме модерна апаратура която да следи всички характеристики на футболистите по време на тренировки,но трябва да действаме постепенно.Първо от А и Б. :levski

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 7:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3089
MaLch0 написа:
Според мен е по-добре първо да осигурим подходящи условия за работа и тренировки,и едва след това да търсим развитие и резултати.Мисля,че първо трябва да си оправим съблекалните,да имаме подходящи тренировъчни терени и след това вече да гоним резултати.А не да го караме от зад напред.След като си оправим терените и съблекалните(респективно общежитието),след това вече задължително парите трябва да се дават за техника,методисти,треньори,възстановяване и всичко останало.Иначе и на мен ми се иска треньорите да посетят някой друг курс при чуждестранни специалисти,да имаме модерна апаратура която да следи всички характеристики на футболистите по време на тренировки,но трябва да действаме постепенно.Първо от А и Б. :levski

Много добре казано :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 8:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
Без никакво колебание - ДА!

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 8:13 pm 
Е хубаво съблекални и условия, ама ако треньорите са пълен гьон, а юношите са избират по роднински връзки и.т.н, няма как да очакваме резултати. На много нива има да се работи, не знам кое по - напред да предложа....


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 8:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
Тренерите и методиката както и постоянност в стила дето се налага!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 8:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Аз също съм на мнение, че парите трябва да се вложат в софтуер или някакъв вид повишаване квалификацията на треньорите в школата - школи, стажове и тн. Това е базата. А на съблекалните, дето се вика, можем да се съберем бригада и да им ударим една боя

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 8:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Иди ги виж и после да говорим за боя :lol:

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 8:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Еми не знам, ама дори и да се прави нещо по съблекални и такива неща(след като е неотложно), нека да е под наш контрол, защото по такива ремонти изтекоха бая пари от клуба. :idea: Само ще припомня самопризнанието на Сираков, че общежитието е излязло с над половин милион по-скъпо от предвиденото, както и митичните ремонти на козирката на сектор А и тн.

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 8:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 04, 2014 1:37 pm
Мнения: 886
Бих предложил идеята за годишна стипендия тип MVP от 800-1000 лева за най-горните 3 възрастови граници,преди юношите,връчени от дедо Боре,Гонзо и агитка,с цел да не се повтарят истории като със Стивън Петков и други талантливи юноши.Тия момчета,от малки трябва да ги ценим и да се показва.Щото на 17-18 в европейския футбол вече са звезди и мъже,а при нас трябва да се учат още :D
Така ще се запалят и мотивират децата да са по-добри през сезона,ще видят подкрепа и ще създадем вътрешна конкуренция между тях,всеки да се докаже като най-добър.


Последна промяна Дейвид Чукачи на Сря Юли 02, 2014 8:29 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 8:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8382
Местоположение: Там
Вместо да ги стимулираме с пари от малки се сетих одеве, че ще е готино да им се плати една екскурзия до Карлово, Шипка, но това по-скоро след време, когато в Тръста има пари за пийни и ядини.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 95 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com