forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:45 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 95 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Съгласен ли си да се дарят 30 000 лв. за ремонт на съблекалните на ДЮШ?
1. Съгласен съм 83%  83%  [ 170 ]
2. Не съм съгласен 3%  3%  [ 6 ]
3. По-добре да се дарят за друго 12%  12%  [ 25 ]
4. Все ми е тая 2%  2%  [ 4 ]
Общо гласове : 205
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 8:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Кока-Кольо написа:
Еми не знам, ама дори и да се прави нещо по съблекални и такива неща(след като е неотложно), нека да е под наш контрол, защото по такива ремонти изтекоха бая пари от клуба. :idea: Само ще припомня самопризнанието на Сираков, че общежитието е излязло с над половин милион по-скъпо от предвиденото, както и митичните ремонти на козирката на сектор А и тн.

Съгласен съм с теб, чуйек, ама кой да го прави този контрол? Трябва да имаме доверие на някой в тоя клуб. Парите ще може да ги харчи само Боримиров, той си залага авторитета в случая. Иначе трябва някой от нас да иде на пълен работен ден в клуба, а всички си имаме достатъчно ангажименти.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 8:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Вместо да ги стимулираме с пари от малки се сетих одеве, че ще е готино да им се плати една екскурзия до Карлово, Шипка, но това по-скоро след време, когато в Тръста има пари за пийни и ядини.

Имаме идея да ходят лектори от феновете - Тръста, Форума, НКП, които да им разказват за историята на Левски и въобще на България, на агитката, да ги надъхват и да ги учат на патриотизъм, любов и лоялност. Ще подберем най-сладкодумните и същевременно с големи познания и житейски опит хора, например Козарски и ще ги пращаме там всеки месец.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 8:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
не може ли да се обяви търг за ремонта? Съответно да има клаузи за неустойки в договора и така няма нужда от следене дават фиксирана цена и така


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 8:47 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 1:20 pm
Мнения: 4365
Местоположение: Норич, UK
Седем:Едно написа:
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Вместо да ги стимулираме с пари от малки се сетих одеве, че ще е готино да им се плати една екскурзия до Карлово, Шипка, но това по-скоро след време, когато в Тръста има пари за пийни и ядини.

Имаме идея да ходят лектори от феновете - Тръста, Форума, НКП, които да им разказват за историята на Левски и въобще на България, на агитката, да ги надъхват и да ги учат на патриотизъм, любов и лоялност. Ще подберем най-сладкодумните и същевременно с големи познания и житейски опит хора, например Козарски и ще ги пращаме там всеки месец.


За такова нещо си мечтая отдавна. :smt023 А обмисляно ли е през този "курс" да минават и футболистите от мъжкия отбор?

_________________
105 ГОДИНИ НАЧИН НА ЖИВОТ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 8:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 04, 2014 1:37 pm
Мнения: 886
Седем:Едно написа:
Имаме идея да ходят лектори от феновете - Тръста, Форума, НКП, които да им разказват за историята на Левски и въобще на България, на агитката, да ги надъхват и да ги учат на патриотизъм, любов и лоялност. Ще подберем най-сладкодумните и същевременно с големи познания и житейски опит хора, например Козарски и ще ги пращаме там всеки месец.


Това е страхотна идея,но моля,моля да не даваме 30 000 лева,за да поправяме тоалетни и лайняни тръби.Това не е футбол,не е и наша работа,по-добре да развиваме идеята за стипендиите при юношите и да се влага в школата.От 13-17,вратар-защитник-халф-нападател по 2 хиляди лева,40 хиляди лева на година.Плюс купата,честта да се запознаеш с Гонзо,да станеш левскар в душата си,мисля си че там трябва да вложим,а не в легла,измазване на стаи и т.н. :smt023 Това са кървави пари,събирани с труд,те трябва да бъдат само за малките според мен :lsclapp


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 10:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
През годините два пъти левскари сами са строили стадиона на отбора. Дали е било тяхна работа или не е без значение, но това е един от най-хубавите факти, който и до днес ни изпълва с гордост.
Юношите на Левски трябва да тренират в нормални условия, да имат самочувствието, че играят в най-големия клуб. Ако се осъществи и идеята, цитирана по-горе, за обучителни лекции от Левскари, то смятам, че случаите със забегнали таланти от школата ще останат в миналото.

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 10:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8812
Че тия съблекални ги ползват малките, доста им е готино след тренировка да влизат в тия смърдящи пещери. И със сигурност им действа надъхващо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 10:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 11:46 am
Мнения: 2021
Анкетата е достатъчно категорична, така че няма какво да се колебаете :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 10:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Седем:Едно написа:
Кока-Кольо написа:
Еми не знам, ама дори и да се прави нещо по съблекални и такива неща(след като е неотложно), нека да е под наш контрол, защото по такива ремонти изтекоха бая пари от клуба. :idea: Само ще припомня самопризнанието на Сираков, че общежитието е излязло с над половин милион по-скъпо от предвиденото, както и митичните ремонти на козирката на сектор А и тн.

Съгласен съм с теб, чуйек, ама кой да го прави този контрол? Трябва да имаме доверие на някой в тоя клуб. Парите ще може да ги харчи само Боримиров, той си залага авторитета в случая. Иначе трябва някой от нас да иде на пълен работен ден в клуба, а всички си имаме достатъчно ангажименти.


Един от начините да изберем поне от три фирми, които са готови да извършат качествено ремонта и да им се плати директно на тях след като свършат работата. Така и клубът ще има нови съблекални и няма да има никакви съмнения за изтичане на пари.

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 11:46 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Юли 12, 2012 10:59 am
Мнения: 148
Местоположение: София
Напълно съм съгласен с мнението на Проданов от предишната страница, но явно положението толкова си е ебало майката, че трябва от елементарните неща да се тръгне. Въпросът е да не се спира само с тях. Вярвам, че ще привлечем още хора за каузата, с чиято помощ ще може да се помисли и за менталното израстване както на децата, така и на треньорите!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 11:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Няма кво да се мисли- щом Борето е казал ремонт, значи ремонт.. На него вяра можем да му имаме..

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 03, 2014 12:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Подкрепям, както и идеята за "лекции". С удоволствие бих присъствал на подобна, както като слушател, така и като лектор, според възможностите си!

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 03, 2014 1:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6554
Местоположение: София
За идеята с лекциите БРАВО! Ако може и играчи от първия отбор да са там.... ехе ... :D


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 03, 2014 11:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 03, 2014 12:58 pm
Мнения: 143
Хора,най-важното и основното е да има елементарни условия за децата ,а именно нормални съблекални и душове.Не знам ,колко от вас са тренирали някакъв вид спорт , но всяко дете се чувства ужасно,когато влиза в такива отвратителни съблекални.Важно е децата да се чувстват добре и уютно в съблекалните.За какви методисти и специалисти да говорим при липсата на елементарни условия.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 03, 2014 12:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
По отношение на лекциите свързани с патриотичното възпитание, мисля че мога да свърша най-добре работата! Ще покажем историята нагледно, всичко зависи от това колко професионално ще прецените да бъде!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 03, 2014 1:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Ами трябва на първо място да е увлекателно, за да можем да им задържим вниманието. Все пак са деца и ги вълнуват всякакви глупости. Ще се радвам да се включиш.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 03, 2014 1:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Според мен основното е тия лекциЙ да са сравнително кратки и доста надъхващи.

Аз лично мога да им обясня какъв късмет е да имаш реален шанс да стигнеш дотам да си изкарваш хляба със спорт, който обичаш, и то като го играеш пред публика, която обожава отбора заради нещо много повече от победи и загуби....от гледната точка на човек, който се занимава със спорт напук на абсолютно всички (и който изобщо съществува напук на всички)....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 03, 2014 1:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Вниманието е гантирано! Като им покажем това, онова автентично, пък и повечето работи няма и да са ги чували! Само трябва предварително, за да организирам сериозни хора!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 03, 2014 2:08 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 1:20 pm
Мнения: 4365
Местоположение: Норич, UK
Надявам се и аз да мога да помогна. Мисля, че имам 1-2 идеи какво може да се включи в лекциите, и въобще как могат те да протичат. За лектор едва ли съм подходящ (децата няма да слушат 20-годишен хлапак, я :bigok ).
Когато кажете, правим работна група, и почваме с идеите и тяхното изпълнение. Ако осъществим това свое намерение ще има голяма полза според мен. :levski

_________________
105 ГОДИНИ НАЧИН НА ЖИВОТ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 03, 2014 2:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
Седем:Едно написа:
Ами трябва на първо място да е увлекателно, за да можем да им задържим вниманието. Все пак са деца и ги вълнуват всякакви глупости. Ще се радвам да се включиш.


Давайте едно литературно четене да им спретна в няколко серии тогава...книга първа (особено), книга втора....Аз на Пацо ТигърО подарих втората ама дали я е чел :bigok

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 03, 2014 11:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Твърдо ЗА! Много се разми темата за какво да бъдат дарени пари, а въпроса е заден доста еднозначно.
Чуждите лектори, стипендиите, екскурзиите- много е хубаво, но децата трябва да имат условия за трениране на първо място! В старите съблекални на Герена ме е гнус дори да погледна. Това не е нормално. А и тук не става въпрос за 3 милиона или 300 хиляди, а за 30 хиляди лева. С толкова ни стипендии, ни качествени лектори (повече от един път) ще стане работата.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 04, 2014 12:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 06, 2013 3:49 pm
Мнения: 848
Местоположение: София
Парите ЗА децата от школата. :smt023

_________________
ТОВА ОТДАВНА НЕ Е САМО ФУТБОЛ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 05, 2014 12:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 1:59 pm
Мнения: 2206
Наистина ако можем ние да контролираме ремонта, ще е добре. Събираме оферти от познати фирми и най-добрата печели. Трябва да се избегне "чичкото от поддръжката" се договори със строителите да надуят количествата и да поделят по някой лев. :)

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ! АЗ НЕ ЩЕ ГО ПРЕДАДА, ЗА НИЩО НА СВЕТА!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 05, 2014 12:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
+1

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 05, 2014 2:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 14, 2010 3:37 pm
Мнения: 825
Днес в обедните новини имаше репортаж за школата и ремонта на съблекалните. Меко казано е закъсняло реновирането, а условията са били повече от мизерни, но дано стане бирзо и хубаво,за да може децата да тренират нормално. Направо не знам кой идиот е допуснал клуб, като Левски, да няма елементарни условия за децата, това си е живо престъпление.
Ето го и видеото, някъде след 3-та минута почва. http://btvnews.bg/video/sport/sport-obe ... 014-g.html

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Юли 06, 2014 12:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
От 10 г. слушам как се дават пари за общежитие на юношите, за терен на школата, за не знам си какво в ДЮШ...Явно доста мангизи са потънали някъде

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 08, 2014 1:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Преди да си излея болката, да кажа с една дума, че съм твърдо "за" да се дадат за това парите. Да има къде да тренират дечурлигата свястно. Едно време бащите и дядовците ни са строили стадиона, явно на нас се пада съблекалнята :lol: .

------------------

Смешно ми се струва да се говори дори за суми от сорта на 30 и 50 хиляди, когато става въпрос за професионален футболен отбор и още повече за подобно нещо - да направиш съблекалните на ДЮШ да не приличат на взривени тоалетни. Ако до там сме го докарали, значи наистина е пред закриване тоя отбор. Сърдим се на малките, че "бягат" в Ловеч и Разград, но въпросът ми е защо да останат? Ако искат да станат футболисти и с това да си вадят хляба - ами явно нашата школа такива не подготвя, ако не броим това, че най-талантливите ни успяха да стигнат до разни средняшки отбори в А група и да стискат палци някой ден да се доберат до втора дивизия в Турция, където да извадят някой лев (напразни надежди). В първия отбор доскоро нямаше място за тях, последната година зорлем пуснахме двама-трима да поритат и единия си намери късмета, та го взеха в Италия. Нямаме треньори (имахме, ама ги уволнихме), нямаме условия, няма и равни начела - ако не си син на мама и на тате, няма да играеш, ако ще да си с потенциала на Зидан. А сега виждаме, че на всичкото отгоре дори една кирлива съблекалня нямаме. Нормално е да си бият камшика децата, дори да искат да играят за Левски, защото когато станеш на една определена възраст спира морето да ти е до колене и разбираш, че някъде там в бъдещето има шанс и да не си голяма звезда и милионер, колкото и силно да е убедена в обратното баба ти. :lol: И колкото и да смятам, че ДЮШ в момента е неработеща функция, съм "за" да се дадат парите от фондацията там, защото в крайна сметка това си остава едно място, където децата спортуват - без значение дали ще станат или не футболисти - а това е хубаво.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 08, 2014 3:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 1:21 pm
Мнения: 7181
:shock: :shock: :shock:

Каква е тая мизерия, аз бях останал с впечатление, че Батя и клуба наливат много за базата на ДЮШ, а то е някаква трагедия...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 09, 2014 1:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Навремето Мъри отиде на някаква специализация в Барселона и се върна с доста идеи. 100% съм убеден, че тази специализация се заплаща. Не можем ли да поискаме Баждека да провери при какви условия можем да изпратим човек в Аякс или Дортмунд например? Конкретно да проучи как работи школата - методика, помагала, медикаменти, добавки, храни, софтуер, оборудване, скаутване и т.н. И ако има начин да го извъртим този човек да не е дедо Боре, а някой малко по-умен - примерно Гонзо. Когато се върне със знания, ще може да направи цялостна концепция за развитие, която можем да следваме и да градим стъпка по стъпка.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 09, 2014 11:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Нито дедо Боре, нито Гонзо ще запомнят нещо, трябва да е някой млад около 30-35 годишен с добра езикова подготовка и желание да учи.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 95 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com