forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:53 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 95 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Съгласен ли си да се дарят 30 000 лв. за ремонт на съблекалните на ДЮШ?
1. Съгласен съм 83%  83%  [ 170 ]
2. Не съм съгласен 3%  3%  [ 6 ]
3. По-добре да се дарят за друго 12%  12%  [ 25 ]
4. Все ми е тая 2%  2%  [ 4 ]
Общо гласове : 205
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Юли 09, 2014 1:58 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12450
боК Ицо? :strkstrk

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 09, 2014 6:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Не отговаря на последното условие :strkstrk

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 12, 2014 4:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Та, викате, методист да назначим с тези пари, софтуер да купим, съблекалнята не прави играчи? Интересно ми е дали Проданов ще е щастлив детето му да тренира тук с ултра модерен софтуер...

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 12, 2014 4:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5643
:shock: Немога да повярвам, че това е съблекалня на юноши на ФК Левски през 2014г.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 12, 2014 4:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Защо не се пази и подържа? Няма да се очудя и новите съблекални да са в тоя вид след 1 година.

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Юли 12, 2014 6:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8812
Вервай ми съблекалните не са в тоя вид от година или две


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 14, 2014 1:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Бе ясно е, че трябва да се направят. Аз само пак предлагам да не се превеждат пари, а да се намери изпълнител за ремонта и да му се плати директно на него.

Само не ми е ясно как може в професионален футболен клуб да се допусне едно помещение (каквото и да е то, камо ли пък съблекалня....) да стигне до такъв вид. За това нещо не трябват милиони, деба....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 14, 2014 1:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Много се радвам, че съм виновен и за съблекалните. На въпроса, дали бих записал детето си - вече записах племенника си, щото големият ми син още е под нужната възраст. Надявам се това отговаря на въпроса. Това разбира се, не измества нуждата от ремонт на съблекалнята. Тя обаче би трябвало да е грижа на собственика, а не на феновете. Нашата идея беше да развиваме, а не да поддържаме, а с ремонт на кенефа няма да научим децата да играят футбол. Гунди е тренирал в значително по-мизерни условия.

Но, след като аз очевидно съм основната пречка - да, нека се дават парите за тоалетните. Със сигурност, 100 пъти по-добре да отидат за това, отколкото да не се направи.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 14, 2014 1:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Бе то принципно цялата издръжка на школата трябва да е грижа на собственика....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 14, 2014 2:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Е, не е така, нали сме се разбрали, че ние твърдим, че Батков управлява зле, а ние можем по-добре. Затова трябва да правим действия, с които да го докажем.
Личната ми позиция е, че с подобрена работа в школата - методики, програми, курсове и подобни, ще можем да продаваме продукцията на школата за повече пари и тогава ще има и за тоалетни и душове и какво ли не. Нищо повече. Пак казвам - щом тоалетните са избора, нека е той, нямам нищо против.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 14, 2014 2:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Принципно има резон, но не и ако нещата са толкова плачевни. В такава съблекалня няма да си пратя детето да тренира, ако ще треньори да са му целия национален отбор на Германия, дето вчера станаха шампиони.... Няма как да привлечем когото и да било, ако базата ни е толкова зле. Ако просто беше стара, вехта, но работеща - ок. Ама то е....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 14, 2014 3:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
:smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 14, 2014 5:39 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9412
Това да се дават пари за софтуер, методики и т.н. при този вид на съблекалните ми напомня малко на катуните със сателитни чинии. :lol: И като човек от село познавам и доста българи, които живеят с врати и прозорци от преди 100 години и се оплакват, че им духало зимата и т.н. , ама гледат тв на 30 инчови LCD-та. :loser2

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 14, 2014 5:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 28, 2006 1:27 am
Мнения: 1744
Местоположение: София
Гледайки снимките и много лошото състояние, не съм сигурен за колко неща ще стигнат парите.


Последна промяна LS_LM на Пон Юли 14, 2014 5:56 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 14, 2014 5:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Eric Cartman написа:
Това да се дават пари за софтуер, методики и т.н. при този вид на съблекалните ми напомня малко на катуните със сателитни чинии. :lol: И като човек от село познавам и доста българи, които живеят с врати и прозорци от преди 100 години и се оплакват, че им духало зимата и т.н. , ама гледат тв на 30 инчови LCD-та. :loser2


Ми не. Едното е на прасе звънче, другото е инвестиция. Всъщност, аз далеч не казах софтуер, а исках да е нещо, което ще подобри работата в школата и излизането на по-добри и по-скъпи кадри от там. Не самоцелно да има някакъв софтуер ей така за красота...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 14, 2014 10:46 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Абе, Проданов, спри да правиш глупави аналогии с преди 50 години (по времето на Гунди) и сега. Живеем в ХХI век, нещата са съвсем различни, манталитетът е различен и така нататък. Не може само щото Гунди е тренирал в мизерия да кажеш на децата: "Ама той Гунди е бил в по-голяма кочина, така че стискайте зъби и станете като него". На никой не му е приятно да пребивава в мизерия. А и говорим за някви никакви пари за ремонт. Баси, в случая 30 хиляди не беше ли заплатата на бру-мру и т.н.?! Не че това е цялата сума, но само за аналог...
Като имаш прекрасни условия, можеш да изискваш от деца и юноши. Софтуери и тем подобни идват после, за тях би трябвало да има по-сериозни инвестиции. Да не говорим, че преди технологията трябва да дойдат треньори.

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 14, 2014 10:58 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9412
Тъкмо си мислех да го отговарям, ама гледам Инчето ме е изпреварила. :bigok Моето мнение се припокрива на 90% с нейното. И аз си мисля, че 30к са крайно недостатъчни, за да има някакви по забележими и трайни резултати.

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 14, 2014 11:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Wildkid написа:
Бе ясно е, че трябва да се направят. Аз само пак предлагам да не се превеждат пари, а да се намери изпълнител за ремонта и да му се плати директно на него.

Само не ми е ясно как може в професионален футболен клуб да се допусне едно помещение (каквото и да е то, камо ли пък съблекалня....) да стигне до такъв вид. За това нещо не трябват милиони, деба....


:levski :smt006

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 14, 2014 11:20 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Хаха, по повод предложението на Уайлдкид, бих предложила нашия майстор. Изключително добре си върши работата и е левскар до мозъка на костите си. И антикомунист. На окъсаната си, покрита с боя, лак и кво ли не фланелка, на джоба е нарисувал едно "Л" с химикалка :D Той съответно си има хора за всичко и може да събере бригада. Пък и като купува материали на едро издейства доволни отстъпки.
Това само като вметка, разбира се. Нямам идея колко пари взима случайно наета строителна фирма или бригада или квото е там. Важното е само да стане и да им предоставим на децата и юношите нормални условия, а не мухъл, хлебарки, гъбички, 3 от 5 неработещи душа и т.н.

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 14, 2014 11:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
ми най малкото....фирмата взема по две...или по три....щото все пак трябва да плати на бригадата..... :bigok и да остане нещо и за фирмата.....казвам го от личен опит..... :smt005

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 15, 2014 12:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Прощавай Инче, че предложих нещо. Ще се старая да не го правя в бъдеще. Как можах да си помисля за курсове на треньори, изработка на нови методики или софтуер. Все скъпи неща, струващи милиарди. Няма повече! :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 15, 2014 12:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Проданов, не знам за кво киселееш, дейба. С тези 30К можеше да платим 2 заплати на някой читав треньор, ама нямаше ли да е срамно да влезе в тази съблекалня? Аз си мисля, че не може да слагаме каруцата пред коня. Това са парите, останали във Фондацията и те трябва да се похарчат целево за някаква краткосрочна цел, тъй като Фондацията спира съществуването си. Дългосрочните цели би трябвало да са ангажимент на клуба или на организации като Тръста.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 15, 2014 12:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Ми, щото, в първото ти мнение като че ли се пишеше:
Цитат:
Моля да гласувате дали сте съгласни или да давате други предложения


И аз взех, че направих именно това. За което тук хиляда цитата и отговора колко е тъпо това, почувствах се като престъпник и главен виновник за мизерията в баните. Дали е тъпо, явно остава извън темата, щото както обикновено тук е пълно с експерти изказващи се от крайна инстанция.
Простичкият въпрос е - толкова голямо престъпление ли е да се правят предложения, особено като някой е призовал за това? Няма повече, щом пречи..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 15, 2014 12:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Аз пак не виждам защо се цупиш? Ти каза, че е малоумно да се дават за съблекални, защото те не правят футболисти, демек напсува предложението на много хора, а когато някой е напсувал твоето, почваш да се сърдиш. Нали дискусия трябва да има? Аз съм убеден, че и ти вътрешно си на мнение, че ремонтът е най-важното в момента за тези пари, но никога няма да си го признаеш.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 15, 2014 12:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Бачи....а вЕрно ли е, че вече парите са усвоени....и защо е тази дискусия във фороНа?

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 15, 2014 12:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Не са усвоени, но е решено да се прави ремонтът, тъй като резултатите от гласуването са категорични. И тук, и в Тръста. А дискусията винаги е полезна, защото в нея се раждат идеи, които можем да реализираме в бъдещето.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 15, 2014 12:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Седем:Едно написа:
Аз пак не виждам защо се цупиш? Ти каза, че е малоумно да се дават за съблекални, защото те не правят футболисти, демек напсува предложението на много хора, а когато някой е напсувал твоето, почваш да се сърдиш. Нали дискусия трябва да има? Аз съм убеден, че и ти вътрешно си на мнение, че ремонтът е най-важното в момента за тези пари, но никога няма да си го признаеш.

:shock: :shock: :shock:

ОК :smt023

И не, не съм на такова мнение. Ако бях на такова мнение, то щеше да е откакто записвах племенника си там.
Не смятам да продължавам повече дискусията в тоя й вид, щото аз очевидно не мога да допринеса за нейната полезност. Ако някой иска работа, информация и дискусия в тая насока, можем да си говорим отделно.


Последна промяна tprodanov на Вто Юли 15, 2014 12:34 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 15, 2014 12:34 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Е, Проданов, извинявай, ама те цитирам:
tprodanov написа:
но ебал съм я у съблекалнята, тя играчи не прави.
Иначе съм твърдо ЗА да е за школата, просто не ми се ще да е за душове и подобни..


и сега се цупиш... Вероятно ако не беше добавил тая тъпотия, никой нямаше да реагира така.
А и да, 30 хилки са, къде ти софтуер, който и някой да поддържа, къде ти читави треньори за тия пари и т.н... Тва е няква еднократна сума и толкова, а не месечен бюджет, който Фондацията може да налива.

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 15, 2014 12:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Седем:Едно написа:
Не са усвоени, но е решено да се прави ремонтът, тъй като резултатите от гласуването са категорични. И тук, и в Тръста. А дискусията винаги е полезна, защото в нея се раждат идеи, които можем да реализираме в бъдещето.


Извинявай, но информацията изтече по новините, още ден или два, след като темата беше пусната във фороНа.

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 15, 2014 1:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Хероин, кое от предложените от мен неща не предполага еднократен разход?

Иначе не знаех, че ебал съм я у съблекалнята е псувня по съфорумник, извинения за което, най-искрени при това.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 95 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com