forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Май 17, 2024 3:42 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 155 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Да върнем ли "дарението" на ТКБ?
ДА, за юбилей БЕЗ БАТКОВ 96%  96%  [ 155 ]
НЕ, без него не можем 4%  4%  [ 6 ]
Общо гласове : 161
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 7:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
http://fond100.com/za-nas
Кой от четиримата избираш да напише декларацията от името на Фондацията?

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 7:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Седем:Едно написа:
Юбилея е обезпечен, няма нужда от пикливите му 10К. Той и затова се появи и го обяви. Много добре знае, че дарението му е ненужно и целта му беше точно да ни раздели като позиции и да ни вгорчи празника. И трябва да си призная, че успя напълно. Като написах преди месец, че е дал 10К, никой нищо не каза. Сега изведнъж стана огромен проблем, ЧЕ Е КАЗАЛ, ЧЕ ЩЕ ДАДЕ. Змей, Батков е един от четиримата учредители на Фондацията. Как тя може да прецени кой дарител става и кой не, без той да участва? Вярно е, че Фондацията работи абсолютно независимо от него, но ако гледаме формално, нещата хич не са толкова лесни. И всички тук сте големи юнаци и му навирате виртуалните 10К в гъза и мустака, ама ако в сряда го направим и кажем, че можем юбилей без Батков и му върнем парите, а той пък каже: такаааа ли, ами щом можете без Батков, значи можете и без отбора, на който към момента съм СОБСТВЕНИК. Кой ще играе срещу Лацио? Аз, Змея и Омраз ли? А кой ще поеме отговорност след това? Виртуалните съдници ли? Защото огромното мнозинство ще дойде да си поиска парите за билетите от Фондацията, а не от Батков или от Лацио, в които тези пари са отишли. Кажете кой от вас ще поеме тази отговорност? И какво пречи ВИРТУАЛНИТЕ му 10К да бъдат дадени на момчето от Червен бряг СЛЕД мача с Лацио? Ужасно се ядосах и издразних от цялата тази драма. Аз повече няма да си казвам мнението, решавайте квото искате, гласувайте и след това излъчете човек, на който Фондацията да даде тези 10 000 лв. АКО мустака ги преведе, а този човек да му ги пляска в лицето публично или да ги прави квото иска.



Нали подписва някакъв мемурандум, как така няма да пусне отбора? По тази логика ,вие как преговаряте с Лацио,ако участието на Левски не е при всички положения обезпечено, а зависи от настроението на изкукалия Батков? Нещо не ми е ясна цялата схема

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 7:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
Като гледам анкетата голямо разединение пада. :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 7:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Седем:Едно написа:
http://fond100.com/za-nas
Кой от четиримата избираш да напише декларацията от името на Фондацията?


Тези четиримата ли организират юбилея или всички дарители, които участваме? Нещо не мога да разбера. Уж го правим за нас си, с наши средства и пак зависим от някой друг :ohmygod

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 7:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Кока-Кольо написа:
По-лесно ще бъде парите да бъдат отказани преди да ги е дал, отколкото върнати след това. Поне според мен. Поне една точна и ясна декларация е задължителна още в понеделник. Но като гледам, отговорните фактори нещо се опъват :? Нали знаете обаче, тези дето се опъвате, че на вашите рамене ще легне отговорността ако си замълчим...Лошото е, че срамът ще е за всички по равно

И за последно - добре е да прегледате целите на фондацията - fond100.com
Там е записано точно за какво е. Не мога да си представя, че ѝ се вменява ролята на борец срещу игото на Батков.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 7:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Кока-Кольо написа:
Седем:Едно написа:
http://fond100.com/za-nas
Кой от четиримата избираш да напише декларацията от името на Фондацията?


Тези четиримата ли организират юбилея или всички дарители, които участваме? Нещо не мога да разбера. Уж го правим за нас си, с наши средства и пак зависим от някой друг :ohmygod

Змей, не се излагай, умен човек си. Искаш Фондацията да излезе с декларация, кой да я напише? Чакам да ми отговориш, а не да продължаваш да нагнетяваш обстановката.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 7:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Само дето тая фондация е една пощенска кутия, където всички дарители внасяме, за да може да действа. Ако тези дето запълваме кутийките в схемата кажем, че не искаме дарение от Батков, не виждам на какво основание Тити, оная чернокосата убавица, БижутерО или който и да е друг, няма да се съобрази. Това първо. Отделно, смятам, че е много по-важно да се излезе с декларация, че НЕ Е ЖЕЛАН. Пък той нека да набута парите въпреки това. След 25-ти ще намерим какво да ги правим

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 7:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3880
Местоположение: Плевен
Тони, направо ми е неудобно да ти опонирам, като знам през какво минаваш... :(
Ама все пак да кажа, че ще ми е изключително любопитно да видя как Батков спира отбора, защото е върнато дарението му... особено след точни и ясни обяснения защо е върнато, с други думи - как се е оакал в опитите си да го провали :ohmygod Според мен това ще е краят му. Друг е въпроса, че ни заебава и почваме от В група тогава, но нали искаме "отбор на народа", нищо че "народа" го няма, поне по-голямата част от него със сигурност :wink:
Хората идея си нямат кой и как успя да организира всичко и благодарение на кого се случва всичката тая еуфория, повярвай ми :wink: Журналята-подлоги правят всичко възможно да изглежда, че клубът (разбирай Батков) си го организира :ohmygod

Повявай ми, изобщо не искам да мисля за Батков тия дни, в главата ми е само Юбилея... та тия неща изобщо не ги пиша с кеф, но както спомена и Омраз - имаме капка газ в кацата с меда :(

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Последна промяна blurrrr на Съб Май 17, 2014 7:58 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 7:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Кока-Кольо написа:
Само дето тая фондация е една пощенска кутия, където всички дарители внасяме, за да може да действа. Ако тези дето запълваме кутийките в схемата кажем, че не искаме дарение от Батков, не виждам на какво основание Тити, оная чернокосата убавица, БижутерО или който и да е друг, няма да се съобрази. Това първо. Отделно, смятам, че е много по-важно да се излезе с декларация, че НЕ Е ЖЕЛАН. Пък той нека да набута парите въпреки това. След 25-ти ще намерим какво да ги правим

Ми кажете, никой не е против. Аз също го казвам.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 7:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
7-1 е прав за едно - да ядосваме Ганя е все едно да ядосваш човек, който държи детето ти в ръцете си. Ти удариш него, а той бие по най-милото ти. Реално може да направи големи поразии на Левски, конкретно и за юбилея. Предлагам този проблем да не се решава с вишегласие, защото мненията в момента са много затъмнени от емоция. Считам, че отговорните хора трябва да решат според обстоятелствата и да не им пилим на главите "ама защо, ама как?!". Те са си сложили главите в торбата, те да решат по най-хитрия начин, който обстоятелствата позволяват. За мен темата е приключена.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 8:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
blurrrr, Тодор Батков не е помогнал за юбилея освен с първоначалните 10К, но поне не е пречил и подписа всичко, което искахме. Освен това, ПФК в лицето на Баждеков и екипът му съдействаха страшно много за доста неща и дефакто без тях мач нямаше да има, въпреки събраните пари и това съм го казвал няколко пъти. Много добре знаете, че аз съм последния човек, който ще тръгне да защитава мустакатата свиня за каквото и да било, но в случая съм абсолютно сигурен, че той постигна целите си с вчерашното интервю и сега умира от кеф. Направихме голяма драма от нещо, което още не се е случило, да не говорим, че е незначително.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 8:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Нали сме третият дарител след тръста и НКП? Това вече ни легитимира достатъчно в очите и на най-големите неверници! Нека да координираме действията си с тях. Ако трите големи групи + дарители от клуб 100 се обединим и излезем с общо изявление, смятам, че ще бъде силно

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 8:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
kozarets1914 написа:
7-1 е прав за едно - да ядосваме Ганя е все едно да ядосваш човек, който държи детето ти в ръцете си. Ти удариш него, а той бие по най-милото ти. Реално може да направи големи поразии на Левски, конкретно и за юбилея. Предлагам този проблем да не се решава с вишегласие, защото мненията в момента са много затъмнени от емоция. Считам, че отговорните хора трябва да решат според обстоятелствата и да не им пилим на главите "ама защо, ама как?!". Те са си сложили главите в торбата, те да решат по най-хитрия начин, който обстоятелствата позволяват. За мен темата е приключена.


Еми извинявай, ама не ща Тити да решава вместо мен и един куп други левскари. Най-малкото не е доказал, че е достатъчно принципен, за да изземва тази функция. Да помага там с каквото може, нямам против, но нещо взе да го раздава и началник, което не виждам на какво отгоре. Утре ще каже Тити да сложим ЛаФка на екипите, за доброто на Левски. И кво? Пак ли да мълчим?

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 8:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
И какво ще направи ганьо? Няма да пусне отбора ли? Това ще му е последния ход! Що се отнася до мизериите които е причинил мустака едва ли може да измисли нещо през което да не сме минали. И това, че държи Левски заложник не е причина да бездействаме а точно обратното- трябва да удвоим усилията! Отговорните хора не струват без подкрепата от всички онея хора които са отделили от залъка за да дарят средства! Анкетата е красноречива- хората искат юбилей без Батков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 8:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26704
Сипете по един сингъл малц и успокойте малко топката :levski

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 8:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30567
Местоположение: гр. Голямото село
Излизаме с декларация, че сме против един от учредителите на фондацията и първи дарител да дари пак. Казваме, че фондацията трябва да върне парите. На другия ден дарители като Иво Тонев, казват, че това не е правилно, подкрепя ги и един учредител в лицето на лицето на кампанията за 100 годишнината- Тити Папазов. Не, топката не е висока, много е ниска и коварна. Каквото и да се прави, не трябва да е стихийно. Каквато и декларация да се пише, трябва добре да е премислена.

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 8:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Седим като мишки и нищо не правим - всичко е ОК?

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 8:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30567
Местоположение: гр. Голямото село
Не съм казал, че не трябва да се прави нищо.

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 8:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Кока-Кольо написа:
Седим като мишки и нищо не правим - всичко е ОК?

Аз единствено видях предложения НЯКОЙ да направи нещо, при това най-вече Фондацията. Не видях нищо друго. А анкетата е много некоректна както и да я погледнеш.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 8:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
antonatan написа:
Не съм казал, че не трябва да се прави нищо.


Но не каза и какво трябва да се направи, което е почти същото

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 8:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Седем:Едно написа:
Кока-Кольо написа:
Седим като мишки и нищо не правим - всичко е ОК?

Аз единствено видях предложения НЯКОЙ да направи нещо, при това най-вече Фондацията. Не видях нищо друго. А анкетата е много некоректна както и да я погледнеш.


Предложението е НИЕ да направим нещо.Поне да поставим въпроса пред тръста и НКП. Нали искахте форума да става организация? Е как ще стане, като ние за елементарни неща нямаме единодушие.

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 8:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Ами аз съм ок, действайте.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 8:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30567
Местоположение: гр. Голямото село
Кока-Кольо написа:
antonatan написа:
Не съм казал, че не трябва да се прави нищо.


Но не каза и какво трябва да се направи, което е почти същото


Напиши декларация, ще я подпиша.

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 8:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Аз съм на мнението на Омраз, че публично трябва да му се откаже, щом Батков ползва медиите и ние да ги ползваме, даже съм съчинил нещо по въпроса днес сутринта под формата на отворено писмо.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 8:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8394
Местоположение: Там
Ами до колкото прочетох - форума иска да се разграничим от ТБ по цивилизован и много нормален начин, без излишно вдигане на шум около това ни действие.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 8:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Тони за какво вгорчаване на празник говориш,че нали лицето комсомолец направи всичко възможно да няма празници,да няма мач,да няма 100 години Левски.И го надценяваш,с перченето си как щял да дари 10 бона,през кухата му главица и за секунда не е минало идеята че може да се стигне до разединение между фенове,просто иска да яхне бялото конче ако всичко е ОК.А това,че можело да не пусне отбора да играе срещу Лацио в качеството си на собственик,еми няма как да стане,едната причина е шубе и обществен отзвук,а той не един път е показвал,че силно се вълнува дали имиджа му е добър,а втората причина е неустойки,световни коментари,вероятни наказания,а те ще са за него.Левски е начин на живот,така че решавайте,ще подкрепя решението каквото и да е то,но не се чудете как да не обидите "горкото" човече,което отдавна е направило своя избор,гласувайки отбора да се казва Витоша.
ПП.Не си казах моето мнение,защото не искам да се повтарям от предишната тема,но с една дума,батков спести си ги тези 10 бона

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 8:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
Mr. Smith написа:
Аз съм на мнението на Омраз, че публично трябва да му се откаже, щом Батков ползва медиите и ние да ги ползваме, даже съм съчинил нещо по въпроса днес сутринта под формата на отворено писмо.



Браво! Може ли да го пуснеш тука и да видим после на къде и как?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 8:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Седем:Едно написа:
Ами аз съм ок, действайте.



ДействайТЕ, а не да действаМЕ...да разбирам ли, че се разграничаваш? ако е така, няма смисъл да се напъваме една групичка, докато другите вика "действайТЕ"

Иначе декларация лесно ще напиша. Утре я имате

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 8:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Ivan63 написа:
Тони за какво вгорчаване на празник говориш,че нали лицето комсомолец направи всичко възможно да няма празници,да няма мач,да няма 100 години Левски.И го надценяваш,с перченето си как щял да дари 10 бона,през кухата му главица и за секунда не е минало идеята че може да се стигне до разединение между фенове,просто иска да яхне бялото конче ако всичко е ОК.А това,че можело да не пусне отбора да играе срещу Лацио в качеството си на собственик,еми няма как да стане,едната причина е шубе и обществен отзвук,а той не един път е показвал,че силно се вълнува дали имиджа му е добър,а втората причина е неустойки,световни коментари,вероятни наказания,а те ще са за него.Левски е начин на живот,така че решавайте,ще подкрепя решението каквото и да е то,но не се чудете как да не обидите "горкото" човече,което отдавна е направило своя избор,гласувайки отбора да се казва Витоша.
ПП.Не си казах моето мнение,защото не искам да се повтарям от предишната тема,но с една дума,батков спести си ги тези 10 бона

Ванка, аз съм съгласен с всичко, знаеш какви "топли" чувства питая към комсомолеца, но досега се говореше и ИЗИСКВАШЕ от Фондацията да излезе с декларация, позиция или квото и да било срещу един от учредителите си. Това е абсурдното. Нямам нищо против форумът, тръстът, НКП, СД, СЗ и който и да било друг да го направят, даже ще го приветствам.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 8:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
ICF написа:
Mr. Smith написа:
Аз съм на мнението на Омраз, че публично трябва да му се откаже, щом Батков ползва медиите и ние да ги ползваме, даже съм съчинил нещо по въпроса днес сутринта под формата на отворено писмо.



Браво! Може ли да го пуснеш тука и да видим после на къде и как?

Като се прибера след един час

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 155 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com