forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Апр 18, 2024 9:17 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 155 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Да върнем ли "дарението" на ТКБ?
ДА, за юбилей БЕЗ БАТКОВ 96%  96%  [ 155 ]
НЕ, без него не можем 4%  4%  [ 6 ]
Общо гласове : 161
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 6:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Хайде да видим, време за мъже! :batkoff

Моля, без спам в темата, въпросът е достатъчно сериозен!

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 6:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26696
Да го духа ТБ. Юбилеят е прекалено чист и съкровен момент за да се цапа с този субект! :!:
Тази дискусия е абсолютно излишна в момента.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 6:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 27, 2012 11:41 pm
Мнения: 1107
Някъде бях чел, че в при основаването на фондацията е дарил 10 000. Защо да отказваме вторите, след като веднъж вече сме взели?

_________________
Оставам на разположение за допълнителни коментари и въпроси! :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 6:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
19XIV написа:
Някъде бях чел, че в при основаването на фондацията е дарил 10 000. Защо да отказваме вторите, след като веднъж вече сме взели?


Аз пък не съм го чел това. Я дай да видя?

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 6:23 pm 
Ами аз ти го казвам.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 6:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 27, 2012 11:41 pm
Мнения: 1107
Кока-Кольо написа:
19XIV написа:
Някъде бях чел, че в при основаването на фондацията е дарил 10 000. Защо да отказваме вторите, след като веднъж вече сме взели?


Аз пък не съм го чел това. Я дай да видя?

http://fond100.com/idea

_________________
Оставам на разположение за допълнителни коментари и въпроси! :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 6:26 pm 
На Баждеков парите махаме ли ги? На Найт Флайт и Иво Тонев 10 000 хиляди? Добавете и тях в анкетата, за да е коректно и да почваме да разпределяме, че няма време.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 6:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 04, 2009 1:53 am
Мнения: 947
Да му се върнат на 23 пред целия стадион !

_________________
... И в няколко дена тайно и полека
народът порасте на няколко века!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 6:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Oachkatzlschwoaf написа:
На Баждеков парите махаме ли ги? На Найт Флайт и Иво Тонев 10 000 хиляди? Добавете и тях в анкетата, за да е коректно и да почваме да разпределяме, че няма време.



Ти кога се обърна бе? Корейците кво ти направиха?

Не съм чул Баждеков и Найт флайт да са машинисти в Левски и да се борим срещу тях!

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 6:38 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24036
Отговорът на този въпрос е ясен.
Мнението на над 90 % от дарителите за този юбилей ще е за отказване на тези пари. Хората масово си отвориха очите за Батков.

Моето мнение (в качеството ми на левскар и дарител) е, че трябва публично да се откаже на дарението и това да се оповести с ясно и точно изявление на Фондацията, подпрепена от Тръста, НКП, форума и т.н.
Трябва да се подчертае, че Батков направи всичко, за да няма юбилей и той ще се състои въпреки него.

Няма нищо срамно и странно да върнеш дарението на някой, когото считаш за неподходящ дарител. В цивилизования свят се прави постоянно. След като над 90 % от левскарите го считат за неподходящ, очевидно е така.

Ако всички се разграничим ясно и категорично от Батков в този върхов за нас левскарите момент, ще му забием звучен шамар след който дори нагъл и безскрупулен олигофрен като него трудно ще се изправи.
Пътник е. :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 6:40 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 02, 2010 2:41 pm
Мнения: 1610
Повече няма какво да се добави, не искаме парите на Тара.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 6:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
Твърдо против всякакви пари, дадени от Тодор Батков. Опита каквото можа, за да саботира юбилея, сляпо вярвайки, че щом на стадиона стъпват по 700-800 човека на мач, няма как феновете да съберат пари за организацията, а сега като видя, че юбилей ще има и му лъсна насрания гъз гледа да си изчетка имиджа - не, мерси!
Не че пикливите му 10 бона са сума, която ще помогне кой знае колко на юбилея, че да се бие после в гърдите, колко бил помагал, или пък да ни ебават, че уж не го искаме, а му вземаме парите, но след като не го искаме начело на Левски, не би следвало да му се вземат тук парите.
Виж, ако има има толкова голямо желание да бъде дарител, нека дари 200 хиляди евро на УЕФА, че преди няколко дни ни осурвакаха набързо заради големите заплати, които раздава нашия благодетел. :strkstrk

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 6:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Аз единствено не съм убеден в публичността на отказа, иначе съм твърдо ЗА отказ. Под публичност имам предвид, че поне за мен ще е тъпо на сред юбилея да излезе някой и да обяви - абе отказваме парите.
Може просто с едно съобщение и толкова.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 6:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30399
Местоположение: гр. Голямото село
Цитат:
Непосредствено преди официалната регистрация на Фондацията мажоритарният собственик на акциите на ПФК Левски Тодор Батков изрази желание да бъде част от тази Фондация и това обединение в името на Левски. Подадената ръка и изразените от него добри намерения бяха позитивно възприети и той бе включен като учредител.


edit: Бащицата стана и учредител на Тръста. Въобще отвсякъде се е подковал

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Последна промяна antonatan на Съб Май 17, 2014 6:45 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 6:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3126
Мен от друго много ме е страх, да не би на 23-ти бащицата да се изтипосва на стадиона с цялата си осанка и да си припише юбилея на негова сметка! Като се изкара по-типично комунистически маниер главният виновник и инициатор на това събитие! :ohmygod2

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 6:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Моето мнение е различно. Никой няма нужда от война с Батков няколко дни преди юбилея. Първо, още нищо не е дал, та да му го връщаме. Нека го направи и тогава ще мислим. Второ, наистина даде 10 000 лв. още при учредяването на Фондацията. С тях какво правим? Трето, аз лично не искам да си развалям празника с този боклук. Дали ще даде 10К или не, в момента няма никакво значение. След мача с Лацио може да решим какво да правим с тези пари, ако въобще се появят. Да тръгваме сега емоционално и да му ги хвърлим в мустака, не виждам каква полза ще има. Най-много да не пусне отбора за мача и да ни провали тотално празника, тогава цялата вина пак ще бъде хвърлена върху шепата хора, дето правят юбилея. Въобще не трябваше да стигаме до такива полемики, да се караме и спорим заради този тумор. На 25.05. ще дойде и неговия ред, защо толкова държите да си вгорчим честванията? Изразявам личното си мнение, а не това на Фондацията.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 6:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
Да му връщат всичко на тоя боклук и да се маха от Левски! Видя че нещата ще станат и веднага да се присламчи мършата. Кур за върти опашки като това комунистическо мекере!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 6:52 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24036
Ако не откажем тези пари, ще пуснем лайно в кацата с мед.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 7:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Естествено, че му ги върнем, но няма да се разправяме с него преди юбилея

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 7:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
Може да не се харчат и после да се напише какво ще се прави,връщане,дарение за ДЮШ или нещо други,но трябва да има ясна публична позиция и да не се ползват за юбилея.

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 7:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11348
We_Are_Levski! написа:
Мен от друго много ме е страх, да не би на 23-ти бащицата да се изтипосва на стадиона с цялата си осанка и да си припише юбилея на негова сметка! Като се изкара по-типично комунистически маниер главният виновник и инициатор на това събитие! :ohmygod2

Сигурен съм че хората, които отделиха толкова много време, нерви и пари за да направят юбилея възможен, няма да го позволят :smt023

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 7:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
Важно е да се излезе с ясна позиция по медиите, че не искаме парите му! Но явно когато стане дума за Батков и се почва едно влачене на крака и мнения от сорта ама не сега, после, да се снишим, да изчакаме. След юбилея ще е късно, защото всички ще са написали как великия батков е дарил. Нищо чудно и тея пари да ни ги пише към кредитите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 7:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8385
Местоположение: Там
След 25-ти ще се занимаваме с трансфери, Гонзо ще обеснява как няма пари, Батков ще се покрие пак до следващия ни успех и така.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 7:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39166
Местоположение: Фаноса ти
Аз съм хардлайнАр, затова му връщаме парите след мача, връщаме му и другите 10 000, които е дал, плюя го мошно на мача, макар че за мей е кощунство това лайно да има очи да дойде в ложите, мамичката ти мустаката свиня!

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 7:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Както каза и Омраз, най-нормалното е да се върнат пари на дарител, ако бенефициента сметне, че въпросният е компроментиран. Спомням си как навремето Илия Павлов (или жена му, не съм сигурен) се беше опитал да дари за кампанията на Клинтън. Еми върнаха му ги. Никой не казва - абе що да не даде човека, щом харесва Клинтън и той има право. Гледа се по целесъобразност, съмнителна персона - аут!
От един месец се надъхваме как трябва да покажем, че можем без Батков, как организацията на този юбилей е репетиция за нещо по-голямо след това и тн. Ако всичко това е било истина, а не някакво лицемерие в стил "Тити", сега сме длъжни да реагираме в съзвучие с първоначалните си намерения. Не виждам с какво ще ни се развали празника, ако излезем с една декларация "Батков не ти щем парите, ти не си един от нас". Да, Тити сигурно ще беснее, но Тити не е публиката на Левски. Ако 80-90% от нас са против Батков и искат да не се приемат пари от него, не звиждам защо трябва да се съобразяваме с Тити и с Титковица

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 7:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Мустака без да иска ни вдигна прекрасна висока топка :wink: Грехота ще е да не я отиграем... ако мислим да го разкарваме де...
И на мен ми се иска да не си разваляме Юбилея, но скоро няма да имаме по-удобен повод да обясним какво направи комуниста гнусен, за да провали празника... точно обратното става, с тия 10000 излиза, че помага :ohmygod , "време за мъже", баце :ohmygod
Затова - културно, с декларацийка с точно, и по възможност кратко, описание на събитията около Юбилея, веднага след като дари -> НЕ!
Аз съм да се върнат и тия 10000 лв. от учредяването на Тръста, очевидно беше грешка той да се включва там и не е лошо да се помисли как да се разкара оттам...

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 7:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
Кой точно трябва да му върне парите и да напише декларацията, че ние тука си дъвчем, но важното е тези от които зависи това да го направят!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 7:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Още не е дарил :wink:
Но не е лошо да сме готови с реакция, въпреки че не знам доколко резултата от тая анкета може да се счита за представителен...

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 7:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Юбилея е обезпечен, няма нужда от пикливите му 10К. Той и затова се появи и го обяви. Много добре знае, че дарението му е ненужно и целта му беше точно да ни раздели като позиции и да ни вгорчи празника. И трябва да си призная, че успя напълно. Като написах преди месец, че е дал 10К, никой нищо не каза. Сега изведнъж стана огромен проблем, ЧЕ Е КАЗАЛ, ЧЕ ЩЕ ДАДЕ. Змей, Батков е един от четиримата учредители на Фондацията. Как тя може да прецени кой дарител става и кой не, без той да участва? Вярно е, че Фондацията работи абсолютно независимо от него, но ако гледаме формално, нещата хич не са толкова лесни. И всички тук сте големи юнаци и му навирате виртуалните 10К в гъза и мустака, ама ако в сряда го направим и кажем, че можем юбилей без Батков и му върнем парите, а той пък каже: такаааа ли, ами щом можете без Батков, значи можете и без отбора, на който към момента съм СОБСТВЕНИК. Кой ще играе срещу Лацио? Аз, Змея и Омраз ли? А кой ще поеме отговорност след това? Виртуалните съдници ли? Защото огромното мнозинство ще дойде да си поиска парите за билетите от Фондацията, а не от Батков или от Лацио, в които тези пари са отишли. Кажете кой от вас ще поеме тази отговорност? И какво пречи ВИРТУАЛНИТЕ му 10К да бъдат дадени на момчето от Червен бряг СЛЕД мача с Лацио? Ужасно се ядосах и издразних от цялата тази драма. Аз повече няма да си казвам мнението, решавайте квото искате, гласувайте и след това излъчете човек, на който Фондацията да даде тези 10 000 лв. АКО мустака ги преведе, а този човек да му ги пляска в лицето публично или да ги прави квото иска.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 7:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
По-лесно ще бъде парите да бъдат отказани преди да ги е дал, отколкото върнати след това. Поне според мен. Поне една точна и ясна декларация е задължителна още в понеделник. Но като гледам, отговорните фактори нещо се опъват :? Нали знаете обаче, тези дето се опъвате, че на вашите рамене ще легне отговорността ако си замълчим...Лошото е, че срамът ще е за всички по равно

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 155 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com