forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 3:05 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 155 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Да върнем ли "дарението" на ТКБ?
ДА, за юбилей БЕЗ БАТКОВ 96%  96%  [ 155 ]
НЕ, без него не можем 4%  4%  [ 6 ]
Общо гласове : 161
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 11:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Седем:Едно написа:
Ще направим така, че следващата седмица да се говори само за мустакатата курва. Аз лично съм адски разочарован от този безумен ентусиазъм да се обърне темата към ТКБ, вместо да натискаме наистина важните неща, да сме заредени с позитивизъм и да отидем на стадиона с големи усмивки, а не изпълнени с омраза. Трябваше да се направим, че не сме го чули, защото е толкова малък и незначителен за нас, че не го забелязваме. Вместо това ще вложим невероятна енергия да направим точно обратното и в навечерието на най-големия ни празник да се говори за най-гнусния паразит в последните 100 години. Единственият печеливш ще е точно мустака. Правете го както искате, но аз вече нямам никакво настроение да се занимавам нито с юбилея, нито с Батков, за един ден ми се уби и изчезна целия хъс.


:!: :!: :!:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 12:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3089
Разбирам позицията на Седем:Едно и съжалявам, че се чувства така. Това, което поне аз мога да направя, от уважение към неговия и на останалите труд, е да не пиша повече по темата, за да не допринасям за евентуално напрежение между нас, тук.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 12:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Батков наистина е малък. В случая обаче, той иска да се качи на белия кон на празника. И ако никой не му възрази, ще каже, че хората го обичат. Защото никой не го е напсувал. И ще имаме картинката - 45 000 не го псуват, а на следващия мач 200 наркомана го псуват. С което го бетонираме.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 12:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
И аз разбирам донякъде 7:1 защо се чувства така, и аз съм на мнение, че в идеалния вариант този казус ще се разисква на 25ти, а преди това да не се занимаваме с него. Но същевременно съм напълно убеден вътрешно, че дори тук да бяхме 100% единодушни, че трябва да се остави за 25ти - на 25ти нямаше да се случи нищо. Така че 7:1 - не приемай така нещата, а разбери, че хората им е писнало да чакат, да бъдат лъгани, да бъдат разочаровани и вече не вярват на нищо. Мен лично интервюто на ТКБ вчера ме вбеси, наистина се чувствах ужасно, особено когато разправяше как чорбарите ни били прекръствали 3 пъти, при положение, че единият път лично неговият подпис седи там. Като разправяше как не трябвало да взимаме чужденци, а да залагаме на юноши, при положение, че спретна яко активно мероприятие на Йовов точно по тази тема преди 2 месеца. Това неговото е шизофрения вече, той си е за освидетелстване.

просТак написа:
Аз си мисля и за друг вариант - някой/и от хората, които биха могли да комуникират с батков, да му кажат в личен разговор, че левскарската общност е настръхнала срещу желанието му да дари пари в последния момент, когато сме преминали финалната права, та затова ще е за негово добро, да не се опитва да се прави на ларж и да дарява. С по-точните думи, разбира се!


Това май е оптималният вариант към момента. Или донбалон най-накрая да свършат нещо полезно и да го напишат утре.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 12:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Неговият подпис, ако трябва да сме честни не е на прекръстване, а на закриване.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 12:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
Така като гледам всички сме единодушни, че не искаме парите на Батков.

Дрязгите, които възникнаха, са свързани по-скоро с начина, по който трябва да се постъпи с това дарение - дали да се стопира още преди да е направено, дали средствата да се дарят за друго... Малко като приказката с нероден Петко се получава, защото до този момент фактически дарение НЯМА.

Всички искаме отбора да се възроди и не смятаме, че това е възможно, ако Батков продължава да "кара влака"...
Да си зададем въпроса - как искаме да запомним 100 годишния ни юбилей, на който, живи и здрави, ще имаме честта да присъстваме. Дали да пеем през цялото време само ЗА Левски, за безмерната любов към отбора, за щастието и емоциите, които сме изживявали покрай мачовете... Или юбилеят да е трибуна за позицията ни относно Батков...

Ще ви кажа как аз искам да изживея и да запомня този юбилей. С още 40 000 Левскари около мен, щастливи, усмихнати, развълнувани. Пеещи любимите ни песни ЗА Левски, създавайки заедно така познатата ни атмосфера от големите мачове, когато се чудиш на кой свят се намираш от обзелата те еуфория. За мен на този ден ние трябва да празнуваме, да сме щастливи, да забравим моментните неволи. Трябва да отдадем почит и уважение към историята, към футболистите, към треньорите, които са били част от Левски и които са записали имената си в славната ни история.

Не искам юбилеят да има за главно действащо лице Тодор Батков, не искам цял мач да пеем против него, не искам той да е във фокуса на ПРАЗНЕНСТВАТА! Нека пеем за Гунди! Сега е моментът! На празник човек се весели, негативните настроения ги оставяме за след 25-ти.

Моля ви, нека 23-ти и 24-ти да са дните, в които ще си припомним щастливите мигове с отбора и ще отпразнуваме вековната силна любов към този велик клуб.

Нека всеки един Левскар, който е на стадиона, да си припомни какво е Левски за него, нека запалим тази "лудост без лек" и у хората, които в петък ще посетят футболен мач за първи път. А това може да стане само като изразим нашата любов, а не нашата омраза.

Доброто вече е сторено - има уникално обединение и една страхотна инерция сред Левскарите, която трябва да съумеем да задържим и след празненствата да я насочим към решаването на проблемите в клуба.
:levski

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 12:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13385
Моето мнение се припокрива с това на Виктория.

Мустака ни направи кур-капан. Сега нито сме в положение да си преебаваме юбилея заради него, нито да си траем и да чакаме следващи мероприятия. Много е важно хубаво да се обмисли какво ще се прави без никакво прибързване.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 12:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 1:14 pm
Мнения: 4021
Пичове, верно се занимаваме с глупости в момента. След 5 дни нашата голяма любов има рожден ден... Дайте да минат празненствата, пък след това ще се занимаваме с тоя мръсен комунист.

_________________
Изображение
Въздушната шир на небето е синя...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 12:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Преди месец, малкият ми син се наложи да влезе в болница, за да бъде опериран. Точно на рождения си ден, беше в пълна упойка под ножа, дете на две години. Нито за миг не съм се замислял за празнуването на рождения му ден, за подаръци или каквото и да е, а цялата ми мисъл беше да осигуря всичко за операцията.

Не знам дали има аналогия, не знам дали примерът е коректен. Знам, че този избор изобщо не ми беше труден, и бих го направил същия в 10 от 10 пъти.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 12:35 am 
Offline

Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 9:38 am
Мнения: 873
Аз съм на мнение, че forum.levski.com не трябва да излиза за момента с каквато и да било декларация. След време да (25.05.2014), но сега не.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 12:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Честно да си кажа, не разбирам логиката, че докато се занимаваме с юбилея, трябва да оставим Батков, макар да се опитвам да се съобразявам. В крайна сметка, нали заради това НИЕ правим юбилея, защото оня ни прееба и тръгнахме сами. Това трябва да се припомня ежедневно. Иначе е ясно, че на връх празника на стадиона няма да се концентрираме върху него. Но и на него не лошо да му се подскаже, да не се опитва да става център на внимание по един или друг начин.

А след 25 май вече оправдания няма да има :wink:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 12:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 02, 2010 1:43 pm
Мнения: 4547
Местоположение: сектор "А", блок 5
Прекалената емоция, която влагаме ще ни вкара в беля! Хората, които се лишиха от сън в последния месец, в частност Тони, НЕ заслужават трудът им да бъде пропилян при евентуална негативна реакция от мустакатия цървул. Да успокоим малко топката..

_________________
СВОБОДА ЗА СЕКТОР "Б"!!!



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 1:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Обединението за юбилея с правилните ходове може да се превърне в обединение срещу Батков след юбилея - търпение му е майката. Бъдете сигурни, че след това, което ще видим и сами ще си направим на 23-ти май, големият процент хора ще имат
вяра на хората, които ще направят това възможно! Няма начин да е обратното!

Ние си правим сами юбилея, юбилей, който ще бъде невъзможно уникален, а Батков ни докара 200 000 евро глоба и мониторинг. Колкото и да е лоша новината, тя в нашите ръце във войната срещу Мустака е поне като висококалибрено оръдие!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 1:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
rkk написа:
Обединението за юбилея с правилните ходове може да се превърне в обединение срещу Батков след юбилея - търпение му е майката. Бъдете сигурни, че след това, което ще видим и сами ще си направим на 23-ти май, големият процент хора ще имат
вяра на хората, които ще направят това възможно! Няма начин да е обратното!

Ние си правим сами юбилея, юбилей, който ще бъде невъзможно уникален, а Батков ни докара 200 000 евро глоба и мониторинг. Колкото и да е лоша новината, тя в нашите ръце във войната срещу Мустака е поне като висококалибрено оръдие!



Само дето големият процент хора си мислят, че всичко това го прави Батков и тая вяра ще отиде към него :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 2:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Не и ако им се обясни какво е действителното положение :wink: А че има наивници - винаги ще има.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 2:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Тъй де, затова говорим - едно отказване на парите от Батков ще е най-ясното обяснение, че юбилеят не е правен от него и той няма да обере овациите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 3:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 12, 2014 7:05 am
Мнения: 41
Аз си мисля че този юбилей е осъществим единствено и само ако другаря Батков няма нищо общо с него. Затова и хората повярваха в чистото и свято начинание на няколко Левскара, заели се да организират подобно нещо. Получи се някякъв прецедент в историята на българският футбол - заваляха преводи в различни номинаций и валута по сметките на банки, форуми, и тръст-ове от страната и чужбина както никога до сега. И всичкото това с една единствена цел - феновете на Левски да почетат достойно юбилея на своя вековен Левски. На нас не ни трябвят акций или други стимуланти, даже не трябва да сме в челната 3ка за да покажем на всички че можем да се съберем и напълним кой да е стадион. Да е чисто и свято, и да е за Левски - на нас това ни стига. Да 10те бона на Батков са за Левски, но ще убият всичко чисто и свято в това начинание. Как човек, който е дарил 1.40 евро да се наслади на празника, ами този който е взел пенсията и е дал 19.14 лева, че тези 10 бона ще накарат и хората от клуб 100 да се почустват като обикновени зрители на стадиона. Ето това е причината поради която тези 10 бона трябва да нямат нищо общо с организирането на юбилея. Ако излъжете хората и Батков влезе под каквато и да е форма в това начинание, според мен ще се получи следното: ние за даренията няма да ревеме, те са дадени от сърце за Левски, но на следващият мач на Левски няма да има и 200 фена, а като трябват пари за хореография няма да могат да се съберат и 100 лева.

П.С. Иначе си мисля че декларации и освирквания не са нужни, дето се вика и до мен да седне няма да го погледна, той сам ще се почуства ненужен. Предложи ни пари по просташки, нека ги откажем по човешки.


Последна промяна Nashville на Нед Май 18, 2014 3:25 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 3:22 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48823
Местоположение: ШОПландия
Най-важното е да не позволим да си припише заслугите за Честването. Ще има страшно много хора, които ще са дошли за зрелището и верно ще си помислят, че комосмолеца го прави всичко това, така че една декларация няма да е лоша, ако дари и тръгне да ни яха. Да имаме няколко готови варианта на реакция, ако дари и да видим кое ще изберем без да се отклоняваме много от Юбилея.
За останалото, го почваме още по-следващата седмица.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 3:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 20, 2011 1:45 pm
Мнения: 407
Местоположение: Синя България
Тоя трябва да умре възможно най-скоро и най мъчително, а тука какви работи се обсъждат направо съм потресен :o

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

_________________
СИНЯ ЗОНА БЪЛГАРИЯ 24/7


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 3:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 15, 2004 9:26 am
Мнения: 169
Приемаме, че се пише декларация срещу Батков в този момент. Нали не очаквате, че той просто ще замълчи и ще наведе глава? Ще изсере нова простотия, на която пак ще трябва да се отговаря и то точно в часовете преди Юбилея.
Истината е, че повечето от нас не вярваха, че всичко около 100-годишнината ще се получи толкова добре. Хората, които са в сърцето на организацията показаха, че премислят много добре всяко действие и не са дали повод да се съмняваме в техните решения. В такъв случай нека да ги оставим да довършат нещата докрай. Ако след като свършат празненствата се направи една пресконференция, на която се изброи всичко, което (не) е направил Мустака, то ползите от нея биха били с пъти по-големи, отколкото сега да се напише една декларация от името само на една група хора.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 8:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Аз много бих искал да го боднем на Борат, но в случая трябва да се съглася със Седем:едно! Първо на първо - не е дал нищо още, и второ на второ - целта му е точно да ни скара и да гледа сеир. Не виждам защо да не си гледаме юбилея, а СЛЕД него да дадем парите на Борат на някой, който има нужда! Като това може лесно да се направи подобаващо! А и нека все пак първо да мине всичко на 23-ти и 24-ти както трябва и на висота (не, че се съмняваме). Излишно е да си създадем потенциални проблеми от тъпотиите на Борат.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 8:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30293
Местоположение: гр. Голямото село
Въпросът вече не е дали да има реакция, а кога да бъде. Преди или след юбилея. Змея ако желае, може да промени анкетата на това, кога да пуснем декларацията. Аз лично мисля да се съобразя с молбата на 7:1 и нещата да останат за 25-ти.

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 9:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 04, 2010 3:34 pm
Мнения: 3942
Местоположение: София Норд
Аз лично не искам тоя боклук да дава пари, да държи реч, да е на стадиона.... изобщо не искам дори и с Юбилея да се свързва.

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 9:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Пак казвам - чакайте да видим дали ще даде до вторник, защото ако не го направи, фактически налива вода в нашата мелница и ще го опозорим много брутално.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 9:52 am 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 02, 2010 2:41 pm
Мнения: 1610
Добре, нека оставим това за след 25.05.2014. Имам само една единствена молба. Дори и да дари 10 000 лева, да не бъде вписван в клуб 10 000! Нека никой не разбира че въобще е дарил пари, а след празниците да се вземат конкретните действия и връщането на парите му.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Да върнем ли
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 9:53 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 1:27 pm
Мнения: 10701
Wildkid написа:
Аз много бих искал да го боднем на Борат, но в случая трябва да се съглася със Седем:едно! Първо на първо - не е дал нищо още, и второ на второ - целта му е точно да ни скара и да гледа сеир. Не виждам защо да не си гледаме юбилея, а СЛЕД него да дадем парите на Борат на някой, който има нужда! Като това може лесно да се направи подобаващо! А и нека все пак първо да мине всичко на 23-ти и 24-ти както трябва и на висота (не, че се съмняваме). Излишно е да си създадем потенциални проблеми от тъпотиите на Борат.

:smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 10:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Гледам и тук вече щяло да се снема доверието от организаторите, ако не се върнели парите на Батков, на другите места почнаха намеците, че сме платени от него и че крадем от парите. Заеби, явно наистина нищо не си струва усилията. Достатъчни са 2 изречения на мустака и всичко свършва.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 10:06 am 
Само да ви кажа, че не всички се сетихме, че Левски има юбилей, преди 2 седмици и половина :smt006 Някои хора са си родени просто да водят интернет "революции" :wink:


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 10:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
Кока-Кольо написа:
Честно да си кажа, не разбирам логиката, че докато се занимаваме с юбилея, трябва да оставим Батков, макар да се опитвам да се съобразявам.


Сигурна съм, че в момента, в който се пусне някаква декларация, в която отказваме неговото все още ненаправено дарение, целият интерес ще се измести от досегашния фокус - "феновете на Левски сами организират юбилея си" - към по-интересната за медиите конфронтация между Батков и привърженици. Защото в последното има пикантерия, има скандал, има възможност да очернят всичко, което е направено за юбилея до този момент.

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 10:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Айде стига толкова, изчакваме тогава да мине тази седмица и тогава ще се действа :wink: Нека не изпадаме и двете крайности, моля :!:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 155 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com