forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 4:45 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 155 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Да върнем ли "дарението" на ТКБ?
ДА, за юбилей БЕЗ БАТКОВ 96%  96%  [ 155 ]
НЕ, без него не можем 4%  4%  [ 6 ]
Общо гласове : 161
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 10:12 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 9:38 am
Мнения: 873
Не мисля, че " "синята" част от България" трябва да бъде използвано тук. Колкото за самта анкета - отговорите не са дадени правилно и няма как да бъде отговорено само чрез тях.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 10:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
G0nzi написа:
Моля те да включиш в едно изречение - ако все пак лицето ТКБ е решил да дари 10к, може да го направи като подпомогне един нуждаещ се Левскар (момчето от Червен Бряг), като "синята" част от България ще оцени неговия жест.


Ще го добавим, лесна работа. Въпросът е да получим подкрепа и на други дарители, най вече Тръста и НКП.

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Да върнем ли
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 10:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
BSG написа:
Така и така сме го оставили борат за след празника. Да не се занимаваме сега. От 25 май натам идва неговото време. Няма сми сега да се раздухва. Мисля е ясно какво искат повечето от нас ;)


Няма да го оставим тая свиня да се присламчи и после да се пъчи как той е организирал юбилея! А и последния ред чудесно дава насока за след юбилея!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 10:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Седем едно е прав в едно - няма как да накараме Фондацията да прави каквото и да е. Нека наистина пуснем от името на форума, че форумът, като един от големите дарители и обединяващ хиляди Левскари е категорично против Фондацията да приема това дарение, както и призоваваме ТКБ въобще да не присъства на юбилея, който той сам се опита да провали. Анкетата повече от категорично показва, че позицията на форума е такава.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 10:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 12, 2013 10:33 am
Мнения: 1642
Местоположение: София
Boyo написа:
Седем едно е прав в едно - няма как да накараме Фондацията да прави каквото и да е. Нека наистина пуснем от името на форума, че форумът, като един от големите дарители и обединяващ хиляди Левскари е категорично против Фондацията да приема това дарение, както и призоваваме ТКБ въобще да не присъства на юбилея, който той сам се опита да провали. Анкетата повече от категорично показва, че позицията на форума е такава.

Точно!
freak|joe написа:
Не мисля, че " "синята" част от България" трябва да бъде използвано тук. Колкото за самта анкета - отговорите не са дадени правилно и няма как да бъде отговорено само чрез тях.

Хващаш се за една дума, перефразирайте го както искате, идеята е ясна.

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ София!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 10:20 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24035
Нека да не говорим високопаено за хиляди, а за над 230 дарители, каквато е реалността.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 10:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Има поне хиляда , които четат. Може и да не са дарили всичките, но те са част от форума все пак.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 10:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 17, 2006 4:53 pm
Мнения: 2201
Е анкетата не е много анкета :lol: На мен ми харесва написаното :smt023 Бих махнал това за "потомствения ботевист", щото е заяждане на дребно. По-добре да се сложи "кредиторът" или "ликвидаторът" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 10:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 15, 2012 4:43 pm
Мнения: 2678
Аз съм твърдо против участие на този който само преди два месеца направи всичко по силите си, да няма честване на юбилея. Но по някога трябва да се действа с бездействие. Нека минат тържествата, тогава все ще се намери начин да му бъдат отказани/върнати, учтиво "помощите". Сега само не се дракайте, защото "то", това цели. Да сме разединени.

_________________
Само ЛЕВСКИ никой друг. Останалите са боклук.
105.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 10:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Цитат:
С настоящото писмо изразяваме нашата позиция свързана с организирането и честването на Вековният юбилей на любимия ни клуб. Вие като главен акционер и председател на УС на ПФК Левски 1914 АД доказахте своята управленска немощ вече повече от пет години, която доведе до парадокса – един месец преди датата 24.052014г. да няма никаква яснота по организацията, честванията и дали въобще щеше да има юбилей на най-обичаният футболен клуб в България. Тези ваши действия доведоха до обединение на левскарската общност по целия свят и с неимоверните усилия и денонощен труд на група привърженици, можем да заявим, че Левски ще влезе в своята сто годишнина както подобава. Ние привържениците на Левски оценяваме вашето желание да дарите пари на фондация „100 години Левски” и това е ваше право като учредител на тази фондация, но категорично заявяваме, че този акт, които Вие желаете да извършите точно на финалната права на подготовката, когато най-големите препятствия са преминати, когато по-голяма част от билетите са продадени е действие с което целите да подкопаете единството на синята общност .
За това, г-н Батков, Ви молим да дарите тези средства на наистина нуждаещи се, на хора в неравностойно положение. Сигурни сме, че този акт на милосърдие и благородство от ваша страна ще бъде оценен по достоен начин.
„Дела трябват, а не думи...”

Това измислих днес като прочетох "новината". Умишлено съм изтрил някои части, за да не цъфне утре по медиите :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 10:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Текста на Смит е много добър.

1837 - ... написа:
По-добре да се сложи "кредиторът" или "ликвидаторът" :)


Ликвидатор е заето вече :) Кредитор или лихвар :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 10:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Аз съм за писмото на домоуправителя.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 10:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30390
Местоположение: гр. Голямото село
Boyo написа:
един от големите дарители и обединяващ хиляди Левскари е категорично против Фондацията да приема това дарение,


Основателите на фондацията са 4-ма души, като трима от тях са на възраст м/у 25-27 години. Не мисля, че трябва да искаме такова решение от тях. И двата текста са насочени с/у Батков и не се иска нищо от фондацията. За мен това е правилното.

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 10:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Има нужда от редакторска намеса, че сега си открих няколко пунктуационни грешки :oops:
Инчето :?:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 10:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
Айде сега пет страници спорове кое да е! :ohmygod2 Аз съм за първото! На края също така е засегнат важният въпрос за Одит на клуба!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 10:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Mr. Smith написа:
Цитат:
С настоящото писмо изразяваме нашата позиция свързана с организирането и честването на Вековният юбилей на любимия ни клуб. Вие като главен акционер и председател на УС на ПФК Левски 1914 АД доказахте своята управленска немощ вече повече от пет години, която доведе до парадокса – един месец преди датата 24.052014г. да няма никаква яснота по организацията, честванията и дали въобще щеше да има юбилей на най-обичаният футболен клуб в България. Тези ваши действия доведоха до обединение на левскарската общност по целия свят и с неимоверните усилия и денонощен труд на група привърженици, можем да заявим, че Левски ще влезе в своята сто годишнина както подобава. Ние привържениците на Левски оценяваме вашето желание да дарите пари на фондация „100 години Левски” и това е ваше право като учредител на тази фондация, но категорично заявяваме, че този акт, които Вие желаете да извършите точно на финалната права на подготовката, когато най-големите препятствия са преминати, когато по-голяма част от билетите са продадени е действие с което целите да подкопаете единството на синята общност .
За това, г-н Батков, Ви молим да дарите тези средства на наистина нуждаещи се, на хора в неравностойно положение. Сигурни сме, че този акт на милосърдие и благородство от ваша страна ще бъде оценен по достоен начин.
„Дела трябват, а не думи...”

Това измислих днес като прочетох "новината". Умишлено съм изтрил някои части, за да не цъфне утре по медиите :smt006


ОК, но нека добавим накрая отново искане за одит, във връзка с инфото от УЕФА

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 10:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
^ Не за одит, а за самозапалване :smt005

antonatan написа:
Основателите на фондацията са 4-ма души, като трима от тях са на възраст м/у 25-27 години. Не мисля, че трябва да искаме такова решение от тях. И двата текста са насочени с/у Батков и не се иска нищо от фондацията. За мен това е правилното.


Ние като трета страна няма какво друго да кажем, освен че не ни харесва идеята да има подобна транзакция :? Каква друга позиция можем да заемем... Макар че в този меморандум уж сме страна, седем едно да пусне текста?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 10:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Както кажете

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 10:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Boyo написа:
^ Не за одит, а за самозапалване :smt005

antonatan написа:
Основателите на фондацията са 4-ма души, като трима от тях са на възраст м/у 25-27 години. Не мисля, че трябва да искаме такова решение от тях. И двата текста са насочени с/у Батков и не се иска нищо от фондацията. За мен това е правилното.


Ние като трета страна няма какво друго да кажем, освен че не ни харесва идеята да има подобна транзакция :? Каква друга позиция можем да заемем... Макар че в този меморандум уж сме страна, седем едно да пусне текста?

Нямам го текста, но меморандумът няма особена тежест. Просто казваме, че ще подкрепяме фондацията за организирането на юбилея.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 10:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
Кока-Кольо написа:
ето какво нахвърлях

Цитат:
В навечерието на големия празник, когато всички левскари сме по-обединени и задружни от всякога, за съжаление отново се налага да обърнем внимание на лицето Тодор Константинов Батков. Когато преди около месец лицето Тодор Константинов [b]Батков подписвайки меморандум, официално се оттегли от организацията по честването на 100-годишнината на ФК Левски, ситуацията бе следната

финанси за честванията – НЯМА
съперник за евентуален приятелски мач – НЯМА
каквото и да е събитие свързано с юбилея на ФК Левски – НЯМА

Днес, месец по-късно, когато благодарение на задружните усилия на цялата „синя” общност бяха набрани средства, беше намерен съперник и беше организиран празник, потомственият ботевист ТКБ в поредната си фамозна радио изява се опита да се промуши там, където е нежелан и място за него няма – сред организиращите своя празник левскари. Нека да е ясно, че нито мажоритарният пакет от акции, нито дарение от 10 000 лв. правят някого автоматично част от синята общност. Лицето Батков никога не е бил припознаван и не може да бъде припознат като такъв. Във връзка с всичко това, призоваваме мажоритарният акционер и крупен кредитор на ФК Левски, да си спести закъснелия жест. Неговата липса се отрази изключително благотворно на сплотеността и активността в „синята” общност, за което благодарим.
И накрая, но не на последно място, в светлината на последните разкрития от УЕФА за тежкото финансово състояние на любимия ни клуб, отново подновяваме категоричното си искане за независим публичен одит на ФК Левски. Докато не е станало късно!
[/b]


Според мен това задължително трябва да влезне?!?!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 10:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 15, 2012 4:43 pm
Мнения: 2678
Нека бъде добавено искането за публичен одит. Това ни Асото, така да се каже. Въпреки че кумонягата никога няма да позволи подобно нещо.

_________________
Само ЛЕВСКИ никой друг. Останалите са боклук.
105.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 10:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8384
Местоположение: Там
Вие си мислите, че УЕФА се ебава. Сори, ама е несериозно да излизат с декларацията и всеки ден след това да се срещат с Баждека и да няма никакво развитие по одита.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 10:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30390
Местоположение: гр. Голямото село
Boyo написа:
Ние като трета страна няма какво друго да кажем, освен че не ни харесва идеята да има подобна транзакция :? Каква друга позиция можем да заемем


Малка грешка от моя страна. В УС на Фондацията са Ицо Йовов, Ина и Тити. В Контр. съвет са тримата, за които говорих.

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 11:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Искането за одит в края е в случай,че тръгна да отговаря, да започне с мониторинга от УЕФА и финансовото състояние на клуба. Въпреки, че то си зависи от и услужливите журналя преди които ще говори

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 11:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8384
Местоположение: Там
Кока-Кольо написа:
Искането за одит в края е в случай,че тръгна да отговаря, да започне с мониторинга от УЕФА и финансовото състояние на клуба. Въпреки, че то си зависи от и услужливите журналя преди които ще говори


Какво общо имат журналистите? Тука става дума за съвсем друго нещо. Дори и да го питат той може да излъже.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 11:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Кой ще излъже, нас или УЕФА? Идеята е, че левскарите като организатори на празника успяхме, а той като президент и машинист се провали и продължава да се проваля!

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 11:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26696
Кока-Кольо написа:
Кой ще излъже, нас или УЕФА? Идеята е, че левскарите като организатори на празника успяхме, а той като президент и машинист се провали и продължава да се проваля!


Тук си много прав и всеки от нас е на това мнение, но само забележи последните дни как се занимавахме само с Юбилея, а сега комунистическия мустак вкара ебати драмата и то за някви супер къси за него 10 000 лв.
Това, че при учредяването и парите му не казахме нищо, а сега избухваме е фал, който ДС агента може да го изиграе перфектно и да ни го сложи. Много хора не знаят, че лицето ТБ е абдикирал от вековния Левски и биха приели тази стъпка, точно по начина по който приеха и качулките. Тук няма човек, който да е в подкрепа на лицето ТБ, но Юбилея е по-голям от ТБ, Левски на един век е по-голям от ТБ. Да го духа... единственото което трябва да се разясни, било то с декларация или публикация е, отношението на лицето ТБ към празника. Странно защо никой не е наясно въпреки мощните изяви на Седем:Едно и дори участието на пичовете в сутрешния блок на бтв.
За мен Юбилея е по-голям от Батков и той не заслужава внимание. Единственото внимание, което е нужно е максимален брой хора да научат, как лицето ТБ предаде Левски за пореден път и то в най-важния момент!

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 11:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Ще направим така, че следващата седмица да се говори само за мустакатата курва. Аз лично съм адски разочарован от този безумен ентусиазъм да се обърне темата към ТКБ, вместо да натискаме наистина важните неща, да сме заредени с позитивизъм и да отидем на стадиона с големи усмивки, а не изпълнени с омраза. Трябваше да се направим, че не сме го чули, защото е толкова малък и незначителен за нас, че не го забелязваме. Вместо това ще вложим невероятна енергия да направим точно обратното и в навечерието на най-големия ни празник да се говори за най-гнусния паразит в последните 100 години. Единственият печеливш ще е точно мустака. Правете го както искате, но аз вече нямам никакво настроение да се занимавам нито с юбилея, нито с Батков, за един ден ми се уби и изчезна целия хъс.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 11:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Цитат:
За дарение ли става дума или за нов заем от негова фирма?


:smt005 :smt005 :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 11:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3089
Времето на Батков за помагане много отдавна мина - "Закъснелите не ще бъдат наши приятели!"

Аз си мисля и за друг вариант - някой/и от хората, които биха могли да комуникират с батков, да му кажат в личен разговор, че левскарската общност е настръхнала срещу желанието му да дари пари в последния момент, когато сме преминали финалната права, та затова ще е за негово добро, да не се опитва да се прави на ларж и да дарява. С по-точните думи, разбира се!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 155 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com